Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77251) NoOne1976 válasza ρσгτσ (#77250) üzenetére


NoOne1976
őstag

Megerősítem, én se nyertem.

(#77252) Joccc07


Joccc07
addikt

Sziasztok,

Ha van esetleg köztetek olyan akinek még soha nem volt GPU előfizetése az írjon rám pm-ben. Vettem egy kódot de nem tudom használni mert nekem már volt. :(((

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#77253) NJanika válasza NoOne1976 (#77251) üzenetére


NJanika
aktív tag

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#77254) ρσгτσ válasza NJanika (#77253) üzenetére


ρσгτσ
őstag

ZX Spectrum - Commodore 64

(#77255) NJanika válasza ρσгτσ (#77254) üzenetére


NJanika
aktív tag

Epic fail. A dobozon egy Series S van. Azt hittem azt lehet nyerni. :P

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#77256) ρσгτσ válasza NJanika (#77255) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Elég gáz az egész nyereményjáték leírása. Tele értelmetlen, kicsavart mondatokkal. Arról nem is beszélve, hogy néha
Series S -t, néha Series X -et írnak.

Szerk.:
A fenti kepet egyébként azért tettem be, mert ott látszik, hogy nem az összes kód nyer. Nehogy valaki felvásárolja a fél Spar -t.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#77257) Moby válasza NJanika (#77255) üzenetére


Moby
addikt

Azt lehet nyerni. Az oldalon elírás lehet az X. Az össze promóanyagban, és a reklámjában is S szerepel.

(#77258) ProEvoFan válasza hombre[EU] (#77217) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mi is abbahagyuk.
A nagyobbik fiammal játszottam, végig fordított, de meguntuk. Lehet egyszer végigjátszuk
Ok, voltak benne jó ötletek, de az év játéka nálam nem volt az tuti

(#77259) H.Kornél81


H.Kornél81
tag

Üdv!
Az volna a kérdésem, hogy aki használ Xbox wireless headsetet, annak kb. Hány méternél dobja el a jelet?
Nálam sajnos kb 4-5 méternél megteszi, ami azért is idegesítő, mert van, hogy úgy teszek-veszek, hogy közben zenét hallgatok.
Más!
Tapasztalt valaki olyat, hogy a series X pár óra Halo Infinite után egyszerűen lekapcsol?
1080 p-ben játszom, a konzol jól szellőző helyen van.
Azt sem értem, hogy a venti ugyanolyan fordulaton pörög akkor is, ha forró és akkor is, ha csak be van kapcsolva.
A válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#77260) oriic válasza H.Kornél81 (#77259) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Az volna a kérdésem, hogy aki használ Xbox wireless headsetet, annak kb. Hány méternél dobja el a jelet?
Nálam sajnos kb 4-5 méternél megteszi, ami azért is idegesítő, mert van, hogy úgy teszek-veszek, hogy közben zenét hallgatok."

Én simán kimegyek mosdóba is vagy kezet mosni a fülessel a fejemen és hallok mindent. Kb 7-9 méter.

Live-Die-Respawn

(#77261) F_Peter válasza H.Kornél81 (#77259) üzenetére


F_Peter
őstag

Falakon is múlik. Előző házban kimentem az udvarra és ott is szólt, a mostaniban a szomszéd szobából is néha elveszti a jelet. Ugyan ez igaz a kontrollernél is.
Pl. A biztonsági üveg 2 méternél már bontja a kapcsolatot nálam.

(#77262) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77263) H.Kornél81 válasza F_Peter (#77261) üzenetére


H.Kornél81
tag

Köszönöm a választ.
Sajnos az én helyzetemben nincs közte fal sem. Bár másik helyiség, de nyitott ajtó és simán rálátok a konzolra.

(#77264) parandroid válasza H.Kornél81 (#77259) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Használom PC-vel is (bt), és xbox-szal is. A nappali kb 8x4m, az egyik sarokban van az xbox, a vele átlósan átellenesben a pc, mindkettővel tökéletesen működik a helyiség minden pontján. Csúnya is lenne, ha nem menne, ott szerintem valami egyéb zavaró tényező van nálad.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#77265) mondomén


mondomén
őstag

2 honapja van meg az SS. Kontroller temahoz az en tapasztalatom. Ragad a jobb ravasz. Nem baj, van egy one kontroller amit pc-hez vettem es egy hetet ha hasznaltam azota. Annak meg kihagy az A gomb. Ha van itthon MS kirakat, szivesen bebsznam rajta mindkettot. 20 ezer egy ilyen hulladek, felelmetes.

(#77266) Wesder válasza mondomén (#77265) üzenetére


Wesder
félisten

Ingyen viszi-hozza a futàr a cseredarabot, nem kirakatba kell bebaszni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77267) mondomén válasza Wesder (#77266) üzenetére


mondomén
őstag

Láttam, hogy már-már játék számba megy ez is. Jön a futár, megy a futár, jön a futár, megy a futár. :) Pár hét után lekopna a húszasról Deák bajsza, én biztos nem küldhetnék nekik egy ugyan olyan cseredarabot. Ez van, de frusztráló.

(#77268) Wesder válasza mondomén (#77267) üzenetére


Wesder
félisten

Nem mindegy, ha garancia alatt ingyen cserélik?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77269) vicces


vicces
addikt

Az én kontrollerem jól működik. Viszont az a b X y gombok olyan hangosan csattognak, hogy este/éjjel nem is használom nehogy felkeljen a gyerek :D
Van még egy cyberpunkos one X kontrollerem. Na az premiumnak hat a series kontroller után.

:)

(#77270) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Belehet valahogy állítani az áruházban, hogy ha egy adott játék X forint alá csökken, akkor küldjön róla értesítést? Kívánságlista van, de az nem csinál semmit.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#77271) beyruth82 válasza vicces (#77269) üzenetére


beyruth82
veterán

Hol és mennyiért lehet olyant kapni?

(#77272) hombre[EU] válasza vicces (#77269) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha játszol kapcsold be a páraelszívót/porszívót...arra nem kel felnés elnyomja a gombok hangját :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#77273) wenti5000


wenti5000
csendes tag

Sziasztok, keményen nyüstölöm a Series S-t, és gondoltam beszerzek egy nagyobb, 32"-os monitort, viszont elbizonytalanodtam, hogy mennyire lenne szép a játék egy QHD kijelzőn. Performance módban játszanék, ami többnyire 1080p vagy alatta fut, qualitiben többnyire csak zavaróan akadoznak a játékok. Series S-nél érdemes fullHD-nál nagyobb kijelzőt használni?

(#77274) Norb79 válasza wenti5000 (#77273) üzenetére


Norb79
őstag

A QHD nem egész többszöröse a FHD-nak, szóval az 1080p tartalmak nem tökéletesen skálázódnak. Ha elégedett vagy a FHD képpel, akkor szerintem olyan képernyőt vegyél, amin a natív kép torzulás nélkül meg tud jelenni.

(#77275) vicces


vicces
addikt

Szerintem eBay, jó drágán. Én is agyalok hogy eladom.
Amikor kiadták vettem 60 euró körül. ;)

:)

(#77276) AMD Power válasza kecsu10 (#77242) üzenetére


AMD Power
titán

Ezzel a Haloval és a játékmenettel most szerintem nagyon odavert az MS. Ezt írom úgy ,hogy nem vagyok nagy Halo fan.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#77277) ProEvoFan válasza AMD Power (#77276) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az MS a Forza Horizon 5el vert oda. Nem kicsit, nagyon. :K

(#77278) Joccc07 válasza Joccc07 (#77252) üzenetére


Joccc07
addikt

Elkelt.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#77279) dunc válasza wenti5000 (#77273) üzenetére


dunc
nagyúr

Semmi baj nem lesz vele. Én 50" on használtam egy ideig!

(#77280) Mephike válasza AMD Power (#77276) üzenetére


Mephike
senior tag

A Halo egy oké játék, semmi több. Persze lehet tetszik neked és ez a fontos, de nem egy világrengető játék. A sikerének a legfőbb oka, hogy az új fps-ek is gyengék most.
A ProEvoFan által írt az, ami szerintem is igaz. A Forza az, ami tapsot érdemel.

(#77281) Moby válasza AMD Power (#77276) üzenetére


Moby
addikt

Nekem biztosan odavert. Azóta is sajog :DDD

(#77282) Redneck válasza AMD Power (#77276) üzenetére


Redneck
veterán

Engem az lepett meg, hogy milyen jó a gunplay benne. Szinte észre sem veszem hogy kontrollerrel aprítok, és ez nagy pozitívum. :K

A Forza meg Forza. Az előző kettő jobban berántott, de ez is jó lett.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#77283) pzstm válasza Wesder (#77262) üzenetére


pzstm
titán

5 ev support?😳😳😳😳 :Y

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#77284) Gaben360 válasza pzstm (#77283) üzenetére


Gaben360
senior tag

Valahogy meg kell legyen az 500 óra.... ;]

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#77285) Wesder válasza pzstm (#77283) üzenetére


Wesder
félisten

Az elsőt a mai napig supportàljàk, (Techland szerint csak 4 év support volt) így igazàból semmi újat nem mondtak ezzel.
Ezt is vàrtuk tőlük szerintem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77286) beyruth82 válasza Mephike (#77280) üzenetére


beyruth82
veterán

Forza 5 se nagyon emelkedik ki semmiben a 4-hez képest....

(#77287) Ellia válasza beyruth82 (#77286) üzenetére


Ellia
addikt

Nem, de szerintem pont ugyanolyan hangulatos, mint a 4. rész. Leülsz vele a tv elé, mész pár kört, élvezetes aztán csinálsz mást :)

(#77288) dunc válasza beyruth82 (#77286) üzenetére


dunc
nagyúr

Jobb a körítés! És végre jobb oldalas közlekedés! Amit gyűlölők benne, hogy 2 percenként magyaráz valamit a játék, nem hagyja az embert kibontakozni!

(#77289) hombre[EU] válasza Wesder (#77285) üzenetére


hombre[EU]
veterán

illetve mit jelent az,hogy 5év support? ha 4.5év múlva hoznak egy dlc-t akkor már elmondhatják,hogy 5év support meg volt :D
de jó lesz ez, látszik,hogy gameplayen sokat faragtak és ez a lényeg, na meg a sandbox. megvárom az elsō fecskéket, ha jó állapotban lesz akkor repülünk rá február elején...gyorsan kell már valami igazàn ütōs játék a 2021-es év után

Life, Uh, Finds A Way

(#77290) Wesder válasza hombre[EU] (#77289) üzenetére


Wesder
félisten

Lesz 2 DLC, havi community eventek, meg rengeteg fegyver+ruha bundle. Erre tippelnék az első részből kiindulva.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77291) craftsman01


craftsman01
senior tag

Na csatlakoztam én is az Xbox wireless füles táborhoz,rem jó lessz csak este tudom kipróbálni,mennyire lényeg hozzá az a dolbi izé amit lehet venni a storba?

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#77292) parandroid válasza craftsman01 (#77291) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez olyan, mint a 30Hz vs 60Hz. Mindjárt jön valaki, aki szerint parasztvakítás, aztán egy másik, aki szerint élvezhetetlen, játszhatatlan, darabos, és szaggat, ha nincs hozzá. Töltsd le a demót, aztán próbáld ki, valami 1-2 hónap ingyenes.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#77293) vg válasza parandroid (#77292) üzenetére


vg
addikt

Ha jól emléxem, pont te vagy aki szerint parasztvakítás. :K

(#77294) parandroid válasza vg (#77293) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én akkora paraszt vagyok, hogy már rég belevakultam az ilyesmibe.

Amúgy kimaradt az, aki szerint pont ettől lesz szar, mert késik a hang 0,02 ms-et. :DDD

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#77295) thedivision2 válasza craftsman01 (#77291) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Én azt mondom, ha már van ilyen lehetőség, használd. Bármilyen fülesnél hatalmas élményt nyújt az Atmos, nem hogy egy olyannál, mint amit vettél. Első hét ingyenes (nincs 1-2 hónap), próbáld ki és döntsd el, hogy neked megér-e az az élmény párezer forintot.

[ Szerkesztve ]

(#77296) Wesder válasza thedivision2 (#77295) üzenetére


Wesder
félisten

Megjelenéskor 6 hónap próbaidőszak aktivàlódott, mikor elöször csatlakoztattad a géphez a fejhallgatót és indítottad a Dolby appot. Gondolom ez akkor màr nem aktuàlis.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77297) AMD Power válasza Redneck (#77282) üzenetére


AMD Power
titán

Az új Forzat még nem néztem. De szerintem az új Halo nagyon jó lett.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#77298) persil válasza parandroid (#77294) üzenetére


persil
nagyúr

Azt mondjuk sosem ertettem, hogy objektiv dolgokkal, szaraz tenyekkel minek veszekszik valaki.
Attol, hogy valaki nem vesz eszre valamit, vagy eszreveszi de nem zavarja, meg ott van. Tenyszeruen.

En nem lennek buszke arra, hogy nem veszek eszre olyan dolgot, amit sokan masok igen. 🤷

Nem veszi eszre, nem zavarja, belefer az elvarasaiba...? Szuper, jo neki. De ne legyen mar hulye, aki nem igy van vele.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#77299) parandroid válasza persil (#77298) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem az a hülye, aki észreveszi a különbséget (én sem ezen akadok fenn állandóan), hanem aki szerint minden, ami nem 60 (120hz), az “játszhatatlan”, “diavetítés”. Csórikám egész életét letolta 2020-21-ig, játszhatatlan játékokkal, diavetítést bámulva. Aztán következő (fél)generációban megint jön valami magasabb képfrissítés, és a 60Hz is játszhatatlan diavetítés lesz. Aztán a 120 is. ;]

Ja, a hang ugyanez, amikor a 2000-es évek elején jött az ötpontegy, mindenki hülye volt, aki sztereot hallgatott. Aztán tiszta égés volt már az 5.1 is, csak a 7.1 a király. Most meg épp a dolby atmos a sláger. De az igazán retard dolog, amikor jön a delikvens a sokszáz eurós aranyozott csatlakozókkal. Mert azzal jobban szól. Aha. Ha pénz van rá, miért ne? Én meg itt égetem magam egy igénytelen soundbarral.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#77300) Moby válasza parandroid (#77299) üzenetére


Moby
addikt

Most azzal érvelsz, hogy nem az a hülye, aki nem úgy gondolja, ahogy Te, hanem az hülye, aki másképp gondolja, mint Te.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.