Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119001) dunc válasza oriic (#118996) üzenetére


dunc
nagyúr

Ez elég komoly hír! De gondolom a legújabbak nem! :))

(#119002) 30z.Samu válasza parandroid (#119000) üzenetére


30z.Samu
félisten

FH-nál nem jobb, ez tény, ebből fakadóan nem is éri meg a teljes árát. De egy NFS-nél mindenképpen jobb.

Sic Parvis Magna

(#119003) IntelKiller7 válasza gianni85 (#118998) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

éjfélkor indult.
Trialok között sem találod? Storeban sem? Max telefonos appon indíts el a játék letöltését, aztán szerintem az is jó.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#119004) Frod válasza .LnB (#118999) üzenetére


Frod
addikt

Veteran-on simán megvan 8-10ó bármelyik kampány.
Alatta szerintem agyaggalamb-lövészet, na úgy tényleg felesleges az időt is beletenni.

Do you see the white shadow?

(#119005) gianni85 válasza IntelKiller7 (#119003) üzenetére


gianni85
veterán

Köszi, onnan el tudtam indítani a letöltést. Gépen néztem mindenhol, de nem láttam. Lehet hiányzik még egy store frissítés

(#119006) gianni85 válasza Frod (#119004) üzenetére


gianni85
veterán

Veterán sok esetben csak a túltolt szivatásról szólt. Még most is felmegy bennem a pumpa ha az MW1 all ghillied up pálya végére gondolok ;]

(#119007) oriic válasza dunc (#119001) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel a minap konkrétan a Diablo IV-et és az új COD-ot konkrétan mondták, hogy idén nem kapjuk meg GP-ben, azokon kívül bármi lehet :DDD

Live-Die-Respawn

(#119008) Mrdevil válasza 30z.Samu (#118995) üzenetére


Mrdevil
addikt

Amúgy tényleg nem, hangulatos, látványos, jópofa. Mondjuk én már ezeket a hülye repülőket, hajókat, kihagytam volna. Minek. De jó lett ja. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#119009) gianni85 válasza gianni85 (#119005) üzenetére


gianni85
veterán

Most nézem, hogy a sima alapjátékot töltötte le… felkiáltójeles háromszög fogadott, nem indítja. Google alapján előző trial-nál volt valami trial vagy free verzió, azt sehol se látom, mobil appon se

(#119010) Scholes9 válasza oriic (#118989) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD ;] :P

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#119011) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most nézem, hogy milyen frankó lett a movement ebben a Call of Quake Duyt Modern Warfare 3-ben. :D [link] Végre látok valami változást két rész között. Mondjuk katonai környezetben kicsit furának hat. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#119012) Bad Pritt válasza Steve1207 (#118976) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Bőseg zavara van. :D P-t most kicsit takarékra raktam, Walker of Illusions az első olyan boss, aminél azt érzem, hogy nem igazán lett playtestelve minden fegyverrel. Felhúztam a gyalogsági ásót +8-ra és kb. esélytelennek érzem, nincs helyem, főleg mikor jön a csökevénye is. Érdemes megnézni, hogy a hasonló Pontiff Sulyvahn, Maria of the Astral Tower vagy Sister Friede milyen boss arénákat kapott a saját játékukban és ezt a csicskagyászt milyen kicsi helyre passzírozták be hozzájuk képest.
Ezért is kaptam elő a Bramble-t, kis offload, aztán ma meg is lett a boss, mondjuk másik fegyverrel.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#119013) gianni85 válasza .LnB (#119011) üzenetére


gianni85
veterán

Na ezért (sem) játszok én már ezekkel online :DDD
Naplopó koromban istencsászár volt az MW1-2 korszak partiban haverokkal, de már se idő, se társaság, és lassultam is bőven.

(#119014) .LnB válasza gianni85 (#119013) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig micsoda élmény lehet gyűjteni a skineket, évről-évre. Amit a következő rész megjelenésekor el is felejthetsz. Igazán motiváló, minden évben ezért megvenni. ;]
Egyébként ez a movement sem egyedi, mert a Titanfall 2-ben ilyen (még kicsit jobb is) volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#119015) gianni85 válasza .LnB (#119014) üzenetére


gianni85
veterán

Két perc után kikapcsoltam a videót, mert szédüléses hányingerem lett :DDD
azért ez valmilyen szinten megerőszakolása a játékmechanikának. Nem tudom mi a rosszabb, a kempelők, vagy az ilyen amfetamin huszárok :DDD

MW1-2- ben még nem voltak ezek a skinek, max az arany fegyver. BO-ban meg már mindenféle pink fegyver meg haj/szakáll, tiszta ótvar :) de mondom, nekem ezt a társaság tartotta életben. Jó régen.

[ Szerkesztve ]

(#119016) .LnB válasza gianni85 (#119015) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én őszintén szerettem az ilyen movement-et, mert nagyon sokat arena shootereztem, leginkább Quake-kel. Sőt a Titanfall 2-t is szerettem ( [link] ). De fura, hogy a CoD ilyen irányba mozdul el. Mondjuk ettől függetlenül eszembe sem lenne megvenni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#119017) Wesder válasza .LnB (#119014) üzenetére


Wesder
félisten

Mondjuk most pont hogy átviheted a cuccaidat MWII-ből a MWIII-ba.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#119018) .LnB válasza Wesder (#119017) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg?! Akkor ez elég fail részemről. :DDD Bocs, hogy nem voltam naprakész.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#119019) Wesder válasza .LnB (#119018) üzenetére


Wesder
félisten

Ebbe most pont beletenyereltèl, mert eddig ugye nem lehetett.
Èn se tudtam csak vèletlen jött velem szembe a hír. Már lassan 20 ève hogy nem CoD-oztam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#119020) .LnB válasza Wesder (#119019) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, hát olyan sok évig ült ez a kijelentés. Pont most nem.
Na de akkor meg egyel kevesebb ok, hogy ne vegyük meg. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#119021) Steve1207 válasza Bad Pritt (#119012) üzenetére


Steve1207
veterán

Egyik kedvenc miniboss-om, pont a kis területet szerettem, mert nem rohanhattam annyira el. Igaz én használtam a kart is onnantól, hogy háttérbe vonult (kb a fele élete körül), de a tűzből meg kapott ő is bőven olyankor. Onnantól meg kis kihátrálás, körüldodgeolás, nagy támadás és meg is lett úgy emlékszem. De tiszta védésekre meg nagy kiismerésre itt se mentem.

.

(#119022) Bad Pritt válasza Steve1207 (#119021) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Gyors fegyverrel easy, a gyalogsági ásó viszont szerintem szimplán szar, mert lassú is és a reach is kicsi, szóval semmi előnye, csak jól néz ki. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#119023) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom más is megkapta:

[link]

Live-Die-Respawn

(#119024) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Titanfall 3?

Az ilyenre szokták mondani, hogy:

Live-Die-Respawn

(#119025) Steve1207 válasza Bad Pritt (#119022) üzenetére


Steve1207
veterán

Ja én fegyverben csak a stock vékonyka kardot használtam (amit balanced-ként kapunk kezdéskor), meg a nagy kihúzható kardot a bossokhoz, így távolról is megtorpanthatóak. Párat kipróbáltam, kb a nagy fűrész volt, ami bejött, de azt sajnáltam fejleszteni, na meg el is szórtam a "milyen menő" csavarkulcsra vagy 4 szintet, aztán az életben nem használtam, annyira lassan forgatta bármilyen szinten.

(#119023) oriic: mindig egy pendrivera mentem és megy a biztonsági a gépre. Amúgy ennek mi értelme ebben a formában? Anno shareltem képet a fiók alatt, pl group-ba vagy a sima fiók alatt az eseményfalra, de amint a live-ról töröltem (a külső bizmentés miatt), akkor onnan is eltűntek a posztok. Pl arra is sokáig vártam, hogy egy szimpla videómegosztást onnan tudjak indítani, mert így, hogy le van tiltva minden jogosultság másoknak a fiókomról, vagy olyat tudok megadni, hogy mindent elérhet mindenki/barát vagy semmit. Publikus link létrehozása és jónapot, nem lett volna mai találmány.
Plusz én a régi xbox alkalmazásban szerettem, hogy le tudtam asztalin húzni a live-os képeket, videókat, úgyhogy innentől, hogy megszűnt felőlem az egész live-os feltöltést is kaszálhatják.

[ Szerkesztve ]

.

(#119026) l.skywalker válasza oriic (#118986) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A játék nevében az X a tetszőlegesen helyettesíthető változót jelenti ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#119027) .LnB válasza oriic (#119024) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hmm.. Nem semmi, megemlítem a kettőt, erre rögtön előjön ez a videó.
Most akkor leírom, hogy "Japánban játszódó Forza Horizon". Hátha(az is bejön).. :DDD

Vagy Half-Life 3 lehet még, de az meglepőbb lenne. ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#119028) elder troll válasza oriic (#119024) üzenetére


elder troll
senior tag

Talán a második részre használták a legtöbben (köztük én is) a méltatlanul alulértékelt kifejezést, mert nagyon jó singleplayer móka volt, csak a saját kiadója ráengedett egy BF-et a megjelenése környékén.
Úgyhogy nagyon várom a harmadik részt.

[ Szerkesztve ]

(#119029) negyven2 válasza Steve1207 (#119025) üzenetére


negyven2
veterán

Szeptember 27-én jött ki az a szeptemberi bónusz frissítés, aminél már ezt leírták:

Bonus Xbox Update for September: A Simplified Experience to Back Up Your Game Captures to OneDrive and More

Ugye eredetileg a GameDVR-ban fent lévő képek és videók kvázi korlátlan ideig elérhetőek voltak. Aztán pár éve jött egy módosítás, hogy minden olyan képet és videót törölnek amit nem tekintettek meg az elmúlt 90 napban legalább egyszer.

Ezt lett arra változtatva, hogy akkor 90 napig lesznek csak fent. Viszont behozták az automatikus OneDrive feltöltést (ami vagy működik vagy nem, mert nekem tegnap 3 képet se töltött fel, mert hibát dobott). Illetve most már működik többe kevésbé az is, hogy a teljes meglévő GameDVR könyvtáradat át tudod rakni külső eszközre, vagy OneDrive-ra (kivéve ha 1000+ elemből áll mert akkor szinten hibát tud dobni, vagy nem mindent ment le).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#119030) bigjoe666 válasza Frod (#118922) üzenetére


bigjoe666
csendes tag

Várható volt az átfedés a Vermintide-al, mind a játékmenet, mind az ellenfelek vonatkozásában.
A közelharc pörgősebb, az ellenfelek egy kicsivel erősebbek. A Crushernek elég egy csapás, hogy agyonüssön, a sniperek és a gunnerek igen nagyot sebeznek, nagy hordáknak nem szabad engedni, hogy bekerítsenek ha egyedül vagy.
Ami nagy különbség, hogy itt nincs megszabva, hogy csak különböző classok lehetnek egy csapatban. Ha valaki ki akarja maxolni az összes classt, akkor sok sok órát lehet belerakni, akár csak a Vermintide-ban.
A szerverek egyelőre tele, nagyon hamar lehet bevetésre menni, gondolom a Game Pass-nak és a crossplay-nek köszönhető.
Nagy hibát nem tapasztaltam, FPS drop van, ami gond nálam, hogy a Skill pontok elosztásakor nem jegyzi meg néha az utolsó pontosztást.
Hosszú távon réteg játék lesz, mint ahogy a Vermintide is. Ami ha úgy nézzük nem baj, mivel itt tényleg fontos a csapatmunka, itt nem szokás kilépni a harcból. Ez Warhammer, itt nincs más lehetőséged, vagy végrehajtod a küldetést, vagy együtt pusztul a csapat. Csak a Warhammer fanok fogják értékelni és élvezni. De ők nagyon.
Én az Imperial Edition - Launch Bundle-t vettem meg a megjelenés napján (Game Passal olcsóbb volt meglepetésemre), támogatom a Fatshark-ot, jó játékokat csináltak eddig.

(#119031) gianni85


gianni85
veterán

Na jó, ebből a Crew Motorfest-ből asszem elég volt egy óra is :DDD

(#119032) Bad Pritt válasza Steve1207 (#119025) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja amúgy mindhárom kezdőfegyver nagyon jó, nekem sem akaródzik leváltani őket. :D Most is egy +10-es másikkal nem ment a Black Rabbit Brotherhood, a kezdő szablyával meg first try...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#119033) pzstm válasza oriic (#119024) üzenetére


pzstm
titán

túl szép lenne a nemrégiben megerősített Division 3 mellé kapni egy ilyet is :O

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#119034) laracroft válasza icemad (#118865) üzenetére


laracroft
aktív tag

Azt várom hogy megunjam és mehessek a Starfield-re 😀
De nem unom 😀

(#119035) Steve1207 válasza negyven2 (#119029) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem megfelelt volna a GamerDVR, de az meg nem mutatja a videókat, amikor teljes korlátot adsz meg a profilodon, csak a képeket. A képek meg az xbox live captures blokkolás mellett is publikusak teljesen mindenkinek. Egyszerűen logikátlan az egész adatvédelmi rész a jogosultságokkal. Nem értem, hogy ha már live-ra úgyis feltölti alapbeállítások szerint a fiók alá, ehhez miért nincs egy hivatalos! oldal az ms részéről már 20 éve, amire jó alternatíva volt a hivatalos konzol alkalmazás. Nekem marad szerintem a pendrive megoldás, gyorsabban megvan, mint ide-oda töltögetni xbox oldalról, amilyen bűn lassú sokszor.

(#119032) Bad Pritt: ja hát ott a nyúl az piszok gyors, nem is tudom mással lehet-e :D

[ Szerkesztve ]

.

(#119036) oriic válasza pzstm (#119033) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a baj, hogy 99%-ig biztos vagyok benne, hogy fake. Nem egy olyan dolog, amit a hozzáértőbb egyén ne rakna össze pár nap alatt. :(((

Live-Die-Respawn

(#119037) Zsolty20 válasza oriic (#119036) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Ilyenkor szokott az lenni, hogy á tuti kamu, meg fake, meg mittomén aztán szembecsap a valóság. Titanfall 3 is coming, olyan előzetes kapunk, hogy az arcunk leszakad a helyéről. :D
Jó, igen, ez egy nagyon optimista hozzáállás, de a remény hal meg utoljára. A respawnál nem igazán van más aminek a harmadik részét várjuk.

(#119038) oriic válasza Zsolty20 (#119037) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

JÓ hát a legvadabb elméletek már arról beszélnek, hogy shadow drop lesz mint Apex Legends esetében és azonnal játszhatóvá teszik :DDD

Live-Die-Respawn

(#119039) minilego


minilego
senior tag

Home beállítással tudna nekem valaki pm-ben segíteni? :R

(#119040) Zsolty20 válasza oriic (#119038) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Azt azért én is kizártnak tartanám, az oké, hogy már fejlesztik, sőt talán egy gameplay is befigyelne, mert miért ne, volt erre példa, de hogy azonnal ugrás a játékba, lehetetlen. Szerintem 2024 nyara amikor mehet a mechamóka.

(#119041) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#119042) Wesder válasza minilego (#119039) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kell hozzá pm. Mi a gond?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#119043) nincsnév007 válasza oriic (#119024) üzenetére


nincsnév007
őstag

de adnám. Nagyon hiányzik egy jó titanfall. Mai napig kiráz a hideg mikor kimondja bt 7274 :O

(#119044) icemad válasza Zsolty20 (#119040) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hifi rush volt ilyesmi. Bejelentették, és lehetett is tölteni/játszani. Persze az más egy kicsit.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#119045) batai15


batai15
félisten

Így ebben a formában a Forza multija egy kalap k@ki.
Kb minden versenyben van egy idióta aki ki lök. Én bukom a versenyt ő meg megy tovább.

(#119046) IntelKiller7 válasza batai15 (#119045) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ebben a formában kb az egész játék az.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#119047) parandroid válasza batai15 (#119045) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nagyon durván érezhető, ahogy elözönlötték a majmok a dzsungelt, ahogy kinyílt a game pass cirkusz. ;]

Bízzunk egy kicsit a safety ranking rendszerben, talán valamennyire csak működni fog, ahogy elkezd megfelelő mintával dolgozni…

Nekem tegnap-ma sikerült megcsinálni a 10 S rankinges verseny acsit, igaz, nagyon oda kellett figyelmi a defenzív vezetésre, de így is lett egy első, meg 3 dobogós helyezésem a 10 (11) versenyen.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#119048) batai15 válasza parandroid (#119047) üzenetére


batai15
félisten

Hát ebben a formájában a gamepass nem jó semmire. Starfield se hozta amit kell Forza se.
Forzat úgy töröltem mint a huzat . Marketing van semmi más.

[ Szerkesztve ]

(#119049) Wesder válasza batai15 (#119048) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt a rèszvènyeseknek tartott meetingen mondták neked?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#119050) batai15 válasza Wesder (#119049) üzenetére


batai15
félisten

Igen :U izé vágod mi a szubjektív vélemény igaz ?
Ha igen tarsd tiszteletben.
Elhiszem hogy oda vagy meg vissza tőlük,meg az egésztől ,nálam még nem raktak le olyan játékot amitől úgy hanyatt kelett volna esni mint ahogy ígérték.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.