Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77751) ρσгτσ válasza Kobe (#77750) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Most volt róla szó:

Madoc
Fizzie

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#77752) vonSux válasza zozika84 (#77749) üzenetére


vonSux
őstag

Ha tehetném odaadnám neked, a függönnyel együtt. De még csak egy részvényem sincs egyik érintett cégben sem. Csak játszom, nem komoly ;)

(#77753) Kobe válasza ρσгτσ (#77751) üzenetére


Kobe
veterán

nekem Xbox Game Pass for PC van, nem az Ultimate. És semmilyen hibaüzenet nem jön

(#77754) ρσгτσ válasza Kobe (#77753) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Úgy tudom ebben nincs különbség, de majd kijavít valaki, ha nem így lenne. PC Game Pass topik is van, ott lehet jobban tudják.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#77755) zozika84 válasza vonSux (#77752) üzenetére


zozika84
őstag

Tudom én is poénkodtam, bocsi ha nem jött át :K
Jó volt kicsit elengedni ezt a komoly felvásárlási témát, ami sokakat aggaszt :R

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#77756) vonSux válasza zozika84 (#77755) üzenetére


vonSux
őstag

Ennyi 👊

(#77757) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Az Activision felvásárlással szerintetek mennyi az esélye annak, hogy az utolsó két cod be kerül a GP-be?

(#77758) Wesder válasza ssgt1981 (#77757) üzenetére


Wesder
félisten

110%

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77759) ProEvoFan válasza Wesder (#77758) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A Diablo 2 Resurrected jöhetne minél előbb.
Áthozom a mentéseket ps5ről, és itt is tudok játszani az Xbox friend listámmal.

(#77760) NyMRooD válasza i@lex (#77571) üzenetére


NyMRooD
őstag

Láttom Twitteren is beírtad eme bölcs meglátásodat egy csomó helyre, enged meg, hogy megkérdezzem mit ártott neked a Sony? Nem kötekedni akarok, tényleg érdekel.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#77761) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Mi ez a nagy Gamepass lemondasi hullam?
meg semmi info az aremelesrol.. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#77762) ρσгτσ válasza IntelKiller7 (#77761) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én novemberben szereztem 3 év +1 hónapot, szóval durva lenne lemondani. :D Meg egyébként sem sanszos, hogy mostanában lesz árváltozás.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#77763) craftsman01 válasza ρσгτσ (#77762) üzenetére


craftsman01
senior tag

:Y :DD :DD :DD :DD :DDD

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#77764) zozika84 válasza IntelKiller7 (#77761) üzenetére


zozika84
őstag

Majd a soron következő COD-ok PS eladásai finanszírozzák a GamePass fenntarthatóságát, nem lesz itt áremelés :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#77765) ρσгτσ válasza zozika84 (#77764) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ugyan. CoD -nál elég ha van mikrotranzakció, eladás sem kell. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#77766) Madoc válasza zozika84 (#77764) üzenetére


Madoc
veterán

Mindennek az ára emelkedik, semmi nem csökken. Pláne ha többet adnak az előfizetésért. Badarság azt gondolni hogy örökre ennyi lesz.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#77767) zozika84 válasza Madoc (#77766) üzenetére


zozika84
őstag

Poen volt :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#77768) ssgt1981 válasza Wesder (#77758) üzenetére


ssgt1981
senior tag

Köszi. Mennyire várható ez rövid időn belül? A Cold warral már szemezek egy ideje.

(#77769) ρσгτσ válasza ssgt1981 (#77768) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Idén nem hiszem. Sanszosabb hogy jövőre fog lezárulni a felvásárlás. Amennyiben idén mégis bekerülne, azt én inkább év második felére tenném.

Meglátjuk...nincs még hivatalos infó erről.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#77770) Steve1207 válasza ρσгτσ (#77769) üzenetére


Steve1207
veterán

Annyi idő alatt és ekkora ms háttérrel lehet ki tudják végre javítani a missing data pack hibát, már megérte a felvásárlás ;]

Más: Paper Glider ingyenes a storeban.

.

(#77771) darkstreet89 válasza ssgt1981 (#77768) üzenetére


darkstreet89
tag

1 hete volt akciós bizonyos kulcsos oldalon, ha jól rémlik valami 4.500Ft vettem a sima kiadást és Franciábol vettem hozzá a Cross-Gen updatet 1.580ft ért. Ettől olcsóbban nem láttam még sehol, bár ha tudom az MS lépését lehet várok vele. Bár nekem az MW-hez képest vissza esés a játék.

[ Szerkesztve ]

(#77772) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Mi lesz a következő? EA?

(#77773) ρσгτσ válasza Steve1207 (#77770) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én inkább azt remélem, hogy belátható időn belül megjelenik a Diablo, mert ígéretekkel és dátumokkal tele a padlás. :D

IV rész és az Immortal is.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#77774) Pumi Powa


Pumi Powa
csendes tag

Ahogy észrevettem arra jó volt a mai napon bejelentett MS,Activision hírek és itt topicban a hsz-ek garmada hogy a nepperek 3ezer ft-tal megemeljék egységesen az éves live gold árát a Hardveraprón is :DD
Most már az lett a legolcsóbb aki idáig a legdrágább volt mert az nem emelt árat :)
Aki meg a legolcsóbb az lett a legdrágább :)
Pedig még a storeban nem emelkedett és szó sincs róla.

[ Szerkesztve ]

(#77775) Pumi Powa válasza IntelKiller7 (#77761) üzenetére


Pumi Powa
csendes tag

Már emelkedett 25%-kal a Hardveraprón cirka pár óra alatt még itt azon filóztunk mennyire jó lesz majd hogy jönnek a Codok a gamepassba :D

[ Szerkesztve ]

(#77776) Czimby


Czimby
addikt

Series X jó áron a Supergamernél készleten!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#77777) i@lex válasza NyMRooD (#77760) üzenetére


i@lex
őstag

Semmi ilyesmi. Egész egyszerűen imádom olvasgatni a dehátagodofowarmegalastofus-os vergődéseket. :DDD

Bámulatosan alacsony a trigger-pont. :C

[ Szerkesztve ]

(#77778) beyruth82 válasza Pumi Powa (#77775) üzenetére


beyruth82
veterán

Tényleg.Egységesen emelt mindenki mintha megbeszélték volna. Szerintem ez viszont csak magyar sajátosság. Infláció+kötelező januári áremelések, stb. Microsoft nem hiszem hogy emelni fog.

(#77779) Madoc válasza beyruth82 (#77778) üzenetére


Madoc
veterán

Ezt írtam tegnap de senki nem figyelt.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#77780) Helga0203 válasza Pumi Powa (#77775) üzenetére


Helga0203
tag

Tévedés, musztiii pl nem emelt (még)! :P
Múlt héten néztem nála és ma is pont ugyan annyiba kerül az összes opció! :K
Ettől függetlenül semmi nem zárja ki, hogy ne emeljen ő is.

(#77781) Madoc válasza Helga0203 (#77780) üzenetére


Madoc
veterán

14xxx volt nála is a kódos mikor legutóbb vettem ismerősnek, most meg 17xxx

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#77782) Helga0203 válasza Madoc (#77781) üzenetére


Helga0203
tag

Én mindig a Gold árat nézem, az nem változott! :K
Így a legolcsóbb GPU-t csinálni!

[ Szerkesztve ]

(#77783) Madoc válasza Helga0203 (#77782) üzenetére


Madoc
veterán

Gold árat írtam.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#77784) frankdelgado válasza Wesder (#77758) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nem az a kérdés, h bekerül-e, hanem az, hogy mikor..de ha jól veszem ki, jövő nyarat követően, az meg még messze van......

(#77785) japunk


japunk
aktív tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani valami budget, de jó fejhallgatót a Series X-hez? Többszöri próba után sem akart menni a Steelseries Arctis 7esem a géppel, le is tettem róla, neten sem tudtak többet nálam, nem megy és kész. Nézegettem a neten olcsóbb HyperX fejhallgatókat és ezt találtam: HyperX CloudX Stinger Core
Valaki használ ilyet esetleg? Tudna mondani róla pár szót? Ennyi pénzért simán megvenném második fejhallgatónak, úgyis csak a boxhoz használnám, minden másra ott az Arctis. Általában ezeket nézem egy fejhallgatónál: legyen kényelmes, NE legyen bőrpárnás és azért nézzen ki valahogy. Na ha ezek alapján tudtok még valamit ajánlani azt szívesen fogadom, köszi. :)

The owls are not what they seem.

(#77786) vacs válasza Madoc (#77783) üzenetére


vacs
veterán

Pedig tényleg 13490 volt múlt héten a Gold, én is néztem, de nekem8.
:))

(^)(>.<)(^)

(#77787) frankdelgado válasza japunk (#77785) üzenetére


frankdelgado
őstag

Én inkább ilyet [link] vennék. Azt kell csak megtudni, hogy adnak-e hozzá szövet párnát is, mint a cloud II-höz. Ilyen stinger is van nekünk otthon a gyereknek, nincs vele semmi gond, de azért van különbség kényelemben, anyaghasználatban a cloud és e között.

(#77788) prokxy válasza ProEvoFan (#77759) üzenetére


prokxy
veterán

Neb@sszáfel, most akarom PS-re megvenni, épp ákcijós. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#77789) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A tegnapi nap legnegyobb sikere, hogy egy tulajdonosnál van most a:
• Minecraft
• Starcraft
• Warcraft
:DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77790) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Jason Ronald vázolta egy interjúban, hogy milyen hatásai voltak a Backward Compatibility (Visszafelé kompatibilitási) programnak [link]

Azon túl, hogy önmagában is érdekes, nagyon erős iparági ráhatást érzek arra, hogy minden fejlesztő/kiadó a saját háza táján éljen ezzel a lehetőséggel.

Jónak jó lenne, kétlem, hogy erre lenne erőforrása a cégeknek (mondjuk a sok remaster mellett lehetne), de mondjuk az Acitivision-Blizzard kezdhetné a sort. :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77791) prokxy válasza l.skywalker (#77789) üzenetére


prokxy
veterán

Ez most így reggel fájt... :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#77792) GalaHU válasza japunk (#77785) üzenetére


GalaHU
őstag

Az Arctis 7 nem is fog menni, de a 7x az igen. Van otthon mindkettő, írj rám ha tudok segíteni.

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#77793) prokxy


prokxy
veterán

A tegnapi felvásárlásra visszatérve, mikor várhatóak a AB címek GP-be? :)
Van itt jós? :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#77794) vonSux válasza i@lex (#77777) üzenetére


vonSux
őstag

Mindkét oldalon vannak jó játékok, nem olyan bonyolult ez. De nem csak a trigger pont alacsony amit írsz, hanem a kerítés is. A mezei felhasználó meg a kiszemelt óriáscég fenekében pihenteti a buksiját, és onnan mondja a nagyravágyó okosságait.

(#77795) btf válasza prokxy (#77793) üzenetére


btf
aktív tag

Tegnap nekem is ez volt az első gondolatom.

Utánnanéztem Bethesdánál mennyit kellett várnunk: 2020 szept jelentették be hogy megveszik a Zenimax-ot, aztán 2021 márc jöttek a játékok Gamepassbe.

Szerintem a nyári MS előadáson már bejelentenek pár címet.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#77796) l.skywalker válasza prokxy (#77793) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az üzlet a 2023-as pénzügyi évben fog lezárulni, ami 2022 július - 2023 június között van. Ebben az időszakban várható leghamarabb.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77797) AMD Power


AMD Power
titán


:R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#77798) sgfool válasza prokxy (#77793) üzenetére


sgfool
tag

A Bethesda esetében, 2020 szeptemberében jelentették be a felvásárlást és 2021 márciusában kerültek bele a játékok a gamepassba. Durván fél évet kellett várni. De tegnap olyan hír is volt, hogy ez a mostani vásárlási procedúra legkésőbb 2023 nyaráig eltarthat....

[ Szerkesztve ]

(#77799) .LnB válasza vonSux (#77794) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahogy ő is onnan mondja..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77800) prokxy válasza AMD Power (#77797) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz Srácok, akkor ami kell, még megveszem. :)

Ez a kép így egyben nagyon komoly...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.