Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79001) SaGa59 válasza beyruth82 (#78998) üzenetére


SaGa59
őstag

Egy éve használok egy készlet ilyet és egy készlet Laddát, épp tegnap néztem, 2300 körül tudott tölteni bele a töltő, és már új korukban is kb ennyit. A Laddákba is nagyjából ennyi megy. Úgy harmic órát fut két ilyen aksi a controllerben, mielőtt töltés kér, a Laddák detto.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#79002) icemad válasza beyruth82 (#78998) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az az 50mAh nem számít sokat. Nem hiszem, hogy olyan brutális eltérések lennének a gyártási folyamatokban, szóval az én véleményem az, hogy bírja ez is addig, mint egy Ladda, ha játékról van szó. A töltési ciklusok száma már egy másik kérdés, lehet, hogy a Ladda bír 1000 töltést, míg ez csak 900-at. Meg a felhasználás módja sem mindegy. Ha rezeg a kontroller és megy a headset is, akkor lehet, hogy az egyik jobban merül, mint a másik. Én azt mondom, hogy ennyi pénzért bőven jó vétel, és nem akkora összeg, hogy ezeken agyalni kellene. 1500 forint az kb egy doboz cigi ára lehet, vagy 2 üveg jóféle sör. Én is használok ilyen tronic akkukat, viszont Ladda akum nincs, így nincs összehasonlítási alapom.

(#79003) fant0mi válasza beyruth82 (#78998) üzenetére


fant0mi
addikt

Két szar dolog van a Lidl-ben, az egyik a Siti (üdítő), másik a Tronic.

(#79004) craftsman01


craftsman01
senior tag

Hali 14 éves lánynak lenne Xbox szülinapra,minecraft sims ilyenek mennének nála meg Netflix Hbo
/ha lessz/ ,szerintetek elég neki a One vagy series S inkább.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#79005) consono válasza craftsman01 (#79004) üzenetére


consono
nagyúr

A Series S jobb választás ma már. Kicsi, csendes, gyors.

"In God we trust. All others must bring data"

(#79006) batai15


batai15
félisten

Várjatok van magyarosítás xboxon a skyrimre ?

(#79007) AMD Power válasza craftsman01 (#79004) üzenetére


AMD Power
titán

Ma már csak Series S.....

(#79008) Wesder válasza batai15 (#79006) üzenetére


Wesder
félisten

Van modként, de akkor nincsenek acsívok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#79009) batai15 válasza Wesder (#79008) üzenetére


batai15
félisten

Bánja a@ :C xbox360on rengeteget toltam nagyon várom a kövi részt is. (Viszont sose voltam jó angolos szóval akkor itt az ideje végig tolni)
Hogy lehet a módot fel pakolni ?

(#79010) Steve1207 válasza craftsman01 (#79004) üzenetére


Steve1207
veterán

Series S. Nem tudom mennyit játszik vagy mennyire hanyagolná idővel (ugye gyerekkorban ez is változó), de időtállóbb lenne legalább. Elég, ha kijön 2 év múlva egy SX játék, amivel játszana, aztán ugyanúgy lehetne cserélni. Addigra meg az lenne a baj, hogy lassú, szóval szintén :D

.

(#79011) icemad válasza craftsman01 (#79004) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Itt igazából azt kellene eldönteni, hogy ez csak egy átmeneti hóbort vagy még pár évig fog játszani. Ha hosszabb távra tervezel, akkor a series s lenne jobb, akár használtan is.

(#79012) Steve1207 válasza icemad (#79011) üzenetére


Steve1207
veterán

Én pl azzal nem is szöszölnék, rövid és hosszútávon is az újat aztán kész. Mindig van valami a gyerekeknél, de ne azért menjen el a kedve kapásból, mert mai napra egy "lassú vacak" a One lesarkítva a többi használati eszköz mellett. Tuti az lenne az első kérdés, hogy "miért ilyen lassú".

Amúgy azt is érdemes lenne megtudni ismerősei milyen platformon játszanak. Ha nem xbox akkor meg az lesz a baj, már amennyiben ilyen tervben van. Ha csak mókabox, hogy néha játszogat meg filmnézés akkor persze semmi vész.

.

(#79013) craftsman01


craftsman01
senior tag

Oksa akkor Series S,igazatok van. :R

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#79014) manu75


manu75
aktív tag

Megnézné valaki, hogy indul e nála a gamepassban lévő Dead Cells játék. Múlt héten megvettem, pár napja jött valami frissítés rá azóta el sem indul. Játék előkészítése majd hibakód.

(#79015) SaGa59 válasza batai15 (#79009) üzenetére


SaGa59
őstag

Elindítod, a főmenüben kiválasztod a Mods menüt, abban megkeresed és ráböksz a download gombra. Azt nem tudom, hogy az AE-nal felkerülő CC-ből jött cuccoknak van-e már magyar neve benne, ha nincs, azok maradnak angolok.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#79016) batai15 válasza SaGa59 (#79015) üzenetére


batai15
félisten

Köszi. A mod vajon működik ezzel az aniversary kiadással ?

(#79017) H.Kornél81 válasza batai15 (#79016) üzenetére


H.Kornél81
tag

Igen, működik. :K

(#79018) NemMo válasza SaGa59 (#79015) üzenetére


NemMo
őstag

Kár hogy a fallout 4-hez nem csinálták meg a magyarítás módot

(#79019) Bad Pritt válasza NemMo (#79018) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem úgy érezték, hogy olyna gyermeteg a szöveg benne, hogy felesleges. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#79020) ProEvoFan válasza beyruth82 (#78998) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem is ilyen van már 14 hónapja.Tökéletes, mint a ladda.

[ Szerkesztve ]

(#79021) batai15


batai15
félisten

Meddig lesz akciós a Skyrim egyébként ?

(#79022) Wesder válasza batai15 (#79021) üzenetére


Wesder
félisten

Amíg ki nem javítják az árát. Ez lehet 5 perc, meg 3 hét is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#79023) batai15 válasza Wesder (#79022) üzenetére


batai15
félisten

És utólagos terhelés nem léphet fel ?

(#79024) Wesder válasza batai15 (#79023) üzenetére


Wesder
félisten

Nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#79025) icemad válasza batai15 (#79023) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem. Volt már sok ilyen elárazás. Még olyan sem volt, hogy a játékot "visszavették" volna.

(#79026) kiss006


kiss006
csendes tag

Sziasztok,annyi kerdesem lenne hogy Gamepassbol tudtok nekem ajanlani jo story alapu jatekokat?😁 nezegettem egy csomot de annyi van hogy elveszek a boseg zavaraban😂 a legfelkapottabbakat persze ismerem,olyasmire lennek kivancsi ami nem annyira nepszeru talan,jatszottatok vele es bejott nektek is vagy ilyesmi

(#79027) Bad Pritt válasza kiss006 (#79026) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mi az, hogy story alapú? A Narita Boi is sztori alapú meg a Quantum Break is, aztán ég és föld a kettő. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#79028) Wesder válasza Bad Pritt (#79027) üzenetére


Wesder
félisten

Persze, a Narita Boi sokkal jobb. :DDD
Viccet fêlretéve én imádtam a Quantum Break-et. Egyszer érdemes azt is végigjátszani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#79029) Wesder válasza kiss006 (#79026) üzenetére


Wesder
félisten

What Remains of Edith Finch
Ha még nem volt meg.
Sétasim, viszont lehet levisz az életről pár napig.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#79030) parandroid válasza Wesder (#79029) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Most jön gwg-be a broken sword is. Igazából vagy 20 éve játszottam utoljára (talán a harmadik rész volt akkor friss?), nagyon nem is emlékszem már rá, csak arra, hogy akkoriban imádtam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#79031) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok!
Rendelkezem egy XSS-el, melynek a kontrollerében az ellem elég hamar lemerül (véleményem szerint).
Létezik valamilyen akkumlátoros megoldás, amit lehetne tölteni, mikor nem használom? Mit ajánlotok? (Egy kontrollerhez)
Előre is köszönöm!

(#79032) Bad Pritt válasza Wesder (#79028) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem rossz az, neked szerintem tetszene. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#79033) -FLY->


-FLY->
őstag

Rejtett SSID hálózathoz nem hajlandó nálam kapcsolódni a series x. Hiába adom meg a nevét. Ötlet esetleg?

(#79034) Wesder válasza Bad Pritt (#79032) üzenetére


Wesder
félisten

Talán már kipròbáltam, de lehet hogy keverem egy másikkal. Annyi 2D-s pixelart játék van Pass-ban hogy az ember màr követni sem tudja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#79035) Bad Pritt válasza Wesder (#79034) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy igen, nagyon fontos a figyelemfelkeltő indexkép, mert ezt is a tron copy stílus miatt kezdtem el. :D
Kedvencem, mikor nyálatcsorgatóan gyönyörű poszter van a store-ban, aztán az ingame képek meg épp csak 16bitesek. :D

A másik, ami szerintem neked bejönne, az a most debütált Nobody Saves the World, na az egy igazi hidden gem.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#79036) hombre[EU] válasza -FLY-> (#79033) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ne legyen rejtett

Life, Uh, Finds A Way

(#79037) toompa válasza Regirck (#79031) üzenetére


toompa
őstag

Venom akku és töltő.

(#79038) Wesder válasza Bad Pritt (#79035) üzenetére


Wesder
félisten

Leszedtem, sokan csak jókat mondtak róla. Biztos hogy teszek vele egy próbát. Már akkor felkeltette az érdeklődésemet, mikor bemutatták.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#79039) Bad Pritt válasza Wesder (#79038) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én a Guacamelee-k után sejtettem, hogy nagyon baba lesz ez is, de azt nem, hogy ennyire. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#79040) SaGa59 válasza Regirck (#79031) üzenetére


SaGa59
őstag

Bármelyik AA akkut töltheted, mikor nem játszol. A pár hozzászólással lejjebb szereplő színes Tronic (lidl vagy aldi, nem emlékszem), vagy az Ikeában kapható Ladda a legköltséghatékonyabb megoldás (teljesítményre az utóbbi az Eneloop szintje, csak majd negyedannyiért), csak jó töltő kell hozzá és töltéshez persze ki kell venni az aksit. Egy négy darabos készlettel évekig ellehetsz. Nekem kb 30 órát megy a kontroller ezekkel az aksikkal, úgy, hogy be van kapcsolva a rezgés és a füles is abba van dugva. A kulcsszó a jó töltő, ami méri is a felvett áramot töltés közben, nem csak nyomja amíg a gyárban úgy gondolták, hogy kell. Pl Liiotakala 500, vagy BT-C2000, bár ez utóbbi elég nehezen beszerezhető manapság. Ha nem akarsz frissítésre és mérésre is képes töltőt, akkor az IKEA Ladda töltője is jó, a Tronic töltő nem igazán.
A másik verzió a töltődokkoló (pl Venom), a vele adott aksival. Hátránya, hogy kb a negyede a kapacitása az említett kettőnek, plusz sokkal drágább, cserébe nem kell kiszedni az aksit, hanem magát a kontrollert tudod rátenni, mikor nem játszol és tölti.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#79041) SaGa59 válasza -FLY-> (#79033) üzenetére


SaGa59
őstag

Addig tedd láthatóvá, míg rá nem csattan és meg nem tanulja, utána visszakapcsolhatod az elrejtést. Biztos, hogy emiatt nem csatlakozik, nem pl azért mert valamelyik nagyon „szélső” csatorán működik? Azokhoz némely eszközök nem tudnak csatlakozni, pl az én nyomtatóm se.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#79042) ProEvoFan válasza Wesder (#79022) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

De a Skyrim benne van a GPUban. Vagy rosszul emlékszem?

[ Szerkesztve ]

(#79043) Bad Pritt válasza ProEvoFan (#79042) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az egy előző verzió. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#79044) SaGa59 válasza ProEvoFan (#79042) üzenetére


SaGa59
őstag

Skyrimból jelenleg már négy verzió létezik (ha a VR−t nem számolom). Az alap Skyrim (kereskedelmi forgalomban már nem beszerezhető) 2011-ben jött ki, 32 bites.
Skyrim Legendary Edition (LE), tudtommal már ez sem vásárolható, gyarkorlatilag az alap és a három DLC egy csomagban. Plusz bekapcsolták a Legendary szint elérésének lehetőségét, eltörölték a leve cap-et.
Skyrim Special Edition (SE). Ez van a GPU-ban. A motort 64 bitesre cserélték (gyakorlatilag a Fallout 4 motorja), tartalmazza a három DLC-t és nincs level cap.
Skyrim Anniversary Edition (AE). Ez van az emlegetett Skyrim – Fallout 4 csomagban. Az SE motorjával, kicsit feljavított tartalommal, meg 60-70 (nem számoltam meg) Creation Clubban megjelent, alapból fizetős moddal. Plusz Survival mód (enni, inni, aludni kell), meg egy új küldetés sorozat (Saint and Seducers) és az alapanyagokat bővítő Anniversary Edition's Rare Curios DLC.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#79045) dunc válasza SaGa59 (#79044) üzenetére


dunc
nagyúr

Skyrim Special Edition ebbe lehet hun nyelv?

(#79046) SaGa59 válasza dunc (#79045) üzenetére


SaGa59
őstag

Elvileg igen. Ha megjelenik a modok között, akkor valószínűleg jó hozzá. Sose próbáltam, mert mindig telerakom modokkal az aktuális Skyrimot és azok nincsenek lefordítva, annál hülyébb dolog meg nincs, hogy a nagyrésze magyar de egy csomó helyen angol.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#79047) dunc válasza SaGa59 (#79046) üzenetére


dunc
nagyúr

:R

(#79048) darkstreet89


darkstreet89
tag

Most lesz egy éves a boxom, de eddig a hangját se hallottam sose, viszont most A Plague Tale: Innocence alatt egész szépen menta ventilátor benne. Az kapott valami nagyobb updatet anno, vagy csak 60 FPS-t? :D

(#79049) Steve1207 válasza darkstreet89 (#79048) üzenetére


Steve1207
veterán

Kapott, 4k30 helyett 4k60 lett, karakter modellek jobbak lettek, fényhatások meg ilyesmik, mindenen javítottak kicsit.

.

(#79050) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.