Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78651) szimszonos válasza D1L1ZS (#78644) üzenetére


szimszonos
őstag

A GoW 3 kiegészítője jobb mint a Judgement teljes egészében.A Judgement a sorozat leggyengébb láncszeme szerintem.De ettől még kötelezőő darab a többi mellett.

(#78652) kirkri válasza szimszonos (#78650) üzenetére


kirkri
addikt

#78648icemad
#78650szimszonos

Köszönöm mindkettőtöknek az infót!

21 éve a Prohardveren! ™

(#78653) szimszonos válasza icemad (#78648) üzenetére


szimszonos
őstag

Ezt jó tudni akkor,hiába veszek lehet török goldot ha nem tudom a magyar storeban vásárolt gpu-val átváltani.

(#78654) ProEvoFan válasza homerhamm (#78649) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Aki kicsit komolyabban gondilja a játékot, az az elismerések pontjai alapján, simán benne van az 1%ban.

(#78655) SaGa59 válasza szimszonos (#78638) üzenetére


SaGa59
őstag

Az úgy működik, hogy az eladó a saját gépén indít egy teamviewert, meghív téged, átengedi neked az irányítást, te az ő gépén át belépsz a saját microsoft profilodba és ott lezongorázzátok a folyamatot úgy, hogy ő irányít, mikor mit csinálj.
Gyaníthatóan (nem láttam, csak beszéltem róla vele anno, mert én is gyanakodtam kissé a jelszóbiztonság miatt) valami olyan VPN-en át történik az egész, amitől az xbox.com azt hiszi, te egy olcsóbb régióban élsz, így az ottani árat kéri el, nem azt, amit egy magyarországi kapcsolattól. De az sem kizárt, hogy az egész az ő, valami mennyiségi kedvezményt élvező profilján át zajlik le. Elvben a jelszavadat nem adod meg az illetőnek, mert te fogod begépelni amikor kell, kérdés, van-e keylogger a gépén vagy nincs.
Ahogy látom, a sokat emlegetett eladó fillérre annyiért méri a 12 hónapos goldot, mint az alza, így nem biztos, hogy megéri nála futni a köröket, hacsak nem vállalod be ezt az olcsóbb megoldást. Van az aprón olyan, akinél a "normál" folyamat egyelőre (tegnap) 15 rugó, nem 18, esetleg érdemes őt megkeresni. Vele nincs tapasztalatom, csak azzal, aki már sokszor szóbajött itt. Tőle rögtön megjött a kód és nincs vele semmi gond.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#78656) icemad válasza szimszonos (#78653) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Törököknél nem tudom, hogy megy, braziloknál volt ilyen probléma. Viszont akkoriban volt brazil gpu kód is a neten, mostanában nem látok ilyesmit. Gpu kódoknál is érdemes figyelni, mert létezik 1 hónapos trial, de 7 napos "rendes" kód is, ami jó a már meglevő előfizetés hosszabbításához is. (pl tavaly volt pringles chipshez 7 napos gpu kód.) Szóval az időtartam is becsapós lehet.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#78657) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

PS topikban nem nagyon jön válasz. Biztos mert nem tv témában kérdeztem. ;]
Szóval feltenném itt is a kérdést, és egyébként is Series X-szen játszom:

Mass Effect 2:
A karakter tálentnél sok dolog változott. Nincs se Charm, se Intimidate talent. Miért? Soldier class-szal játszom, az elsőben ezt a kettőt maxoltam, mert jobb szeretem kidumálni magam a dolgokból ha lehet.
A második részben mi változott? Más classnél érhetőek csak el ezek a talentek? Vagy majd megjelennek később?
Egyébként játékmenet szempontjából, óriási előrelépés ez a második rész. Azt mondjuk bánom, hogy itt nincs végtelen töltény. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78658) SaGa59 válasza .LnB (#78657) üzenetére


SaGa59
őstag

Ezek megszűntek és a paragon/renedage szinted alapján nyílnak azok a plusz válaszlehetőségek, amik az első részben a charm/intimidate szinted alapján. Vagyis nem te állítod be magadnak, hanem a PC "viselkedése". A piros (fenyegető) ágak a renegade, a kék a paragon szintedet növelik. Kivétel egyetlen ponta végén, de állítólag ott se direkt, csak úgy maradt és sosem javították.
A 3. rész is eszerint működik.

Részletesebb ismertető itt.
Vigyázat, spoiler veszélyes oldal!

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#78659) .LnB válasza SaGa59 (#78658) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Oh király. Köszi. Így viszont elég fura talentek maradtak, kb mindegyik a harcra koncentrál. Na de mindegy, biztos működni fog.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78660) SaGa59 válasza .LnB (#78659) üzenetére


SaGa59
őstag

A talentek osztályonként eltérnek. Harcossal természetes, hogy a fegyveres talentek dominálnak. Én most először Sentinelt próbálok. Ez lesz talán a negyedik végigjátszásom, de ilyet még sosem indítottam a kezdeti alacsony harcértéke miatt. Ebben a kiadásban néhány korlátot töröltek az egyes osztályokról. Pl azt, hogy az engineer nem tudott a mesterlövész puskával "zoomolni".

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#78661) consono válasza .LnB (#78659) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem a második a legjobb rész a trilógiából, de a végtelen lőszer nekem is hiányzott :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#78662) Becksman


Becksman
őstag

Kis help kellenr Fortit szoktam tolni eddig semmi gond nem volt. De most a jatek party chatje nem megy... Maga a kis hang ikon sincs ott. X party jo megy mikim... Mit lehet tenni? :(

Samsung A54 5G 8+256GB

(#78663) SaGa59 válasza consono (#78661) üzenetére


SaGa59
őstag

A második rész valóban kiemelkedik a történetével és főleg azzal, hogy gyakorlatilag annak dolgozol, aki ellen az első részben harcoltál. Ez nekem komoly dilemmát okozott, hogy akkor most mit hogyan is kéne megoldani, hogy a karakterem megfeleljen a saját elvárásainak.
A harmadikban viszont megcsillanthatod a diplomáciai készségeidet, hisz az egymással is marakodó, némelyeket halálos ellenségüknek tartó fajokat kell összekovácsolnod egyetlen közös erővé és ebben segít vagy hátráltat mindaz, ahogy a korábbi részekben viselkedtél velük. És a Mass Effect ebben a mai napig nem talált versenytársra. Hogy az első cselekedetedtől az utolsóig, mindennek van valami hatása a továbbiakra, még az elhanyagolhatónak tűnő mellékküldetéseknek is.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#78664) AMD Power


AMD Power
titán

Már jócskán 20 óra felett járok az új Halo-ban... de még mindig nem értem a végére. Bár az is tény,hogy nem sietek vele, mert jó! :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#78665) Steve1207 válasza AMD Power (#78664) üzenetére


Steve1207
veterán

Nálam 2 nap ment a single részbe, igaz elég sok mindent összegyűjtöttem a végén.

.

(#78666) AMD Power válasza Steve1207 (#78665) üzenetére


AMD Power
titán

Én soha nem voltam nagyon Háló fan, de ez nagyon jóra sikerült.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#78667) .LnB válasza consono (#78661) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elkapott a játék szerencsére. A második résszel hosszabb távra is tervezek, ott majd nem csak a fő vonalat játszom végig.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78668) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ambivalens érzéseket keltett bennem ez a Kingdom Come kezdésnek. Nem vagyok nagy grafikabuzi, de mikor betölti a menüt és a háttérben lévő kis falu házaira nem pakolja fel a textúrákat és a füst 8 fps-sel száll, az azért nem jó első benyomás.

Az options menü meg valami hihetetlen:

Ennyi beállítás van összesen. Nem mondom, hogy ilyen játéktól végtelen testreszabást várok el, de ez 2010-es viszonylatokban rendkívül szegényes.

Viszont amint elindult a játék, rögtön behúzott, ilyen aprólékosan felépített középkori világot én nemhogy digitálisan, de valós maketten se láttam sokat, fantasztikusan fest a játék, a 30 fps se zavaró, bár ahogy hallottam, néha be fog zuhanni.

Az mondjuk vicces, hogy realisztikus rpg-nek adják el és a játékmechanikák alapján tényleg nagyon összetett az egész role playing rendszer, de a tál lencselevest itt is zsebre tudod vágni. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78669) oriic válasza .LnB (#78667) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2. részének a legjobbak a DLC-i szerintem, nekem pl a Shadow Broker örök kedvenc marad.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#78670) .LnB válasza oriic (#78669) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az is csak a végigjátszás után lesz elérhető?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78671) .LnB válasza Bad Pritt (#78668) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Iszonyat gépigénye volt PC-n (is), amikor megjelent. Gondolom nem lett Series-re optimalizálva azóta, nem?

Tipp: Van a térképen olyan láda (talán több is), amiben vannak nagyon jó cuccok (item, armor, weapon) amikhez max lockpick kell, és a játék elején is begyűjthetőek, csak el kell menni értük.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78672) oriic válasza .LnB (#78670) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, már előtte is, miután elérhető lesz Illium.

Live-Die-Respawn

(#78673) .LnB válasza oriic (#78672) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt még nem tudom, hogy mi. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78674) Bad Pritt válasza .LnB (#78671) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

És akkor képzeld el, hogy Switch-re fogják portolni. :D
Brutálisan szarul futott mindenen is, ahogy videókat láttam, ezért se vettem meg. Kapott viszont One X patchet, úgyhogy Seriesen már szebb, játék közben nem láttam még textúra töltést és sokkal jobban fut, teljesen fluid 30 fps (eddig).
Lockpicknél sokat számít, hogy original vagy simplified controlt használ az ember?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78675) SaGa59 válasza .LnB (#78670) üzenetére


SaGa59
őstag

Nem, a DLC-k beépülnek a sztoriba. Mindegyik. Vagyis ha nem keresed meg külön, hogy melyik miről szól, nem is fogod tudni, hogy épp egy DLC történetében vagy benne nyakig. Vagy valamelyik NPC fogja feldobni azt a témát, ami belevisz, vagy egy üzenet a hajódon. Az első részben, ha megcsináltad a rakétahajtóműves aszteroida megfékezését célzó feladatsort, az is egy DLC volt.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#78676) Becksman válasza Becksman (#78662) üzenetére


Becksman
őstag

Valaki ötlet?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#78677) minilego válasza Bad Pritt (#78668) üzenetére


minilego
senior tag

Ez tartalmaz magyar feliratot?

(#78678) hombre[EU] válasza Bad Pritt (#78668) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én is megvettem, de várom a peccset. attól a 30+motion blurtól fp-ben hányingerem volt :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#78679) .LnB válasza Bad Pritt (#78674) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Lockpicknél sokat számít, hogy original vagy simplified controlt használ az ember?"

Ezt nem tudom, én PC-n nem is emlékszem (én még azon játszottam vele), hogy volt e ilyen opció.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78680) oriic válasza .LnB (#78673) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Spoiler nélkül nem is lehet elárulni, de majd tudni fogod. Lényeg hogy végigjátszás előtt elérhető lesz.

Live-Die-Respawn

(#78681) Bad Pritt válasza minilego (#78677) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem sajna.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78682) Bad Pritt válasza hombre[EU] (#78678) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem lesz patch. Annyira nem vészes amúgy.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78683) Bad Pritt válasza .LnB (#78679) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor ez lehet csak jobbágy konzolosoknak van, stick és ravasz között lehet váltani, de még nem tudom, mit. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78684) l.skywalker válasza Bad Pritt (#78683) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én One X-en játszottam végig kb. 1 éve, számomra ez egyik legnagyobb élmény volt, 100+ óra után végeztem a fő sztorival. Game Pass-ban ugrottam neki, de megvettem hozzá előbb minden DLC-t (A Woman's Lot kifejezetten tetszett), majd megvettem Xbox-ra, majd fizikai kiadásban, majd Steam-re, majd Xbox Windows-ra és meglett közben Epic-re is... egyszóval, nálam az életem egyik legjobb játéka, de én nagy Medieval fan vagyok.

A Lockpick-hez én az original-t használtam, a simplifed engem csak összezavart. Amit javasolni tudok, hogy a lehető legtöbbet menjél edzeni ha eljutottál oda a sztoriban.

És persze ha nem kerülsz börtönbe, nem ér a végigjátszás :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#78685) Döglött Róka válasza Becksman (#78662) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hova megy miki?

5 másodperc google: How do I fix voice chat issues in Fortnite? - Fortnite Support (epicgames.com)

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#78686) beyruth82 válasza Bad Pritt (#78668) üzenetére


beyruth82
veterán

Ez a Kingdom Come: Deliverance?
Mert ennek a játéknak egy youtube videón olyan grafikája van, mintha kamerával forgatott valódi felvetel lenne. Ezeken a képeken viszont nem ez jön át...
Konzolos verzió ennyivel ramatyabb?
[link]

(#78687) Bad Pritt válasza l.skywalker (#78684) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Olvastam, hogy edzike kell, meg a speech fontos, úgyhogy ezekre ráfekszem (amúgy is minden játékban így szoktam).

Chivalry 2 téged nem érdekel amúgy? Ha már medieval játék.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78688) Mizol29 válasza beyruth82 (#78686) üzenetére


Mizol29
senior tag

Ami a linkelt videóban van az egy modolt verzió nem?

(#78689) Bad Pritt válasza beyruth82 (#78686) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az én képem csak a menü háttere, az mindenhol ilyen úgy tudom.

Ez a videó a csutkára felhúzott beta verzió, híresen gyönyörű volt akkoriban, a végső játék egyik platformon sem nézett ki így.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78690) persil válasza beyruth82 (#78686) üzenetére


persil
nagyúr

Videokban semmi nem olyan, mint "eloben, elotted".

Szarra moddolt skyrim-rol is vannak ilyen videok, hogy hudehajde.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#78691) .LnB válasza beyruth82 (#78686) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, de nézd meg a videó alatti leírást, szénné van moddolva.
Így nézett ki megjelenéskor a játék PC-n: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#78692) beyruth82


beyruth82
veterán

Ja.ezt nem tudtam srácok!
Csak amikor ezt a videót láttam akkor az állam leesett.

(#78693) l.skywalker válasza Bad Pritt (#78687) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Minden ilyet kipróbáltam, de valahogy a multi-only-nál annyira nem jött át a medieval érzés, főleg mikor ezren nyársalnak fel három percen belül :D De ha van kedved megnézhetjük majd. A For Honor is nagyon tetszik, mert jó benne a harcrendszer, csak ez a PvP only rész nem jön be. Nekem az abszolút kedvenc a Mount&Blade első része (a másodikat még nem vettem meg, de az PC only) de annak meg a konzolos portja lett iszonyat rossz - már ami az irányítást illeti. A Kingdom Come már csak a régiós történelmisége miatt is vonzott. Kunok káromkodása epic :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#78694) Bad Pritt válasza .LnB (#78691) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Meg ez a videó nem is a megjelenéskori játék, 2016-ban közzétettek a Kickstarter támogatók számára egy ilyen Crytek tech demo bétát és még azt is moddolta a csávó, hogy még szebb legyen. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78695) Lasersailing válasza Lasersailing (#78611) üzenetére


Lasersailing
senior tag

Erre esetleg van valakinek ötlete?

(#78696) Steve1207 válasza Lasersailing (#78695) üzenetére


Steve1207
veterán

EA bejelentkezésnél volt anno valami olyan, hogy a bill / rendszer nyelvét angolra kellett állítani. Ez anno sokaknak megoldotta. Miután belépsz visszaállíthatod magyarra.

.

(#78697) szimszonos válasza SaGa59 (#78655) üzenetére


szimszonos
őstag

Tudom hogy működik a teamviewer meg a vpn megoldás is.Éppen azért érdekes hogy ha a sima vpn live goldhoz kellene ez a teamviewer mizéria arra mi szükség.Azt ugyanúgy mint az ilyen típusú játékkódoknál saját magadnak is beaktiválod segédprogrammal és kész.Itt inkább más lehet,lehet amit említettél vagy más.

[ Szerkesztve ]

(#78698) Steve1207 válasza szimszonos (#78697) üzenetére


Steve1207
veterán

Nem kell ebbe sokat látni, egyszerűbb fél perc alatt megcsinálni, mint fél órás nyavajgásokat hallgatni, hogy "nem tudta beaktiválni", mert fogalma sincs hogyan kell. De még leírás alapján is elhasalnának sokan.

.

(#78699) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy tűnik, hogy lebukott a Crysis 4

Legutóbb 2020-ban volt róla pletyka, majd az NVIDIA nagy szivárogtatásakor.

Live-Die-Respawn

(#78700) l.skywalker válasza oriic (#78699) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Can I run it? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.