Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78151) Bad Pritt válasza Gaben360 (#78150) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szvsz ezt a játékot ne sajnáld. :D De majd meglátjuk a teszteket.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78152) EmThor válasza Archman 3 (#78144) üzenetére


EmThor
addikt

Szia, sztem a tv, es 1.5 honap mulva jon itthon az hbo max, eselyes hogy lesz nativ applikacio boxra ekkortájt.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#78153) Wesder válasza Gaben360 (#78150) üzenetére


Wesder
félisten

Bejelentés óta tudni lehet hogy a Sony ezt is elönzőzte.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78154) ρσгτσ válasza EmThor (#78152) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Xbox -ra azért kíváncsi leszek. Vagyis kíváncsi lennék, hogy a mostanában bevezetett régiókban mennyi időn után került be a Max az Xbox -ra is.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78155) Archman 3 válasza ρσгτσ (#78149) üzenetére


Archman 3
tag

Szia. Köszönöm a segítséget. Én is ezt a TCL 55C728-at néztem.Amúgy az 5-6 méter a Max de a fotelt közelebb is tudom rakni amikor játszom.:)

(#78156) ρσгτσ válasza Archman 3 (#78155) üzenetére


ρσгτσ
őstag

5-6 méter sima TV adásokhoz is sok ekkora méretre. Oda szerintem az 55 col is nagyon kevés, jóval nagyobb kellene. Vagy marad a szoba átrendezése. Vagy többet kellene hozzátenni az erre szánt pénzhez.

Érdemes bemenni egy MM -ba és megnézni 5 méterről valamelyik 55 colos TV -t. Azért a MM, mert ott általában nem annyira jó minőségű az anyag, ami a készülékeken megy. Egy cuccról osztják szét a jelet. Már ha van rá lehetőséged...de igazából más hasonló üzlet is megteszi.

Szerk.:
Ne a külön márka osztályon nézd, hanem ahol egy helyen több fajta van kitéve. Arra a részre gondoltam feljebb.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78157) Archman 3 válasza ρσгτσ (#78156) üzenetére


Archman 3
tag

Az a baj hogy többet nemigen akarok költeni, de nekünk ez is hatalmas ugrás lenne. Most egy 9 éves 109 centis FHD-t nézünk ugyanonnan ahonnan az 55 colos 4K-t néznénk :)

(#78158) kiss006


kiss006
csendes tag

Xboxon a gyari edge bongeszo mennyire hasznalhato? Ugy olvastam hogy a lejatszo nem a legjobb benne:/
de igy bongeszesre vagy altalanos hasznalatra mennyire alkalmas?😅
tudom hogy ez egy jatekkonzol es nem erre van elsosorban csak erdekel

(#78159) AssAssynn válasza kiss006 (#78158) üzenetére


AssAssynn
őstag

Én használom néha, szerintem jó.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#78161) Mizol29


Mizol29
senior tag

Üdv!
Arra esetleg van lehetőség, hogyha a wireless fejhallgatót bekapcsolom, akkor a konzolt ne indítsa el automatikusan? Kerestem a beállításokban, de nem találtam semmi erre vonatkozót.

(#78162) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#78163) viperabácsi válasza kiss006 (#78158) üzenetére


viperabácsi
addikt

Szerintem vállalható és van egér támogatás is .

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#78164) parandroid válasza Mizol29 (#78161) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs, sajnos ez ilyen. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#78165) pzstm válasza hombre[EU] (#78162) üzenetére


pzstm
titán

kíváncsi leszek a többi FPS-re......4K módban lehet target 60FPS-t tol majd de VRR-el simán lehet észre nem veszi élő ember.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#78166) Mizol29 válasza parandroid (#78164) üzenetére


Mizol29
senior tag

Az kellemetlen, na mindegy akkor. Köszi a választ

(#78167) pzstm


pzstm
titán

Ez a Death’s Door zsenialis art style-al es zenevel hir. Viszont csak szerintem nehez es en benazok vagy masok szerint sem piskota? :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#78168) krx21 válasza pzstm (#78165) üzenetére


krx21
nagyúr

Tényleg, a többi mód milyen targetekkel lesz?. Itt most annyit tudni, hogy a performance az 60+ lesz…

(#78169) oriic válasza pzstm (#78167) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem könnyű játék.

Live-Die-Respawn

(#78170) hombre[EU] válasza pzstm (#78165) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az ciki lenne, ha csak fullhd-ben (performance) tudja a 60-at.
majd a digital foundry megméri nekünk, de remélem a resolution alatt egy dinamikus 4k-t kapunk stabil 60fps mellé
nekem ez a 30-60 közötti történet nem nagyon tetszik hiába van vrr a tv-ben.

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#78171) pzstm válasza hombre[EU] (#78170) üzenetére


pzstm
titán

Performance az 60+…lehet 60-120 kozott🤓

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#78172) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Sziasztok
Monitort használók-hoz szólna a kérdésem.
Perpill kinéztem 3 monitort Series x hez.
Aoc CQ32G1, lg 32GK650F, Samsung Odyssey G5 C32G55TQWU.
Valaki ezek közül használja bármelyiket Series x hez?
Most egy Aoc 27g2u monitorom van.
Ami fontos lenne nekem, hogy tudja 120hz fullhd és qhd felbontáson is. Ha esetleg van más qhd 144hz 32” monitor ebben a kategóriában szívesen meghallgatom a tapasztalatokat.
(monitoros topikban kérdeztem pár napja de válasz eddig sajnos nem jött)
köszi
üdv

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#78173) icemad válasza pzstm (#78167) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem csak szerinted nehéz. Párszor a Cuphead jutott eszembe róla. Ott is anyáztam sokat..

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#78174) mike1334 válasza pzstm (#78167) üzenetére


mike1334
veterán

Reggel belenéztem egy órácskát, szép és hangulatos, de nekem ez az a kategória, hogy túl rövid az élet, hogy ugyanazt a pályaszakaszon többször végigmenjek. Visszanézek a mass effectbe, de az se adja, remélem a második rész jobb lesz.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#78175) Bad Pritt válasza pzstm (#78167) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amint elkapod a ritmusát könnyebb lesz, de amúgy a szokásos noob combo (roll+attack) itt is elég jól működik.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78176) kecsu10 válasza krx21 (#78148) üzenetére


kecsu10
aktív tag

Sőt, a gamer laptopon a Full HD max közeli grafika szebb, mint a konzolon a “4K”. Tudom mert van mindkettő. A 15 collon úgy néz ki, ahogy a konzolon még semmit nem láttam Last of us-on innen.

(#78177) krx21 válasza kecsu10 (#78176) üzenetére


krx21
nagyúr

Elhiszem, de azért egy 15”-on megjelenített garfikát nehéz összehasonlítani, egy 55”-65”-os TV-vel…

(#78178) consono válasza mike1334 (#78174) üzenetére


consono
nagyúr

A második rész a legjobb a trilógiából!

"In God we trust. All others must bring data"

(#78179) kecsu10 válasza krx21 (#78177) üzenetére


kecsu10
aktív tag

Persze. Nekem is jó néha a tv előtt ülni, és konzolon játszani. De nagyobb feeling számomra a laptop előtt ülni, közelről nézni, Xbox series kontrollerrel a kézben. :) Aztán persze tényleg jó váltani néha a Dual Sense-re is. Csak azt szerettem volna érzékeltetni, hogy nem minden a 4K, pláne mikor nem is az valójában. Csak ne lenne ennyire drága egy jó gamer laptop/asztali gép…

(#78180) consono válasza kecsu10 (#78179) üzenetére


consono
nagyúr

És közelről hallani az üvöltő hűtést? ;] Bocs, csak vicceskedek. Engem a gyerek asztali gépe is bosszant még a szomszéd szobából is...
Ellenben a TLOU2 tényleg nagyon jó példa arra, hogy nem a 4K-tól, a ray tracing től meg a 120 fpstől lesz valami szép!

"In God we trust. All others must bring data"

(#78181) Wesder válasza hombre[EU] (#78162) üzenetére


Wesder
félisten

Nem érdekel milyen felbontàs, csak legyen 60fps.

Az első rész is sokkal boosttal, pedig az csak 900p.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78182) Golyo69 válasza sanyi0627 (#78172) üzenetére


Golyo69
senior tag

En gigabyte g27qc - használok. Ebből van 32 - és verzió is.
Ez megfelel annak amit szeretnél. Én nagyon szeretem, fps-hez legjobb döntésem volt :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#78183) cactuar


cactuar
aktív tag

Van arról infó, hogy mikor lesz next gen upgrade a Dying Light-hoz? Az első részt csak kipróbáltam még anno, pc-n. A 2. rész előtt még szeretném pótolni.

(#78184) Wesder válasza cactuar (#78183) üzenetére


Wesder
félisten

Majd a 2 indulàsa utàn valamikor. Jelenleg csak Series X-en 60fps boosttal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78185) cactuar válasza Wesder (#78184) üzenetére


cactuar
aktív tag

Köszi.

(#78186) kecsu10 válasza consono (#78180) üzenetére


kecsu10
aktív tag

Fülhallgatóval szoktam játszani. :DD Amúgy sem a felbontástól, sőt még csak nem is a grafikától lesz jó egy játék önmagában. Sajnos a Halot abbahagytam, nagyon távol áll tőlem a stílus, a sztori, a játékmenet, minden. Pedig akartam szeretni és élvezni, de nem megy. Sőt, azt se gondoltam volna, hogy kimondom valaha, de: ez a játék konzolra termett és oda is való elsősorban. Nem azért mert ne lenne jó a pc port, de valahogy végig azt éreztem, ez Xboxon adja, adhatja azt az érzést, amire szánták és nem pc-n.

(#78187) KardosAttila


KardosAttila
aktív tag

Nem gondoltam volna hogy a Telltale játékok ilyen szórakoztatóak, a Walking dead Michonne al kezdtem a könnyű 1000 gs miatt, de annyira megtetszett, hogy az első részt is végigjátszottam, most pedig a másodiknál tartok, remélem a Batman is hasonlóan jó lesz. Eddig rájuk sem néztem mert utálom ezt a rajzolt grafikát, de egy idő után hozzászoktam, kár lett volna kihagyni :)

(#78188) Wesder válasza KardosAttila (#78187) üzenetére


Wesder
félisten

Jó a Batman is, mindkét évad.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78189) Bad Pritt válasza KardosAttila (#78187) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

The Wolf Among Us-t ki ne hagyd, az volt talán a legjobb játékuk.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78190) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

In discussing some of the intellectual properties owned by Activision Blizzard, Spencer’s excitement may have mirrored the enthusiasm of a “StarCraft” player noticing the long-dormant franchise’s logo in Microsoft’s acquisition announcement.

“I was looking at the IP list, I mean, let’s go!” Spencer said. “ ‘King’s Quest,’ ‘Guitar Hero,’ … I should know this but I think they got ‘HeXen.’ ”

Xbox CEO Phil Spencer on reviving old Activision games as Microsoft positions itself as tech’s gaming company - The Washington Post

Egy új Hexen jöhetne.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#78191) KoNZoLik@ válasza Bad Pritt (#78189) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

+1
Valóban 👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#78192) Wesder válasza ρσгτσ (#78190) üzenetére


Wesder
félisten

Guitar Hero jöhet Pass-ba, meg DLC dalok mint a Rockbandben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#78193) Gaben360 válasza Wesder (#78192) üzenetére


Gaben360
senior tag

Nem tudjátok, hogy hol lehet/érdemes Elite V2-t javíttatni?
A szokásos bal analóg driftelés, és a RB gomb nem érzékel rendesen.
Kukázni emiatt nem akarom, nem volt olcsó.
Áprilisba lenne 2 éves, hát eddig bírta, ennyi pénzért elmehetett volna 5 évet is. :W

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#78194) bulikavagyok válasza Gaben360 (#78193) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

...ennyi pénzért 5 évet is - LOL

KV szerviz
PlayIT Store szerviz

[ Szerkesztve ]

(#78195) lakisoft


lakisoft
veterán

Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne hogy mi a különbség az Series S és X között? (Nem találtam az összefoglalóban) :R

Közben ráakadtam itt:
https://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_Series_X_and_Series_S#Hardware

Mennyire szokás ezeket bővíteni? ram? tárhely?

[ Szerkesztve ]

(#78196) Bad Pritt válasza lakisoft (#78195) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tárhely bővíthető külső megoldásokkal, a ram fix.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#78197) Gaben360 válasza bulikavagyok (#78194) üzenetére


Gaben360
senior tag

Köszi!
Ahogy nézem 15k alatt nem úszom meg.
Meg azt ne mondd, hogy ez normális, hogy 2 évet nem bír ki egy kontroller, ha már prémium.
Vagy csak az ára az?
Nincs gyilkolva, finoman használom, és azt se túl sokat.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#78198) sanyi0627 válasza bulikavagyok (#78194) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Hát az Elite 2 nagyon hulladék lett. Nagyon sokan panaszkodnak ezekre a hibákra.
Nekem Elite 1 van. Az elsőnél csak a szokásos gumi leválás.A másodiknál semmi probléma nincs pedig 2016 os vásárlás…

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#78199) bulikavagyok válasza Gaben360 (#78197) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Minden kontroller ilyen, a belső alkatrészek az S2-nél is ugyanazok mint a sima kontrollereknél. DualShock, DualSense dettó. Nekem normál használat mellett másfél évnél többet még egyetlen kontrollerem sem bírt. A két legújabb mondjuk már régebben megy, de havi 5-10 órás használat mellett ez nem csoda.
Egyébként ha találsz valakit aki tud forrasztani, fillérekért rendelhetsz hozzá alkatrészt az Aliról.

(#78200) lakisoft válasza Bad Pritt (#78196) üzenetére


lakisoft
veterán

A belső tárhely is integrált? nem cserélhető nvm-e?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.