Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45001) oriic válasza S@c@ (#44998) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az A Way Out 1ev 8 honap utan kerult bele(fejlesztok elozo jateka, szoval jovo nyaron talan ez is bekerul)

Live-Die-Respawn

(#45002) parandroid válasza Wesder (#44983) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én anno előrendeltem, hogy támogassam a fejlesztőt, aztán 2 évet vártam rá, azt is elfelejtettem, hogy jön ilyen játék még. Aztán kijött, és finoman fogalmazva nem jött be. 2 évvel azelőtt jó lett volna, de mai szemmel nem egy odabaszós cucc. Most eleve meg kéne venni hozzá a season passt is (vagy minek hívják), meg akkor még fizessek a series patchért is. Bekaphatják. Majd 2 év múlva 20 euróért ránézek a komplett pakkra (bár az is sok egy kicsit, tekintve, hogy az alapjáték már megvan).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#45003) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This is WSA command! [link]

#DeliverUsTheMoon is receiving a next gen update including ray-traced shadows, reflections and audio FREE for all existing owners!

Set for launch later this year on #XboxSeriesX #PlayStation5 and #XboxSeriesS

🚀 [Trailer]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#45004) AMD Power


AMD Power
titán

Egy kellemes kis kitérő után Old Blood, el is kezdem ma az "új" Yakuzat! :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#45005) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda


Aktuális Deals with Gold (DwG) akciós lista

Április 6. ~12:00 - ig érvényes ajánlatok:
This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#45006) KD6-3.7 válasza parandroid (#45002) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Ugyan így vagyok vele. Totál elfelejtettem, aztán kaptam email-t, hogy megjelent. Pár órát játszottam, nekem többet nem ér az egész. Kevés ez a játékmenet manapság szerintem. :N

(#45007) Hunt3r22 válasza l.skywalker (#45005) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Tavaszi leárazás nem lesz? Múlt héten olvastam itt. :F

Xr

(#45008) dReFiX válasza l.skywalker (#45005) üzenetére


dReFiX
senior tag

Watch Dogs®: Legion $19.79+ Ugyan ez magyarra váltva 12 450,00 HUF+ :F

(#45009) Brash89


Brash89
csendes tag

Sziasztok!

Series X és Series X Headset esetében már másodszor omlik össze a Series X. A gép be van kapcsolva, aztán kapcsolom be a fülest és úgy kikapcsol a gép, hogy míg az áramkábelt ki nem húzom pár másodpercre addig vissza sem tudom kapcsolni.

Valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalat vagy ötlet?

Köszönöm!

(#45010) Hunt3r22 válasza dReFiX (#45008) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Üdv a magyar marketplacen. :U

Xr

(#45011) vg válasza Brash89 (#45009) üzenetére


vg
addikt

Nekem is kapcsolt ki 1-2szer ki a x masina mikor a fülest használtam, még youtube alatt is. Volt amikor akkor kapcsolt ki amikor bekapcsoltam a fülest. Érdekes dolog. Én mindig atmos-al használom a x headset-el, és pár napja kikapcsoltam atmos alatt a surround virtualizert, volume levelert-t bekapcsoltam és azóta nem volt ilyesmi.

(#45013) Brash89 válasza vg (#45011) üzenetére


Brash89
csendes tag

Lehet mondasz valamit a beállításokkal. Eleinte Atmosban volt nekem is, de beállítottam az itt javasolt Stereo uncompressed beállítást, azóta omlik össze. Bár nem sokat használtam Atmosban. Nekem is összeomlik akár játék közben is, megjön mondjuk egy barátom játszani, előveszem a fülest, kapcsolom be, hogy tudjunk kommunikálni és kikapcsol a gép játék közben.

(#45014) l.skywalker válasza Hunt3r22 (#45007) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Április 2-án indul.

"Gamers looking to add to their collection have a great opportunity to stock up and save beginning April 2." [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#45015) ρσгτσ válasza dReFiX (#45008) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem onnan váltják a magyar árat, hanem az euróhoz képest. Más régiókban eltérő lehet az árazás. Pl. USA, Brazília, Argentína.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#45016) l.skywalker válasza ρσгτσ (#45015) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Hivatalosan onnan sem. Egyéni árképzés van minden régióban. Ezért fordulhat elő, hogy van olyan játék, ami Mo-n olcsóbb, mint pl. az EUR zónában.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#45017) ρσгτσ válasza l.skywalker (#45016) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az lehetséges, de ha megnézzük az eurózónát általában azzal vagyunk egy vonalon. Nagyon ritkán van eltérés. Például az osztrák store áraihoz képest.

Nekem mindig onnan nyitja meg a böngésző, csak azért tudom az ottani árakat.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#45018) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Részletek.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#45019) IntelKiller7 válasza ρσгτσ (#45017) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Inkább nagy átlagban ugyan az az ár. De pl a legion akciós ár esetében is Lengyeleknél 31 euró, Cseheknél 37.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#45020) ρσгτσ válasza IntelKiller7 (#45019) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az már sokszor az áfa és az egyéb adónemek változása miatt van. Tehát lehet valahol az áfa alacsonyabb, de az egyéb vonatkozó adók magasabbak mint nálunk.

Persze nem lehet ebből egyenesen arányosan számolni, csak valamennyire szerintem ez a zóna az irányadó, amikor kialakítják az árakat.

Ezzel együtt tehát azt is aláírom, amit ti írtok. Az a szerencse, hogy itt nem lehet azt csinálni, amit élelmiszereknél. Különben lennének minőségi eltérések a különböző országokban. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#45021) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Narita Boyt próbáltátok? jó a gameplay?

Life, Uh, Finds A Way

(#45022) EmThor válasza hombre[EU] (#44988) üzenetére


EmThor
addikt

Köszi, ezt kipróbálom akkor!

Twitteren írták h Kojima Studiosnál holnap bejelentés, death stranding gamepass?

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#45023) ρσгτσ válasza hombre[EU] (#45021) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én most fogom elkezdeni. Már letöltöttem. Szintén kíváncsi vagyok rá.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#45024) bazccka


bazccka
tag

Üdv!

Valaki járt már úgy, hogy nem ad képet az XSX bekapcsolás után? Tegnap este kikapcsoltam a konzolt, ma reggel meg szintén kontrollerrel bekapcsolom, egy beep után el is indul, de kép nuku, a hdmi-t ki-be kapcsolgatja, de nem bootol a gép, aztán kis idő múlva leáll. :(

(#45025) Hunt3r22 válasza bazccka (#45024) üzenetére


Hunt3r22
őstag

1-2 hetente ált. 1x nekem is szokott furcsa dolgokat csinálni.. áramtalanítás után megjavul és működik tovább.

Eddig ezekkel találkoztam:
- kontroller nem működött
- fekete képernyő, semmi jelet nem adott
- nem kapcsolt le a gép, ha megnyomtam a power gombot

Xr

(#45026) IntelKiller7 válasza ρσгτσ (#45020) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ezért kell okosnak lenni, és storeozni. Ha már a lehetőség adott. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#45027) ρσгτσ válasza IntelKiller7 (#45026) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem pont ezért sokan járunk Argentínába és Brazíliába. :DLegalábbis innen a fórumról.

Vagyis Argentínába csak félig-meddig.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#45028) hombre[EU] válasza EmThor (#45022) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a lényeg,hogy azzal a támadással kezd amire Weak(alul a négyzetekben meg is jegyzi)...addig míg nem töröd meg (Break) és aztán a legerōsebb támadásod Boosttal(ami szintén mehet a Break tâmadásra)

szerintem DeathStranding Remaster és lehet Xboxra is bejelentik(akár GP)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#45029) bazccka válasza Hunt3r22 (#45025) üzenetére


bazccka
tag

Köszi az infó-t, akkor adok neki még egy esélyt és várok egy kicsit a gariztatással.

(#45030) IntelKiller7 válasza bazccka (#45029) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Most amúgy jó vagy még mindig nincs kép?

Egy hard resetet csinálj azért.
Kapcsold be a gépet, várj még kb betölt. Majd nyomd hosszan a be/kikapcsoló gombot a konzolon, amíg le nem kapcsol(kb 10 másodperc).
Majd indítsd el újra.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#45031) Hunt3r22 válasza bazccka (#45029) üzenetére


Hunt3r22
őstag

MS-nél az ügyfélszolgálat 1. javaslata az áramtalanítás lesz.. ha így is csinálja, vagyis utána, akkor mindenképpen hívd fel őket.

Xr

(#45032) bazccka válasza IntelKiller7 (#45030) üzenetére


bazccka
tag

Eljöttem otthonról, előtte megcsináltam azt, áramtalanítottam, 3x kihúztam-visszadugtam a tápkábelt a konzolból/ba fél percekre, de nem volt kép, se boot (vagyis lehet hogy van boot, de nem látom) . A hard resetet majd ki fogom próbálni, köszi :R, neked is hunt3r22

[ Szerkesztve ]

(#45033) oriic válasza EmThor (#45022) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosabban a zeneszerzo (Ludvig Forsell) irt annyit, hogy fontos hirek jonnek holnap.

"Important news tomorrow."

Nyilvan legtobben DS bejelentesre szamitanak, de en siman el tudom kepzelni h valami kisebb dolog varhato. (Pl bejelentik hivatalosan uj jatek cimet)

Live-Die-Respawn

(#45034) Steve1207


Steve1207
veterán

Quantum Error - Extended Gameplay Demo [4K] - már volt egy rövidebb változat, de itt egy újabb is.

Nekem hajaz nagyon a Doom 3-ra, ami jó dolog. Van még rajta mit csiszolni bőven, de vannak benne újszerű megoldások és azért 4 ember cakpak munkája az egész.

A kis csapat előző munkájáról lehet tudni, hogy miért került le digitális vásárlásban a store-ból konzoloknál (Kings of Lorn)?

.

(#45035) GEIL


GEIL
addikt

Sziasztok !

Forza Horizon 4 téma:

Xbox One S-en játszotta eddig fiam, game pass-sel...(72-es szinten van kb 22 óra játékidővel)

Unokatesójának megvan a játék full full Ultimate verziója PC-n......ha a fiam belépne az ő Xbox fiókjával akkor tudná folytatni azon a gépen az eddig elért szintjét ?

Állítólag "lemezes" változatban van a srácnak meg...de szerintem valami crackes példány....szóval én fiamnak azt mondtam hogy jobb a békesség és ne lépjen be az Xbox fiókjával.....ne keveredjen...stb, mert még az is lehet hogy bannolják vagy elveszit mindent ha mégsem jogtiszta a dolog.
De az is lehet hogy simán belép és megkap pl minden extra autót az Utimate verzióból....stb stb...aztán itthon meg folytatja a kicsit kibővitett autógyűjteménnyel......

szerintetek ? ti belépnétek ? :U

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#45036) Wesder válasza GEIL (#45035) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem... Bizony.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#45037) parandroid válasza GEIL (#45035) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha tört, akkor hagyni kell a 'csába. Ha lemezes, akkor csak addig kapja meg az ultimate előnyöket, amíg a lemez benne van a gépben. Ha digitális verzió, akkor addig, amíg a másik profil be van jelentkezve, vagy le van home-olva az adott konzolra.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#45038) KD6-3.7 válasza Steve1207 (#45034) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Nem jo az url! :(

(#45039) Helmoras válasza GEIL (#45035) üzenetére


Helmoras
őstag

Huha, vagy én tompultam be vagy kicsit sok fogalmazásgátlót vettél be, de már látom más értette, akkor én vagyok a kuka :))

[ Szerkesztve ]

(#45040) oriic válasza GEIL (#45035) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Felejtos. Pc-re nincs is lemezes Forza.

Live-Die-Respawn

(#45041) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Részletek.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#45042) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Érdemes lehet visszarakni a Dirt5 -öt, ha valaki már törölte. Ahogy én is.

Achievements is 1000 -ről 1400 -ra ugrott.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#45043) Sefneni válasza ρσгτσ (#45041) üzenetére


Sefneni
őstag

A Fallout-osat még venném is. :C

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#45044) Wesder válasza Sefneni (#45043) üzenetére


Wesder
félisten

Nem rossz igen, de a Wolfis is tök jó szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#45045) ρσгτσ válasza Sefneni (#45043) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Aaron Greenberg rakott ki a kontrollerekről egy rövid videót is Twitter -re.

Egyébként tényleg egész jól néznek ki.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#45046) DonDennis válasza ρσгτσ (#45018) üzenetére


DonDennis
senior tag

Na ha ez tényleg next gen lesz akkor brutálisan város Rory McIlroy PGA Tour-t is rongyosra játszottam.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#45047) Wesder


Wesder
félisten

Áucs....

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#45048) Steve1207 válasza KD6-3.7 (#45038) üzenetére


Steve1207
veterán

Quantum Error - Extended Gameplay Demo [4K], ja elbénáztam :D

(#45044) wesder: nálam az Evil Within egyedül, ami tetszik. Lehet, mert az igazán letisztult. Amúgy kíváncsi lennék az anyaghasználatra, mindegyik csillogós műanyag...

[ Szerkesztve ]

.

(#45049) ρσгτσ válasza DonDennis (#45046) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Állítólag elég látványos lesz (a fejlesztők szerint :U ). Aztán meglátjuk hogy sikerül, de minden esély meg van rá.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#45050) 30z.Samu válasza ρσгτσ (#45041) üzenetére


30z.Samu
félisten

A Wolfenstein-est vinném. :DDD

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.