Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107001) Shade45 válasza ρσгτσ (#106994) üzenetére


Shade45
senior tag

Állat, ezzel most nagyon elkapott a nosztalgia, 2000-es évek elején gyerekként rengeteget nyomtuk a Lego Racers 1-2-t, ez kvázi azok "folytatása"/szellemi örököse, szuper, hogy elővették ezt a műfajt! :C :C

[ Szerkesztve ]

(#107002) dlor válasza ThorsHUN (#106951) üzenetére


dlor
tag

Régen (20 éve) még drágább volt. 2003 átlagkereset bruttó137.000 Ft. Egy AAA játék ha jól emlékszem volt 12 ezer Ps2-re. Lefordítva 2023 ra kb 45-50e lenne egy új játék 😃

[ Szerkesztve ]

(#107003) hombre[EU] válasza Moby (#106999) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a minimum. ellenkezō esetben csalódás :D

Life, Uh, Finds A Way

(#107004) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Expectations for the Diablo IV Open Beta (March 24-26)

"Queue Times: When we open the gates again this Friday to absolutely everyone, we are expecting a lot of people. There will be lengthy queue times, particularly on Friday when we first launch and during peak regional windows. This past weekend helped us to forecast the capacity we expect this weekend, and we will be using that capacity to intentionally stress our systems in preparation for launch. In summary, while we know it can be frustrating, we need queues to properly stress test our services and we are designing to ensure we have them some of the time."

ZX Spectrum - Commodore 64

(#107005) beyruth82 válasza Shade45 (#107001) üzenetére


beyruth82
veterán

Azokban volt osztott képernyő, egymás elleni kupák és egymás kilövésének, szivatásának opciója? Mert ha igen akkor valószínűleg az újban is lesz. :)

(#107006) ThorsHUN válasza ρσгτσ (#106985) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Ez egy BM hunter gameplay... :D

(#107007) Wesder


Wesder
félisten

Mióta van az Xbox Store-ban Candy Crush?
Jobban mondva oldala van, de ugye "Not Currently Available".

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#107008) l.skywalker válasza l.skywalker (#106735) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Eredményhirdetés

Az
Hogwarts Legacy: Digital Deluxe Edition
Xbox Series kódot

nyerte

csuvicsuva

Gratulálunk!

Jó játékot és köszönjük a felajánlást!

Összesen 48 érvényes jelentkező volt:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#107009) eL Geri válasza l.skywalker (#107008) üzenetére


eL Geri
őstag

Gratula!

A 48 (érvényes) jelentkező nem is sok :F

(#107010) Scholes9 válasza l.skywalker (#107008) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Grat :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#107011) Shade45 válasza beyruth82 (#107005) üzenetére


Shade45
senior tag

Igen, mindkettő részben benne voltak ezek.
Emlékszem, hogy a LR2-ben már úgy szét lehetett bombázni egymás kocsiját, hogy csak a kormány/4 kerék/alváz maradt, sőt, ha ezt is kilőtted, akkor futva ment tovább a karakter, amíg a boxba nem értél, hogy újjáépítsd az autód. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#107012) beyruth82 válasza Shade45 (#107011) üzenetére


beyruth82
veterán

Az nagyon komoly lehetett. Futva menni tovább a boxba 😂😂😂
Úgy látszik egészen más szintre voltak emelve ezek a dolgok a lego racersekben mint egy ctr-ben mondjuk.

(#107013) ThorsHUN válasza eL Geri (#107009) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Az 50 hsz korlatozo ereje.

AMugy gz!

(#107014) Mephike válasza l.skywalker (#107008) üzenetére


Mephike
senior tag

Gratulálok, jó helyre került a kód. ;)

(#107015) consono válasza l.skywalker (#107008) üzenetére


consono
nagyúr

Gratula! :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#107016) 30z.Samu válasza l.skywalker (#107008) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gratula! :C

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#107017) CactuS válasza ρσгτσ (#107004) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szóval sok játék nem lesz, csak login queue. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#107018) pourri


pourri
aktív tag

Gratulálok!

(#107019) Döglött Róka válasza Mephike (#107014) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Így legalább végigtolhatja mégegyszer.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#107020) sith7 válasza Döglött Róka (#107019) üzenetére


sith7
nagyúr

Ha megvan neki, akkor gondolom nem magának kérte, hanem valaki ismerősének

(#107021) Bad Pritt válasza sith7 (#107020) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azért az szerintem minimum véleményes lenne, hogy csoporttagok között bevezetésre kerül egy 50 hozzászólásos szabály, aztán én játszhatok bárki nevében és azt csinálok a kódommal amit akarok.
Volt régen Bluerainbow kolléga által szervezve hasonló nyereményjáték Steam játékokkal, de ott a játék szabályzata leírta, hogy saját accountra kell aktiválni x időn belül, ezeknél az Xbox nyereményeknél nincs ilyen?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#107022) Wesder válasza Bad Pritt (#107021) üzenetére


Wesder
félisten

Eddig mèg senkinek sem volt gondja azzal hogy ki nyerte az adott kódot, illetve hogy mit csinál vele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#107023) l.skywalker válasza Bad Pritt (#107021) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az a baj, hogy le se tudom ellenőrizni ezt. Még ha meg is adja valaki a saját GT-jét, nem látom, hogy melyik játék az ami valakinek valóban megvan és melyik az amelyiket csak kipróbálta. Az Xbox store ebben nem annyira részletes. A felajánlót meg szoktam kérdezni, hogy milyen kritériumok alapján szeretné, hogy ki legyen sorsolva és aszerint zajlik minden.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#107024) Moby válasza Bad Pritt (#107021) üzenetére


Moby
addikt

Ezzel sem mész semmire. Én sem magamnak jelentkeztem, nekem megvan pécére, végig is játszottam. Szerintem ezt itt sokan tudják is. Ha ez lett volna a kritérium, ugyanúgy beaktviálom a fiókomra, és a fiókot adom kölcsön annak, akinek szántam. Na bumm. Valaki felajánlotta (köszönet érte neki), valaki megnyerte, valaki játszani fog vele. Lehet én vagyok rosszul összerakva de szerintem ezzel morálisan nincs semmi baj, amíg nem a hardveraprón köt ki.

[ Szerkesztve ]

(#107025) csuvicsuva válasza l.skywalker (#107008) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Megcsúszott az ujjam és most lelkifurkám van.

Mint mondtam, ideiglenesen megosztva kapom a hozzáférést a játékhoz (még vagy két hétig) egy fórumtársnak köszönhetően (ha akarja, megerősítheti, hogy már azt sem akartam elfogadni, meg mennyit tipródtam rajta).

Elsősorban a felajánlóhoz fordulnék, hogy jelezzen privátban a Mesternek vagy nekem, hogy van-e így ezzel bármi gondja, addig nem csinálok semmit.

Ha igen, akkor instant rerollt kérek. Ha nem, akkor köszönöm a felajánlást és a váratlan névnapi ajándékot.

Tisztelettel:
Karina

Döglött Róka: igen, most drámázok és játszom a mártírt, mielőtt beírnád.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#107026) Bad Pritt válasza Moby (#107024) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezért írtam azt, amit. :) Semmi sem garantálja ezek szerint, hogy nem HA-n köt ki. Nekem nyolc amúgy, csak egy észrevétel volt, ennél cifrább nyereményjáték is létezett a világon.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#107027) koncsik válasza csuvicsuva (#107025) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem is névnapom van (Boldogat neked!!!), nyugodtan átpasszolhatod nekem :N - én nem indulhatok a játékban. Amúgy PS5-re megvettem és játszok is vele, de ha lehetett volna, biztos neveztem volna érte.
Egyetértek a bálnával, ja nem dick, hanem a dj (bocs :DDD ) "Valaki felajánlotta (köszönet érte neki), valaki megnyerte, valaki játszani fog vele. Lehet én vagyok rosszul összerakva de szerintem ezzel morálisan nincs semmi baj, amíg nem a hardveraprón köt ki."
#107029 Moby +1 as usual :K

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#107028) Döglött Róka válasza csuvicsuva (#107025) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ja semmi baj nincs ezzel szerintem, csak szeretem a káoszt. :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#107029) Moby válasza Bad Pritt (#107026) üzenetére


Moby
addikt

Bizzunk meg egymásban, hogy nem ez történik. az 50 hsz-es korlát éppen ennek szól, hogy olyanok jelentkezennek, akiknél ez nem merül fel, de nem is akar ezzel szerintem senki foglalkozni ettől mélyebben. Ez egy szép és önzetlen felajánlás volt egy jó ér értékes játékra. Ne legyen belőle vita. Nem kell egymás zsebében turkálni, mert ha ilyen irányba megy el , akkoör nagyon gyorsan ki fog derülni, hogy itt valójában rászorulók sincsenek, a jelentkezők majd mindegyike gond nélkül meg is vehetné, és aki akarta, az meg is vette. Egy felajánlás, meg egy nyeremény szerintem ne erről szóljon.

(#107030) vonSux


vonSux
őstag

Én meg senkivel nem értek egyet, mert nem én nyertem. Még a végén pénzt kell adnom érte. Szarazikszbox, nem csak a péses. ;]

(#107031) homerhamm válasza vonSux (#107030) üzenetére


homerhamm
addikt

Aztán kap egy Game Pass bejelentést. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#107032) l.skywalker válasza csuvicsuva (#107025) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A felajánló üzenete:

"Nincs ezzel semmi probléma szerintem."

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#107033) Moby


Moby
addikt

A névnaposoknak, a nyertesnek, és a felajánlónak meg boldogat! :DDD
Az alza meg rohadjon meg, mert azt írja, hogy csak holnap ér ide a RE4-em. Két vagy 3 év után újra lemezt veszek, hogy aztán megutáljam megint évekre ezt az egész hercehurcát...de lehet, hogy estére annyira felhúzom maganm rajta, hogy lövök inkább egy kódot pc-re :DDD

(#107034) csuvicsuva válasza koncsik (#107027) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Viszont kívánom, természetesen Gábor vagyok. :)

Félreértés ne essék, nem azért tipródok, mert lelkes követőm kiszúrta, hogy én már mennyit beleraktam a játékba (és még sehol a vége), ami "fizikailag" nincs meg, hanem azért, mert én így lettem bekötve.

Döglött Róka #107028: szóval tényleg unatkozol, azért találsz be engem mindig. ;]

l.skywalker #107032: akkor köszönöm neki is, neked meg a lebonyolítást. :R

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#107035) CactuS válasza csuvicsuva (#107034) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem tudom számít-e, de szerintem most feleslegesen aggódsz ezen, főleg, az egész történetet olvasva. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#107036) csuvicsuva válasza CactuS (#107035) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én már csak ilyen vagyok.

Köszönöm még egyszer a felajánlást! :R

Nem teljesen idevágó, de valaki magyarázza már el, hogy az Oreo kekszek beszkennelésének mi a titka? A korábban parandroid által belinkelt képről is csak egy kör sikerült, most fizikailag is előttem van a finomság és semmi. Három böngészőben, három különböző eszközzel próbáltam és nem akarja a tutit, sem reggel napfényben, sem este lámpa mellett. A nyugtákat még nem töltöttem fel, de ha jól láttam, az külön játék?

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#107037) sith7 válasza Bad Pritt (#107021) üzenetére


sith7
nagyúr

Emlékszem rá, én is nyertem ott játékot :K

Értem mit mondasz, de mivel ez nem volt kikötve, ezért nem lehet mit tenni.

Etikus - e, ezt mindenkinek magának kell tudni, engem nem zavar :N

Ennyi erővel akár ma csinálok +10 PH! user -t, és 2 hét alatt mindegyiknek meglesz az 50 hsz, és a következő sorsoláson 11 esélyem lesz nyerni, nem 1. :))

A felajánló nem kötötte ki, és végülis ha jól értem magának kérte, szóval jó helyre került. :K

(#107038) Phoen|x válasza Moby (#107033) üzenetére


Phoen|x
őstag

Köszi! :DD
(X+1. Gábor :DDD )

Go Gunners!

(#107039) Joccc07 válasza l.skywalker (#107008) üzenetére


Joccc07
addikt

Gratulálok! :C

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#107040) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha már szóba került a Mario Kart...

Kis érdekesség, hogy itt Hollandiában már lehet Mario Kartozni. Élőben, egymás ellen. Igen, igazi gokartokkal, igazi pályán, ami akár menet közben is változhat. :) Én nyáron tuti kipróbálom a családdal.
Itt egy rövid youtube videó, hogy miről is van szó: [link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#107041) beyruth82 válasza icemad (#107040) üzenetére


beyruth82
veterán

Ez de komoly! :D
Rendesen ki lehet lőni egymást, meg lassítani, stb.

(#107042) Döglött Róka válasza csuvicsuva (#107034) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mindenkit betalálok ha arról van szó, én csak szórakozni járok ide. ;) Te többször dobsz magas labdát az átlagnál, pusztán ennyi.

Oreo scan-re: nem lehet hogy a kamera gányos picit?

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#107043) oriic válasza l.skywalker (#107008) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

GG a nyertesnek! :)

Live-Die-Respawn

(#107044) csuvicsuva válasza Döglött Róka (#107042) üzenetére


csuvicsuva
őstag

A legújabb készülékem is 4+ éves, de nem hiszem, hogy annak problémának kellene lennie. Már minden felületen, reggel és este, háttérvilágítással, vakuval, kint a szabadban is megpróbáltam és semmi.

De ha már szóba hoztad, óvatosan rásuvickolok a lencsére, ki tudja.

Mondjuk igazából a nyugtás nyeremények az érdekesebbek. Azokat feltöltöm, a lópáncélokat meg dugják fel maguknak.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#107045) Döglött Róka válasza csuvicsuva (#107044) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szerintem a hajó vagány. :) Már ha játszol SoT-ot.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#107046) kill_switch válasza csuvicsuva (#107044) üzenetére


kill_switch
senior tag

Nekem sem ment semmivel, Redmi note 8 pro, galaxy s5, galaxy J4 plus. Nem szkennelt, nem fotózott semmit. Van még otthon egy ősrégi windows mobil, azzal már az app sem működött. :D
3 csomag után elengedtem, ott b@ssza meg magát hangjelzéssel.

[ Szerkesztve ]

(#107047) l.skywalker válasza kill_switch (#107046) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A gyerekeim ezeket olvasták be képernyőről, nekik simán ment:
6Hj6qc4C2ejzBuTrM4SLoC.jpg (1620×1080) (futurecdn.net)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#107048) csuvicsuva válasza Döglött Róka (#107045) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Most megvettem, ha már elárazták, de szerintem nem nagyon lesz elindítva Az 1600 forintos Fallout 4 GOTY+Skyrim Anniversary pakkot meg ugyanezen indokból otthagytam, pedig azokra még több esély lett volna, mert azok single játékok. A SoT ellen igazából egyedül az szól, hogy már nem merek még egy multi játékot a "nyakamba" venni, amikor kettőt végre sikerült elengedni.

Szkennelés továbbra sem megy. Még két napig próbálkozom (ha jól rémlik, addig tart az akció). Keresek egy még régebbi telefont, hátha azzal sikerül.

l.skywalker #107047: köszi, ez ígéretesnek tűnik. :R

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#107049) kill_switch válasza l.skywalker (#107047) üzenetére


kill_switch
senior tag

Próbáltam én is képről is, élőben is, hibátlan keksszel, repedt keksszel, chrome böngészővel, mozillával, MI-vel, de az ég világon nem csinált semmit, csak írkálta a hülyeségét, hogy "na már nem sok kell", "tudom, hogy már alíg bírod ki, hogy megedd", etc... Bárhova nyomtam semmit nem csinált.

(#107050) l.skywalker válasza kill_switch (#107049) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Most rápróbáltam PC-n megnyitva és sikerült gond nélkül.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.