Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77101) Roland0224 válasza Elderath (#77099) üzenetére


Roland0224
senior tag

Én már annak is örülnék ha nem lenne bugos (megnézem ki aktív Xbox ismerősök közül kifagy, lemerül a kontroller kifagy) csak ,hogy a mostani update bugjait említsem és még sorolhatnám és az anti cheat sem a legjobb akadnak még cheaterek

(#77102) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#77103) Bad Pritt válasza oriic (#77102) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Alig várom, hogy rajtam is ilyen erőszakot hajtson végre. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77104) thedivision2 válasza l.skywalker (#77097) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Semmi változás sajnos, SS-en továbbra is villognak és bugosak a textúrák, leginkább a növényzet. Kör után menüben sem tölt be semmit.

(#77105) RudY válasza .LnB (#77084) üzenetére


RudY
addikt

Hogyne tudná (már ha felismeri), Xbox tárhelyként formázhatja, de akkor ugye csak a konzolhoz tudja használni. Ha továbbra is használná máshol is tárolóként, akkor viszont nyilván nem kell formázni.

(#77106) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Más is észrevett olyan bugot a store-ban, hogy az ilyen külön ablakban megnyíló lehetőségeknél, mint pl. a "Choose Edition", nem tud váltani köztük, mert továbbra is a játék főoldalán, tulajdonképp a háttérben lépked a felület?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77107) AMD Power


AMD Power
titán

Elkeztem az új Halot. Nagyon szép lett és megvan a Halo hangulat. Még csak az első küldetésen vagyok túl. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#77108) .LnB válasza RudY (#77105) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak konzolhoz vette elvileg. Nem is értem, mindegy délután megnézem. Rádugom az Xbox-ra akkor, ott próbálom majd meg formázni neki.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77109) beyruth82 válasza AMD Power (#77107) üzenetére


beyruth82
veterán

Jó az a játék nagyon szerintem.Szép a grafikája, nem is értem miert középszerűzik
le vagy tartják egyenesen csúnyának egyesek. Képzeld én meg Elkezdtem a The outer worlds-t. :D
Egyenlőre nagyon tetszik és ha minden egyes szót nem is értek de a válaszoknál van idő a végigolvasásra és értelmezésre nem siettet. Lényeget meg lehet érteni. Nagyon hasonlít a falloutra tényleg.

[ Szerkesztve ]

(#77110) Trak válasza .LnB (#77108) üzenetére


Trak
addikt

Egy dolog lehet:
Nálam SSD-nél csinálta, hogy rádugva csak kép és adat tárolására használhatónak mondta a gép (SX), arra is engedte formázni.
Utánaolvastam, ilyenkor rá kell dugni számítógépregépre, megformázni normál gyorsformázással, utána visszadugva a box-ba már engedi játékok futtatására is formatálni, használni, nálam is így volt.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#77111) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Anacrusis nem ma jelent meg? Még a Store-ban sincs fent, nemhogy GP-ben...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77112) .LnB válasza Trak (#77110) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez lesz akkor szerintem, mert direkt azért kért meg, mert nekik nincs PC otthon.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77113) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Sziasztok!

Mostanában csinál olyat az xsx, hogy amior bekapcsolom, bekapcsol a gép de mégsem, tehát fel is ébrezsti a tv-t, világít is a logó a gépen és a konzolon, de tv jelzi, hogy nincs bemenet, valamint elkezd lassan pulzálni a gépen és a kontrolleren is a logó, ilyenkor ha megnyomom a gépen a gombot, akkor újra bekapcsol de már rendesen.
Kell aggódnom?

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#77114) stewe780 válasza Trak (#77110) üzenetére


stewe780
őstag

Sziasztok!

Van valami bevált típus a méregdrága Seagate Expansion Card helyett, ami teljes értékű tárhelyet ad? Tehát játékok tárolására és futtatására is megfelelő. Vagy USB-ről ez kizárt?

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#77115) Wesder válasza stewe780 (#77114) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs olyan. Màs külső tàrolóról csak One-os jàtékok futnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77116) .LnB válasza Wesder (#77115) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Micsoda? :D
Akkor a hugom csávója, hiába vette meg a 1TB-os külső winyó-t, a Series S-hez, csak régi játékok futtathatóak onnan? Külső SSD-ről is csak azok mennek?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77117) stewe780 válasza Wesder (#77115) üzenetére


stewe780
őstag

A one az még hdd-s, volt, és arra írt játékoknak még engedi, de a series játékok nem hajlandóak USB-s meghajtóra települni?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#77118) Bad Pritt válasza stewe780 (#77117) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tárolni tudod rajtuk. Olvasnivaló.
Lényeg: In brief, the growing list of Xbox Series X and Series S Optimized games need high-speed storage, and only Microsoft's custom SSDs can deliver. Beyond the internal SSD included with Xbox Series X and Xbox Series S, the official Xbox Storage Expansion Card is the only seamless upgrade.
While USB hard drives work fine, they only store those games, and you will need to transfer them to the SSD to play. However, backward-compatible titles, including Xbox One, Xbox 360, and original Xbox games, work fine on USB drives. Here's a handy breakdown of how USB drives compare to the SSD expansion card.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77119) stewe780 válasza Bad Pritt (#77118) üzenetére


stewe780
őstag

Akárhányszor elolvasom, nem értem. Mi az, hogy tárolom a játékot? Tárolom az USB-s külső meghajtón, de onnan nem futtathatom? Tárolom, de az a tárolás kb semmire sem jó? Akkor minek tartom rajta?

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#77120) Bad Pritt válasza stewe780 (#77119) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hogy ne kelljen letölteni. A külső HDD-ről pikkpakk át tudod pakolni a belső SSD-re, ha játszani szeretnél vele és lesz helyed, míg letölteni a belső SSD-re órákig is eltarthat nettől függően.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77121) ρσгτσ válasza stewe780 (#77119) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mert van akinek gyorsabb egyik eszközről a másikra mozgatni, mint letölteni.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#77122) dj79 válasza stewe780 (#77119) üzenetére


dj79
senior tag

mert 100gb adatot mondjuk 10 perc alatt át tudsz másolni a belső ssd-re, nem kell várni a letöltésre.
Nekem mondjuk a warzone/modern warfare meg régebbi játékok kellemesen elfutnak a külsőről, nem pocsékoljuk a drága szabad helyet a belső meghajtón :D

(#77123) Wesder válasza .LnB (#77116) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, ez màr megjelenés óta így van. Meglep hogy meglepődtél ezen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77124) stewe780 válasza Bad Pritt (#77120) üzenetére


stewe780
őstag

Köszönöm, és a többieknek is. :R Egészen kicsit van több értelme a semmihez képest. :D

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#77125) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Január 20-án, megjelenése napján jön Game Pass-ba a Hitman Trilogy:

HITMAN 3 - Year 2 Reveal - IO Interactive

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77126) pzstm válasza l.skywalker (#77125) üzenetére


pzstm
titán

az úgy elég komoly :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#77127) persil válasza stewe780 (#77124) üzenetére


persil
nagyúr

Mondjuk inkabb ugy, hogy baromi sok ertelme van a semmihez kepest. A gepben alapbol van 512/1 tera hely. Mi a jobb, allandoan letoltogetni/torolni, vagy tarolni mindent a kulson es csak atmasolni egytized annyi ido alatt?

Nem beszelve arrol, hogy a jatekok nagy resze fut a kulsorol is, "csak" a series jatekok nem.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#77128) Norb79 válasza stewe780 (#77124) üzenetére


Norb79
őstag

Hát azért ez így erős túlzás.
Sajnos elég sok játék nem kapott series patchet/kiadást, azok bőven jól elvannak a külső ssd-n/hdd-n, és akkor sokkal több hely marad a belső ssd-n azoknak a játékoknak, amiknek kell a belső ssd.
Szóval egészen sok értelme és haszna van a semmihez képest.

(#77129) Alexios válasza stewe780 (#77124) üzenetére


Alexios
veterán

USA-ban még most is vannak bőven helyek(de igazából itt európában is), ahol még adatforgalmas internet van, ott tud számítani ha nem kell újra letölteni valamit

(#77130) Phoen|x válasza l.skywalker (#77125) üzenetére


Phoen|x
őstag

Utoljára még a codename:47-el játszottam.

Go Gunners!

(#77131) szimszonos válasza stewe780 (#77124) üzenetére


szimszonos
őstag

1gigabites sebességű nettel elég gyorsan le tudod tölteni a játékokat de még ott is van értelme a tárolásnak,oda-vissza másolgatásnak akár.Legjobban az alacsonyabb sebességű pl 100mb/s sebességnél van,ott már megőszülsz mire egy 50-100gb játékot letöltesz.

[ Szerkesztve ]

(#77132) Bad Pritt válasza pzstm (#77126) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az első kettő 6 meg 4 éves játék, nem igazán látom, mi a komoly ebben. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77133) szimszonos válasza Wesder (#77115) üzenetére


szimszonos
őstag

Van azért kb 10-15 series patchelt játék is ami fut külső hdd-ről is.Orik,Division 2,Halo MCC,Sea of Thieves stb.

[ Szerkesztve ]

(#77134) Wesder válasza Bad Pritt (#77132) üzenetére


Wesder
félisten

Rengetegen vannak akik még tuti nem jàtszottak vele, és így egyben a 3 jàték igen jó kis pack.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77135) stewe780 válasza szimszonos (#77131) üzenetére


stewe780
őstag

Na pontosan ez a helyzet, mármint a gigabit + még kábelesen van összekötve, nem wifi.
Többieknek: Megértettem, nekem is volt lassabb netem, én kérek elnézést. :R

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#77136) vg válasza Wesder (#77134) üzenetére


vg
addikt

A harmadik részhez meg lehetett venni az első kettőt dlc formátumban, nemde? Csak most egybe adják.

(#77137) stewe780 válasza Bad Pritt (#77132) üzenetére


stewe780
őstag

Például, hogy lehet külső hdd-n tárolni :D

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#77138) consono válasza l.skywalker (#77125) üzenetére


consono
nagyúr

No, ennek örülök most :) Már csak időt kellene szerezni ....

"In God we trust. All others must bring data"

(#77139) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Gyors kérdés: Dying lightban van crossplay pc és xbox között?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#77140) Wesder válasza icemad (#77139) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77141) hombre[EU] válasza l.skywalker (#77125) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az elsō kettō tud valami mást ps4/xone-hoz képest?

Life, Uh, Finds A Way

(#77142) Sefneni válasza l.skywalker (#77125) üzenetére


Sefneni
őstag

Szuper hír. :)

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#77143) Wesder válasza hombre[EU] (#77141) üzenetére


Wesder
félisten

Ha a Hitman III-hoz megvannak a Pass-ok, akkor ott szebbek meg jobbak, de ennyi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77144) Bad Pritt válasza hombre[EU] (#77141) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mindkettő One X enhanced, de ennyi, nem nyúlnak hozzájuk.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77145) Voy15 válasza l.skywalker (#77125) üzenetére


Voy15
tag

Jellemző :D
Kb 5 napja fejeztem be a III-mat.

Nagyon jó cucc amúgy, csak ajánlani tudom.

(#77146) Wesder


Wesder
félisten

A mai utolsó Dying 2 Know adàsban mutatnak egy kis Co-Op Gameplayt, meg prevgen vàltozatot. 21:00-tól lesz ha jól emlékszem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77147) echterion válasza l.skywalker (#77125) üzenetére


echterion
nagyúr

Bakker, akkor megint lesz némi elfoglaltságom a gamepass-szal. :DD

**********

(#77148) AMD Power válasza beyruth82 (#77109) üzenetére


AMD Power
titán

Egyelőre nagyon adja ez a Halo. Nagyon szép lett szerintem is. Messze van a középszerütől! :N

Az Outer Worlds is de jó volt! Adj neki! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#77149) hombre[EU] válasza Wesder (#77143) üzenetére


hombre[EU]
veterán

(#77144) Bad Pritt

tehát alapból ~4K30, de ha letöltöm ezt a trilogiát és veszek a 3-hoz seasonpasst akkor az elsō kettō series verzió?

Life, Uh, Finds A Way

(#77150) Wesder válasza hombre[EU] (#77149) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel az 1. meg a 2. részven is van unlock framrate opció, ezért igazàból SX-en azok is 60fps-sel futnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.