Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78901) ρσгτσ válasza KoNZoLik@ (#78900) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Kérdés az, hogy van -e normális alternatíva. Mert ezt tényleg nem vágom. Ahhoz tudnom kellene, hogy miért szeretik az emberek. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78902) IntelKiller7 válasza ρσгτσ (#78899) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

1 normal restart meg tobbszori bezar-megnyit utan jo lett. :DDD
de meg mindig irja, hogy probaverzio.
ejjel letorolom azt beteszem letolteni.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#78903) ρσгτσ válasza IntelKiller7 (#78902) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jaja. Ugyanezt csinálta nekem is minden játéknál, amit így vettem. Ez már sajnos nem új probléma, de valahogy eddig nem sikerült nekik megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78904) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

NHL 22 frissítések.

"The following Women's teams are now playable in NHL 22: Canada, Czech Republic (Czechia), Denmark, Finland, Germany, Hungary, Japan, Russia, Switzerland, USA"

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78905) Steve1207 válasza hombre[EU] (#78884) üzenetére


Steve1207
veterán

Régóta szemezek vele, de a közel 50 óra játékidő láttán eddig elvetettem. Már települ, igaz elég keveset játszok manapság és elég szöszölős, viszont ez a körökre osztott tps-rpg jelleg elég jónak tűnt mindig is.

(#78904) ρσгτσ: lassan jöhet is EA-ba, március április környékén be szokták már dobni :)

[ Szerkesztve ]

.

(#78906) hombre[EU] válasza Steve1207 (#78905) üzenetére


hombre[EU]
veterán

próbáld ki 👍 ha bejön ~10euro akciókban

Life, Uh, Finds A Way

(#78907) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Little Orpheus Console Announcement [PEGI]
2022.03.01.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78908) l.skywalker válasza negyven2 (#78889) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Sajnos be kell látnom, hogy erre a játékra már sose lesz elég időm másik multi mellett... :(

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#78909) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Day1 Game Pass megejelnés:

május 29.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#78910) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

UFL - First Look | Gameplay Reveal
Ma este 9 -kor.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78911) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Kao the Kangaroo - Announcement Trailer

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78912) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Lelövik a Hyper Space szervereket április 28-án:
"A message regarding the future of Hyper Scape

Ez is sokáig foglalta az áramot :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#78913) KoNZoLik@ válasza ρσгτσ (#78911) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Jaj, de szerettem ezt régen :D

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78914) jacis válasza KoNZoLik@ (#78885) üzenetére


jacis
nagyúr

Mi az uncsi? Te mit változtatnál? Mi az amit bele lehetne tenni, hogy ne legyen uncsi?
Nem kötekedni akarok hanem őszintén érdekel a véleményed.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#78915) KoNZoLik@ válasza jacis (#78914) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Az az uncsi, hogy évek óta ugyan azt tolják le az ember torkán(nyúlfarknyi kampány, utána meg online ugyan azok az önismétlődő darálások, meg zombie mód) semmi kreativitás újdonság nincs😳És ezt nem csak én gondolom így, hanem több millió ember rajtam kívül, persze a többi milliók meg veszik, de ki tudja még meddig! Nos az én részemről a Vanguard volt az utolsó...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78916) Bep válasza KoNZoLik@ (#78915) üzenetére


Bep
senior tag

Most képzeld el, én! mit élek át az F1-ben évről évre...
Ringen a Mansell évről évre balos... egyszer végre vezetne jobbra.

[ Szerkesztve ]

(#78917) KoNZoLik@ válasza Bep (#78916) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

:DDD :C

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78918) jacis válasza KoNZoLik@ (#78915) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem válaszoltál arra amit kérdeztem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#78919) Pityka_


Pityka_
tag

Sziasztok,
ez müködhet? Jóval olcsobb mint a gyári.
[link]

(#78920) Steve1207 válasza KoNZoLik@ (#78915) üzenetére


Steve1207
veterán

De mindig ilyen 7-8 órás kampányok voltak csak (BF-ben is), ez a széria a multiért élt. Nem nagyon hallottam/láttam egy ismerősnél se CoD-ot az első fél évben, akit a kampányért rohant érte. Max day1 megveszi és egy hétvége után dobja is tovább, pár ezret megér a kampány móka. Legalábbis felénk így működtek ezek a lövöldék már évtizedek óta.

.

(#78921) Wesder válasza Pityka_ (#78919) üzenetére


Wesder
félisten

Ez csak egy adapter.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78922) KoNZoLik@ válasza jacis (#78918) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ja igen, hát én nem vagyok játékfejlesztő, tehát ezt inkább tőlük kellene megkérdezned, mert szerintem a játékosok vissza jelzései alapján(ami szerintem az utóbbi pár évben leginkább negatív) annak alapján kitudnának valamit találni, csak nem is nagyon akarják megeröltetni magukat, ennyi...dehogy már nekem kelljen kitalalnom valamit😳 Lepjenek meg a pénzemért, ez a minimum...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78923) KoNZoLik@ válasza Steve1207 (#78920) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát jó az 4-5 órának is, de igen igazad van ez ilyen franchise, csak akkor ne is erőltessék ezt évről évre,főleg ne ennyiert! Ott van az ingyenes Warzone, aki ezt akarja tolja azt, és inkább ne adják ki évről évre ugyan azt! Persze az a hülye aki meg is veszi évről évre ugyan azt, de mint fentebb írtam ez is változni fog, szerintem...nálam biztos! Mondjuk én nem is vettem meg minden évben, mert nem kötelező 😅 Régebben nagyon szerettem, mostanra sajnos ez megváltozott!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78924) Moby válasza Pityka_ (#78919) üzenetére


Moby
addikt

Ebben nincs SSD, és ismereteink szerint csak egyetlen típus jó bele. Megveheted azzal együtt is, alixepressen van több is ilyenből, de nem olcsóbb, mint a gyári, szóval aligha éri meg kísérletezni velük.

(#78925) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#78910) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem tudom....ez azért nekem annyira nem tetszik.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78926) KoNZoLik@ válasza ρσгτσ (#78925) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Elég fos ja...mondjuk egy focis játék, nem lehet olyan mint egy Horizon Forbidden West😅

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78927) ρσгτσ válasza KoNZoLik@ (#78926) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Távoli, játék közben az összkép fura nekem. Pl. pálya, fű, vonalak. Van ami egyébként tök jól néz ki, de főleg a bejátszások meccs közben.

Azért kíváncsi leszek rá. 2022 -ben érkezik, és ingyenes lesz.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78928) jacis válasza KoNZoLik@ (#78922) üzenetére


jacis
nagyúr

Tehát csak az van meg,h ogy sz@r a játék, de az nincs meg hogy mitől lenne jobb szerinted.
Tipikus... nyavajogni tudsz, de ha oda kell állni és javasolni valamit akkor másra mutogatsz. A magyar társadalom nagy része ilyen.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#78929) Moby válasza jacis (#78928) üzenetére


Moby
addikt

Tehát aki nem tud főzni, az egyen meg bármit, és vágjon is hozzá jó képet, vagy tanuljon meg főzni a parasztja, sakkor mondhassa, hogy nem ízlik?
Te amúgy szoktál néha gondolkodni is, vagy csak írsz főleg?

[ Szerkesztve ]

(#78930) KoNZoLik@ válasza jacis (#78928) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hú baszki, neked kellene szerintem egy kis önvizsgálat+pihenj kicsit, de inkább sokat...szép estét neked👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78931) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Report: Certain Affinity is working on an Xbox-exclusive 'Monster Hunter'-like codenamed 'Suerte' [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#78932) Bad Pritt válasza l.skywalker (#78931) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Inkább élesszék fel a Scaleboundot.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78933) NemMo válasza ρσгτσ (#78910) üzenetére


NemMo
őstag

Végre egy új focis játék, csak azt nem tudom miért nem tudnak értelmes grafikát tenni alá és úgy általában a foci játékok alá. Remélem a gameplay legalább tarolni fog

(#78934) l.skywalker válasza Bad Pritt (#78932) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Furcsa lenne a Devils May Cry után

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#78935) viperabácsi válasza KoNZoLik@ (#78915) üzenetére


viperabácsi
addikt

Igazad van a vanguard elég kaki, de nem volt köteéező megvenni. Volt triálja akkor ki lehetett próbálni pár napig. Én ezt tettem ,és nem is vettem meg.
Inkább az a rettentő az üzletpolitikájukban , hogy csináltak valami ótvart , rengeteg negatív vissza jelzéssel . Erre mit csináltak a két eddig még futó ( MW , Cold WAR ) tönkre teszik egy ingyenes ( Warzone ) pálya frissítése miatt. Én most jöttem konzolra , az első két játékom között volt a két COD rész. Sajnos volt egy hónap amikor az MW 2019 játszhatatlan volt , nem is javították. Azóta nem néztem megjavult -e.

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#78936) tudi13 válasza viperabácsi (#78935) üzenetére


tudi13
aktív tag

Vanguard mondjuk nekem pont bejön, pedig sosem voltam oda a Codokért. A warzone is tetszene, de az a minecraft grafika ami jelenleg van, nagyon játszhatatlanná teszi. Nem beszélve a sok disconnect és egyéb nyalánkságokról.

(#78937) .LnB válasza ρσгτσ (#78904) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Decemberben írtam már, hogy majd most januárban jönnek a csajok is.

Megnézem, de ha Huszák nem overall 99 statos, mérges leszek. :D

Bár, nekem a férfi válogatottal is vannak komoly gondjaim.. Érdekes keret került bele a játékba. Azóta se tudtam kideríteni, hogy ez mi alapján lett eldöntve.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78938) SaGa59 válasza NemMo (#78892) üzenetére


SaGa59
őstag

Fel kell tenni a SkyUI modot, abban van az MCM (Mod Configuration Menu) funkció beépítve. De tartok tőle ahhoz kellene a Skyrim Script Extender, ami sem az xbox-os, sem a Microsoft store-ból megvehető PC-s verzión nem fut, csak a Steamesen. De keress rá az MCM és a SkyIU kulcsszavakra, lehet, hogy boxra csinált valaki SKSE64 nélkül is futó verziót.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#78939) IntelKiller7 válasza ρσгτσ (#78925) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Most akkor ez az új "FIFA"?
FIFA meg nem is lesz?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#78940) ρσгτσ válasza IntelKiller7 (#78939) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ez egy új focis játék lesz másik cégtől. Ingyenes, idén érkezik.

Fifa is más lesz. Vagyis más nevet kap, de az nem ez.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78941) persil válasza jacis (#78928) üzenetére


persil
nagyúr

Sokkal tipikusabb a "magyar tarsadalom nagyreszetol" azt az ordas nagy idiotasagot mantrazni, hogy "mondd meg mitol lenne jobb".

Miert kellene? Ha levest eszel, te is meg tudod mondani, hogy szar es nem kell hozza szakacsnak lenned, nem kell tudnod mitol lenne jobb. Csak kifizetted az etteremben es rajottel, hogy szar.

Egyaltalan nem kell megmondania, hogy mitol lenne jobb, de azt mindenki erzi, ha egy jatek szar.

Ez a "csinalj jobbat" a legostobabb, leginfantilisebb velemeny a vilagon. Es ja, EZ a "tipikus magyar".

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#78942) persil válasza Moby (#78929) üzenetére


persil
nagyúr

Plusz1. :R

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#78943) .LnB válasza Moby (#78929) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudod, amikor van a fejemben egy kép, hogy milyen ember az "átlag CoD"-os, amikor ez a kép eszembe jut, mindig elhessegetem, hogy na, ne legyek már ennyire gonosz!

De valahogy mindig előkerül egy-egy egyén a "susnyásból" és bebizonyítja, hogy nem állok én annyira távol a valóságtól. :DDD ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78944) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

(#78945) hipó válasza Pityka_ (#78919) üzenetére


hipó
tag

A képek alapján még arra sem vették a fáradtságot, hogy beledugjanak egy ilyen vackot a boxba és azt fényképezzék le. Ezek alapján le lehet vonni a következtetést.

(#78946) IntelKiller7 válasza ρσгτσ (#78940) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Vagy úgy. Mintha 15 évet visszamentem volna az időben. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#78947) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Refundot kértem a Kingdom Come-ra, 5 óránál kevesebbet játszottam vele, remélem engedik. Látom amúgy azt, hogy miért szereti, aki szereti, baromi autentikus és jó az overall játékélmény, viszont az én ízlésemnek kicsit kiforratlan az egész játék, nem csak a külseje, azzal annyira nincs is bajom, szép, 30 fps megvan, texture popup mondjuk brutális néhol, de ezzel együtt tudnék élni.
Valahogy az az érzésem, mintha minden csapatnak a finish előtt pár héttel szóltak volna, hogy akkor itt a vége, ezt a produktumot szállítják. Ez persze túlzás, de valahogy mindenre ráfért volna még egy kis gondozás az irányítástól kezdve (abszolút nem reszponzív, megnyomod a gombot és a srác még átgondolja az egész életét, mielőtt mondjuk ütne) a UI-on át (térkép nehezen átlátható, a menükben a különböző ikonokhoz nincs egyértelmű indikátor, mit is jelentenek) néhány játékelemig (lockpick, stealth).
Az meg nem jó játékdizájn, hogy adunk 50 oldal tutorialt, olvasd el és utána tudni fogsz játszani, érteni fogod a jelzéseket, stb. Egy munkahelyi szoftvernél persze, legyen így, de a játékok tanulása teljesen más metódus szerint zajlik.
Sajnálom amúgy, hogy nem húzott be. :(

A Microsoft refund rendszere viszont tök fasza, csak megnyomod a refundot kérek gombot, kihozza, mit refundolhatsz egyáltalán, kiválasztod miért és kész is. Nincs itt szenvedés, könyörgés meg minden lószar az ügyfélszolgálatnál, mint más cégeknél. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78948) Bad Pritt válasza Bad Pritt (#78947) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

És már request approved státuszban van, beszarás. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78949) .LnB válasza Bad Pritt (#78947) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az egyik legpofásabb térkép abban a játékban van, amit valaha láttam. Nekem nagyon tetszett. És nem emlékszem, hogy lett volna ilyen problémám, hogy ne látnám át.

Egyébként az, hogy lassan üt, az azért van mert nehéz a kard. El tudtam ezt fogadni, mert valószínűleg ha nekem kellene felemelnem egy olyan kardot, a saját homlokomba állítanám. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78950) Bad Pritt válasza .LnB (#78949) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A térkép maga szép, csak rárakja a térképhez képest 50 méter magas karakterünk ikonját és akkor kérdés, hogy hol is állunk. :D Bár még így is a jobbik térképek közül van, Fallen Order helyére tette bennem, milyen is egy rossz térkép. :D

Nem a lassú ütés volt a baj, mert már az elején a szarral dobálózó verekedésnél feltűnt, hogy óriási delay van az input meg az animáció megkezdése közben. Ez azért is feltűnő, mert kardozásnál az első gombnyomásnál/csapásnál van ilyen delay, viszont ha sikerül kombózni, akkor a többinél nincs, azokat az inputokat egyből regisztrálja.

Ja még egy eszembe jutott: minden átvezetőnél csúszott a hang olyan 10-15 frame-et.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.