Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103001) Moby


Moby
addikt

Ez a Hi-Fi Rush ezzel a Dreamcast JSR tributtel, meg ezekkel az MTV look video creditsekkel totál az én korosztályomat célozza (vagy csak én akarom ezt hinni) :D

(#103002) Marcsello31 válasza hombre[EU] (#103000) üzenetére


Marcsello31
őstag

Az lehet, de jó wifi beállítás és jó router is kell hozzá, nálam valamiért házon belül 2,4ghzen akadt a stream. 5ghzen már nem, pedig tesztként egy szobában volt minden.
De nem lehetetlen, csak jól kel konfigurálni. Gondolom a youtuber gémerek így rakják össze a kettőt egy képbe. az arcukat a játékkal, plusz 2 kamera.
Várom már a hó végét, félre tettem 3játékra. Inkább megveszem natúrban mint Gamepassel menne csak 1 ideig.

(#103003) Twopac


Twopac
kezdő

Nem akarok felhőzni. Sztem ez kiderült. Pont azt akarom kikerülni. Ha foglalt a tv tableten folytatnám, de nem az ms felhőszolgáltatással hanem direktbe rákötve a boxot hdmi átalakítóval, de akkor rápróbálok erre a remote play re. :R
Ez a remote play a felhősjáték. 500as a netem szal azzal nincs gond. Az MS streamel ilyen gyatra minőségben. Sztem 640x360 as felbontásban kb.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/galaxy_tab_s8_garanciaval/hsz_1-50.html https://hardverapro.hu/apro/xbox_series_x_garanciaval_rr6u/hsz_1-50.html

(#103004) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

2019-es Modern Warfare-el jatszik valaki?
az istenert se tudom letolteni a multi pack 1-et.
ha rakeresek storeban azt irja csak csomagban kaphato, es nem engedi onnan se leszedni. Jatek bovitmenyeknel sincs ott…
180gb ez a moslek, es addig jut el, hogy jatszak a Warzone 2.0-val vagy a Warzone Galderaval. :W


[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#103005) 30z.Samu válasza Rigormortiis (#102968) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, nem is szoktam ilyenekkel dobálózni, de ezt a játékot tényleg nehéz lerakni. :B

Sic Parvis Magna

(#103006) Steve1207 válasza IntelKiller7 (#103004) üzenetére


Steve1207
veterán

Innen nem engedi? Ez tartalmaz mindent, szedd le az updateket és küld rá ezt, hátha felrakja.

.

(#103007) Scholes9 válasza ρσгτσ (#102977) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#103008) koncsik válasza Moby (#103001) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

És nekünk már nem lehet ritmusérzékünk ? ;) (Bármennyire értelmetlennek tartom, nagyon bejön, kb. mint a Far Cry-ok)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#103009) IntelKiller7 válasza Steve1207 (#103006) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Megosztasbol van meg. Itt azt irja, hogy vegyem meg. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#103010) hombre[EU] válasza Twopac (#103003) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ez nem felhō,hanem az otthoni hálózaton küldi

Life, Uh, Finds A Way

(#103011) Steve1207 válasza Twopac (#103003) üzenetére


Steve1207
veterán

A tableteken hdmi kimenet szokott lenni, amennyiben van, nem bemenet. A remote play nem a felhős játék, de hasonló megoldáson alapul, viszont a konzolt éred el. Cloud-hoz meg nem kell semmi szinte csak egy alkalmazás és megy, úgyhogy minsőségileg rosszabb eredményt kapsz onnan. Ha rossz a kép az a tömörítés miatt és a rossz kapcsolat miatt van (ami nem biztos, hogy helyben keresendő néha, de nekem sose volt bajom még vele bénább nettel sem).

Amúgy miért nem veszel egy monitort, amikor használja más a tv-t? Átdugod és kész, 5e-ből van egy alap fullhd, hdmi-s már minden sarkon lassan kb és nem kell semmivel bohóckodni. Mindemellett nem 8-10", hanem 22-24", ami azért használhatóbb.

(#103009) IntelKiller7: és ha felrakod a sima Warzone-t? Az lehúz mindent a sima MW-hez talán vagyis biztos felkínál mindent a bővítmények alatt. Nekem WZ2 is minden nyavaját leszedett az MW2-höz, pedig meg se vettem.

[ Szerkesztve ]

.

(#103012) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Hát eléggé össze lett csapva a Gears 4 vége. Mentünk valami felé, egyszer csak bedobott az út közepére egy valamit, aztán vége. Mintha hamar be kellett volna fejezniük.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#103013) IntelKiller7 válasza IntelKiller7 (#103004) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Letoroltem. Targytalan. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#103014) Twopac válasza hombre[EU] (#103010) üzenetére


Twopac
kezdő

Kéri hogy telepitsem azt ami eddig is megvolt. Xbox alkalmazás.
Játék folytatása ezen az eszközön/tablet/. Ez egy hulladék. Akkor a konzol streamel hulladék minőségben. Ebből a szempontból a stadia ezerszer jobb volt. Nem kellett semmit állítgatni hogy hol akarok játszani. Ha megnyitottam pár percre egymás után Oleden, tableten, mobilon, elindítottam a játékot és onnan folytatta azonnal ahol a tvn abbahagytam. Uhd ban vagy fhd ban. De ez az MS egy hulladék.
A store átláthatatlan.
Na ezért basztam ki minden pc t a lakásból. Eladom én a faszba ezt a szart is. Veszek pst.
Nem lehet hogy konzolon lehet állítani a streamelés minőségén?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/galaxy_tab_s8_garanciaval/hsz_1-50.html https://hardverapro.hu/apro/xbox_series_x_garanciaval_rr6u/hsz_1-50.html

(#103015) hombre[EU] válasza Twopac (#103014) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A távoli játék beállítása

Life, Uh, Finds A Way

(#103016) NJanika válasza Rigormortiis (#102980) üzenetére


NJanika
aktív tag

Assetto Corsa, Colin Dirt, Project Cars.
Csak 3 autós játék ami nálam azonnali törlésre került egy kisebb teszt után. (És még rengeteg embernél) Az Unbound sem könnyű, de van aki ki sem próbálta és úgy alkot véleményt. Én személy szerint utálom a nehéz játékokat, de ezt 30 óra alatt, ha nem is 100%-ra (az online achik miatt), de 60%-ra teljesítettem.

Az autók hangjai nagyon jók, a zenék telitalálat a rendőrök folyamatos veszélyt jelentenek, de sok pénzt lehet összeszedni és a 4 hét lejátszása után van lehetőség újabb hetek elindítására így minden autó megszerezhető és tuningolható. Nem lehet minden versenyt 500m előnnyel megnyerni, de felesleges is minden estben az első helyért izgulni hiszen a legtöbb versenyen az összes helyezés fizet.

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#103017) IntelKiller7 válasza NJanika (#103016) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Azert szimulatort hasonlitani 1 ultra mega giga brutal arcade jatekhoz.. :C

ott nem eleg az, hogy nyomod a gazt mint 1 orult, meg neha jobbra vagy balra kanyarodsz. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#103018) csuvicsuva válasza IntelKiller7 (#103017) üzenetére


csuvicsuva
őstag

"ott nem eleg az, hogy nyomod a gazt mint 1 orult, meg neha jobbra vagy balra kanyarodsz"

Én kipróbáltam ezt az Unboundot, és ott sem elég. Még annál is borzasztóbb. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#103019) NJanika válasza IntelKiller7 (#103017) üzenetére


NJanika
aktív tag

Mégsem tudtam DS-hoz hasonlítani.. :C

van akinek az arcade is nehéz . Mit írtam volna a Crew-t ? Az is nagyon egyszerű, de egyetlen arcade játékot sem tudok ami nehéz lenne :DDD

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#103020) Wesder válasza IntelKiller7 (#103017) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom annyi volt a "tesztelés" hogy megy-e NFS módra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#103021) icemad válasza Twopac (#103014) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy is kell! Add el a picsába. Nem való ez neked. Ps5-öt is dugdosd majd a tabletbe, mert az jobb. Ahelyett, hogy vennél még egy tévét, ne adj isten valami monitort "ötezeré..." :(((

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#103022) Wesder válasza icemad (#103021) üzenetére


Wesder
félisten

Nem szoktál ennyire kiborulni ilyeneken. Csak nincs valami gond?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#103023) NJanika válasza Wesder (#103020) üzenetére


NJanika
aktív tag

Fent vagy az ismerőseim között és te nem játszottál az Unbound-al úgyhogy csak óvatosan a véleményekkel e játék kapcsán ! Lehet természetesen csak nem releváns. Az biztos, hogy úgy még nem sikerült úgy kommentet írnom, hogy te közvetlenül, bár az utóbbi időben csak közvetetten ne regáltál volna valami negatív és érdemlem nélkülit. Köszönöm a a kitüntető figyelmedet és további jó kommentelést, velemény nyílvánítást olyan játékokról amelyekről csak cikkeket, videókat láttál, de nem próbáltál ki. :B

[ Szerkesztve ]

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#103024) icemad válasza Wesder (#103022) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A legtöbb "okos" nem ennyire kitartó. Már a tablet, mint kijelző használatnál ledobtam az ékszíjat, de a ps store bedobása, mint ultimate power a ps mellett durván odab@szott... :U

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#103025) elder troll válasza Wesder (#103022) üzenetére


elder troll
senior tag

Ha bajod van, mondd el bártan...
Eggyel kevesebb hisztiző user lesz a témában, próbálok negatívumot keresni a szituációban, de még nem sikerült. Ha trollkodni akarnék, akkor bónusz pontot adnék azért, amiért a másik oldalt fogja fárasztani :DDD
Hányszor akartam a nemmondjukkianevét-nek venni egy ps előfizetést :DDD

(#103026) csuvicsuva válasza NJanika (#103023) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Mondtam neki, hogy szar, szó nélkül elhitte. ;]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#103027) Wesder válasza csuvicsuva (#103026) üzenetére


Wesder
félisten

De ha mondtad, akkor már nem hihettem el egy szó nélkül.
De még mondani sem kellett, hisz NFS.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#103028) Rigormortiis válasza NJanika (#103016) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Mondjuk a Dirt első része korának legjobb rallis címe volt (ahogy most a második, ami nem is két éves). Azt elhiszem, hogy neked nem fekszik ez a stílus, de a száguldós árkád mókákból is csak jobbakat tudok mondani, mindezt úgy, hogy én imádtam az nfs-eket a Run-ig.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#103029) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Jól látom, hogy a Nobody saves the world kikerült a GP-ből? Pár órát játszottam vele, most akartam folytatni, de nem engedi elindítani.

Azért jöhetne egy értesítes a mobil appon vagy Xbox-on keresztül, ha egy játék, ami telepítve van ki fog kerülni a Gamepassből :W

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#103030) ρσгτσ válasza Rigormortiis (#103028) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Unbound -nál legalább mertek valami extrát mutatni. Azt nem mondom, hogy ez a vonal über frankó, de legalább némileg kilépett a játék a komfortzónából. Persze a fogadtatása már nem lett az igazi, de ezért én mindenképp becsülöm őket. Az, hogy mennyire tetszett már más kérdés.

Én mondjuk sokkal rosszabbra számítottam.

Bár én autós játékok terén elég nyitott vagyok. Néha nem árt egy ilyen játék, ami lehoz kicsit a sablonokról. Szerintem...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#103031) NJanika válasza Rigormortiis (#103028) üzenetére


NJanika
aktív tag

Dirt 5 nem volt rossz, a Rally-ra gondoltam csak keverem őket..sry.

Valamennyire megértem, hogy sokaknak nem tetszik az Unbound mert nekem sem jött be elsőre a Heat, de másodjára se... Idén vittem végig :B Ami szerintem lényeges : Nem lehet elítélni egy kiadót , játékot csak azért mert volt 1-2 rosszabb évük. Aki élből nem akar játszani egy játékkal csak mert "Uborka" a kiadó vagy "Ez is egy NFS" azt is elfogadom, de NE alkosson véleményt.

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#103032) Bogyi007 válasza NJanika (#103023) üzenetére


Bogyi007
veterán

Lehetnél az én ismerőseim között is akár és mégis lehet hogy tudnék olyan játékról írni amit te elvileg nem láttál a profilomon futtatva.

Ez miként lehet?
Lehet más konzolom is meg másik profilom is amin játszottam/kipróbáltam esetleg.

Wesder esetében ez még valószínűbb mivel neki akad PS5 konzol is otthon - nekem nem én csak Ps4-et tartok a Series X mellett - viszont van egy kevesebbet használt UK régiós profilom is még a 360-as időkből amikor a hazai storeban nem volt minden elérhető mind pl az angoloknál.

És volt olyan hogy egy játékot azon a profilom néztem meg nem a főprofil alatt hogy be hagyjon esetleg valami vacak achievementet maga után a játék ha mégsem érdekelne.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#103033) Bep válasza NJanika (#103031) üzenetére


Bep
senior tag

"Dirt 5 nem volt rossz..."

Nálam itt hiteledet vesztetted :DDD

(#103034) icemad válasza NJanika (#103016) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

"van aki ki sem próbálta és úgy alkot véleményt"... Én már ezen nem lepődök meg, azok után, hogy a többség még mindig úgy gondolja, hogy a Forza Horizon arcade játék...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#103035) Twopac válasza icemad (#103021) üzenetére


Twopac
kezdő

Nem kell se másik tv se monitor.
Tabletet azért vettem majdnem fél milláért, hogy azon nem gyakori esetekben vígan eljátszadoztam asszony mellett az ágyban mig leste a szarjait. Azért tablet mert ez oled 1080p és nem foglal helyet, nem csúfoskodik, nem monitor az egész lakás. Tv t értelemszerűen pont emiatt szintén nem.
Ha vennék valami olcsó szart az meg olyan is. Monitor esetében akkor meg olyan kell ami vagy BT n ad hangot vagy van jack kimenete és vagy hangszórója. Legyen oled és gyors válaszidős. Azt te meg nem veszed 5ezerért.Lcd én akkor se vennék ha fát vágnak a hátamon. :R Egyébként engem megnyugodhattok nem túl sűrűn fogtok látni. Többnyire ha van időm játszok és nem itt beszélgetek évekig a játékról. Szal az itt lebzselésre nincs időm. Visz lát 1év múlva. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/galaxy_tab_s8_garanciaval/hsz_1-50.html https://hardverapro.hu/apro/xbox_series_x_garanciaval_rr6u/hsz_1-50.html

(#103036) NJanika válasza Bogyi007 (#103032) üzenetére


NJanika
aktív tag

Szép védelem, csak a "vádlott" már vallott. Mondjuk én nem akarok bíró lenni és értem amit írsz, de történetesen nekem is van PS-em, Switch-em és PC-m is, de ő egyetlen platformon sem próbálta ki.

Bep.. ki számolja ? A gruppikról mondjuk lehet kellene listát írni ;]

[ Szerkesztve ]

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#103037) Twopac válasza hombre[EU] (#103015) üzenetére


Twopac
kezdő

:R meglesem

https://hardverapro.hu/apro/galaxy_tab_s8_garanciaval/hsz_1-50.html https://hardverapro.hu/apro/xbox_series_x_garanciaval_rr6u/hsz_1-50.html

(#103038) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Ez a State of Decay 2 mekkora egy köpedék...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#103039) hombre[EU] válasza Rigormortiis (#103038) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát így is lehet fogalmazni :DDD szerintem az elképzelés nem rossz, csak minden más :D

Life, Uh, Finds A Way

(#103040) NJanika válasza icemad (#103034) üzenetére


NJanika
aktív tag

A Forza Horizon a legjobb példa, ha valamelyik fejlesztő csapatnak van igénye erre akkor meg tudják oldani, hogy egy autós játék, arcade és szimulátor is legyen egyszerre. (Persze ez nem minden játékohoz illik) A Horizon, ha akarom egy full arcade játék, ha akarom akkor olyan szinten Drift, hogy a Drift specifikus játékok is elbújhatnak mellette, ha akarom akkor pedig szimulátor, belső nézettel, kormánnyal, váltóval. Az biztos, hogy a Horizonnal felesleges is bármely más autós játékot versenyeztetni mert nincs kihívója.

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#103041) Buster17


Buster17
addikt

Hali!
Szigorú nat typot hogy lehetne legalább mérsékletesre varázsolni? (Távoli használat miatt)
Telekom modem/router van és egy mercusys router továbbítja a jelet kábelen az xboxnak.
Köszi

(#103042) NJanika válasza Twopac (#103035) üzenetére


NJanika
aktív tag

Neked egyébként egy Steam deck kellene és én még irigyelnélek is miatta, de nem tehetem meg, hogy még egy konzolt tartsak itthon mert az lenne pontosan a 12. Kijelző a házban :B

[ Szerkesztve ]

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#103043) icemad válasza Twopac (#103035) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tabletet azért vettél, mert nem jutott eszedbe más, amire fél millát ellehet locsolni.
De egyébként ha Ps-t veszel xbox helyett, akkor min fogsz változtatni? :U Max azt a konzolt is tudod fikázni...
Válaszidő témát meg nem igazán kellene boncolgatni, akkor, ha nálad szóbakerül a BT meg a stadia.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#103044) mcwolf79 válasza Buster17 (#103041) üzenetére


mcwolf79
veterán

Router -t állítsd be AP üzemmódba (ha van ilyen ). Úgy a router nem NAT-ol , csak továbbítja a jelet . Így nem lesz dupla NAT.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#103045) Bogyi007 válasza NJanika (#103040) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nálam az Arcade autós játék és a Horizon is szétágazik már. Egy ideig jó móka volt ez a Veyronnal is csapatok a kukoricáson is át, de számomra ezzel az érdektelenné váló Mexico DLC-vel elfáradt a sorozat. A FH4-et bármikor szívesebben szedem még elő a hibás közlekedési oldal dacára mint ezt a részt. Japán csilli-villi színes-szagos tuningolós, driftelgetős kiadás se mozgatna meg, számomra ez az ága még az autózásnak ami nem tud érdekelni így virtuálisan - ha lenne módom hogy a valóságban csináljam az persze más kérdés lenne.

Viszont egy Motorsport rész ami újra hozná a 3 vagy a 4 minőségét bármikor aláírnám.
A legjobb részek számomra azok voltak. És én sem várnék szimulátort, de a manuális sebességváltást és a kuplungolást azt nem engedném el soha.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#103046) pourri válasza icemad (#103043) üzenetére


pourri
aktív tag

Hagyjad, szerintem csak egy troll. Abból is a hülyébbik. :C

(#103047) Rigormortiis válasza NJanika (#103031) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Dirt 5 tényleg nem rossz, PS-en platináztam, itt is játszom vele, nagyon jó a hangulata, a zenéi, és a motorhangjai :DDD De imádom a Grid-eket is, számomra ez az ideális élmény árkád és szimulátor között. A Horizonokért is odáig vagyok, de annyira nem rajongok a nyílt világú játékokért, szörnyú időtemetők, de szuper játékok.

Na és a Wreckfest. A semmiből jött, de nem bírtam lerakni, amíg a végére nem értem.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#103048) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Kiéget a Hi-Fi Rush, a játék világának részévé tették, ha küldi közben lelécelünk majd folytatnánk. :D Ki talál ki ilyet.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#103049) hombre[EU] válasza NJanika (#103040) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A Horizon, ha akarom egy full arcade játék, ha akarom akkor olyan szinten Drift, hogy a Drift specifikus játékok is elbújhatnak mellette, ha akarom akkor pedig szimulátor, belső nézettel, kormánnyal, váltóval

ilyen akaraterōvel még egyszer jedi lesz belōled :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#103050) IntelKiller7 válasza Wesder (#103020) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Kanyarodas 300-al. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.