Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77651) Bad Pritt válasza l.skywalker (#77647) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát meg hirtelen megjelenik valaki a kövi Flappy Birddel és milliárdokat akaszt le. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77652) darkstreet89 válasza NoOne1976 (#77636) üzenetére


darkstreet89
tag

Valahogy így volt, sőt mainapig van ilyen játék. :DD

(#77653) Zoleee83 válasza Phoen|x (#77638) üzenetére


Zoleee83
addikt

Hmm ezen is elgondolkodtattál most, és nagyonis van benne valami, a monopolhelyzet ritkán jó, ellenben a versennyel amin a játékos nyer.
De azért még nincs abban a helyzetben a MS, úgy rémlik még így is csak a Sony mögé ért fel.
A fénykardos kollégának lesz igaza, kell mindenből egy, aztán hadd szóljon!
Már csak idő kéne hozzá, mert az nincs, valahogy rákaptam a szakmai továbbképzésekre, és hetek óta be sincs kapcsolva a box, még jó hogy most vettem hosszú GP előfizut. :DDD

Szerk.: Fizzie: Így-igy, köszi! ;)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#77654) Wesder válasza Zoleee83 (#77653) üzenetére


Wesder
félisten

Monopolhelyzet:

"After this deal closes, Microsoft will be the third biggest gaming company by revenue, behind Tencent and Sony"

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77655) DNReNTi válasza tudi13 (#77643) üzenetére


DNReNTi
őstag

Koszi!
Kozben megtalaltam ezt is, lehet magamtol nem jottem volna ra, de elvileg tenyleg mukodik. Na ha visszajon az SZJA lehet raomlok egy ilyenre. :D

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#77656) Bad Pritt válasza Wesder (#77654) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

És továbbra is amerikai stúdiókkal az amerikai (nyugati) piacra fejlesztenek elsősorban. Távol-Keleten a MS továbbra is almost nonexistent státuszban létezik.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77657) LeventeV válasza l.skywalker (#77649) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szerintem sem. Az MS - Xbox kapcsolat és a Sony - PS kapcsolat nem ugyanolyan. Gondolok itt arra, hogy ha kell az MS belép milliárdokkal és segít, míg a Sony-nak a PS részlege az ami még tündököl.

A Sony szerintem stúdiókban gondolkodik, hogy tudja szállítani az exkluzív címeket. Max a megmaradt kiadókkal köt dealeket.

Itt meg remélem, hogy az Activision Blizzard javára válik majd a felvásárlás, abból a játékosok profitálhatnak.

És lassan tényleg ott tartunk, hogy kell a kék mellé a zöld és fordítva, és akkor minőségi játékélményben lehet részünk.

[ Szerkesztve ]

(#77658) l.skywalker válasza Maxxy10 (#77650) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

2022 július és 2023 június között fog lezárulni ez az üzlet, csak azután fogunk tudni konrkétat mondani.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77659) Wesder válasza Bad Pritt (#77656) üzenetére


Wesder
félisten

Igazàból én attól tartok, hogy ezt az egészet hogy fogjàk majd össze, meg menedzselik, hisz 13 stúdióval alig bírtak, most meg lesz 30+.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77660) l.skywalker válasza LeventeV (#77657) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Erre mondhatnám azt, hogy csak azért mert az MS-nek sok a pénze, nem fog milliárdszám pénzt önteni az Xbox-ba.... de asszem a mai nap után nem mondok semmit.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77661) negyven2 válasza Wesder (#77659) üzenetére


negyven2
veterán

Gondolom ezt úgy, hogy külön részlegként tekintetek rá (külön vezetőséggel). Ugye jelenleg a Bethesda az ilyen, vagyis a benne lévő stúdiókat nem olvasztották bele közvetlenül az Xbox Game Studios-ba, hanem "külön" működik továbbra is. Itt is valószínű, hogy ez lesz a megoldás.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#77662) zozika84 válasza l.skywalker (#77660) üzenetére


zozika84
őstag

Ezt Micro-nak is írd le, hátha vérszemet kapnak és a Capcom is bekerül a batyuba :C

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#77663) Wesder


Wesder
félisten

The Cuphead Show

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77664) Zoleee83 válasza Wesder (#77659) üzenetére


Zoleee83
addikt

Úgy ahogy más multiknak, ott általában minden diviziónak van egy felelőse.
Aztán hogy hogyan sikerül ezt jól managelni az már egy másik Story.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#77665) Phoen|x válasza Zoleee83 (#77653) üzenetére


Phoen|x
őstag

Persze, de ennek meg a Bethesda felvásárlásának sem volt sok előjele, aztán csak bejelentették. Megtörténhet még a közeljövőben párszor.

Számomra kicsit olyan ez, mint az olajosok megjelenése a fociban. Pénz van mindenre, a szakma az elején nincs a toppon, de a sok pénz előbb utóbb odavonzza a szakértelmet is. Ez meg nem verseny, hanem egy cheat kód. :D

De legyen igazatok srácok, csak profitáljunk belőle!

Go Gunners!

(#77666) icemad válasza LeventeV (#77657) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

És lassan tényleg ott tartunk, hogy kell a kék mellé a zöld és fordítva, és akkor minőségi játékélményben lehet részünk.

Szerintem ez már így volt a one/ps4/switch érában is. Én legalábbis vettem mindegyik gépből a számomra érdekes exkluzívok miatt. Nem egy ordas nagy összeg, amit ne lehetne kifizetni. Mostani generációban ugyanez lesz, ha majd tudok venni ps5 konzolt. Switchből meg ugye nincs új még.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#77667) manu75


manu75
aktív tag

Aki használ game pass appot szeretném kérni, hogy megnézné a Dead Cells meddig lesz benne a game pass-ban? Talán délelőtt olvastam itt, hogy ott meg lehet nézni.

(#77668) Bad Pritt válasza Phoen|x (#77665) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szal mikor egy videojátékkiadó felvásárol egy másik videojátékkiadót, az olyan, mint mikor olajmágnások felvásárolják a sportklubokat? :D Érdekes hasonlat.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77669) NyMRooD válasza LeventeV (#77642) üzenetére


NyMRooD
őstag

Sony, Tencent (ők nagyobbak még talán így is mint az MS), Nintendo, EA, Epic Games (bevételben), Take-Two (ők most vertek el 12 milliárdot), Sega, Bandai Namco, Ubisoft, Embracer Group, Square Enyx, WB, Capcom, Valve, stb.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#77670) homerhamm


homerhamm
addikt

Mai következő hír: 2022 nyarán megjelenik a GTA6 !!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#77671) Bad Pritt válasza icemad (#77666) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez a konzolok létezése óta így van amúgy, régebben még durvábbak voltak az exkluzivitások, mert a multiplatform címek minősége rendre elmaradt az exkluzívoktól.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77672) everest140


everest140
tag

World of Warcraftot Series X -re a GamePass-ba a népnek. :)
Egyébként meg egér, billentyűzet támogatással miért ne?

[ Szerkesztve ]

(#77673) NyMRooD válasza l.skywalker (#77649) üzenetére


NyMRooD
őstag

Lenne, nagyon sok részvényért cserébe, lásd a Discovery is felvásárolta a WarnerMediá-t, adnak az AT&T-nek 10-20 milliárdot meg a közös cég részvényeinek a 75%-át :D

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#77674) Madoc válasza everest140 (#77672) üzenetére


Madoc
veterán

Valamiért nem akarnak billentyűzetes irányítást konzolon a stratégiai játékoknak ezért inkább ki se adják rá. Sajnos, pedig szeretném én is nagyon!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#77675) icemad válasza Madoc (#77674) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kanapén fekve vagy ölben tartva nem lenne túl kényelmes. Persze, tudom, hogy sokan játszanak asztalnál monitorral, de valszeg ez az oka.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#77676) Madoc válasza icemad (#77675) üzenetére


Madoc
veterán

Ha ezt vesszük akkor a kormány-pedál kombó se túl kényelmes fekve a kanapéról :DD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#77677) Phoen|x válasza Madoc (#77674) üzenetére


Phoen|x
őstag

Gondolom akkor plusz havidíj se lenne.

Go Gunners!

(#77678) Madoc válasza Phoen|x (#77677) üzenetére


Madoc
veterán

Így sincs, gpu-ban minden benne van xbox-pc

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#77679) fant0mi válasza manu75 (#77667) üzenetére


fant0mi
addikt

Nem látszik az appban.

(#77680) Phoen|x válasza Madoc (#77678) üzenetére


Phoen|x
őstag

A wow havidíjra gondoltam.

Go Gunners!

(#77681) Madoc válasza Phoen|x (#77680) üzenetére


Madoc
veterán

Ja, azt nem vágom, én általánosságban írtam a stratégiai játékokról pl. AoE, settlers....

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#77682) negyven2


negyven2
veterán

Egyébként így gyorsan utánanézve, jól láttom, hogy elvileg ez a Microsoft történetének (eddigi?) legnagyobb felvásárlása? Mindezt úgy, hogy a One korszak kezdetkor, a befektetők el akarták adni az Xbox részleget...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#77683) MakkMarc


MakkMarc
csendes tag

Mennyi a maximum gpu előfizetés? Most akarom! :D :)) :C :DD

(#77684) Wesder válasza MakkMarc (#77683) üzenetére


Wesder
félisten

3 év.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77685) manu75 válasza fant0mi (#77679) üzenetére


manu75
aktív tag

Köszönöm, hogy megnézted. Az mitől lehet, hogy pc-n drágábban lehet megvenni a játékot mint a konzolon?

(#77686) Bad Pritt válasza negyven2 (#77682) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen. Asszem a LinkedIn a második, de az is "csak" 26 milliárd volt 2016-ban.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77687) pzstm


pzstm
titán

Lehet Phil félreértelmezte ezt a marketing anyagot ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#77688) MakkMarc válasza Wesder (#77684) üzenetére


MakkMarc
csendes tag

legalább 5 évet akartam... :((

(#77689) mcwolf79 válasza pzstm (#77687) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ez nagyon jó :DDD :DDD :DDD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#77690) negyven2 válasza pzstm (#77687) üzenetére


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#77691) Madoc


Madoc
veterán

Ha lemondom a microsoft fiókomban a gpu előfizetést akkor annak van várakozási ideje vagy azonnali a hatás?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#77692) norti válasza Madoc (#77691) üzenetére


norti
addikt

Írja meddig lesz érvényben.

(#77693) Madoc válasza norti (#77692) üzenetére


Madoc
veterán

Nem a hosszabbításst kapcsolom ki hanem törlöm, az egészet. Akkor is?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#77694) Bad Pritt válasza Madoc (#77693) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem meglévő előfizetést nem tudsz törölni, ameddig ki van fizetve, addig él a szolgáltatás a fiókodnál.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77695) Bilux


Bilux
veterán

CD Projekt RED-et Nem akarja megvenni az MS :F :DDD

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#77696) Wesder válasza Bilux (#77695) üzenetére


Wesder
félisten

Remélem nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77697) Bad Pritt válasza Bilux (#77695) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Legalább megtanítanák őket, hogy kell a néppel kommunikálni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77698) .LnB válasza ProEvoFan (#77579) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nyugodtan megjelenhet PS-re. Nem kell nekik az exkluzivitás. Elég ha Xbox-ra rögtön GP-be jönnek a játékok, a PS-es tábor meg fizet érte. Lehet megtérül az belőle, hogy rögtön GP-be teszik majd az új játékokat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77699) Wesder


Wesder
félisten

Microsoft’s biggest acquisitions:

Activision Blizzard: $68.7 billion
Linkedin: $26.2 billion
Nuance: $19.7 billion
Skype: $8.5 billion
ZeniMax: $7.5 billion
GitHub: $7.5 bilion
Nokia phone unit: $7.2 billion
aQuantive: $6.3 billion
Mojang (Minecraft): $2.5 billion

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77700) Madoc válasza Bad Pritt (#77694) üzenetére


Madoc
veterán

Tudsz (link) , van opció. Aki csinált már ilyet azoktól kérdezem.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.