Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78251) modflow


modflow
veterán

Segítsetek már.
Xbox Series X kontrollerrel játszanának a gyerekek PC-n Rayman Legends-el (origins).
De ebben a játékban a kontroller nem jól működik, nem lehet bekonfigolni.
Volt egy másik Xbox One kontrollerem, azzal jó volt, de miután rádugtam a XSX-re, frissítette a kontrollert és azóta már az se működik jól.
Nagyon szeretnek a gyerekek ezzel a játékkal játszani.
Hogyan lehet normális működésre bírni a kontrollereket??

(#78252) sch_a válasza stewe780 (#78221) üzenetére


sch_a
addikt

Először "vedd meg" a havi gold játékot azzal a profillal, amelyiken a GPU előfizetés van. Utána "látni" fogja a gépen lévő többi profil is.

(#78253) Bogyi007 válasza hombre[EU] (#78250) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ha F2P lesz az baromi nagy bukta lesz pár eddig fontos arcnak a csapatnál. Én gyors EA Play katalógusba kerülést sejtek ebből a Tweetből.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#78254) Steve1207 válasza Bogyi007 (#78253) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem csak akkor lett volna esélyes az EA Play, ha van kampány része. Azt még letuszkolták volna az embereknek, hogy a multi rész bugos és majd javítják de így... Volt valami stat a hó elején, hogy a kezdeti 100e játékosból már csak 8-10e játszik vele, az azért erős esés 2-3 hónap alatt. Ilyen ütemben még fél év és egy map-on elfér mindenki :DDD

.

(#78255) batmanism2x


batmanism2x
tag

Köszi Mindenkinek infókat a Skyrim/Fallout Bundle kapcsán. Asszem előbb tényleg kipróbálom a GP-s verziókat, Diablo volt anno nekem egyetlen a műfajból, de az se mostanában, meg az sem teljesen ez a kategória.

(#78256) Gtaati


Gtaati
őstag

:C :))

(#78257) Peat76 válasza Gtaati (#78256) üzenetére


Peat76
őstag

:C :C :C

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#78258) Becksman válasza Gtaati (#78256) üzenetére


Becksman
őstag

Az xbox onenal valoban nagyon buktak a microsoftnal. De most a series széria nekem is tetszik, tegnap csereltem el ps4prom egy garancias series sre. Eddig tetszik! Gamepasst vettem kethonapost 300ft alatt :D bár a háttértár komprumisszum de 5 jatrk elfer egyszerr. Többnyire Fortniteozok úgyis :)

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#78259) 30z.Samu válasza Becksman (#78258) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jó cucc az S is, ha helyén kezeled. :K

Sic Parvis Magna

(#78260) Wesder válasza Gtaati (#78256) üzenetére


Wesder
félisten

Egyelőre talàn meg kéne várni míg lezárul a megvétel nem? :U
Na meg oda is el kéne jutni hogy ezek a befektetések meghozzák a játékokat, amivel legalább X360 szintre visszahozzák a boxot.
Ezzel lesz 32+ stúdió, azt menedzselni is tudni kellene.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78261) Gtaati válasza Wesder (#78260) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!
Teljesen egyet értek! Ez csak poén és nekem megtetszett:)

(#78262) modflow válasza modflow (#78251) üzenetére


modflow
veterán

Köszi a segítséget, sikerült.
A megoldás, ha esetleg más is így járna:
Steam-en be kell állítani a kontrollerek támogatását, majd itt hozzá kell adni a játékot és onnan indítva már jól működik.
Vicces, hogy steam-en keresztül fut az uplay, majd a játék, de működik. 😅

(#78263) Phoen|x válasza Gtaati (#78256) üzenetére


Phoen|x
őstag

Cuki.

Go Gunners!

(#78264) 30z.Samu válasza Wesder (#78260) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezt most úgy írod, mintha vissza lehetne táncolni ettől a vételtől. :D A stúdiók már az Ő kezükben vannak, hogy mit kezdenek vele, az nyilván más kérdés.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#78265) Moby válasza 30z.Samu (#78264) üzenetére


Moby
addikt

Vissza is lehet táncolni tőle, de nem emiatt hiúsulhat meg igazán, hanem azért, mert kifogással él a piacfelügyelet, vagy harmadik fél/felek. Lásd pl. NVIDA-ARM akvizíció. Az, hogy valakinek szándéka van, pénze is van, és még világgá is kürtöli, még nem jelenti az üzlet létrejöttét.

[ Szerkesztve ]

(#78266) Wesder válasza 30z.Samu (#78264) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy írom igen, mert az elkövetkező 1.5 évben fog lezárulni az üzlet. A 23-as üzleti év az 22.07-23.06-ig tart. Addig minden megy tovább, mintha mi sem történt volna.
Tehát jelenleg sem az IP-k sem a csapatok nincsenek náluk. Egyelőre a szándék van bejelentve.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78267) 30z.Samu válasza Moby (#78265) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem nem lesz itt semmi, szerintem... :))

(#78266) Fizzie: Oké, jogos, még nem ütötték nyélbe az üzletet, de őszintén szólva nem hiszem, hogy lesz ennek bármi akadálya.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#78268) Janusz001


Janusz001
őstag

Nálam is beüzemelésre került a seriesX, oneX ment a hálóba. Supergamerről rendelve másnap reggel itt volt.
Ezek a töltési idők döbbenetesek, pedig volt ssd -m is a régin.

(#78269) Moby válasza 30z.Samu (#78267) üzenetére


Moby
addikt

Szerintem ehhez semmilyen információd nincs meg, maximum ebben reménykedhetsz :D

(#78270) Wesder válasza 30z.Samu (#78267) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom hogy a Sony esetleg nem tudja e valahogy megfúrni.
A Bethesda felvásárlásra nem volt semmi reakció, de itt már másnap volt egy kis csoki a gatyában, majd meglátjuk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78271) 30z.Samu válasza Moby (#78269) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem is állítottam, hogy van, hozzá is tettem, hogy szerintem. :D

#78270) Fizzie: A Sony majd megveszi a Ubisoft-ot, azt jó lesz. ;]

Sic Parvis Magna

(#78272) vonSux válasza Wesder (#78260) üzenetére


vonSux
őstag

Ne morogj már :D tudod, hogy a gyerekeknek (lelkű felnőtteknek) mese kell. A nagy gonoszról, meg a jó lelkű legkisebb királyfiról. Ilyen olvasatban tök mindegy mi a valóság, ha nincs rá igény, nem szabad felzaklatni senki lelkivilágát.

(#78273) Wesder válasza vonSux (#78272) üzenetére


Wesder
félisten

Én oda meg vissza vagyok a gondolattól hogy esetleg végre megint lesz Crash, Spyro, Tony Hawk, vagy Guitar Hero, de nem szabad előre örülni, mert akkor az élet megszivat. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78274) vonSux válasza Wesder (#78273) üzenetére


vonSux
őstag

Veled vagyok, miközben en már ilyen old school faszi vagyok. Ez a buzz nemigen érdekel, ha a képernyőmön lesz az adott játék, eldől, hogy tetszik-e vagy sem :)

[ Szerkesztve ]

(#78275) 30z.Samu válasza Wesder (#78273) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én meg decemberben behúztam a Tony Hawk-ot és a Crash-t is. :D De igazából nem bánt a dolog, mert ezek megérték számomra. :D

Sic Parvis Magna

(#78276) vg válasza Gtaati (#78256) üzenetére


vg
addikt

Ennél már csak az lenne jobb, ha sony megvenné ea-t és az összes létező jelenleg földbe állt , ám mindenki által imádott címeket, pl dead space, mass effect, dragon age, battlefield feltámasztaná, sikerré vinné és valóban megadná a népnek amit akarnának. Kb egálban lennének.

(#78277) hombre[EU] válasza Wesder (#78266) üzenetére


hombre[EU]
veterán

szerintem a nagyobb "gond" az,hogy addigra mi marad meg az acti-blizzardból...fōleg a blizzard részét sorban hagyták/hagyják el a seniorok

Life, Uh, Finds A Way

(#78278) Mephike válasza vg (#78276) üzenetére


Mephike
senior tag

Kétlem, hogy a Sony belemenne egy ilyen üzletbe, neki ez eléggé drága lenne. Sokkal nagyobb esélyt látok, hogy az EA-t a Facebook/Meta vagy az Amazon falja be.

(#78279) 30z.Samu válasza Mephike (#78278) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet, én vagyok a hülye, de a Metának minek kellene az EA? :B

Sic Parvis Magna

(#78280) Bad Pritt válasza 30z.Samu (#78279) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mert metaverzumot akarnak fejleszteni és abba kell a kontent. Képzeld el, hogy a facebookos digitális éned találkozik a virtuális térben mondjuk Shepard parancsnokkal, amolyan Ready Player One stílusban.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78281) IntelKiller7 válasza 30z.Samu (#78279) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Vagy egyaltalan miert lenne jo az EA-nek, ha felvasarolnak?
A legnagyobb hasznot ok teszik zsebre az osszes ceg kozul.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#78282) 30z.Samu válasza Bad Pritt (#78280) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja, megveszik az EA-t, a Fifa Manager módjában kapsz egy üzenetet, hogy a Facebook-ra posztoltál egy többértelmű bejegyzést, amit a vezetőség nem tart jó szemmel, ezért 30 napos eltiltást kapsz. :D

Sic Parvis Magna

(#78283) Wesder válasza IntelKiller7 (#78281) üzenetére


Wesder
félisten

Ez vajon 23-ban is így lesz, amikor EA Football néven jelenik meg a FIFA?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78284) viperabácsi


viperabácsi
addikt

PC game pass topikból jövök , ide irányítottak.
Az alap kérés ez volt :
Lenne egy gpu-s kérdésem.
Adott egy felhasználó GPU előfizetéssel .
Van egy felhasználó akinek a konzolján bejelentkezik az első felhasználó (GPU előfizus acc-al ) és beállítja a konzolt HOME-nak , akkor a második felhasználó tudja használni az első felhasználó GPU-ját a saját ACC-ával , eddig ok ! A második felhasználónak nem kel külön semmi ahhoz , hogy online játsszon a játékokkal ? Gondolok itt arra ,hogy a saját játékaival is tud online játszani , nem csak a GPU-ban szereplőkkel ? Neki is Olyan lesz mintha lenne LIVE előfizuja ?
Még az érdekelne , ha a homolt gépen bejelentkezett második felhasználó és vásárol store - ból egy játékot az Ő profiljára lesz megvéve ugye nem a gpu-s acc-ra. Ja és a második acc megkapja vásárláskor a GOLD-al járó kedvezményeket ?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#78285) Moby válasza viperabácsi (#78284) üzenetére


Moby
addikt

-Nem kell
-Igen
-Igen
-Igen (ezt nem kérdésként tetted fel, de az)
-Nem

[ Szerkesztve ]

(#78286) Maxxy10 válasza IntelKiller7 (#78281) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ha tippelnem kéne Phil mit fog legközelebb vásárolni akkor Ubi-t mondanám.

(#78287) IntelKiller7 válasza Wesder (#78283) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ha nem olyanok lesznek a jatekosok, a nevek, csapatok mint a PES-ben akkor szerintem a kutyat nem fogja erdekelni, ha a gameplay marad. Es valszeg maradni fog.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#78288) viperabácsi válasza Moby (#78285) üzenetére


viperabácsi
addikt

Akkor a GPU előfizető meg tudja venni a játékot kedvezménnyel Ajándékként a a második acc számára ?
Illetve még annyi , ha ezt megveszem amikor lejárt a gpu-m és beaktiválás után veszek rá 1 hónap GPU-t akkor az egész konvertálódik , vagyis lesz belőle 13 hó GPU ?

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#78289) beyruth82 válasza viperabácsi (#78288) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen.Állitólag így működik.Megveszed a live gold 1 évest majd rá egy hónap gpu-t és az egesz átalkul gpu. Lejár a havi előfizum én is ezt fogom tenni.Remélem még mindig működik a dolog. Kicsit kellemetlen lenne ha megvenném 18 ezerért aztan rá a gpu-t és nem történne semmi. :DDD

(#78290) hm_guesswho válasza Maxxy10 (#78286) üzenetére


hm_guesswho
tag

Az Ubit egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy képes lenne a Mirco bekebelezni. Ha abból indulunk ki, hogy még évek múltán is viszonylag drágák a játékai és a dlc-k is elég szépen tartják az árukat (pl. AC), akkor miért érné meg eladni nekik? Az Activisionnél ez nagyobb tranzakció lenne, amit már Philék is kétszer átgondolnának. De elsősorban ezt a döntést az Ubinak kellene meghozni, és nagyon nem szeretnék szerintem feladni a függetlenségüket.

(#78291) Wesder válasza hm_guesswho (#78290) üzenetére


Wesder
félisten

Az Übi 7mrd$-t èr, az ABK-êrt meg 70-et akarnak fizetni. :N

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78292) 30z.Samu válasza hm_guesswho (#78290) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem meg simán be tudnák kebelezni, az más kérdés, hogy lehet, hogy azt már tényleg megfúrnák hogy ne alakuljon ki monopol helyzet.

Sic Parvis Magna

(#78293) Bad Pritt válasza Maxxy10 (#78286) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kizárt, egyrészt ahhoz a francia és EU-s versenyhivatalon kell átmennie a dealnek, másrészt a franciák előbb zárják be az egész boltot, minthogy amerikai kézbe adják.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78294) l.skywalker válasza Wesder (#78291) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De ez nem csak pénzről szól, mert akkor a Sony-t is megvehetné az Apple is akár. Azt Activision+Blizzard jelenleg olyan helyzetben volt, hogy számukra is előnyös volt az eladás és így a vevő, jelen esetben az MS is jól járt. Sem az EA sem az Ubisoft nincs krízishelyzetben, nincs olyan szituáció, hogy fel kéne adniuk az önállóságukat.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#78295) Wesder válasza l.skywalker (#78294) üzenetére


Wesder
félisten

Természetesen, csak hogy az Übiért többet kéne fizetniük, mint az ABK-ért, az szerintem nem igaz.
A màsik meg hogy ahogy itt is írták a franciàk sosem adnák el az amerikaiaknak a céget.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78296) NemMo


NemMo
őstag

Játszik valaki az új rainbow six-el? Milyen lett, érdemes letölteni? A videók alapján nem tűnik nagy durranásnak

(#78297) 30z.Samu válasza l.skywalker (#78294) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az más kérdés, hogy azt hiszem Japánban törvény van rá, hogy nem lehet eladni külföldi cégnek a hazai céget.

Sic Parvis Magna

(#78298) Elderath válasza NemMo (#78296) üzenetére


Elderath
őstag

Nekem nagyon tetszik. Videó alapján nekem se tűnt olyan jónak, de játszani már más. Tetszik, hogy nem az az agyatlan run and gun coop shooter, mint a többi, hanem taktikusabb meg lassabb

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#78299) 30z.Samu válasza NemMo (#78296) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én csak videót láttam eddig, nekem tetszik.

Sic Parvis Magna

(#78300) Moby válasza viperabácsi (#78288) üzenetére


Moby
addikt

-Igen
-Igen

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.