Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90001) Bad Pritt válasza Steve1207 (#89999) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen, ez így leírás alapján elég ígéretes. Nemrég kipróbáltam a Razer Kishit és számomra ez a mobil+kishi+xcloud abszolút működőképes lenne, ha a latency is úgy gondolná, de nem mindig gondolja úgy, úgyhogy végül nem vettem magamnak.
Viszont ha ez a fejlesztés megtörténik, akkor megint tesztelek egy kört a fenti formációval.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#90002) Wesder válasza Bazsi1987 (#89995) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem nem volt, de csak szimpla bug, nem kell vele foglalkozni. A szerverek nagyobb gond szvsz.
Màr 18-as a Season Pass-om.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#90003) AMD Power


AMD Power
titán

Megcsináltam az utolsó fő küldetést a GTA V-ben. Meg maradt egy pár mellékes opció, de szerintem nem fogok bírni magammal és indul a Sniper Elite 5.

Amúgy maga a játék szerintem nagyon jó volt. Egyetlen egy dolog nem tetszett a GTA V-ben. Szerintem elég könnyű de sikerült a széria többi tagjához képest.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#90004) Neurotoxin válasza persil (#90000) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Elnézést, csak időközben valahogy belevettem az FC3-at is.

@#89999 Steve1207: Engem az sem bántana, ha 900p-ben futna, csak kapna 60 FPS-t. Igaz, valami tavaly nyári akcióban 'húztam' be a store-ból ~900 Ft-ért..most hogy uborkaszezon van, jó lesz vele játszani, ott hagytam legutóbb abba, hogy épp megszöktem a táborból. De addig még ott a Cyberpunk vége, a Plague Tale: Innocence és a Valhalla is...jah és most akciós volt (~600 Ft) a Duke Nukem 3D, egy kicsit nosztalgiázok, "get some" :D

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#90005) Cicero


Cicero
őstag

Az Xbox wireless headsethez tudtok ajánlani tartót / állványt, ami jó is vele?

Más: Killing Floor 2-vel van aki még aktívan játszik? Megvettem, de úgy látom, nagyon kevesen vannak :(

(#90006) icemad válasza Bad Pritt (#90001) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én azon gondolkodtam a minap, hogy miért nem csinál az Ms egy switch lite szerű cuccot, direkt a cloud gamingnek. Lehetne benne sim foglalat, meg esim, 5g, durva wifi, meg full hd 120 Hz oled kijelző. Meg telepíthető programok hozzá, pl Netflix, youtube, onedrive, stb. Nem éri meg nekik?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#90007) Wesder válasza icemad (#90006) üzenetére


Wesder
félisten

Mert azt nem oldod meg 100$-bòl, mìg a mobilcontrollert meg igen, ràadàsul a telefon mindenki zsebèben ott van. Èn lassan cserèlrm a Mi Mix3-at, de Cloud Gaming/emulàtorra mèg megtartom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#90008) Steve1207 válasza Wesder (#90007) üzenetére


Steve1207
veterán

Pontosan, még egy béna SoC mellett is ott lenne egy Series S árában, lehet még fölötte is, és csak cloudozni tudna rajta az ember. Telefon helyett meg nem venne senki ugyanannyiért kamera nélküli cuccot, mert minek. Szöszölni az egyedi kialakítás miatt a szervizzel, (ahhoz már illene egy egyedi rendszer is ugye, annak a fejlesztésével), szoftverfrissítésekkel csak nyűg. Közben egy 10e ft-os android boxon elfut a cloud otthonra vagy egy 30e-es telón is manapság.

.

(#90009) Steve1207 válasza Bad Pritt (#90001) üzenetére


Steve1207
veterán

Xbox Game Streaming's Big Upgrade yt. Így összehasonlítás alapján már vállalható lesz :)

.

(#90010) icemad válasza Wesder (#90007) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

De egy mobil kontroller nem az Ms zsebét tömi.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#90011) hombre[EU] válasza icemad (#90006) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mert 1millió gamerbōl 10 darab cloudozik, abból 8 nem fér hozzá havi 100giga mobilnethez... a maradék kettō pedig màr elōrendelt steam decket :D

Life, Uh, Finds A Way

(#90012) Wesder válasza icemad (#90010) üzenetére


Wesder
félisten

Egy majdnem 2 billiò $-os vàlalatròl beszèlünk. Meglesznek a handheld piac nèlkül is. A mobillal befürödtek, a konzol is csak a szerencsènek köszönheti hogy mèg van. Egyèbkènt nekik csak az a fontos hogy legyèl előfizetve GamePass-ra, ahoz meg nem kell dedikàlt hordozhatò eszköz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#90013) Bad Pritt válasza Steve1207 (#90009) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát ha ez így működne az esetek nagy részében akkor az game changer lenne. Kár, hogy valszeg nem fog. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#90014) Wesder


Wesder
félisten

Crew 2 07.06-án 60fps patchet kap Series X-en ès PS5-ön.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#90015) parandroid válasza icemad (#90006) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezért: [link] .

Egyrészt a kutya nem hallott róla, másrészt az 1400 dolcsis alapár helyett épp féláron próbálják elsózni, de így sem kell senkinek. Pláne, hogy US only, és szolgáltatófüggő.

Ha bármikor van valami jó ötleted, nyugodtan szólj az MS-nek, ők megmutatják, hogyan kell elbaszni. Illetve általában kiderül, hogy már túl is vannak rajta, mint most is. :DDD

Amúgy egy ilyen kinyitható iphone-ért azt a 700 dolcsit én szemrebbenés nélkül fizetném ki, azonnal, elég ha az utolsó 2-3 modell hardvere lenne benne. Talán az 1400-at is, hiszen van iphone-om, meg ipadem is, ez meg kb ki is váltaná mindkettőt… Ha még az xbox cloudos játékok is működnének rajta, akkor meg pláne, mert az sajna jelenleg sem megy ios-en. :(

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#90016) Bep


Bep
senior tag

Csak meglett :)
Az első 2 szezonnál nálam bugos volt 1-1 feladat, így ott buktam, ezért megharagudtam a játékra :) Most neki álltam az érkező DLC előtt az "összes feladatnak egy szezonban"-nak.
Amúgy inkább az acsik tartották életben nálam. A 4 sokkal jobban bejött.

(#90017) Sweet Lou 6 válasza Cicero (#90005) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

(#90018) Steve1207 válasza Bep (#90016) üzenetére


Steve1207
veterán

Gratu, én nagyon hamar meguntam, 100-as szint környékén, aztán ment is le a gépezetről. Szintén jobban szeretem a 4. részt.

(#90017) Sweet Lou 6: hát a vélemények alapján ez nem több, mint a kopogós, gyenge műanyagú 2e ft-os kínai lámpák :D

.

(#90019) eL Geri válasza Steve1207 (#90018) üzenetére


eL Geri
őstag

Meg tudjátok fogalmazni, hogy a FH4 miért tetszett jobban mint az 5?

Én játszottam mind a kettővel, bár nem sokat, olyan 4-8 órát. De nekem az 5-ös settings bejövősebb.

(#90020) KoNZoLik@ válasza Bep (#90016) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Le a kalappal, nekem a nyitó videó tetszett, beletoltam kb 2 órát utána delete, mondjuk nekem egyik Forza sem jön be, ami utoljára tetszett, ezeknek az elődje ami Dreamcast-re volt ha jól emlékszem vagy a legelső boxra talán, nem jut eszembe a játék címe, na az jó volt...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#90021) Sweet Lou 6 válasza Steve1207 (#90018) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Ennyiért valóban nem éri meg, én is anno akciósan vettem fél áron.

sweetlou6.wordpress.com

(#90022) Steve1207 válasza eL Geri (#90019) üzenetére


Steve1207
veterán

Van szubjektív része is, de Anglia valahogy jobban egyben van összképre. Szép ugyanúgy, most itt tekintsünk el a technikai oldaltól pár pontban, de egetverő ugrás nem történt, évszakokat korrektebbnek éreztem, hangulatosabb is a területkialakítások miatt. Pár ponton mintha időhúzóbb lenne, 4-ben meg nem bántam semmit, szívesebben mászkáltam A-B között, hogy "na még térjünk ki valamerre csak úgy" az összhangulat miatt. Zenék is jobban bejöttek, valahogy egy picit több mindenben számomra. Ami kimondottan pozitív, hogy a menü letisztultabb.
Plusz nem is vártam, de így pláne kapkodósnak érzem az egészet, a FH szériában több lehetne, most meg 3 év alatt már kijött és még voltak technikai hibái is az elejében. Igaz a kategóriában szinten csak magukkal versengenek kb és volt egy jó alapjuk :D Persze fogok még én is ezzel játszani bőven és nem mondom rossznak csak a fentebbiek miatt részemről a másiknál az előny.

.

(#90023) parandroid válasza Steve1207 (#90022) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

“most meg 3 év alatt már kijött”

Egy évetmég késett is, az első 4 rész kétévente jött. Ahogy eddig az összes Forza Motorsport is az FM2 óta.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#90024) Redneck válasza Steve1207 (#90022) üzenetére


Redneck
veterán

A megjelenéseket leszámítva szépen összefoglaltad, abszolút így érzem én is. A 4 hangulata beszippantott, és a bármikor szívesen indítom el, az 5-tel meg csak néha játszogatok de hiányzik az a bizonyos érzés.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#90025) AMD Power válasza AMD Power (#90003) üzenetére


AMD Power
titán

Csak én éreztem könnyűnek a GTA V? Vagy már ennyire profi vagyok?! :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#90026) beyruth82 válasza AMD Power (#90025) üzenetére


beyruth82
veterán

Lehet, hogy a very easy fokozat már nem nyújt kihívást a számodra? 😂😂😂

(#90027) AMD Power válasza beyruth82 (#90026) üzenetére


AMD Power
titán

:DDD Nem is állítható a nehézség. :P (Vagy én nem figyeltem)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#90028) beyruth82 válasza AMD Power (#90027) üzenetére


beyruth82
veterán

Már megint magamból indultam ki 😂

(#90029) homerhamm


homerhamm
addikt

Free Play Days

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#90030) GalaHU válasza KoNZoLik@ (#90020) üzenetére


GalaHU
őstag

SEGA GT… :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#90031) Bad Pritt válasza GalaHU (#90030) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Uh jó is volt az... kár, hogy az Xbox változat nem back compat, nosztalgiának remek lenne.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#90032) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Sziasztok! Jól sejtem, hogy ez egy olyan adapter, aminek a segítségével az Xbox s seaget csatlakozójába a hátulján ahol van a bővítő kártya lehetőség, ott ezzel az adapterrel tudnèk rá csatlakoztatni nvme meghajtót az adapteren keresztül?! Ő róla lenne szó: [link] jól èrtelmezem?! A választ előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#90033) Steve1207 válasza Marcsello31 (#90032) üzenetére


Steve1207
veterán

Csak SN530 1TB-os WD nvme-vel megy (abból is mindig azt írják, hogy a CN általában), több szóra így nem érdemes, ha nem tudod beszerezni. Általában 50e+, szóval akkor már érdemes a seagate gyári bővítőjét megvenni idehaza akcióban.

(#90023) parandroid: igaz! nem követtem a megjelenéseket, FM8 lassan 5 éve után meg már alapnak vettem, hogy sokat kell várni :R

[ Szerkesztve ]

.

(#90034) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Szia! Akkor nem èrdemes foglalkozni vele, hiába lenne olcsóbb. Köszönöm a segítséget. Nem foglalkozok vele akkor. Marad az eredeti megoldás. Ez van. Köszi. :).

(#90035) Cicero válasza Sweet Lou 6 (#90017) üzenetére


Cicero
őstag

Köszi! Egyelőre marad a kispárna :DDD

Amúgy mióta van meg neked a fejes? Nem mállik róla a műbőr? Kicsit attól tartok, elég kényesnek néz ki...

[ Szerkesztve ]

(#90036) Marcsello31 válasza Steve1207 (#90033) üzenetére


Marcsello31
őstag

Gondolom a gyári bővítőnél megy az a funkció is, hogy a játékok egy része arra települjön fel. A választ köszi.

(#90037) Marcsello31 válasza Marcsello31 (#90036) üzenetére


Marcsello31
őstag

Sziasztok! Az mennyire baj, hogy korongos a merevlemez?, de viszont xbox kompatibilisnek írják, [link] 5tbos. 78ezerért. Nekem valamikért a korongos merevlemezek egy idő után a pcmen meghalnak, jellemző ez az xboxnál is? A választ előre is köszi! Csak nézelődök.

(#90038) pzstm


pzstm
titán

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#90039) goku888


goku888
tag

Sziasztok
FIFA 22 lehet tudni ma mikor kerül be ? Mert én eddig nem látom hogy bent lenne

(#90040) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

~7 perc ÓRA ( :W )múlva kezdődik:
Focus Showcase | A Plague Tale: Requiem - Release Date & Extended Gameplay Trailer - YouTube

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#90041) Steve1207 válasza Marcsello31 (#90037) üzenetére


Steve1207
veterán

Normál HDD-ről nem tudsz játszani a már kimondottan Series játékokkal (egy-egy SX-es fut csak, de hivatalosan ez van). One-os meg 360-as játékok gond nélkül futnak bármely külső meghajtóról, nem fontos az ssd se..

Series S-nél problémásabb ez a kisebb tárhely miatt, szerintem egy SX-nél már be lehet osztani azért bőven, még ha több játékkal is játszik az ember változatosan. Ha bitang lassú a net akkor meg a legolcsóbb egy sima hdd, aztán másolgatod, amikor kell.

(#90040) l.skywalker: nekem meg itt megy a háttérben a madárcsicsergés, fura is volt, hogy nem kezdődött el :DDD

.

(#90042) KoNZoLik@ válasza GalaHU (#90030) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nem, Project Gotham Racing közben eszembe jutott, na az fasza volt👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#90043) homerhamm válasza l.skywalker (#90040) üzenetére


homerhamm
addikt

~7 perc ÓRA NAP HÉT ÉV ( :W )múlva kezdődik.

:P :P :P

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#90044) Marcsello31 válasza Steve1207 (#90041) üzenetére


Marcsello31
őstag

Ahamm! Értem mit írsz és javasolsz, amit írtál az nálam reális, nincs valami gyors netem, Tehát ha jól értelmezem, elég nekem ha veszek egy sima ssdt legyen 1tbos, azt külsőleg össze kötöm az xbox series s-el, és amikor épp kellene egy mentett játék róla, csak fogom és át másolom a belső tárhelyre? Mondjuk nekem így is jó, és igaz, egy játék bőven elég rá, még a kiegészítőkkel is. Akkor valszeg azt csinálom majd, hogy nézek egy 1tbos ssdt. Jelenleg 20mega letöltésű netem van 3mega feltöltéssel. "wifi". Marad akkor a sima gen akárhányas ssd. köszi tőled is. :))

[ Szerkesztve ]

(#90045) Sweet Lou 6 válasza Cicero (#90035) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Én is csak 1-2 hónapja használom, ezalatt durva lenne ha málna :)
Viszont elvileg egyszerűen cserélhető szövetre, ez jó hozzá: [link]

sweetlou6.wordpress.com

(#90046) eL Geri válasza l.skywalker (#90040) üzenetére


eL Geri
őstag

Milyen szép is lenne, ha azt jelentenék be, hogy még a nyáron megjön. Szeptember elejéig van GP-m.
Ugye jön még sima One-ra is? Oh, nem, ez már csak current gen :W (Ami egyébként helyes, csak nekem még nincs :D )

(#90047) pzstm válasza l.skywalker (#90040) üzenetére


pzstm
titán

nagyon várós :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#90048) Steve1207 válasza Marcsello31 (#90044) üzenetére


Steve1207
veterán

Nem hiszem, hogy van előnye az ssd-nek ilyenkor amúgy, mert csak sima tárhelynek használod kb. Egy 2,5"-os sima 1TB-os WD Elements vagy hasonlóak is megteszik és 20e alatt megvan az 1TB-os akciókban, fölös 35-40e-et kiadni az ssd-ért. Vagy ott a Seagate Expansion 2,5" hasonló olcsóbban 1TB/2TB (18/25e környékén), ugyan nem rajongok a Seagate-ért, de erre bőven megteheti ez is, utána kell nézni mennyire megbízhatóak manapság.
Másolásban meg oly mindegy, hogy 5 percet vársz vagy 15-öt, hisz nem egy nap, mire lehúzza a net.

[ Szerkesztve ]

.

(#90049) Cicero válasza Sweet Lou 6 (#90045) üzenetére


Cicero
őstag

Várj, ez rá húzható az eredetire vagy az eredeti helyett felrakható? Nem vettem észre, hogy levehető lenne az eredeti.

(#90050) red6t6 válasza Cicero (#90049) üzenetére


red6t6
tag

Levehető :)

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.