Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78601) batmanism2x


batmanism2x
tag

Sziasztok, Skyrim Anniversary változathoz milyen (egymással kompatibilis) modokat ajánlanátok? Van valakinek tuti szettje? Load order is érdekelne

(#78602) icemad válasza .LnB (#78579) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem a tavalyi évben kemény 13 órám volt Ps-en, és 15 játékkal játszottam. Ebből 0 óra online. Szerintem ez abszolút csúcs, ha figyelembe vesszük, hogy ikszbokszranincsrájáték... :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#78603) pzstm válasza oriic (#78593) üzenetére


pzstm
titán

és idén jön? hmmm

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#78604) stewe780 válasza l.skywalker (#78227) üzenetére


stewe780
őstag

Köszönöm a segítséget, sajnos meló volt... egyelőre a fórumban alig bírtam behozni a lemaradásomat. Annyit megtettem, hogy töröltem a home-olt GPU és a játékos profilomat is a gépről, majd újra felvettem mindkettőt. Meglátjuk javított-e a helyzeten.

Más: Kontroller vs egér téma
Én konkrétan a Fortnite miatt vettem a gépet, abban van egér támogatás. Próbáltam pár fps játékot, ami nem támogatja, hát nagyon nyögvenyelős, eddig uninstall lett mind. Kérdés! GPU-ban mivel érdemes gyakorolni? Mondtátok itt a COD story módot, de arra még egy kicsit várni kell, amíg bekerül a GPU-ba. Szóval a jelenlegi kínálatból mivel érdemes gyakorolni? Amiben nincs nagy járkálás, történet, logika, csak menni kell célozni és lő!

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#78605) vendingo válasza ρσгτσ (#78588) üzenetére


vendingo
veterán

Köszi, be is húztam ennyiért. Pont covid alatt kellett a gamepassnak is lejárnia.

stewe780: warzone: plunder. Ha vannak hozzá pajtások, akkor még jobb, de én rengeteget játszok solo-ba is.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#78606) icemad válasza stewe780 (#78604) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Minecraft.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#78607) mcwolf79 válasza stewe780 (#78604) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szerintem a HALO -k és Gears of war-ok is jók gyakorlásra .
Ne add fel , gyakorolj ! Én anno a Rainbow Six Vegas 2-vel kezdtem konzolos pályafutásom anno PS3-on. Napokig megmozdulni alig tudtam , hetek sőt hónapok kellettek ahhoz , hogy rendesen tudjak játszani . Addig csak kinlodtam , de nem adtam fel.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#78608) oriic válasza pzstm (#78603) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hjaja 2022 a megjelenési év

Live-Die-Respawn

(#78609) Bad Pritt válasza .LnB (#78579) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

És boxon?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78610) l.skywalker válasza Skynet258 (#78599) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Dettó :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#78611) Lasersailing válasza Phoen|x (#75963) üzenetére


Lasersailing
senior tag

Szia,

Megint van egy furcsaságom, hátha tudod erre is a megoldást...

Rendet raktam a családi xbox csoportban, családtag a lányom és a fiam is, mindkettő deikált outlook-os e-mailcímmel. Minden ok.

Azzal az e-mail címmel, amivel regisztráltam fiam XBOX fiókját, regisztráltam az EA oldalára is (ide: [link] ), laptopon be is tudok lépni. Ha viszont ugyanazzal a felhasználónév jelszó kombóval szeretnék Xbox-on belépni, hogy folytathassuk a legutóbbi játékot, akkor nem enged tovább, kb. mintha elírnám a jelszót / felhasználónevet, de ez kizárt, betűnként ellenőriztem mindent.

Mi lehet a gond?

(Ha valakinek valami triviális ötlete van, azt is megköszönöm, tuti user error lesz ismét :B )

(#78612) CJ3 válasza homerhamm (#78585) üzenetére


CJ3
senior tag

Uhh így belenyúlni :D Ma szedtem le, mondom ilyet nem láttam még :D Köszi :R

Crypto

(#78613) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok variálás nélküli 1 éve GPU előfizetést hol lehet kötni? Nem érdeklenek a magánszemélyektől vásárolható variálos dolgok, egy barátom édesapjának kell.
köszönöm.

(#78614) homerhamm válasza CJ3 (#78612) üzenetére


homerhamm
addikt

Ma már egyszer kiváncsiságból ránéztem, látom, SMITE, For Honor, stb... :D Aztán jött a te hsz-ed. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#78615) szimszonos válasza dunc (#78613) üzenetére


szimszonos
őstag

Alzánál most 18 ezer az 1 éves live gold.Azt beaktiváljátok xboxon utána szintén a konzolon megveszi a storeból 1 havi gpu előfizut rá és már is van 13-14 havi gpu előfizuja.

[ Szerkesztve ]

(#78616) stewe780 válasza mcwolf79 (#78607) üzenetére


stewe780
őstag

Gears of war, tényleg! Lehet a 4-et végignyomom. Az 5-ös már támogatja az egeret, azzal úgysem tudom békén hagyni :D

icemad: a minecraft az nem lövöldözős :(

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#78617) Guitar14 válasza dunc (#78613) üzenetére


Guitar14
senior tag

1 éveset én nem találtam sehol, kulcsos oldalakon 1-2-t de out of stock.
3 hónaposat viszont találtam pl: Konzolvilág, Playitstore, BestByte, MediaMarkt, cdkeys, instantgaming.
De lehet más tud valami megoldást 12 hónapra goldos mókolás nélkül.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#78618) szimszonos válasza Guitar14 (#78617) üzenetére


szimszonos
őstag

Nincs más megoldás.Ráadászl még időben is kevesebb mert ha gpu előfizetést veszel és nem a storeban az is benne van 30ezer ft-ba minimum.9 ezer ft szokott lenni a 3 hónapos kb.Abból kell 4,vagy 2 db 6 hónapos de az is húzós és több kódot kell bepötyögnöd még live goldnál egyet :)

(#78619) dunc válasza Guitar14 (#78617) üzenetére


dunc
nagyúr

Köszönöm.

(#78620) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

(#78621) Bad Pritt válasza ρσгτσ (#78620) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Survival. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78622) icemad válasza stewe780 (#78616) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nyilazni lehet benne. De gyakorolni nagyon jó, mert a blokkokat is bekell célozni, ráadásul idő is van benne mindenre. Nem gondolom, hogy egy "kontrollerszűznek" a legnagyobb multi fps-ek darálóiban kellene kezdeni, mert hamar elveszi az ember kedvét az állandó kudarc. Esetleg sztori alapú vagy open world fpseket javaslom. Wolfenstein, Bioshock, Halo, Doom, bármelyik Far Cry, ilyesmi.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#78623) beyruth82 válasza dunc (#78613) üzenetére


beyruth82
veterán

A goldos mókolás is "hivatalos", nem féllegális vagy illegális opció.Ha a havi 4190 ft-t akarod akkor azt nem lehet 1 évre előre megvenni.Előfizetsz rá 1-3 hónapra és beállítod, hogy minden hónapban automatikusan levonja a 4190-et a számládról.A te esetedben a barátod apjának vagy a barátod számlájáról. Nekem is így megy még.Lejár a havi előfizum megyek én is "mókolni" 😂

(#78624) icemad válasza beyruth82 (#78623) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Előtte ne felejtsd el az ismétlődő számlázást kikapcsolni. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#78625) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Aztech Forgotten Gods - Release Date Reveal Trailer
2022.03.10

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78627) beyruth82 válasza icemad (#78624) üzenetére


beyruth82
veterán

Uhhh....tényleg. Köszi ezt el is felejtettem. :R

(#78628) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Eternal Spectre Reveal Teaser

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78629) erdey_a válasza beyruth82 (#78623) üzenetére


erdey_a
őstag

ha már "mókolás"...
néztem a HA-n előfizukat. 1 éves ultimateben gondolkoznék indulásnak. de jelentős különbség van árakban a "kapok egy kódot" és az "együtt beírjuk a kódot" típusú előfizetések között.
az olcsóbb is legális? nem fogják "kikapcsolni"?

Vérboci

(#78630) Wesder


Wesder
félisten

Azért ez így nem rossz:

Some reminders on how gigantic Star Wars Jedi: Fallen Order was

- Sold 8+ Million units in 3 months
- Sold 10+ Million units in 5 months
- Reached 20+ Million players in less than 2 years

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78631) hombre[EU] válasza Bad Pritt (#78621) üzenetére


hombre[EU]
veterán

miért? egy óriási budgetbōl lehet nagyon jó mmo survivalt készíteni, amit támogathatnak jó sokáig.

Life, Uh, Finds A Way

(#78632) beyruth82 válasza erdey_a (#78629) üzenetére


beyruth82
veterán

Na ez az amit én se tudok de kivancsi vagyok rá.Mi lehet a különbség a kettő között és miért van árban is eltérés?Szakavatottabb kollégák itt biztos tudják. :)

(#78633) vacs válasza erdey_a (#78629) üzenetére


vacs
veterán

Igen, a Teamviewer együtt beírjuk a kódot is teljesen legális, én is vettem már így és márciusban is így fogok hosszabbítani! :K
Kód beírás után esetleg cseréled a fiókod jelszavát és kész!

(^)(>.<)(^)

(#78634) parandroid válasza erdey_a (#78629) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom, mi ez az együtt beírjuk a kódot dolog. Veszel egy éves goldot valami sok + értékeléses eladótól ebayen (lehetőleg globalt, vagy eu régiósat, nem valami brazilt), fizetsz, azonnal kapod mailben, beaktiválod, ráaktiválsz egy gpu-t (ha van 300 Ft-os ajánlat, örülsz, ha nem, egyhavi díjért), kikapcsolod a megújuló számlázást, és meg is vagy.

Szerintem amúgy a mókolós, közösen bejelentkezős cucc pont amiatt kell, mert valami gazdaságos (pár petákkalmolcsóbb) brazil kódrólmvan szó, amit csak vpn-nel lehet aktiválni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#78635) Skynet258 válasza batmanism2x (#78601) üzenetére


Skynet258
veterán

Én tegnap ezt a videót nézegettem a témában, nem raktam még össze de a kommentek szerint is jó összeállításnak tűnik. Benne van a load order is.

https://geekpulse.hu

(#78636) Guitar14 válasza szimszonos (#78618) üzenetére


Guitar14
senior tag

Ezzel én teljes mértékben egyetértek és én is így csinálnám, csinálom.
Viszont itt konkrét kérés volt, hogy mindenféle magánfelhasználós/variálós megoldás mentes legyen mert lehet az illető akinek lesz annyira nem ért a dolgokhoz hogy itt ezt így azt úgy aktiváljon megadott sorrendben vagy nem tudom. :K

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#78637) darkstreet89 válasza Mizol29 (#78566) üzenetére


darkstreet89
tag

Abba nem fogsz csalódni, mert komfortosabb lesz az érzet. A headshotok meg majd jönnek, bele lehet abba szokni, csak idő kérdés és gyakorlás. ;)

dunc: Azt direkt nem mondtam, mert kész őrület ami ott megy. :D

(#78638) szimszonos válasza Guitar14 (#78636) üzenetére


szimszonos
őstag

Szerintem ha a gpu kódokat be tudja pötyögni valaki akkor nem lesz nehéz a live goldot sem mert ugyanott kell.
Utána meg egy 1 havi gpu kód és ennyi.Így még a bankkártyát sem kell a storeban megadni ha esetleg az lenne a probléma.Na mindegy ez van,lehet máshogy is duplaáron.
Amire még kíváncsi lennék ez a teamviewer gold közös aktiválás.Nem lehet hogy az csak egy mezei vpn gold amit az ember saját magának is bektiválhatja?

[ Szerkesztve ]

(#78639) JamesHun válasza fant0mi (#78598) üzenetére


JamesHun
addikt

Train Sim World 2 egy nagyon jó játék

SeriesX: JamesSHun

(#78640) minilego válasza erdey_a (#78500) üzenetére


minilego
senior tag

Ha Te one S-t szeretnél venni, akkor abból van 1 tb-os verzió, ami bőven elég, Max a későbbiekben radugsz egy külső hdd-t. Rengetek jópofa coop játék van, megeri a +1 kontroller.

[ Szerkesztve ]

(#78641) kirkri


kirkri
addikt

Olyan tapasztalata van egyébként valakinek, hogy a Live > GPU átváltáshoz bármilyen GPU megfelel (ami nem trial)? Gondolok itt arra, hogy decemberben egy rokonnak vettem az MTCGame-en 12 hónap Live-ot, amit 4190 forintért ajánlott fel az Xbox.com átkonvertálni GPU-ra, mivel korábban már élt a 300 forintos lehetőséggel. Szintén az MTC-n lett volna 1 havi nem trial GPU 2300-ért, de nem tudtam, hogy ezt a konverziót csak az Xbox.com-on lehet megcsinálni, vagy ha egy meglévő live-ra beaktiválunk egy GPU-t, akkor ugyanúgy megtörténik a konverzió. Remélem érthető volt amit szerettem volna megkérdezni. :B

21 éve a Prohardveren! ™

(#78642) pzstm


pzstm
titán

Microsoft posted the second quarter of its 2022 financial results today, reporting revenue of $51.7 billion and a net income of $18.8 billion. Revenue is up 20 percent, and net income has increased by 21 percent.

Microsoft:
Based on FY 2022 Q2 gaming sales ~ $5.43B, its current annual revenue from the Xbox division is roughly $16.26B.
That's the first time it's above $16B and an all-time high.
I see ~ 77% from Content & Services.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#78643) batmanism2x válasza Skynet258 (#78635) üzenetére


batmanism2x
tag

Szia, köszi szépen! Közben én is rábukkantam egy elég jó csokorra, itt több témában is jónak tűnő ajánlások vannak:
https://www.reddit.com/r/SkyrimModsXbox/wiki/index/frequently-recommended-mods/

(#78644) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Most végeztem a Gears of war 3 - mal.

Érdemes a RAAM's shadow-t beszerezni?

Következő a Gears of war judgement lesz.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#78645) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78646) Wesder válasza Bad Pritt (#78645) üzenetére


Wesder
félisten

FH5 pedig 18 millió Satya Nadella szerint.
Jàték csak 15.9 milliót mutat, de ők tudják.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78647) parandroid válasza Wesder (#78646) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A legszebb az, hogy az xbox app szerint a játékosok 76%-a teljesítette a Welcome to Mexico acsit (azaz jutott túl kb a töltőképernyőn). ;]

Szó se róla, a 12+ millió is szép nagy szám.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#78648) icemad válasza kirkri (#78641) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én úgy tudom, hogy a trial kód is átváltja. Viszont volt valami kavarás a régiókkal, pl a brazil goldhoz brazil gpu kellett.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#78649) homerhamm válasza parandroid (#78647) üzenetére


homerhamm
addikt

Azok vajon mit csináltak? :) Gyorsan meggondolták magukat, és kiléptek? Az ilyet sose értem.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#78650) szimszonos válasza kirkri (#78641) üzenetére


szimszonos
őstag

Neked tetmészetesen jó bármilyen gpu az átkonvertáláshoz ami nem trial.Mindegy hogy honnan szerzed be.Annyi hogy érdemes megbízható vevőtől mert már volt olyan kolléga aki itt a fórumon ajánlotta fel az 1 hónapos gpu kódját mert trialt kapott ami csak új profilra jó,nem azt kapta amiért fizetett.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.