Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) [Ixub] válasza EmThor (#37000) üzenetére


[Ixub]
tag

Most komolyan, miért kell mindennek Hollywoodnak lennie?

(#37002) EmThor válasza EmThor (#37000) üzenetére


EmThor
addikt

És ott áll a Zsuk az udvaron, zseniális, keresek egy úttörő nyakkendőt és abban tolom :DD

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#37003) Norb79 válasza EmThor (#37002) üzenetére


Norb79
őstag

Óperencia lesz a játék, amit keresel az eddig írtak alapján. ;]

(#37004) consono válasza EmThor (#37002) üzenetére


consono
nagyúr

Kispolszki is lesz benne :D Amúgy meg Jack gondolom Jacek néven volt a szolidaritás tagja :) Thomas meg Tomasz

"In God we trust. All others must bring data"

(#37005) Wesder


Wesder
félisten

Csak nem lett ez olyan rossz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37006) FollowTheORI válasza Wesder (#37005) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Énis adtam rá 4 csillagot az 5-ből a végén mikor kérdezte a játék.
Azt is csak a bugok/egyéb kisebb problémák miatt miatt. :D

Szerintem rendben van ez a játék. :K Külön extra plusszpont, hogy innovatív a megoldása.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#37007) 30z.Samu válasza Wesder (#37005) üzenetére


30z.Samu
félisten

Gondolom az is jót tett neki, hogy bekerült a GP-be, de amennyit játszottam vele, az alapján zseniális. Különösebb bug-okba nem is futottam bele eddig.

Sic Parvis Magna

(#37008) Zoleee83 válasza Wesder (#37005) üzenetére


Zoleee83
addikt

Szerintem teljesen rendben van a játék, a miliő, a történet. (Pedig csak a felénél járok sacc/kb)
Még több ilyet! :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#37009) everest140


everest140
tag

USB-s gamer billentyűzetet tudok használni Series X-en vagy csak a wireless jöhet szóba amit felismer?

(#37010) FollowTheORI válasza everest140 (#37009) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Tudsz.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#37011) Bogyi007 válasza 30z.Samu (#36959) üzenetére


Bogyi007
veterán

Azt lehet hogy nem, de ajánlott lesz egy nem belépőszintű Tv akkor is, nagyon szeretem a kis 50PUS6504-es Philips tévémet, de az tény, hogy csak SDRben érdemes használni a Series X-hez, a HDR sajnos kuka rajta...

Most egy darabig ez a kombinációm lesz ezzel a "hangrendszerrel", de már figyelek arra, hogy milyen megjelenítőt veszek majd később...

Más: Egyenlőre csak mint éhes maci a kaptárban, kóstolgatom a játékokat, ismerkedem a géppel. Viszont nem talom hogy hol és miként lehet bekapcsolni ezt a Quick Resume módot?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#37012) prokxy válasza Zoleee83 (#37008) üzenetére


prokxy
veterán

Ez lett most S optimized? Annyit beszéltek róla, hogy már érdekel. :D
Remélem nem olyan horror, mint a RE sorozat, mert mikor Mr nagydarab mindig jött utánam akkor kapta az uninstallt. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#37013) DonDennis


DonDennis
senior tag

Az hiú ábránd, hogy ugyan olyan precíz legyen az egérrel való irányíthatóság mint pc-n :D? Mert most tegnap teszteltem warzonenal és hát azért ég és föld, vagy csak a beállításokkal kéne szórakoznom és jobb lesz? Vagy ezekkel a GameSir VX2 és társai megoldásokkal ahol a kontrollert is beveszik a buliba hogy összehozzák a billentyűzet, egér vezérlést jobb eredményt lehet kisajtolni, mint egy sima wireless kombóval? Ha azt mondjátok ne várjak ugyan olyan fps játékélményt mint pc-n akkor nem erőltetem ezt a témát, és az fps marad pc-n a többi meg box.

[ Szerkesztve ]

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#37014) l.skywalker válasza prokxy (#37012) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez már alapból csak Series gépekre jött ki. Nincs optimalizálva ás nem, nem olyan, mint az RE. Inkább mint egy Silent Hill & Life is Strange kombó :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37015) hombre[EU] válasza Bogyi007 (#37011) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha a játék támogatja akkor quick resumbe kerül a kilépés után (nem zárod be manuálisan a programot csak kilépsz a home screenre)

Life, Uh, Finds A Way

(#37016) l.skywalker válasza DonDennis (#37013) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Alapvetően a konzolt kontrolleres irányításra találták ki. Szerintem sok esetben hiányoznak azok a finomítások, amikkel az egér eléggé "smooth" lesz.

Amikről te beszélsz, az pedig már nem a natví egér/bill. támogatás, hanem az adapteres megoldások. Finoman fogalmazva, online multi fps-ekben ez már csalásnak számít valahol, persze Warzone-ban pont nem fog számítani, mert ott multi platform az egész.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37017) Zoleee83 válasza prokxy (#37012) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ez a játék már csak Series S/X-re jött ki.
Egyáltalán nem nevezném horrornak (legalábbis nagyon messze van nálam ettől), inkább egy jó thriller, helyenként 1-1 jumpscare-rel. A történet/helyszín is inkább csak nyomasztó, mint ijesztő. Érdemes elolvasni a gyűjthető leveleket, képeslapokat, tárgyakat jobban megvizsgálni mert az nagy plusz a történethez, némi angoltudás jó ha van, de ez az itt forumozóknál nem gondolom, hogy probléma lenne.
Tégy vele egy próbát, egy letöltést biztosan megér, max megy rá az uninstall. :)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#37018) hombre[EU] válasza DonDennis (#37013) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mi a probléma? ugyanolyan dpi-ingame sens-re van állítva mint pc-n?

Life, Uh, Finds A Way

(#37019) sirkope


sirkope
tag

Tegnap meló után leülnék a Medium elé, konzol közli, hogy frissítene. Miután megtörtént, bementem az archi-k közé, bóklásztam a menübe, de nem találtam olyan beállítást, hogy kikapcsolhatnék vmi játékbeli megjelenítést. Mindegy, gondoltam inkább játszom vele, és láss csodát, valahogy kikapcsolódott. Nem tudom, hogy az XBOX OS frissítés csinált valami, vagy csak a menübe való bóklászás, de megoldódott.

(#37020) parandroid válasza Bogyi007 (#37011) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Amúgy vannak gondok a quick resume-mal. Forza Horizon 4 jelesül nem hajlandó napot váltani, ha qr-ben van a játék, pár napi questről lemaradtam, mire rájöttem. De a teljes napi/heti reset rendszerét megzavarja. Gyakorlatilag minden aljalommal játék előtt manuálisan ki kell lépni belőle quit-tel, és újraindítani a játékot. :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37021) 3L1T3


3L1T3
addikt

Mobil alkalmazásba hova rejtették az achivementeket? Sehol se találom! :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#37022) Wesder válasza 3L1T3 (#37021) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37023) Zoleee83 válasza 3L1T3 (#37021) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ne keresd, nincs, sőt, a store sem érdekes már senkinek mobil appban! :D

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#37024) pzstm válasza 3L1T3 (#37021) üzenetére


pzstm
titán

majd visszahozzák mint új feature egyszer :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#37025) Wesder


Wesder
félisten

Imàdom a 💎 achievements hangjàt. A Control UE-ben eddig az összes az volt. :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37026) pzstm válasza Wesder (#37025) üzenetére


pzstm
titán

nálam is, de sajnos most csak nagyon keveset tudtam tolni. Én még sosem játszottam vele. :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#37027) pzstm


pzstm
titán

[Coming Soon to Xbox Game Pass: Final Fantasy XII, Project Winter, Jurassic World Evolution, and More]

Ghost of a Tale (PC) ID@Xbox – February 4
Project Winter (Android, Console and PC) ID@Xbox – February 4
The Falconeer (Android, Console and PC) – February 4
Final Fantasy XII The Zodiac Age (Console and PC) – February 11
Jurassic World Evolution (Android and Console) – February 11
Stealth Inc. 2: A Game of Clones (Android and Console) ID@Xbox – February 11
Wolfenstein: Youngblood (Android) – February 11

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#37028) FollowTheORI válasza l.skywalker (#36999) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ejj úgynézki a Ninja kipróbálását túl sokáig tologattam. :D
Bár végülis van még akkor 13 nap... ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#37029) oriic válasza pzstm (#37027) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

FF12 vegre potolva lesz.

Live-Die-Respawn

(#37030) vendingo válasza pzstm (#37027) üzenetére


vendingo
veterán

Ez a jurassic world nagyon érdekel. Pc-re lusta voltam ingyenesen beszerezni, de majd most xboxon állatkázhatok.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#37031) EmThor válasza pzstm (#37027) üzenetére


EmThor
addikt

FFxii de király!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#37032) ProEvoFan válasza Wesder (#37025) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Miért?Más a hangja, mint a sima achievementeknek?
Eskü, de nem hallottam ki a különbséget.

(#37033) pzstm válasza ProEvoFan (#37032) üzenetére


pzstm
titán

teljesen :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#37034) Wesder válasza ProEvoFan (#37032) üzenetére


Wesder
félisten

A sima achi, az csak csippan, a 💎-nak van egy dallama.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37035) l.skywalker válasza ProEvoFan (#37032) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

https://www.youtube.com/watch?v=MaPDKHgGpEg

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37036) Bogyi007 válasza parandroid (#37020) üzenetére


Bogyi007
veterán

Annyira nem is baj, felénk van hogy bohóckodik a villamos-hálózat és el-el megy az áram egy-két másodpercre (faluszinten vacak a rendszer) igy a konzolt is gyakrabban teljesen leállítom inkább - nem tudom hogy az Ssd mennyire díjazzná az áramkimaradásokat.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#37037) 30z.Samu válasza l.skywalker (#37035) üzenetére


30z.Samu
félisten

Komoly, még csak nem is hallottam erről. :D

Sic Parvis Magna

(#37038) Bad Pritt válasza pzstm (#37027) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

FF XII végre, nem akartam pénzt adni érte, mert féltem, hogy nem tetszene. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#37039) EmThor


EmThor
addikt

Kapott tapis irányítást a felhős játékhoz többek közt a Donut County, Yes your grace is.

Megnéztem S-en a Controlt, 60fps igen nagyot dob rajta, de más beállítási lehetőséget nem láttam a 'display' menüpont alatt.
RT-re kíváncsi vagyok azért.

Konzol screenshot topikban csináltam még egy képet ugyanarról a helyről csak most az S-en, ha érdekel valakit.

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#37040) hombre[EU] válasza FollowTheORI (#37028) üzenetére


hombre[EU]
veterán

na megyek indítom én is
mondjuk a februári listát elnézve, egy ps2 remaster meg sok izé, inkább a NinjaGaiden maradhatott volna :D

Life, Uh, Finds A Way

(#37041) l.skywalker válasza hombre[EU] (#37040) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Főleg úgy, hogy az nem jelent meg semmi másra csak Xbox360-ra...

Vagy volt valami alternatív verziója PS-re?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37042) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Division 2 -re nézte már valaki a nextgen patch -et? Tudom, volt leállás....de azt nem vágom érkezett -e. Illetve online a szerver?

ZX Spectrum - Commodore 64

(#37043) hombre[EU] válasza l.skywalker (#37041) üzenetére


hombre[EU]
veterán

volt rengeteg NinjaGaiden, de ez csak x360-ra készült. talán késōbb pc,nemtudom...de ez egy ikonikus x360 cím volt ja :)
szerk.: [link] volt egy "butított" verzió ps3-ra, na azt nem láttam, de lehet jobb is :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#37045) pzstm válasza ρσгτσ (#37042) üzenetére


pzstm
titán

fél hatig kitolva a karbantartás :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#37046) ρσгτσ válasza Missyke (#37044) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az a része érdekel, hogy megerkezett -e. Illetve hogy működik a szerver vagy nem.

pzstm:
Köszi. Gondoltam, hogy nem lesz egyszerű. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#37047) FollowTheORI válasza ρσгτσ (#37042) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én még csak most szedem, majd este ránézek. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#37048) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Jéé, OW Zoly nem húzta le a Medium-ot. :P

Sic Parvis Magna

(#37049) EmThor válasza pzstm (#37045) üzenetére


EmThor
addikt

Mert 17-kor úgyis jön a Mass Effect előzetes. :DD :DDD

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#37050) csuvicsuva válasza l.skywalker (#36988) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Hát akkor te nem az ingerszegény környezet miatt aludtál bele és ezalatt nem a játékra gondolok. :D

EmThor: Hol, hol, hol? Most akarom, azonnal. :O

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.