Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77001) Wesder válasza Bad Pritt (#76999) üzenetére


Wesder
félisten

Közhen igazàból ez csak àrfolyam korrigàlàs hisz 24k az 67€
De ettől függetlenül akkor is szörnyű.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77002) AMD Power válasza parandroid (#76994) üzenetére


AMD Power
titán

Én most itt tartok vele.


De amit Corpuscle kolléga is ír, elég unalmas egy idő után. Ezért is van az,hogy egy ideig játszok vele, majd 1-2 hónapig el sem indítom. :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#77003) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

FAR: Changing Tides - március 1-én, megjelenéskor jön Game Pass-ba

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77004) Corpuscle válasza AMD Power (#77002) üzenetére


Corpuscle
őstag

Az volt vele a legnagyobb baj, hogy egy idő után adott pályát, szinte mindig ugyanazon a pályavonalon kellett teljesíteni, holott számos alternatív útvonal is benne van a játékban. A gépi ellen sem ugyanúgy teljesít, volt pálya ahol vissza kellett vegyem a nehézséget, mert nem tudtam legyűrni, más pályán meg kényelmesen hoztam a futamot.

(#77005) AMD Power válasza Corpuscle (#77004) üzenetére


AMD Power
titán

Nálam dettó. Vagy lazán első vagyok vagy rommá vernek. Folyamatosan állítgatom én is az erősséget...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#77006) parandroid válasza AMD Power (#77005) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, nekem ez úgy jött le, hogy van autó, amivel simán nyerek magasabb szinten is, meg van autó, amivel az istennek nem bírom a mezőnyt sem behozni. Úgy tűnt, mintha az egyes kategóriák lettek volna félrebalanszolva. Persze én amúgy béna vagyok, csak szeretek zümmögni a játékautókkal.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#77007) homerhamm válasza AMD Power (#77002) üzenetére


homerhamm
addikt

Egyébként ebbe van olyan pálya ami az FM7-ben nincs benne?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#77008) totalwarrior válasza Bad Pritt (#76999) üzenetére


totalwarrior
tag

Akarod mondani nincs értéke a magyar forintnak, meg úgy összességében a magyar fizetéseknek :D

(#77009) AMD Power válasza homerhamm (#77007) üzenetére


AMD Power
titán

Nem tudom. Én a FM7-el nem játszottam még. Hiába van meg vagy 2 éve. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#77010) icemad válasza Moby (#76989) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem is van még 1 évem a gpu lejáratig, de én addig nem variálok. Szerintem idén még nem változtatnak ezen a trükkön, mert elég jelentős játékosbázist jelent az ms-nek, ráadásul nyugat EU-ban még mindig vadászni kell az xsx és ps5 konzolokra.

(#77011) ρσгτσ válasza zzola (#76975) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Sajnos nem volt abban a Tesco -ban videojáték, de kb. arra lehet számítani, amit feljebb írtam.

De! Nem mindegyik helyen árulnak, illetve nem mindegyikben van akció. Ráadásul az eladók sincsenek képben, és az árellenőrzőknél nem derül ki, hogy ott van -e....ha esetleg nem lenne kint az akciós tábla.

Mivel úgy működik, hogy amikor bekerül a gépbe a kasszánál, akkor még a teljes árat mutatja. Viszont amikor rányomsz a fizetés gombra, akkor vonja le az 50% -ot.

Sok helyen el is cs*szték az akciót, mert ehhez a Nintendo nem járult hozzá, és egy csomó áruházban kint maradtak a polcon. Ezt úgy orvosolták a Tesco -ban, hogy bevették az összes Nintendo játékot.

Persze van ahol nem. Pl. Nyíregyházán, Kiskunfélegyházán még tegnap is vett valaki. Sokan 6-10 darabokat. Pesten és környékén nem tudok ilyen helyről.

Szerk.:
Főleg PC, mellette pedig néhány Xbox és PS játék van kint. Utóbbi kettőből pedig RDR2, GTA5, BF2042, FIFA21-22, meg egy-két kisebb, és LEGO játék. Már ahol vannak még ezekből. Meg nem is feltétlenül éri meg.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#77012) parandroid válasza homerhamm (#77007) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem, az FM7-ben van egy új (dubai), és 3 régi az FM4-ből.

Forza Motorsport 7 features 33 environments, with Dubai as a new entry to the series and three environments that last appeared in Forza Motorsport 4, which include Maple Valley Raceway, Suzuka Circuit, and Mugello Autodromo Internazionale.“ [link]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#77013) tudi13 válasza ρσгτσ (#77011) üzenetére


tudi13
aktív tag

Mi ez a Tesco akció? Nem találok róla semmit a neten.

(#77014) ρσгτσ válasza tudi13 (#77013) üzenetére


ρσгτσ
őstag

50% -os videojáték akció. Január elejétől van, és 31 -ig tart. A többit leírtam a fenti hozzászólásban.

Szerk.:
Én Nintendo játékra vadásztam, mert az éri meg igazán ebben az akcióban (szerintem)...de pesten csak 1 helyen találtam, illetve más sem nagyon látott.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#77015) Bep válasza AMD Power (#77005) üzenetére


Bep
senior tag

Írtam a Forza topikban anno, mert csal a játék már régebbi verziók óta folyamatosan:

"Amúgy a "csalás" megvan már rég a Motorsport verziókban is.
Ha megtalálod a saját szinted, ahol nem nyersz könnyen, de nem is az utolsó vagy (nekem ez minden off mellett pont 100%-on volt az pl. FM7-ben., éppen ezen a határon, ráadásul én a komplett táblát "long" hosszúságon maxoltam ki, kivétel a 3 és 4 órás "showcase" futamokat), akkor ugye megfigyelhető, hogy a mezőny mindig ugyanarra a szisztémára oszlik szét rajt után. A mezőny eleje kicsit kisebb távolságra követi egymást, számszerint az első, második és harmadik, picit-picit lemaradva. Majd kb. az ő közöttük lévő távolságuk 1.5x, 2x-re követi őket az öldöző boj, ők közelebb vannak egymáshoz, mint az elől haladók egymáshoz képest.
Ez már csak a drivatar rendszer miatt is érdekes.
Viszont ezután jön csak az érdekes része a dolognak. Mivel mindig ugye a mezőny közepéről indulunk, ca. 1-1.5 körön belül fel kell érni a 5.-6. helyre (bármi áron), ekkor nagyvonalakban könnyebb dolgunk van beérni az elsőt és megnyerni a futamot. Ha viszont beragadunk, sokkal jobban "vért" izzadva lehet csak felkerülni a top versenyzők közé, nem lehetetlen természetesen, csak mintha egy szintet ilyenkor rádobna, jóval pontosabb irányítást kíván meg.
Persze ez az általános eset, nem amikor a fél mezőny kiüti magát, stb."

(#77016) SaGa59 válasza BPéter1984 (#76993) üzenetére


SaGa59
őstag

Várd meg, míg lejár az egy hónap amit vettél (nem kellett volna), közben keresd meg az ajánlott srácot az aprón és egyeztess vele. Amíg van élő GPU-d, addig nem fog menni a konverzió. Pontosabban fog, csak rossz aránnyal, talán harmadára. Ha már nincs aktív GPU-d, veszel és aktiválsz max három év Live Goldot az említett kollégánál és utána veszel egy havi GPU-t, akkor fogja egy az egyben konvertálni a Live Gold idődet GPU-ra.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#77017) minilego válasza ρσгτσ (#77014) üzenetére


minilego
senior tag

Ez csak Nintendora? Vagy van xboxra is akció?

(#77018) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

S.T.A.L.K.E.R. 2 - elhalasztva

Új időpont: 2022. december 8.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77019) Zoleee83 válasza l.skywalker (#77018) üzenetére


Zoleee83
addikt

Remek....

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#77020) pzstm válasza l.skywalker (#77018) üzenetére


pzstm
titán

végre egy jó hír mára és jut idő a többire. Helyes. Csinálják csak.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#77021) Bad Pritt válasza ρσгτσ (#77011) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kár, hogy nincs arról semmi konkrét info, hogy akkor most melyik áruházak is vesznek részt benne, mert lehet én is ellátogatnék néhányba, hátha akad valami izgi. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77022) Alexios válasza pzstm (#77020) üzenetére


Alexios
veterán

Lol

(#77023) Madoc válasza l.skywalker (#77018) üzenetére


Madoc
veterán

Bekaphatják.. :U

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#77024) Bad Pritt válasza l.skywalker (#77018) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szomorú. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77025) ρσгτσ válasza minilego (#77017) üzenetére


ρσгτσ
őstag

PC, PS, Xbox. Nintendo eredetileg nincs benne az akcióban. Viszont nem sok értelmes, vagy tényleg kedvező ajánlat maradt a polcokon. Legalábbis a legtöbb helyen.

Bad Pritt:
Szokásos Tesco szervezetlenség. Össze-vissza van...és nem mindegyikben érvényes az akció. Ráadásul van ahol még az áruház sem tud róla.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#77026) oriic válasza l.skywalker (#77018) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol, ennyit az őszről. :D

Live-Die-Respawn

(#77027) l.skywalker válasza oriic (#77026) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

februártól Destiny megint orrvérzésig :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77028) consono válasza l.skywalker (#77027) üzenetére


consono
nagyúr

Vagy Elden Ring meg HFW :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#77029) oriic válasza l.skywalker (#77027) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ó azt már a nyárra kimaxoljuk és a mindent IS kifarmolunk belőle. :DDD De amúgy nem is tudom mivel játszunk majd nyáron-ősszel. ;]

Live-Die-Respawn

(#77030) Bep válasza l.skywalker (#77018) üzenetére


Bep
senior tag

Nincs itt semmi látnivaló. Gen végére lesz játék :DDD :DDD

Amikor azt hiszed lesz időd a többi megjelenésre, de azokról még nem jött ki a halasztás ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#77031) hitvanyalak válasza l.skywalker (#77018) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Ezt vártam leginkább idén :/ 2023 lesz az, ha így folytatják. :((( :W

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#77032) minilego válasza ρσгτσ (#77025) üzenetére


minilego
senior tag

Köszönöm, holnap megnezem a kecskeméti tescoban, hátha van még valami xboxra.

(#77033) ρσгτσ válasza minilego (#77032) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Rendben. Majd mindenképp írd le itt, hogy mit láttál. Hátha másnak (IS) érdekes infó.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#77034) homerhamm válasza ρσгτσ (#77033) üzenetére


homerhamm
addikt

Witcher 3-at meg Cyberpunkot láttam utoljára, meg talán, FIFA, és GTA. (Pár hónapja) Mondjuk, ha játékot akarnék venni nem a Tescoba mennék először. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#77035) AMD Power válasza Bep (#77015) üzenetére


AMD Power
titán

Fura az biztos. Mind1 haladok vele amennyire az időm engedi. Jó lenne végig nyomni mert utána illene a FM7 is lenyomnom. Bár amire ez eljön már lesz FM8 is. :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#77036) parandroid válasza pzstm (#77020) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na jó, de hullanak az idei nextgen megjelenések. Decemberben kétéves lesz ez a generáció, és lesz vagy 2-3 nextgen cím rá. Ha egyáltalán. Kezd ez így igen vicces lenni. Mire jön a frissített, félgenerációs hardverváltás, talán sikerül valamit írni is rá. Vagy akkor kezdhetik megint elölről, épp, mikor kész lenne (lásd CP).

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#77037) parandroid válasza AMD Power (#77035) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

FM7 gyorsabban végigtolható. Érezhetően kevesebb benne a verseny, meg átláthatóbb a választófelület is. Illetve ügyesen vett modokkal az xp/credit is gyorsabban jön.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#77038) ρσгτσ válasza homerhamm (#77034) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Azok is voltak az akció elején. Illetve az utóbbi kettőt még most is láttam több helyen, de szerintem nem jó áron. Még 50 százalékkal sem.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#77039) Zoleee83 válasza parandroid (#77036) üzenetére


Zoleee83
addikt

Köszönhető a Covidnak, nincs mit tenni.
Józan paraszti ésszel sem lehet otthonról HO-ból úgy fejleszteni, mintha mindenki bent lenne az irodában a sávszél sokszorosával..
Majd vége lesz egyszer.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#77040) hombre[EU] válasza l.skywalker (#77018) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szóval 23 nyár :D

Life, Uh, Finds A Way

(#77041) Moby válasza Zoleee83 (#77039) üzenetére


Moby
addikt

Én csak azon röhögök nagyon ilyenkor, hogy a két dátum között olyan 50 emberrel számolva van vagy hetvenezer munkaóra. Namost milyen tervezés lehet ott, hogy amikor kitették a gamepassban a "hamarosan" táblát a játékra, akkor még nem tudták hogy HETVENEZER munkaórával elszámolták magukat? :DDD
Teljesen nyilvánvalóan halvány fogalmuk nem volt mikor lesz kész, vagy mikor jutnaka közelébe a késznek, csak mondani kellett valamit. Akkor mondtak valamit hasraütésre (amit azért nyilvánvalóan érezniük kellett, hogy a közelében nem járnak ennek), akkor, most mondtak egy pontosabbat. Az az elvárás a platformholderektől, az az elvárás a befektetőktől, az az elvárás a játékosoktól, hogy mutassanak valamit, mondjanak valamit, és amit mondanak az legyen jó, és közeli. A valóság meg meg majd egy másik dolog lesz. Ez nem a covid hatása.

(#77042) AMD Power válasza parandroid (#77037) üzenetére


AMD Power
titán

Azt nem tudtam. Dr örülök neki! :)

Ez a FM6 baromi hosszú, mármint Nekem. De ha már belekezdtem szeretném majd végig játszani. :B

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#77043) frankdelgado válasza pzstm (#77020) üzenetére


frankdelgado
őstag

Legnagyobb örömöd ez legyen....

(#77044) Wesder válasza frankdelgado (#77043) üzenetére


Wesder
félisten

Igaza van, mert ha majd 8 hónapot kell eltolni egy megjelenést, az akkor bőven nincs jàtszható àllapotban, mire igérték volna.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77045) hombre[EU] válasza Moby (#77041) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az van,hogy elkezdték real time futtatni azt a "gameplayt" amit megcsináltak az e3-ra és rájöttek,hogy nem megy semmin :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#77046) Voy15 válasza Moby (#77041) üzenetére


Voy15
tag

Ez úgy általában véve a szoftverfejlesztéssel jár.
Magam is fejlesztő vagyok, szóval rengeteg ilyet láttam már, és rengeteg ilyet fogok még látni.

A devektől várnak el általában ETA-kat úgy, hogy a PM team mégcsak clear infokat sem tud közölni, mindeközben magát a projektet millió helyen megváltoztatják, ami nyilvánvalóan magával vonzza a delayeket/crunchokat.

Erre még rajönnek a dev team sz*pásai, mint előre nem látható/kalkulálható delayek, illetve a tesztelés során keletkező bugfixek szintúgy.
Sokszor ilyenkor még jönnek a kommunikációs problémák is a departmentek között, illetve az, hogy a sales team(ek) általában össze-vissza hazudoznak folyamatosan a stakeholdereknek :)
A legjobb amit lehet tenni az az amit Carmack mondott anno : It's done, when it's done. Majd kiadjuk ha készen lesz. :DDD

(#77047) Döglött Róka válasza ρσгτσ (#77014) üzenetére


Döglött Róka
veterán

MH Rise? :D Siess nyaron jon a kieg :)

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#77048) Zoleee83 válasza Voy15 (#77046) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én meg SM, uh teljesen átérzem amit mondasz, folyamatos kardozás a stakeholderek vs. PO vs. SM vs. Dev Team és vissza, megtámogatva a marketing boost-tal.
Mindezt Agilis sw fejlesztés felkiáltással! :DDD
+Erre jön még rá a Covid hatás.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#77049) ρσгτσ válasza Döglött Róka (#77047) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem. :N
Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

ZX Spectrum - Commodore 64

(#77050) frankdelgado válasza Zoleee83 (#77048) üzenetére


frankdelgado
őstag

Iszom a szavaitokat, de h mi a brèről írtok ilyen lelkesen... :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.