Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77551) l.skywalker válasza negyven2 (#77536) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezt nem tudtam. És a Zenimax-nak "csak" 5 milliárd volt?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77552) oriic válasza oriic (#77537) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok, nem szóltam.

Upon close, we will offer as many Activision Blizzard games as we can within Xbox Game Pass and PC Game Pass, both new titles and games from Activision Blizzard’s incredible catalog.

Live-Die-Respawn

(#77553) pzstm válasza l.skywalker (#77551) üzenetére


pzstm
titán

7.5 rémlik

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#77554) l.skywalker válasza oriic (#77552) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Na akkor most megyek Game Pass-t venni :D

Ha lenne Activision részvényem, most eladnám Game Pass-ért :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77555) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Pont a napokban beszéltünk itt a wow-ról, erre tessék. :C :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#77556) negyven2 válasza FollowTheORI (#77550) üzenetére


negyven2
veterán

Én tudom, hogy "belefér"... akár még a Sony 156 milliárdos ára is!

l.skywalker: a Zenimax az egy privát cég volt (ahogy pl. a Valve is az) nem voltak fent a tőzsdén.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#77557) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

EA felkészül... a BF bukta után? ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#77558) vg válasza FollowTheORI (#77550) üzenetére


vg
addikt

Abból megvehetné az ea-t is. annak se jó a szekere. veszek ea részvényt gyorsan

(#77559) Bad Pritt válasza negyven2 (#77536) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az stimmel is: The transaction may be seen as a victory for Bobby Kotick, Activision’s longtime chief executive, whom some critics had sought to oust over the controversy. Mr. Kotick negotiated a big premium for investors — Microsoft is paying $95 a share, roughly 45 percent above his company’s stock price before the announcement — and will continue running the company.

Az viszont őrült gáz, ha tényleg a helyén hagyják Kotickot.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77560) l.skywalker válasza oriic (#77552) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én csak egyet várok. Az X-Men Origins: Wolverine jöhet a GP-be :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77561) ρσгτσ válasza FollowTheORI (#77557) üzenetére


ρσгτσ
őstag

EA majd jövőre jön.

Majd miután jönnek a hírek, hogy ott is csúnya módon bánnak az alkalmazottakkal.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#77562) l.skywalker válasza Bad Pritt (#77559) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, de legalább lesz felettese:

“Once the deal closes, the Activision Blizzard business will report to Phil Spencer, CEO, Microsoft Gaming.”

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77563) Mizol29


Mizol29
senior tag

Üdv! Lenne egy kérdésem. Most lett egy Series S-em és van e rá arra lehetőség, hogy a böngészőben mőködjön az HBO GO? Bármit próbálok lejátszani nem megy neki. Appot nem tudom telepíteni mert nem támogatott, ezért gondoltam a böngészőre, hogy ott hátha menni fog.

(#77564) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

És akkor lesz mobilos Game Pass is és jön a Candy Crush? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77565) AssAssynn válasza oriic (#77537) üzenetére


AssAssynn
őstag

Lassan oda jut az MS, hogy ha bedob egy GamePass reklámot a magyar TV-ben/Youtube-on, akkor garantáltan minden gyerek előfizetést kér majd szülinapjára.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#77566) SaGa59 válasza vg (#77547) üzenetére


SaGa59
őstag

70 dollárt, vagy annyi értékű MS részvényt.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#77567) AMD Power válasza pzstm (#77531) üzenetére


AMD Power
titán

Ez bitang sok pénz! :Y

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#77568) vg válasza SaGa59 (#77566) üzenetére


vg
addikt

Aham, már értem miért lett publikus a pletyka után szinte azonnal.

(#77569) AMD Power


AMD Power
titán

Magyarul is! :)


Az év híre: A Microsoft felvásárolta az Activision Blizzardot :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#77570) Zoltn válasza l.skywalker (#77514) üzenetére


Zoltn
senior tag

Konzolos WoW confirmed! :D Ha véletlen tényleg lenne boxra wow megint kiszállnék az életből egy időre. :D

Amúgy nagyon durva mit művel a Micro. Kövi felvásárlás a Sony lesz? :C

"Music is your only friend. Until the end!"

(#77571) i@lex válasza pzstm (#77531) üzenetére


i@lex
őstag

Az komoly, lassan már tényleg csak alátétnek lesz jó a kék masina.

(#77572) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Anno a jóval kisebb Disney majdnem ennyit fizetett a Fox-ért, csak azért hogy feltölthesse a streaming portfólióját, meg szerezzen pár IP-t/franchise-t. :)

Manapság már ilyen szinten mozognak ezek az akvizíciók a média-tech iparban (is).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#77573) Bad Pritt válasza Zoltn (#77570) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sony ugyan nem, de rajtuk és a Tencenten kívül bármelyik másik játékkiadót fel tudnák, ha a versenyhatóság rábólint.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77574) Norb79


Norb79
őstag

Én továbbra is úgy vagyok az egésszel, mint a parasztbácsi az állatkertben a zsiráf előtt állva, hogy "márpedig ilyen állat nincs". :DDD

(#77575) zkxdn válasza Zoltn (#77570) üzenetére


zkxdn
őstag

"Kövi felvásárlás a Sony lesz? "

Még mindig nagyon fontos részlet, ahhoz hogy ilyen létrejöjjön mind2 félnek bele kell mennie. Csakúgy nem lehet vásárolni. Ezért nem tudott MÉG venni japán céget az MS, (Sega stb) mert ott kicsit másképp gondolkoznak.

(#77576) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Akkor most már igazán felvehetnék a régi Wolfenstein játékokat is (RTCW, Wolf2009) a BC katalógusba, mert most már mindhárom cég a MS kezében van, akik valaha birtokolták a jogait a frachisenak (id, Acti, Bethesda).

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#77577) Wesder válasza vm93hun (#77576) üzenetére


Wesder
félisten

Bezàrtàk a BC programot, nem jön több.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77578) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Most olvastam a hírt :Y

(#77579) ProEvoFan válasza .LnB (#77527) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez azért nem semmi...
Felborul a piac.
Playstation nem gyengén veszélyben, ezt komolyan mondom. Azért a COD kiesése nagyon fájni fog a PS tulajoknak és a sonynak is....már több nagy cím (több mint a ps ex) nem fog megjelenni Playstationra.
Még a Warzonet is letilthatja.Simán megteheti.

(#77580) hombre[EU] válasza l.skywalker (#77528) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ezek után mondja valaki,hogy az xbox nyereséges...a havi negyedéves 3-4B bevétellel :DDD
remélem az infinity ward egyben marad és végre szabad kezet kapnak microtól.
felkészül: Bungie ;]

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#77581) Alexios válasza Bad Pritt (#77573) üzenetére


Alexios
veterán

Ezek után lassan tényleg ez lesz a korlátozó tényező, hogy a hatóságok nem fogják hagyni, így is a MS már messze a legnagyobb kiadó

(#77582) Wesder válasza ProEvoFan (#77579) üzenetére


Wesder
félisten

Az Actiblizzard címek multiplatok maradnak, csak a PS eladàsok 70%-a az MS zsebébe megy, nem pedig az Actiblizzardéba.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77583) zkxdn válasza ProEvoFan (#77579) üzenetére


zkxdn
őstag

"Még a Warzonet is letilthatja.Simán megteheti."

Minecraft meg a régi Bethesda címek esetében sem tette meg. Ennyire nem szorulnak rá.

(#77584) FollowTheORI válasza ProEvoFan (#77579) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Óriási öntökönlövés lenne egy ilyen lépés... én erre nem számítok.

De a single/sztori játékoknál lehet majd egy ilyen lépés.

A multiknál, főleg a free-to-play-nél, ami itt számít, pl Warzone, nem valószínű egy ilyen kizárólagosság.

Meg amúgyis, ami jól fogy PS-en, az szerintem maradni fog. Az MS sem ellensége a pénzbevételének. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#77585) Wesder válasza Alexios (#77581) üzenetére


Wesder
félisten

Tencent a legnagyobb.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77586) vm93hun válasza Wesder (#77577) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Tudom, nagyon kár :(

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#77587) negyven2 válasza ProEvoFan (#77579) üzenetére


negyven2
veterán

A Minecarft is maradt, vagy bár közelében sincs ehhez, de a Bethesda féle TES Online, vagy Fallout 76 is elérhető.

A kérdés, hogy a még korábban előre megkötött szerződések maradnak-e (vagyis ha már megvan a szerződés, hogy a következő x CoD/Dio4/OW2 PS-re is jön akkor az jön-e.

Amit remélek, hogy most nagyon sok, évtizedek óta a raktárban lévő játék IP-hez is hozzáférnek. Azokat simán fel lehetne éleszteni akár.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#77588) vg


vg
addikt

Nyitás előtt 88,00 +22,61 (34,58%)

Afene, kellett volna tegnap venni részvényt... :DDD Valaki sok zsét kap.

(#77589) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Activision Blizzard games are enjoyed on a variety of platforms and we plan to continue to support those communities moving forward."

Live-Die-Respawn

(#77590) sith7


sith7
nagyúr

84 új hsz, wtf ?
Blizzard LOL :Y

(#77591) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Na én is így értettem, hogy Kotic addig marad amíg le nem zárul az ügy:
Microsoft to acquire Activision Blizzard for $68.7 billion - The Verge

"it looks like Activision CEO Bobby Kotick is out once Microsoft finalizes the deal and after a transition period. Phil Spencer is now head of Microsoft Gaming, and Activision Blizzard will report directly to him."

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77592) negyven2 válasza oriic (#77589) üzenetére


negyven2
veterán

Maximum annyi lesz valószínűleg, hogy míg PS-en pl, az új CoD vagy a OW2/Dio4 (WoW? :D) $70 lesz addig Xbox/PC-n Day 1 GamePass

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#77593) Wesder válasza l.skywalker (#77591) üzenetére


Wesder
félisten

Helyes

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77594) Bad Pritt válasza Alexios (#77581) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez mindig is egy fontos tényező az ilyen felvásárlásoknál, viszont az amerikai versenyhivatal nyilvánvalóan az amerikai piacot vizsgálja és az még mindig azért sokszereplős.
De ez az oka annak is, hogy a MS amerikai cégeket vesz meg, egy Ubisoft, vagy akár Sony deal a büdös életben nem valósulna meg.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77595) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Kíváncsi leszek lesz e game pass áremelés ezek után

(#77596) Bad Pritt válasza l.skywalker (#77591) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Reméltem, hogy ez is a deal része lesz, így is kap egy rakat pénzt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77597) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A 2023-as pénzügyi évben fog lezárulni az üzlet, ami ~2023 júniusig tart:

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77598) hombre[EU] válasza i@lex (#77571) üzenetére


hombre[EU]
veterán

még most befektetésnek sem rossz...lehet gyorsan megszabadulok tōle ezresért aztán jövōre jöhet féláron egy slim :D

Life, Uh, Finds A Way

(#77599) ProEvoFan válasza FollowTheORI (#77584) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem nem.
Itt kinyírhatják a konkurenciát. Most és mindörökre. Miért ne tennék?.... nyugati világ izléséhez közel álló nagysikerű játékok kerültek az MS birtokába.
Ez a helyzet nagyon gyilkos.

(#77600) Hunt3r22 válasza Maxxy10 (#77595) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Majd Péesen megemelik a játékok árait és ott visszahozzák. ;]

[ Szerkesztve ]

Xr

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.