Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) lastmohican2


lastmohican2
tag

Sziasztok!

Tavaly év végén vettem egy 4K HDR TV-t. Ehhez szerettem volna egy videokártyát venni, mellyel 4K-ban lehet játszani.
Sajnos a videokártyák ára teljesen elszállt, így arra gondoltam, hogy inkább vennék egy Series X-et, s majd ha normalizálódik a videókártya helyzet visszatérek PC-re (ha nem válik be a konzol), s eladom/elajándékozom az X-Boxot.
Mindenféleképpen szeretném a 4K TV-m használni játékra is, de most nem akarok 250-300k-t videokártyára elkölteni, főleg úgy, hogy annak valószínűen nagyobb lesz az áresése, ha normalizálódik a helyzet.
Ajánljátok a Series X-et ilyen esetben (kb. 1 évre)? Úgy látom ennek még nem szállt el az ára. Használtan egész jó áron lehet kapni.

Segítségetek előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#35002) belan válasza MunezXBK (#34989) üzenetére


belan
addikt

Grat

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#35003) EmThor válasza lastmohican2 (#35001) üzenetére


EmThor
addikt

Igen mindenkeppen tudom ajanlani! Ha még nem jatszottal kontrollerrel azt meg kell szokni de egyebkent egyszerű es sok a 4K/HDR játék.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#35004) chipesz válasza Bad Pritt (#34998) üzenetére


chipesz
őstag

Meg lehet tanulni, legalábbis egyik barátom úgy nyomja hogy csak lesek. Hozzáteszem hogy ő évekig kizárólag ezzel játszott. :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#35005) vendingo válasza lastmohican2 (#35001) üzenetére


vendingo
veterán

Sokan vagyunk itt, mert nem akartunk horror áron fejleszteni. Ajánlott vétel komponensek helyett.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#35006) Baltazár123 válasza lastmohican2 (#35001) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Én sem fejlesztem a pc-met már 5 éve, mert minek. Inkább maradok a konzolon. Meg ezt szívesebben használja gyakorlatilag az egész család. Meguntam, hogy szinte minden évben lehetett venni valamit a pc-hez és a nagyobb fejlesztések meg valóban csillagászati összeg.
Veszel az SX-hez gamepasst jó áron 1 évre és könnyen meglehet, hogy nem látod értelmét a pc-d fejlesztgetni állandóan ha letelt az 1 év akkor sem. Mert minek?Játszani jól lehet konzolon, ha nem kell a munkádhoz a bika pc, akkor csak égeted a pénzt, ha azt fejleszted.
Egyébként szerintem nem kell használt SX gépet venni. A supergameren most rendeltem 190-ért újat. Februárban jön nekik megint, de sok boltban lehet előrendelni, akár még olcsóbban, 185e-ért is. Alza jan pl 27-re mondja a készletet.
Emlegették az áremelkedést februártól, amiből vagy lesz valami vagy nem, de érdemes előrendelni emiatt.

(#35007) Bad Pritt válasza chipesz (#35004) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Elhiszem, szerintem szörnyű. Nem véletlen alapvető a kontrollernél az aim assist na, nem ördögtől való dolog, számomra csak ezt bizonyította ez a játék.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#35008) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Hálózati másolásnak van valami trükkje? Nem hajlandó másolni. :(((

(#35009) icemad válasza MunezXBK (#35008) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mindkét gépen bevan kapcsolva és azonos hálózaton vannak? Én kábelt használtam, nem wifit, nekem nem volt gond, és eléggé gyors is volt.

(#35010) Steve1207 válasza chipesz (#35004) üzenetére


Steve1207
veterán

Yt is tele van ilyen arcokkal, szóval gyakorlás kérdése, van aki jobban játszik kontrollerrel, mint sokan 10-20 év után egér bill-el. Én a Spratt gyereket bírom, pedig ez már több éves videó.

Amúgy ja, pontosabb egérrel, nem is mondom, hogy felveheti a versenyt vele, de egy adott platform, mondhatni alapvetően ugyanazok a körülmények adottak és kész. Csak kicsit túl van mindig lihegve ez a "nem lehet", "senki se tud" xy játékban játszani viszonyítás.

Más: Scarlet Nexus-ról jött manapság valami infó?

.

(#35011) MunezXBK válasza icemad (#35009) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Persze, de csak a wifi opció.

Mindenre azt írja, hogy a telepítés leállt. :F

(#35012) icemad válasza MunezXBK (#35011) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Esetleg nézd meg a tárhely beállításokat, routerben fix IP cím a gépeknek. Esetleg router és xbox restart. Kábel sehogy sem megoldható?

(#35013) HunChris válasza MunezXBK (#35011) üzenetére


HunChris
senior tag

Amelyikről másolsz, nem játszhatsz vele. (talán ki is kell lépni a játékból)

(#35014) MunezXBK válasza HunChris (#35013) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Még a profilból is kiléptem, nem másol. Elkezdi, de leállítja azonnal.

(#35015) Golyo69


Golyo69
senior tag

Tobb ezer ora CS után en nem tudom megszokni a kontrollert.... En maradtam az eger+bill kombonal.
Regebben sokat játszottam. Ma mar örülök ha heti 2x, max 3 szor leulok 1-2 orat. Tudom gyakorolni kellene de így hogy nem sokat tudok játszani nem azzal akarok foglalkozni hogy megtanulok lőni :) csak kicsit kikapcsolodni es élvezni akarom a játékot.
Minden mást, fps - en kívül kontroller a legjobb jatszani. PC-n amit lehetett kontrollerrel toltam.
Minden tiszteletem annak aki kontroller olyanokat lo hogy csak nezek... Jo tudom vam Cronusmax, es sokan előszeretettel használjak is. De tisztelet a kivételnek akik normálisan lonek.
Ez csak az en véleményem :R

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#35016) Bad Pritt válasza Steve1207 (#35010) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jó azért a Siege egészen más állatfaj, mint a többi shooter konzolon, egy TF2-ben, BF-ben, Apexben én is jani voltam. :D Kapásból az, hogy nincs aim assist, nem hit scan alapúak a lövedékek, a fizikája sokkal kidolgozottabb, mint más játékoknak egészen különleges játékmenetet eredményez.
Nem azt mondom, hogy szimulátor, ha van egy skálánk, ahol a CoD áll az árkád oldalon és mondjuk az Arma 3 a szimulátor végén, akkor még mindig előbbihez van közelebb, de én úgy éreztem, hogy az egérrel oly könnyű mikor mozgásokat nem lehet reprodukálni normálisan kontrollerrel, egy normális aim assistnak pont az a feladata, hogy ebben segítsen. Meg lehet tanulni ezt is játszani, csak kérdés, hogy érdemes-e.
Most felraktam PC-n is és sokkal felszabadultabban tudok vele játszani, felüdülés, hogy nem kell küzdeni az input eszközökkel.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#35017) vendingo


vendingo
veterán

Megvettem a cold war-t. Decemberi próbaidőszakban játszottam az 1 hetes trial változattal.
Most, hogy indítanám a megvásárolt játékot, azt írja, hogy a trial lejárt, vegyem meg a játékot. Mi a teendő?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#35018) icemad válasza MunezXBK (#35014) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sajnos több ötletem nincs...

(#35019) MunezXBK válasza icemad (#35018) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem gond, hetek alatt letöltöm azt a pár játékot. :D

(#35020) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Tapasztalatok alapján az a megoldás, hogy bezársz minden appot és otthagyod a gépet bekapcsolva (vagy instant-on -ba).

Valószínűleg szándékos prioritás "probléma" az oka, mind a konzol, de méginkább a MS CDN szerverei felől.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#35021) icemad válasza MunezXBK (#35019) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Esetleg külső hdd/ssd, nagyobb pendrive nincs kéznél? Lehet, hogy még az is gyorsabb lenne. :)

(#35022) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Hoztam pár infót Konzolvilágnál előrendelést leadóknak.

Az én tegnapelőtti (január 20-án.) Series X előrendelésem megerősítették és egyben módosítását is kértem Cyberpunk 2077 játékkal együtti csomagra (kissógim hometársával osztozik majd rajta). Úgy tűnik a mostani készletből nem fog jutni, de a következőből talán már igen.

Kaptam viszonyítási alapokat is: a mostani szállítmányt december 6.-7. utáni előrendelésre osztják ki, a korábbi szállítmányok alkalmanként heteket faragtak le az előrendelési listából. És eddik kb 2-3 hetente jött új szállítmány.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#35023) oriic válasza vendingo (#35017) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Reinstall?

Live-Die-Respawn

(#35024) sith7 válasza Golyo69 (#35015) üzenetére


sith7
nagyúr

Pedig tényleg nem ördögtől való dolog ez az fps kontroller - el :N

Fiam 3 év pc SW: BF után fél éve leült az xbox elé, aztán amikor 0/20 , 1/18, 4/25 - K/D -s köröket tolt, hónapokig elő se vette a játékot, visszaült pc elé.

Aztán jött a GTA 5, szigorúan csak free roam, és valahogy megkedvelte a kontrollert, most 2 hónapja újra megpróbálta.
Tegnap este mutatta a statját, 770 lejátszott csata, 60 % wr, és 1,9 K/D ... párszor már le is csíterezték :C
Néha én is látom, hogyan játszik, hát én is csak pislogok ... :B

(#35025) l.skywalker válasza Bad Pritt (#35007) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ennek fokozatai vannak. Az elején nekem a kontroller teljesen idegen volt. Majd egyre jobb és jobb lettem pl. BF1-ben és egy idő után zavart az Aim Assist és kikapcsoltam. Utána még jobb lettem és végül már hihtetetlenül jól ment. Most lassan fél éve, hogy PC-vel többet játszok és valamelyik nap felmentem megint BF1-re egy kicsit szüttyögni és teljesen kiestem a gyakorlatból. Aim Assist-ot visszakapcsoltam és utána sem ment. Én azt mondom, hogy játékfüggő és gyakorlat függő, hogy mennyire könnyű vagy nehéz kontrollerrel játszani. És ugyanez igaz egér+billentyűzetre is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#35026) prokxy válasza Bad Pritt (#35016) üzenetére


prokxy
veterán

Én is vérbeli PC-s voltam, tökre paráztam a kontrollertől. PS4-gyel kezdem, haver nézte, hogy a HZD-ben a nagy dínó-szerű dögöket is körbelőttem :D , majd mikor már a vége felé voltam, egész jól ment. Azóta ez csak javul. Voltam COD WZ-t is, nem 2 killel végeztem benne és gamepad only volt. :) BF kicsit más tészta lesz év végén vagy jövőre, mert ott azért van recoil és nem biztos, hogy annak megtartásában jó vagyok. De PC-re nem megyek vissza, ott rohadjon meg az összes VGA gyártó! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#35027) FollowTheORI válasza prokxy (#35026) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Recoil megtartásra kíváló gyakorlás a Division 1-2 (is). :D

Amúgy GPU-ból lehet BF-ekkel is gyakorolni, annyira nem vészes, de azért kell gyakorolni.
Nekem eddig az jött le, hogy a multis FPS-nél a precizitást/érzékenységet nehéz belőni.
Ugye egérnél tudsz variálni mekkorát akarsz mozdítani az egéren és az mekkora elmozdulás/pontosság legyen a játékban... itt meg a stick mozgástartománya adott, ehhez megtalálni az utóbbit, na az nem egyszerű. (meg aztán ha van "acceleration" rajta, vagy nem lineáris, akkor az még fokozza a problémát)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#35028) Lifer092 válasza FollowTheORI (#35027) üzenetére


Lifer092
senior tag

A Division 2 még hagyján, na de az 1.... :DDD :DDD
M4-el is burst-be lőttem inkább mert full auto-n esélytelen volt ráengedni, kb. körbe lőttem vele a nemzetközi űrállomást, olyan vertical recoilja volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35029) MunezXBK válasza icemad (#35021) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Csak 2.0 van. Nem értem miért nem másol, mindegy.

(#35030) oriic válasza FollowTheORI (#35027) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Batllefielsek kampanyai pont jok erre.

Live-Die-Respawn

(#35031) Zoleee83 válasza oriic (#35030) üzenetére


Zoleee83
addikt

Pontosan, pl. Battlefield: Hardline volt az első konzolos játék amit végigjátszottam. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#35032) FollowTheORI válasza oriic (#35030) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Valamennyire igen, de nekem úgy rémlik az aim assist picit más single-ben, meg azért a multi kicsit másmilyen reakciókat és pontosságot igényel.
De valóban kezdésnek nem rossz. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#35033) ρσгτσ válasza Steve1207 (#35010) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én közel másfél évig próbáltam tapizós képernyőn WOT Blitz -et játszani. Elég jól ment a vége felé, de közelében nem voltam annak, mint amit egérrel és billentyűzettel csináltam. Egyszerűen össze sem lehet hasonlítani. Főleg, ha valaki nem csak kempel a játékban, hanem mondjuk egy gyors papír tankot használ és azzal spotol/lő. Aminél mondjuk nincs akkora lőszer, hogy bárhol belődd az ellenfelet.

Konzolon sem jobb. Mert akkor is nehéz a helyzet, ha például t5 -ös lassabb tankkal vagy és összerak t7 -es ellenfelekkel. Ahol például be tudod lőni normálisan az alján elől egy kis részt, a gépfegyver nyílást és a tetején egy pici "sapkát".

Én is ismerek olyan embert, aki Blitz -et tapizósan tolja és 70%+ össz. WR -on áll több 10 ezer meccsel a háta mögött, de attól még ez ritka.

Vagy akkor is izgalmas a helyzet, ha az egyetlen fedezéked egy domb, amit jól ki tudsz használni, mert olyan tankkal vagy, aminél jó az ágyú süllyedése...de közben nagyjából fél vagy egy másodperced van arra, hogy kicsit kidugd a csövet és betalálj egy kisebb részbe a tankon.

Ezért írtam, hogy ehhez nem mindenkinek van meg a képessége és bárhogy gyakorol, az életben nem éri el azt a szintet, mint billentyűzettel és egérrel.

Szerintem az sokkal nagyobb probléma, hogy egér+billentyűzettel kapcsolatos kérdéseknél mindig van legalább egy ember, aki meg akarja magyarázni, hogy konzolon kontrollerrel kell játszani. Főleg úgy, hogy az MS, illetve az adott játék fejlesztője megoldja a kompatibilitást.

Írom mindezt úgy, hogy én is csak egy játéknál nem használok kontrollert.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#35034) vonSux válasza consono (#34962) üzenetére


vonSux
őstag

Ne is mond. Hülyére aggódom magam. És azzal ne jöjjön egy fanboi sem, hogy már az ellenkezőjét is bizonyították, és teljesen offolt hűtés esetére is van megoldás szoftveresen, ha más nem a gari. Ez mondjuk tuti kamu. Aggasztó ami megy. A kontrollert már ne is mondjátok..a rugó is szar, meg most komolyan, a tök átlagos ex címeken kívül van ami kihasználja majd? Nyilván nem. Egyébként is fehér, meg tölteni kell, basszus 2021-ben áramot zabál a hálózatról :F Hálát adok az égnek, hogy lassan jön az XS-em is, és az majd olyan lesz az idegeimnek, mint egy B vitamin beöntés. Csak azt nem tudom, utána min fogok aggódni.

[ Szerkesztve ]

(#35035) Zoleee83 válasza vonSux (#35034) üzenetére


Zoleee83
addikt

Köszönjük hogy ezt mind megosztottad!
Jár a keksz! :C

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#35036) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Telekomtól nekem is megjött az SX. Az én dobozomat kinyitották korábban, így kék ragaccsal volt újra lezárva 4 helyen. Gondolom megnézték, hogy minden benne van-e. A controller és a konzol eredeti csomagolását nem bontották meg. 2020.12.25-ös gyártás. Egyelőre aklimatizálódik.

[ Szerkesztve ]

(#35037) belan


belan
addikt

Kinek hogy tetszett a hellblade érdemes végig játszani 2 órám van benne?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#35038) vonSux válasza Zoleee83 (#35035) üzenetére


vonSux
őstag

Ne hízelegj :B a Te gyöngy gondolataid is inspiráltak. A keksz felét tartsd meg jobb időkre.
Szkájvóker Lajos, elnézést az off-ért, Out.

(#35039) Plebi válasza ρσгτσ (#35033) üzenetére


Plebi
senior tag

Mondjuk vannak olyan esetek amikor teljesen adott lenne az egér+bill támogatás, hiszen alapból arra fejlesztették, erre a konzolból kimarad, mert csak. Pl Doom Eternal, vagy Cyberpunk, de ez utóbbi esetében ráadásul a menüben is öszvér megoldásként egerészni lehet a kontrollerrel...

Nagyon könnyen el tudnám engedni a PC-t játékra, ha a fejlesztők nem azzal szarakodnának, hogy egy PC-s cím esetén a konzolos verzióbol kihagyjuk a egér+billentyűzet támogatást.

Már egy ideje engedi a Microsoft az egér+billentyűzet használatát, csak sajnos nem lett általános, de még a store-ban sincs infó, hogy támogatott-e az egér egyes játékok esetén, vagy sem.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#35040) hombre[EU] válasza belan (#35037) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a gameplay gyenge, de a tálalás történet egész jó...összvissz 6-7ó, 2 nekifutásra meg van

Life, Uh, Finds A Way

(#35041) Bogyi007 válasza MrPeekaboo (#35036) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mikor rendelted tőlük?

Az szép azért hogy karácsonykor is pörögtek a gyártósorok... :Y :Y

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#35042) oriic válasza belan (#35037) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Anno PS-en ev jateka volt nekem :)

Live-Die-Respawn

(#35043) belan válasza oriic (#35042) üzenetére


belan
addikt

Akkor végig nyomom.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#35044) prokxy válasza FollowTheORI (#35027) üzenetére


prokxy
veterán

Van egy rakat guide a beállításhoz, anno a Far Cry 5-ben gyakoroltam. Viszont tényleg jó ötlet, h a a V-ben csapassam kicsit, legalább nem lesz idegen. Bár ha lesz egér, bill támogatás, akkor ezzel fogom játszani, nem kérdés. Ha meg a pletyik igazak és cross platformos lesz, akkor pedig kánaán. :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#35045) ρσгτσ válasza Plebi (#35039) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az igény is növekszik, mert egyre többen engedik el a PC vonalat. Nem véletlenül...

Valamint az (MS-) Xbox (is?) elég rendesen ráment arra, hogy minél több platformot elérjen. Ergo szolgáltatást épít, és láthatóan szeretne minél több felhasználót elérni/szerezni különböző eszközökön. Elkerülhetetlen az, hogy ezen a téren is legyen fejlődés. Különben nem marad versenyben.

Nem véletlenül vannak már tapizós képernyőn is használható játékok Game Pass appból. Bár még elég kezdetleges, de látszik az irány.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#35046) prokxy válasza belan (#35037) üzenetére


prokxy
veterán

Én elkezdtem PC-n még anno, azt jött a box és nem volt erőm újra átmeni rajta, pedig nem sok van már a végéhez. Nem rossz játék, fejhallgatóval, éjszaka az igazi. :D Ha jön a 2, akkor előszedem sztem és megerőszakolom magam vele, mert érdekel a vége mi lesz a csajjal/pasival...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#35047) belan válasza prokxy (#35046) üzenetére


belan
addikt

Nyomtatom ma egész nap.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#35048) FollowTheORI válasza belan (#35037) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szubjektív... de igen. :) Főleg, ha eddig tetszik neked.

Illetve, ha ez bejött, akkor szerintem a A Plague Tale: Innocence is tetszeni fog.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#35049) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Üdv.

Boltból való vásárlásnál vannak helyek, ahol árulnak külön garanciakiterjesztést. Ezek közül melyik a valós, megbízható? Mármint, ahol a kiterjesztett garancia is ugyanannyit ér, mint a hivatalos, és nem valami trükkös (pl. évente vizsgáltasd felül x ezerért, stb)?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#35050) Zoleee83 válasza ρσгτσ (#35045) üzenetére


Zoleee83
addikt

Despite Sony's commanding lead, Microsoft has been slowly gaining ground in the console market over the last few years. In 2018, Xbox consoles made up 25.29 percent of the pie. By 2019, it had increased its cut to 37.41. In 2020, the total Xbox market share was 39.29 percent. If Microsoft continues this upward trend, it may catch up to its rival.

Növekednek a számok, a stúdiófelvásárlások segítenek majd pluszban, jó az irány, legyen minél több remek játék. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.