Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77701) Bad Pritt válasza Madoc (#77700) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De ha nem vagy jogosult a visszatérítésre, miért mondanád le?

Mármint ezt csak sejtem, hogy nem vagy jogosult.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77702) zozika84


zozika84
őstag

Szerintem is abban gondolkoznak, hogy a Ps user vásárlásokkal finanszírozzák majd a day one GP bekerüléseket

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#77703) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként nekem nem kerek ebben a sztoriban az, hogy tavaly novemberben még Phil is felszólalt Kotick miatt, és aggodalmát fejezte ki. Most meg azt mondják, hogy a felvásárlás után is maradni fog. (Az IGN US rákérdezett, és nekik nyilatkozták.) :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77704) Madoc válasza Bad Pritt (#77701) üzenetére


Madoc
veterán

Mert pl. venni akarok 3 évet.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#77705) Bad Pritt válasza Madoc (#77704) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Próbáld meg, szólni fog, hogy jogosult vagy-e visszatérítésre és ha nem, akkor is le szeretnéd-e mondani.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77706) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Új érintős játékok:
Anvil (Game Preview)
Archvale
Exo One
The Forgotten City
Nobody Saves the World
One Piece Pirate Warriors 4
Space Warlord Organ Trading Simulator
Stardew Valley
Unpacking
Death’s Door (January 20)

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#77707) Madoc válasza Bad Pritt (#77705) üzenetére


Madoc
veterán

Nem érdekel a visszatérítés, engem az érdekel hogy kell-e pl. egy napot várnom vele hogy kikapcsolja vagy azonnali a hatás. Most nem akarok rányomni mert a kölkök játszanak.
Feltöltővel konvertáltam anno, így nincs visszatérítés sehogy. Bukom, tudom.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#77708) beyruth82 válasza Madoc (#77704) üzenetére


beyruth82
veterán

Én is lemondanám akkor ha lehet, de szerintem meg kell várni már ezt a hónapot amire levonta a 4200-at. Nekem minden hó 15.-én vonja le automatikusan.3 havi árért aprón 1 éves gpu-t veszek. 10 hónap áráért 3 évest. :Y

(#77709) Bad Pritt válasza Madoc (#77707) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Elvileg egyből lelövi, mintha lejárt volna, nekem legalábbis a PC-s GP úgy volt.
De amúgy hogyhogy nem éri meg májusig? Arra számítunk, hogy drágulni fog?

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77710) RBJ


RBJ
addikt

Első játékom halo infinite végig tolva.
Jó volt annak ellenére volt pár fő muki amikor a hajam téptem.
És hiába gpu most pislogok mivel is jatszak ritka szabadidőmben. Back 4bblood meg kostolva de nem adja.
Nagyon pc feelingje van. Gear of war nagy kedvenc volt nagyon régen. Lehet azt kostolom be. Ajánlatok?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#77711) Madoc válasza Bad Pritt (#77709) üzenetére


Madoc
veterán

A sima live ami nem teamwieweres aktiválós az már drágult a neppereknél.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#77712) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Microsoft kacérkodik egy jól csengő következő generációs konzol névvel... Playbox? :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#77713) 30z.Samu válasza BITBOYS (#77712) üzenetére


30z.Samu
félisten

Vagy XStation. :D

Sic Parvis Magna

(#77714) BITBOYS válasza 30z.Samu (#77713) üzenetére


BITBOYS
addikt

:DDD
Gyomros

mod: Nemis... fej vagy gyomor? :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#77715) pzstm válasza .LnB (#77703) üzenetére


pzstm
titán

Akvizíció lezártáig marad, persze.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#77716) AssAssynn válasza Madoc (#77691) üzenetére


AssAssynn
őstag

Nem lehet elég korán felkészülni a drágulásra, mi? :DDD

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#77717) IntelKiller7 válasza BITBOYS (#77712) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Lassan a GamePass olyan lesz mint 1 torrent oldal. Mindent megtalálsz benne. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#77718) Madoc válasza AssAssynn (#77716) üzenetére


Madoc
veterán

Sajnos nem jelentik be előre. :K

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#77719) Madoc


Madoc
veterán

Gamepass ultimate. Akinek élő előfizetése van, nem tudja lemondani (törölni) hiába van ott a gomb a microsoft fiókban . Most kaptam az infót és ki is próbáltam. Hibát dob azzal hogy előre ki van fizetve. A supporttal lehet esetleg próbálkozni azt mondták.

Skywalker majd írd már be az összefoglalóba ha ott nincs még ilyen infó :R

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#77720) Corpuscle válasza Madoc (#77719) üzenetére


Corpuscle
őstag

Köszönjük! Én is elkezdtem agyalni, ahogy olvastam a felvásárlási hírt. Nekem márciusig él, gondoltam beáldozom, de így akkor kivárás van.

(#77721) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

_____

Amúgy úgy tűnik, hogy Kotick lépni fog:

*Activision Blizzard CEO Bobby Kotick to Leave After Deal With Microsoft Closes, Sources Say -- WSJ
$ATVI

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#77722) l.skywalker válasza .LnB (#77703) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Amíg nem zárul le az ügylet addig tuti marad, de addig is Spencernek jelent. De több helyen is azt írják, hogy utána megy - de ez is egy olyan téma, amiről hosszú távon nincs hivatalos álláspontja az MS-nek, ahogy a jövőbeni Xbox exkluzivitás vs. multiplatform témáról sem.

A rövidtávú hivatalos álláspont pedig ismert. Kotic marad és minden játék elérhető Playstation-re

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77723) Wesder válasza Madoc (#77719) üzenetére


Wesder
félisten

Mikor musztiiinàl vettem Ultimate-et, az utolsó 2 hónapot le kellett mondatni a supporttal. Azonnal megszünt az előfizetésem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77724) Madoc válasza Wesder (#77723) üzenetére


Madoc
veterán

Te intézted vagy ő?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#77725) .LnB válasza l.skywalker (#77722) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most már frissítve lett, de ez alapján írtam : [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77726) Norb79 válasza l.skywalker (#77722) üzenetére


Norb79
őstag

Ennél ezerszer érdekesebb, hogy milyen ütemezéssel tudják a GPUba berakni a blizzard (és activision, csak az engem nem érdekel :D) címeket. Azt értem, hogy mire zárul a deal, 2023. júniusára amit csak bírnak azt beleraknak (ez is sejtet pár kivételt, wow pl?) mindkét platformon, de bőven tudnak már előtte nulladolláros dealt kötni az actiblizz és az ms között, hogy aszondja bekerül 0 dollárért a diablo2-3 a GPUba, de ha mégis elmarad a deal, akkor a blizz kap x dollár kötbért, vagy nemtom. Nagy dirrel-dúrral bejelentik ezt, és februárban nem jön az első 2-3-4-5 cím GPUba, az blama lenne szerintem.

(#77727) Wesder válasza Madoc (#77724) üzenetére


Wesder
félisten

Ő intézte az én fiókomon. Megtudtam volna beszélni én is, de inkàbb ràhagytam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77728) Madoc válasza Wesder (#77727) üzenetére


Madoc
veterán

:R köszi!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#77729) kiss006 válasza oriic (#77607) üzenetére


kiss006
csendes tag

rendben, köszönöm

(#77730) AMD Power válasza ProEvoFan (#77599) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem ez egy kész fejlővés a Sony-nak.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#77731) Wesder válasza AMD Power (#77730) üzenetére


Wesder
félisten

Dehogy is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77732) hombre[EU] válasza .LnB (#77725) üzenetére


hombre[EU]
veterán

egyébként is bobby pont passzol egy ilyen corp. portfóliójába [link] :D ... zsák a foltját

Life, Uh, Finds A Way

(#77733) ProEvoFan válasza AMD Power (#77730) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem 2023. nyarától biztosan.Ekkor zárul le a felvásárlás.Onnan lesz minden xbox/pc exkluzív.

(#77734) vonSux válasza ProEvoFan (#77733) üzenetére


vonSux
őstag

Ja, mert japánban nem üzletemberek ülnek a hq-ban hanem a fonóból ballagtak át siránkozó vénasszonyok :D A lépéskényszer kifejezetten jót tehet a Sony üzletpolitikájának. Meglátjuk.

(#77735) ProEvoFan válasza vonSux (#77734) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Remek reakció. [link]
Nem csak én látom ezt problémának.Pontosan ezt gondolom én is.

[ Szerkesztve ]

(#77736) vonSux válasza ProEvoFan (#77735) üzenetére


vonSux
őstag

:D nem érted a lényegét annak, amit írtam (pedig az általad linkelt postban is benne van), van egy helyzet, amelyhez alkalmazkodnia kell a japánoknak. Persze rohangálhatnának, mint egy fejetlen csirke, vagy kiönthetnék a szívük bánatát twitteren vagy a ph-n, de feltételezem, hogy nem erre szerződtek. Feljebb kapcsolt az MS, remélhetőleg stratégiát vált a Sony. 22 év elején covid ide vagy oda, változik az iparág.

(#77737) Norb79 válasza ProEvoFan (#77735) üzenetére


Norb79
őstag

Amazon felvásárolja őket, és akkor megint egy ligában lesznek, de addig még öt-hat nehéz év vár rájuk.
De ez az ő gondjuk, a miénk, hogy időgép honnan lesz ennyit címmel játszani?!

(#77738) pzstm válasza ProEvoFan (#77735) üzenetére


pzstm
titán

problémának túlzás mondani.....

amikor bevezették Gamepass-t nem volt probléma. Amikor Sony nem akart más platformra játékot (akár PC-re) addig nem volt baj és Microsoft volt akkor is a rossz...

Őszintén szólva pont ilyesmi reakciót vártam PS oldalról mint ez a cikk emg ami a fórumokon, twitteren megy.....
arról nem beszélve hogy Bethesdához hasonlóan előkerült a senkinek nem is kellenek eme kiadók játékai és senki nem is veszi őket.....

nos nekik üzenem hogy nézzék meg a PS TOP10-et, mennyi exkluzív van benne és mik a topok. Még mindig az exkluzívon lovagolnak rengetegen, bár már a jön PC-re is dolgot kezdik megemészteni.

MS meg megoldhatja hogy még csak nem is exkluzív lesz, csak itt a GamePass része ott meg 70 dollár. Választás szabadsága megvan.....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#77739) Wesder


Wesder
félisten

Azért az hogy a Nintendo most 60mrd $-t ér, és 20 éve megakarta őket venni az MS, így ez az Acti vàsàr kicsit màs fénybe kerül.

Ubisoft - 7.1 billion
Take-Two - 18 billion
EA - 38.5 billion
Nintendo - 60 billion

Egy Ubi/T2/EA trió lehet jobb lett volna.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77740) parandroid válasza pzstm (#77738) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

“MS meg megoldhatja hogy még csak nem is exkluzív lesz, csak itt a GamePass része ott meg 70 dollár. Választás szabadsága megvan.....”

+1

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#77741) icemad válasza Wesder (#77739) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ubisofton meglepődtem. Azt hittem többet ér..

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#77742) F_Peter válasza Wesder (#77739) üzenetére


F_Peter
őstag

Step by step. :D

Illetve step buy step. 🙂

[ Szerkesztve ]

(#77743) ProEvoFan válasza pzstm (#77738) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ok, máshogy látom a dolgokat, mint te.Ez ok.
"MS meg megoldhatja hogy még csak nem is exkluzív lesz, csak itt a GamePass része ott meg 70 dollár. Választás szabadsága megvan....."
Viszont ha nem (nem is fogja szerintem) akkor a cikk remekül leírja miért probléma ez a Playstationnak. Konkrétan veszteség éri nem gyengén.Játékos/játék és ennek hozama hiánya miatt.Nem kicsit, nagyon. Kivéreztetés pénzzel, sok pénzzel.
Na inkább megyek Forzázni. :)

(#77744) craftsman01 válasza Wesder (#77739) üzenetére


craftsman01
senior tag

Játékos szempotból igen de pénzügyileg azért termel rendesen az acti.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#77745) vonSux válasza ProEvoFan (#77743) üzenetére


vonSux
őstag

Tegnap cca. 35 óra játék után meguntam a Forzát, és lerántottam a TLoU2-t, hogy másodjára is végigvigyem. No ez a választás szabadsága, remélem mindig legalább ennyire el leszünk kényeztetve. A fanboyok… meg színesítik a napot :D

(#77746) zozika84 válasza vonSux (#77745) üzenetére


zozika84
őstag

Megértelek. Én sem tudok választani a friss ps exek közül, igy marad a ps4 játékok 60fps változata. :DD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#77747) Phoen|x válasza zozika84 (#77746) üzenetére


Phoen|x
őstag

:))

Go Gunners!

(#77748) vonSux válasza zozika84 (#77746) üzenetére


vonSux
őstag

Miért? A Guerrillát is megveszi az MS?

(#77749) zozika84 válasza vonSux (#77748) üzenetére


zozika84
őstag

Ezek után? Csomagold be légyszi :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#77750) Kobe


Kobe
veterán

vki segítsen, Game Passt lemondani hogy lehet ? előfizetésem kezelése menüben ott van a kártyás fizetési mód, rámegyek a módosításra és azon belül a Lemondás-ra, de nem történik semmi, ugyanúgy mutatja hogy fut tovább, sem email értesítő nem jön

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.