Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67001) duckload


duckload
tag

Nem értem sok ember miért húzza le forza h. 5 grafikát! Szerintem nincs szégyenkeznivalója a fejlesztőknek!Én már nyáron miután vigigvittem 4-et, azt mondtam , ha csak ilyen szép lesz az 5 csak más helyszín + sok tartalom már nem lesz problémám! Igaz konkurencia hiányában talán nem akkora a nyomás.
Nem hittem volna hogy egy autos játék így fel tud csigázni! :) E3 bemutató óta én nem néztem trailert csak most digital foundryt, de engem meggyőzött! Már nagyon várom! :)

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#67002) GeronimoTama válasza Steve1207 (#66990) üzenetére


GeronimoTama
tag

Majd beszerzek hozzá egy 360-at, annyira nem nagy pénz és még a forza 3 miatt is kell.

GTAO: tamadotcom

(#67003) Galahed


Galahed
senior tag

Sziasztok!

Elvileg az Alza a héten küldi a XBOX Series X-et, szeretnék érdeklődni a GamePass-ról.
(Ne nevessetek hangosan, sohasem volt Xbox-om... )
A GamePass-ban megjelent játékok, letölthetőek a XBOX-ra? Azaz ha letöltöm akkor nem tünik el pl a következő hónapban, akkor is fog tudni a család játszani vele?
Köszönöm a választ. :R

(#67004) persil válasza Galahed (#67003) üzenetére


persil
nagyúr

A gamepass olyan, mint a netflix. Igy egyszerubben atlatod.

Egy nagy konyvtar, amit addig tudsz hasznalni, amig van elofizud es amiben addig maradnak fent a tartalmak...nos, amig le nem szedik. De errol elore van altalaban hir.

Egyebkent ritka, hogy egy cim csak rovid ideig legyen pass-ban, az esetek donto tobbsegeben honapok.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#67005) frankdelgado válasza Galahed (#67003) üzenetére


frankdelgado
őstag

A ganépass az olyan, hogy amíg élő előfizetésed van, addi rogyásig játszhatod azokat a játékokat, amíket a szolgáltatás tartalmaz. Amikor lejár az előfizetésed már nem tudsz játszani velük, akár le vannak töltve, akár nem. És most csak halkan röhögök :DDD

na megelőztek....

[ Szerkesztve ]

(#67006) balazs025


balazs025
senior tag

(#67007) Wesder


Wesder
félisten

Jó lesz ez az Infinite.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67008) AssAssynn válasza Galahed (#67003) üzenetére


AssAssynn
őstag

Meg, ami fontos, hogy HA-n sokkal olcsóbban tudsz gamepasst venni. Keress rá, van néhány hirdető, elmagyaráznak mindent.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#67009) parandroid válasza GeronimoTama (#67002) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor már vedd meg mind a 3 x360-as Motorsportot (FM2, FM3, FM4), érdemes, és kb egy kávé ára mind használtan. Mondjuk kb végtelen idő kell hozzá, hogy végig is játszd őket, én is kb a felénél vagyok mindnek, most kicsit el is fáradtam, úgyhogy pihennek.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#67010) Wesder


Wesder
félisten

Màr megy is a GFN Xboxon. Ez gyors volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67011) ρσгτσ válasza parandroid (#67009) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Van pár autós játék (IS), ami miatt szerintem jól jön egy Xbox 360. :) Már ha valakinek ezek a régebbi játékok bejönnek.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67012) v-man válasza Galahed (#67003) üzenetére


v-man
őstag

Tiéd nem lett csomagolás-sérült? Mert akkor legalább nem az egész szállítmányt sikerült nekik taccsra tenni :O :))
Telefonon egyébként azt mondták, ha nem vesszük át a sérültet, nem küldenek hibátlan újat automatikusan helyette, csak ha ismét megrendeljük és kivárjuk újra :C

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#67013) Steve1207 válasza GeronimoTama (#67002) üzenetére


Steve1207
veterán

360-as dolgot elvetettem, volt pár gépem (1 xenon, 2 falcon, 2 eslim vagy minek nevezték a legutolsót), de a 30fps-es játékokkal már nem szerencsétlenkedek, bármennyire is jó volt anno xy cím. A D2 viszont megvan steamen, fel is dobtam hirtelen, 140 fps így is megvan ultrán 2560-ban. Egyszerűen imádom a soundtrackjét, a megvalósításokat, mai szemmel se csúnya. Volt egy széria összehasonlító, ahol jó pár ponton szebbek a textúrák és megvalósítások, mint pl a 4-ben, ami rá 8 évre jelent meg.

.

(#67014) gduck válasza GeronimoTama (#67002) üzenetére


gduck
addikt

Nekem van egy FAT gép, +FM1+FM2+FM3. 10 ért viheted ;)

(#67015) consono válasza balazs025 (#67006) üzenetére


consono
nagyúr

Hát én nem vagyok egy nagy Halo rajongó, de még nekem is kedvem támadt a játékhoz :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#67016) parandroid válasza ρσгτσ (#67011) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, Virtua Tennis + a Kinect Sports 1-2. nekem is befigyeltek még mellé. Aztán hogy mikor játszok velük, azt nem tudom. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#67017) urbi73


urbi73
senior tag

Fc6-ban lehet valahogy állítani a járművek irányítását ? így elég furcsa hogy gázadáskor alig indul meg ,utána meg magától megy. Amúgy még rengeteg hiba van benne ,remélem javítani fogják .

-

(#67018) Aba86 válasza consono (#67015) üzenetére


Aba86
csendes tag

Érdekes, én nagyon kedvelem a sorozatot, viszont nekem pont elvette a kedvem.
Nem értem miért kellett OW irányba elvinni...
OW map, fejlesztgetés, outpostok. Nekem ez kicsit olyan mint egy Farcry Halo skinnel.

(#67019) NyMRooD válasza Wesder (#67007) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem tudom, hogy a kampány milyen lesz, csak végigtekergettem a trailert, de a látvány miatt szvsz megérte az a +1 év

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#67020) Bad Pritt válasza Aba86 (#67018) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kicsit nekem is furcsa, de vegyük természetes evolúciónak, manapság minden nagyobb, nyitottabb, több tennivalóval.

Az mindenképp dicséretes, hogy a trailer is hangsúlyozza a phsics based combat lehetőségeit, elég beteg dolgokat lehet majd csinálni szerintem a kampány során.

A másik nagy félelmem ez a Cortana 2, elég ingoványos talaj szokott lenni a naiv AI karakter, reméljük nem tolják túl.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#67021) Galahed válasza persil (#67004) üzenetére


Galahed
senior tag

Köszönöm, igy érthető.

köszönöm a választ a többieknek is. :R

(#67022) ρσгτσ válasza parandroid (#67016) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ohh, hát én felsorolni sem tudnám, hogy milyen játékok miatt érte meg. :D Annyi van... Bár én csak idén vettem Kinect -tel.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#67023) Galahed válasza v-man (#67012) üzenetére


Galahed
senior tag

Még nem tudom, mint írtam a héten küldik.

(#67024) balazs025 válasza Bad Pritt (#67020) üzenetére


balazs025
senior tag

Igen, elsőre ezek az új dolgok (mármint Haloban új) Aba86-hoz hasonlóan egy kissé furcsák számomra is, de akár működhetnek is, és valószínűleg, ha nem lennének, akkor meg lenne egy másik oldal, akik meg elvárnák. Egyedül azt nem szeretem (ez már egyéni szoc probléma), hogy a sztori-hoz azért nem ártanának a mellékágak, viszont pl. a Halo Wars nem az én stílusom, szóval így nem az igazi.

#67025 hombre[EU]
,,ha nincs más egyszer coopban elmegy"
Akkor a campaign részét nem mostanra tervezed. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#67025) hombre[EU] válasza balazs025 (#67006) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ezektōl a fenyōfás szikláktól már rosszul vagyok...amilyen jó a multi része annyira unalmas ez a kampány. ha nincs más egyszer coopban elmegy

(#67018) Aba86 ja, elég ubisra sikerült...csak ōk azért tudnak kívánatos világokat rajzolni :D azért remélem megtömték változatos dungeonökkel

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#67026) Bad Pritt válasza balazs025 (#67024) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pörgesd végig a Halo Wars 2 átvezetőket youtube-on és egy óra alatt képbe kerülsz, jó kis mozika. Nem mellesleg Chief után szvsz a második legfaszább Spartan ott van, Jerome csuklóból hozza azt a finom egyszemélyes hadsereg feelinget. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#67027) Aba86 válasza hombre[EU] (#67025) üzenetére


Aba86
csendes tag

Remélem azért majd azokat a strucc-szerű cuccokat nem kell vadászni benne, hogy ammo pouchot kraftolhassunk :)

De nyilván a gunplay, fizika rendben lesz, úgyhogy azért jó lesz ez, csak én egy sima klasszikus FPS kampánynak sokkal jobban örültem volna.
Coopban ütni fog, az is biztos

(#67028) v-man válasza Galahed (#67023) üzenetére


v-man
őstag

ide is holnap jön(ne)
[link]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#67029) oriic válasza NyMRooD (#67019) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szebb lett az új, mondom ezt úgy, hogy nem volt olyan ronda 1 évvel ezelőtt sem. (Pop-up jobban zavart)

Live-Die-Respawn

(#67030) hombre[EU] válasza Aba86 (#67027) üzenetére


hombre[EU]
veterán

attól nem kell félni, mobokon kívül totál üresnek néz ki :D

a gameplay loop meg van a multiból...csak ez az openworld nem igazán nyūgözött le. a sandboxxal majd lehet hülyéskedni biztos :)

Life, Uh, Finds A Way

(#67031) .LnB válasza balazs025 (#67006) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez jó uncsinak tűnik. Az egész map ez a sablon kinézet lesz? Vagy lesznek változatosabb tájak?

Ha eltekintek attól, hogy ennek a címnek kellene lennie a system seller-nek, ez még a nélkül se mutat sokat.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#67032) duckload


duckload
tag

Hello Halo!
Szép kis Doom 3 modell!
Már nagyon várom de ez mi ez 2021 ben? :D

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#67033) Galahed válasza v-man (#67028) üzenetére


Galahed
senior tag

Ilyen üzenetet még nem kaptam, nekem péntekre igérik.

(#67034) hombre[EU] válasza duckload (#67032) üzenetére


hombre[EU]
veterán

apropó Doom...az idsoftware k...ajó halo kampányt tudna csinálni :) biztosan nem 10m2-en ugráló donkeykong lenne a miniboss :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#67035) Wesder válasza .LnB (#67031) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem a Halo màr rég nem system seller.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67036) KoNZoLik@ válasza balazs025 (#67006) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nekem a Halo zenéje még mindig nagyot üt,zseni... :K :C

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 812 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#67037) #28047104 válasza .LnB (#67031) üzenetére


#28047104
törölt tag

Teljesen egyetértek, ez nagyon gyenge. Az openworld rossz megoldás egy Halo játéknak. Ez minden csak nem system seller. Az a Horizon 5 lesz.

Halo = Bungie.

(#67038) hombre[EU] válasza KoNZoLik@ (#67036) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az konkrétan epic :) [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#67039) zkxdn válasza Wesder (#67035) üzenetére


zkxdn
őstag

Multiba én még mindig látom potenciált. A kampányt már rég elengedtem :))

[ Szerkesztve ]

(#67040) Bazsi1987 válasza zkxdn (#67039) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én is a multit várom, reachel nekem véget ért a halo story :)

(#67041) Wesder válasza zkxdn (#67039) üzenetére


Wesder
félisten

Lehet hogy a multija jó lesz, de a Halo nem az a cím mint aminek sokan hiszik, hogy majd megmenti a branded, amit meg igazàból nem is kell megmenteni mert köszönik szépen jól vannak. (nyílvàn lehetnének jobban is, de nem egy haldoklóról beszélünk akit az utolsó pillanatban kellene megmenteni.)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67042) Oistrakh1


Oistrakh1
tag

Remélem ezután elveszik a 343-tól a Halo játékok készítését.

(#67043) duckload


duckload
tag

Series x/s controllert analóg kar driftnél javítják vagy cserélik?
Megéri vsződni a bariztatással vagy jobban jár az ember ha kitakarítja kontakt spray--vel? Esetleg venni újat? Valakinek saját tapasztalat? :R

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#67044) Wesder válasza Oistrakh1 (#67042) üzenetére


Wesder
félisten

Majd 10 év múlva.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#67045) Döglött Róka válasza Oistrakh1 (#67042) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Jaja en is.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#67046) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Izlandiaknál még nincs /vagy nem találom a battlefield 2042-t :( De köszi srácok a segítséget, csendes olvasótok vagyok.

(#67047) Czimby válasza soundsonic (#67046) üzenetére


Czimby
addikt

Izland nem teljesértékű áruház, nincs fent csak pár játék náluk.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#67048) GeronimoTama válasza gduck (#67014) üzenetére


GeronimoTama
tag

Köszi, anno volt egy slimem azon toltam az mw3-at és a forza 3-at aztán eladtam, de vagy slimet vagy E-t veszek.

GTAO: tamadotcom

(#67049) GeronimoTama válasza parandroid (#67009) üzenetére


GeronimoTama
tag

Beszereztem az osszes horizont, de nemtudom mikor lesz időm játszani velük, a motosportokból azért szereztem be a 3-at mert régen is megvolt.

GTAO: tamadotcom

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.