Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71001) btf válasza 30z.Samu (#71000) üzenetére


btf
aktív tag

Az alap a leírás szerint BC-ben megy, arra még kell a 3k-s upgrade hogy megkapd a Series verziót. (így lesz belőle a Cross-Genes kiadás)

Odaát is így megy, én a PS5 tulajként eleve a Cross-Gen bundle-t fogom venni

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#71002) 30z.Samu válasza btf (#71001) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor azt veszem meg én is, köszi. :R

Sic Parvis Magna

(#71003) Zoltn


Zoltn
senior tag

Ha valaki ma belefutna akcios elite kontiba linkelje mar be pls. Koszi :R

"Music is your only friend. Until the end!"

(#71004) consono válasza l.skywalker (#70999) üzenetére


consono
nagyúr

Én is próbáltam androidos telón kliensből, az nem volt annyira rossz, de iPad-en a böngészős az rettenetes volt, legalább is azt nem élveztem. Konzolon ugyan látszik, hogy streamelve van, de teljesen jól megy, nem zavaró az input lag sem. Az a 15-20 másodperc várakozás a játékra is csak azért fura, mert a legtöbbször ott a háttérben a játék, amivel "natívan" játszom, azt csak 1 másodperc előhozni :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#71005) Tuomas válasza Zoltn (#71003) üzenetére


Tuomas
addikt

Én néztem, de sajnos sehol nem láttam. Vagy hát vsn olyan hely, ahol 66 helyett 56 kb, de mivel egyes helyeken 57 körül be lehet szerezni alapból, így gondolom ez nem releváns. :DDD

We were here

(#71006) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Sziasztok!

Ha már Elite konti. 2 éve karácsonyra kapott (egyébként ritkán használt) controller elkezdett leválni a gumi felülete. Szomorú látni, hogy egy 50k+ cucc így szét tud esni. Volt itt köztetek olyan aki találkozott ezzel a problémával? Láttam videót, hogy lehet javítani de azon gondolkozok írok az MS-nek, hogy cseréljék, méltányossági alapon mert ez pofátlan, hogy a legdrágább kontrollerük így szétesik pár hónap használat után.

Szerintetek van értelme nekimenni? Vagy felejtős? :F

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#71007) axlfsi


axlfsi
veterán

Let's Sing 2021-et keresek (esetleg + a Queen kiegeszitovel) kb. felaron (6k).

KV-nal van, de PS5-re (vegso soron, ha nem lesz boxra, az is jo lehet, de alapvetoen boxra vasarolok, PS csak exkluzivokra van).

Ha valaki lat ilyet es szol, megkoszonnem! (digitalis vagy hasznalt lemezes is okes).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#71008) Döglött Róka válasza Pickle Rick (#71006) üzenetére


Döglött Róka
veterán

2 éves, garancia lejárt, felejtős.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#71009) marton.m


marton.m
tag

Sziasztok!
Milyen átfutással lehet mostanság Series X géphez jutni? Szokott esetleg online készleten lenni valamelyik üzletben, vagy személyesen érdemes néhányat felkeresni (pl. MM, Euronics)?
Sajnos az utóbbi időben nem igazán követtem az eseményeket, így fogalmam sincs hogy mennyire bonyolult most gépet szerezni. :F

[ Szerkesztve ]

(#71010) Zjunior


Zjunior
veterán

Akcijjjós a guardians of the galaxy :C

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#71011) NJanika válasza Zjunior (#71010) üzenetére


NJanika
aktív tag

S hun ;] ?

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#71012) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Hivatalosan is elindult az idei Black Friday leárazás a store-ban:

UPDATED: This Week's Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Black Friday Sale - Xbox's Major Nelson

Forintosított listát itt találtok:
Deals, Sales and Offers from the Xbox Store (always up to date) | Xbox-Now
(jobb felső sarokban a beállítások alatt a Currency-t állítsátok HUF-ra)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#71013) hombre[EU] válasza l.skywalker (#71012) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem tudom mi történt az éjjel, de a 38dollár (us store) mióta 58€? :D valhall+fenyx bundlet néztem

Life, Uh, Finds A Way

(#71014) persil válasza pzstm (#70998) üzenetére


persil
nagyúr

Nekem, szamomra, magamnak, velemenyem szerint, ugy gondolom, azt hiszem, hogy a cloud gaming jelenleg keves. :)
A graf, az input lag, a betoltes, a minden. De irtam is fent, hogy nem szarozom le, "baj" nincs vele, az otlet hibatlan, jo lesz ez.

De erre kar tobb szot pazarolni, mindenkinek elhiszem, hogy neki jo, nem is vitatom.

Amit a legkedvencebb lezerkardos csavonk is ir, pedig valoban egy okos felhasznalasa a rendszernek.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#71015) .LnB válasza persil (#71014) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te ne akard itt megmondani senkinek! Nehogymá' azt hidd, hogy a te szavad a döntő. Rá akarod itt erőltetni másra a véleményedet! Kész, felháborító. :(((

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71016) pzstm válasza l.skywalker (#71012) üzenetére


pzstm
titán

Guardian's of Galaxy jó gyorsan leértékelést kapott

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#71017) persil válasza .LnB (#71015) üzenetére


persil
nagyúr

Igazad van elnézést. :(
Pedig "en afrikai vatyok baz'meg". :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#71018) Zoltn válasza Döglött Róka (#71008) üzenetére


Zoltn
senior tag

Amúgy hol adanak 2 év garit rá? Nem csak 1 évet szoktak az elitre adni? :F

"Music is your only friend. Until the end!"

(#71019) l.skywalker válasza persil (#71014) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Halló ki az? Maroktelefonról hívsz? :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#71020) l.skywalker válasza hombre[EU] (#71013) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az USA ár nem mindig nettó? És államtól függően kerül rá az adó (vagy épp nem, mert van olyan állam is)

De amúgy már sokszor elmondták, hogy nem a valutakonverziót követi, hanem régiónként egyedi árat állítanak be. Ezért lehetett sokszor olyan, hogy magyar store-ban egy termék 10ezer helyett 1ezer volt, mert a beállításnál lemaradt egy nulla és 3 napig nem vették észre :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#71021) ρσгτσ válasza axlfsi (#71007) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Bár még nem sok időm volt körülnézni, de egyelőre én sem láttam Xbox -hoz.

A Queen kiadás viszont baromi jó. Azt én már múltkor behúztam Argentínából.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#71022) persil válasza l.skywalker (#71019) üzenetére


persil
nagyúr

:DDD

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#71023) Steve1207 válasza pzstm (#71016) üzenetére


Steve1207
veterán

3 hét után megjelenéssel eddig se volt meglepő a 30%, főleg BF-kor, Far Cry 6 is kapott annyit. Én egy hónap után vettem a Legiont tavaly féláron újonnan (igaz ott érthető volt, miért kapott akkora kedvezményt akkor :D )

.

(#71024) Nonameboi


Nonameboi
kezdő

Sziasztok!
Windows Wireless adaptert forgalmaznak még valahol? Szerettem volna egyet venni a pchez, a Series X kontrollert tudnám használni így a pcn.

(#71025) axlfsi válasza ρσгτσ (#71021) üzenetére


axlfsi
veterán

Mennyi volt az ott, akkor?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#71026) Zoltn válasza Nonameboi (#71024) üzenetére


Zoltn
senior tag

Sima BT vevővel is mennie kell nem?

"Music is your only friend. Until the end!"

(#71027) banderasz77 válasza Zoltn (#71026) üzenetére


banderasz77
addikt

Ez engem is érdekelne.

(#71028) bulikavagyok válasza Nonameboi (#71024) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Furcsa, nem találok sehol. :F Lehet, h kivezették? Biztos lesz valami helyette.
Vegyél egy ilyen "csomagot," és add el belőle a kontrollert! Árban sem jössz ki rosszul, mert ha emlékezetem nem csal 8-10 ezer forintba került anno az adapter. Nekem egyébként van egy, de azt tudnod kell, h nem működik tökéletesen. Egyet gariban cseréltek nekem, de sajnos a mostani sem hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#71029) l.skywalker válasza Nonameboi (#71024) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én Hardveraprón vettem ~2-3ezer forintért áprilisban, érdemes ott is megnézni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#71030) l.skywalker válasza Zoltn (#71026) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha van a gépben BT akkor igen, de pl. nekem BT nélküli alaplapom van és nem akartam BT-s dongle-el vesződni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#71031) ρσгτσ válasza axlfsi (#71025) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Most nézem nem is onnan volt a kód. Hanem USA. De nem közvetlen a store -ból. Átszámítva 2,094.56 HUF volt.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#71032) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

GTA DEF: [link] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71033) Steve1207 válasza .LnB (#71032) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerencsétlenek, erre időt pazarolni... :DDD

.

(#71034) oriic válasza .LnB (#71032) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindezeken túl továbbra is vannak, akik foggal-körömmel védik az új kiadásokat, hogy milyen jók lettek. :D

Live-Die-Respawn

(#71035) axlfsi válasza ρσгτσ (#71031) üzenetére


axlfsi
veterán

Mennnyiii?! :Y

Az derek! :C

Furcsa egyebkent, de biztosan en nezek valamit rosszul, viszont 24 dollarnal nem latom, hogy lett volna olcsobb valaha is.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#71036) .LnB válasza oriic (#71034) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, van aki az új Halo-t is védi, ugyan az.. ;] :DDD

(ezt most csak full poénnak írtam, nem értek egyet magammal!
Tudom, orii érteni fogja, de más nem. Szóval nem kell nekem ugrani! ;))

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71037) Steve1207 válasza bulikavagyok (#71028) üzenetére


Steve1207
veterán

Elsiklottam felette, 5-6 éve is bt-vel használtam a one-os kontrollert, ez is megy természetesen vele. Volt dongle is, még a CSR-es chippel se volt bajom, de az alapival se soha. Párosítás és kezeli minden, nem kell ezért ilyen adaptereket venni, amikor egy 500 ft-os adapter megteszi.

.

(#71038) Nonameboi


Nonameboi
kezdő

Köszönöm mindenkinek a segítséget! Szètnèzek még az aprón is. Kontival is okés lenne, mert mindig jól jön egy pluszban, de sajnos az ilyen kèszletekből úgy látom mindenhol kifogytak.
Viszont ha bt adapterrel is működik, akkor veszek egy olyat. Emagon találtam is. Egész olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#71039) JenciHUN


JenciHUN
aktív tag

Immortals Fenyx Rising 8 ezerért megéri? Volt aki játszott vele? :)

(#71040) Bad Pritt válasza .LnB (#71032) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ilyet is lehet benne, remek játék, 10/10.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#71041) 30z.Samu válasza JenciHUN (#71039) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem simán megéri. :K

Sic Parvis Magna

(#71042) oriic válasza .LnB (#71036) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ejj, a zárójeles rész nem kellett volna. Ismerünk már. ;]

Live-Die-Respawn

(#71043) ρσгτσ válasza axlfsi (#71035) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mert ahogy írtam nem közvetlenül store -ból vettem.

Én máshonnan (IS) vásárolok. Pl. Eneba.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#71044) .LnB válasza oriic (#71042) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Neeem. A Halo-val nem lehet viccelni. :D

Meg nem is akarok, mert még csak videót láttam róla. Amíg így leköt a Forza, én ki sem próbálom. Nem láttam a videókban semmi olyat, ami engem berántana. A low gravity meg nem a kedvencem, mert kvázi az ugrálást megöli, lassú vagy a levegőben, könnyebb kilőni. Az én stílusomnak az nem kedvez. De ezt is nehéz azért videók alapján megítélni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71045) bulikavagyok válasza Steve1207 (#71037) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezt nem is tudtam. :R Vagy már nem emlékszem rá. Én valószínűleg anno azért vettem adaptert, mert a fejhallgatóm csak így tud csatlakozni a PC-mhez. Pontosabban csak a gyári adapterrel tudom használni partiban a mikrofonját. De ebben sem vagyok biztos..

Más: Ma végre megérkezett ez is:



Szerelem volt első látásra, muszáj volt megvennem. Két platformon játszom, szóval amúgy is jól jött egy "tartalék". Élőben még szebb mint a képeken, nem láttam még ettől ütősebb dizájnt. :B A hordtáska és a kábel is keki színű, nagyon komolyan néz ki az egész csomag. Ja, és a lényeg: vásároltam hozzá 3 év kiterjesztett garit is (az Alza alapból is 24 hónappal adja), szóval most 5 évig nem lesz gondom rá. Figyelembe véve a kezem erősségét és az eszköz tartósságát ez idő alatt legkevesebb két cserére számítok (de lehet akár négy-öt is). Ha így nézzük, nem is volt drága szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

(#71046) oriic válasza bulikavagyok (#71045) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gyönyörű. :B

.LnB: :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#71047) 30z.Samu válasza bulikavagyok (#71045) üzenetére


30z.Samu
félisten

Qrva jól néz ki! :C

Sic Parvis Magna

(#71048) .LnB válasza bulikavagyok (#71045) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez durván néz ki! Az árát jobb is, hogy nem tudom szerintem. :)

Mondjuk én visszaküldeném ha nekem használtat küldtek volna, de te tudod. Látszik rajta, hogy le van már kopva! :D ;]

Ennek a dobozán nincs, UV fény alatt látható üzenet?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71049) beyruth82 válasza ρσгτσ (#71043) üzenetére


beyruth82
veterán

Xbox-ra is bátran lehet venni játékot eneba,g2a,stb féle oldalakról?Nem fordul elő hamis, használt vagy esetleg lopott kulcs(pl megveszem, aktívalom, aztan 1 hét múlva törli az ms a fiókombol a játékot vagy ilyesmi)?Pc-re vettem játékot regebben ilyen oldalakról, de xbox-ra még nem mertem.Nem volt még gondod xbox esetén soha?

(#71050) Mephike válasza bulikavagyok (#71045) üzenetére


Mephike
senior tag

Ez nagyon szép! :K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.