Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95001) fogtunder válasza IntelKiller7 (#94997) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Akkor lenne az igazi, ha annyi XSS lenne mellette egymásra rakva, amennyi kijön a VGA árából ;]

Az Nvidianál már nagyon elgurult a gyógyszeres doboz, ha ez így megy tovább soha se lesz többet épített PC-m

I hate morning people. And mornings. And People.

(#95002) parandroid válasza IntelKiller7 (#94997) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

De legalább 4x annyiba kerül. Lányom most vett a gyűjtögetett zsebpénzéből egy PC-t, ami játékra is jó lesz, ígértem neki bele karácsonyra egy VGA-t, de ami már használható, az önmagában több lesz, mint egy Series S, a PC meg VGA nélkül kb egy Series X ára volt, pedig magunknak raktuk össze, és mindent igyekeztünk akciósan venni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#95003) batai15


batai15
félisten

Egyébként ha már series x. Nekem picit hangosabb mint a sogornak az sx-e igaz nem egy játékon játszunk. Nekem overwatch 2 alatt hangosabb ,bár nem zavaró. Takarítás elég lenne neki vagy valami gond lesz vele ?

(#95004) Moby válasza IntelKiller7 (#94997) üzenetére


Moby
addikt

A fotó rendkívül félrevezető. A népek főleg AIB kártyákat fognak használni, az meg nem ekkora. Értsd, inkább a PS5 méretekről beszélünk:

(#95005) fogtunder válasza Moby (#95004) üzenetére


fogtunder
nagyúr

és ez egyébként mégis mi a rákban fog elférni? értem, hogy akinek van erre pénze, az már nyugodtan vegyen hozzá még egy megfelelő házat (és tápot) is, meg van a képen némi perspektivikus torzítás, de basszus, mi a franc ez? az NZXT H440-em nem volt kicsi, de tuti, hogy nem ment volna fel az oldallap, ha ezt beszerelem.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#95006) IntelKiller7 válasza fogtunder (#95005) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Pedig a H440 egy midtower.

2015 ota van fulltower hazam. A multkor kaptam tesztre 1 midtowert az MSI-tol, hat amit en ossze szenvedtem vele, mire belegyomoszoltam a gepet… :DD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#95007) Moby válasza fogtunder (#95005) üzenetére


Moby
addikt

Fú én nagyon tudnám hogy gyűrjem be a jelenlegi aprócska házamba (ez jóval kisebb annál, ami most bentvan, persze nem ebben a manifesztációjában), és csak az ára választ el tőle, hogy megtegyem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#95008) fogtunder válasza IntelKiller7 (#95006) üzenetére


fogtunder
nagyúr

igen, midtower, de attól még nem kicsi. ami ATX méretben kicsinek mondható volt, az a Meshify C-m volt. az én definícióim szerint egy midtowerbe bele kellene férjen egy ATX lapos rendszer, akár kompakt vízzel, plusz egy VGA a hozzá való táppal. és igen, az ráadásul egy régi váz már, akkoriban senki nem gondolt rá, hogy 25 centi széles VGA-k lesznek, meg persze lehet állítva szerelni, és akkor nem gond, de ezt azért már erős túlzásnak érzem.

#95007Moby: én személy szerint inkább az árát szeretném megkapni, lehetőleg EUR-ban :D

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#95009) IntelKiller7 válasza fogtunder (#95008) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hat ez tenyleg jo kicsi.

anno neztem a H440-et en is, de hosszas gondolkodas utan kihagytam.
Inkabb a 630 Phantomot valasztottam.

Elotte CM HAF 932 Advanced volt. Szereles szempontjabol az volt a legjobb. :C

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#95010) Steve1207


Steve1207
veterán

Free Play Days:

- Fallout 76
- Lawn Mowing Simulator
- Outcast Second Contact

.

(#95011) Scholes9 válasza fogtunder (#95001) üzenetére


Scholes9
nagyúr

;] :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#95012) Marcsello31 válasza parandroid (#95002) üzenetére


Marcsello31
őstag

Nálam pl a world of tanks nál porog fel a series s em, de még így is halk, a pchez képest, csak suhogó hangot ad ki de tolja ki a meleget ezerrel, én pl egy mini pct használok a kevesebb áramfogyasztásért, hétkoznapi dolgokra, játékra nekem megfelel a series s, nincsenek nagy igényeim, eddig még soha sem tudtam felporgetni a series s hűtését, ugyan ez a játék pl nálam a ps4 prő nál akció kozepette, rakéta meghajtású hangot adot ki magával... hipersebességre kapcsolt hűtésileg, a fejem meg le repült. :DDD Gyanítom a pasztázás segített volna rajta, de eladtam a pst. Na meg pcn is ott van a felhő alapú szolgáltatás használata, minipcn is fut szerencsémre. A konzol meg egy idő után befűti a szobámat. :U

[ Szerkesztve ]

(#95013) negyven2


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#95014) Wesder válasza negyven2 (#95013) üzenetére


Wesder
félisten

120€
Mit szívott az Ubi?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#95015) negyven2 válasza Wesder (#95014) üzenetére


negyven2
veterán

Az Ultimate kiadású játékaik korábban is $120-ba kerültek (AC Odyssey Ulti, németbe most is €115)

Van amúgy egy €140-os Assassin's Creed Valhalla Complete Edition is (48k Huf)

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#95016) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#95017) elder troll válasza Wesder (#95014) üzenetére


elder troll
senior tag

A mostani árfolyamon 95€ sincs.
39900/422,67=94,399€

(#95018) NoOne1976 válasza elder troll (#95017) üzenetére


NoOne1976
őstag

Meg is veszem vagy kétszer, mert tök olcsó :DD

(#95019) parandroid válasza elder troll (#95017) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Német store-ban 119,99 eur. Neki nyilván az nyílt meg elsőre.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#95020) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Need for Speed Unbound - Official Reveal Trailer (ft. A$AP Rocky)
December 2.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#95021) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#95022) homerhamm válasza oriic (#95021) üzenetére


homerhamm
addikt

Könyörgöm, csak a Forza ne jusson erre a szintre. :W :W

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#95023) Steve1207 válasza homerhamm (#95022) üzenetére


Steve1207
veterán

Inkább egy Asphalt ellenfelének érdemes ezt már nézni, mint azoknak, más kategória. Egy fokkal jobb amúgy, mint a tegnapi képek alapján, azok bazáriak, de még így se üti meg a szintet (és 26e kedvelés még ezek után is :O )

.

(#95024) Mizol29 válasza homerhamm (#95022) üzenetére


Mizol29
senior tag

Nekem a trailer alapján tetszik nagyon. Nyílván nem fog mindenkinek bejönni.

(#95025) vg válasza Steve1207 (#95023) üzenetére


vg
addikt

Meg kellene nézni a nem tetszők arányát, nekem nincs most itt olyan bővítmény böngészőre. Amúgy meg pont olyan lett mint az egyetlen képről gondoltam, hulladék. Mobilra talán elmenne, ingyenes vacakként.

(#95026) homerhamm válasza Steve1207 (#95023) üzenetére


homerhamm
addikt

És az ára biztos is annyi lesz mint a kedvelések száma. :( És hol van még a TDU SC meg az FH6. Remélem az új FM nem lesz csalódás.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#95027) Wesder válasza Steve1207 (#95023) üzenetére


Wesder
félisten

EAP-ben jó lesz nyáron.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#95028) parandroid válasza ρσгτσ (#95020) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Höhö, ez is de szar lesz. Ha eddig lettek volna kétségeink. :DDD
De van benne rendőőőőőőr!!!!!4!!!!4!4!44!!!444!!!!!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#95029) EmThor válasza oriic (#95021) üzenetére


EmThor
addikt

Itt nem tudom mit láttam :Y

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#95030) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Micsoda erőmű lehetne az xboxokból amúgy, ha mikrofos engedné a deszktop verzió használatát amúgy a konzolokon. :DDD Kis méret nagy erő.
Tudom pécé. De akkón is. de mé? :((( :) .

(#95031) Wesder válasza Marcsello31 (#95030) üzenetére


Wesder
félisten

Ha tudod hogy PC, akkor minek kérdezed?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#95032) icemad válasza Marcsello31 (#95030) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sokan örülnének neki, amilyen energia árak vannak. Csak úgy termelné az áramot... ;]

(#95033) Moby válasza Marcsello31 (#95030) üzenetére


Moby
addikt

A nagy erőtől igen messze vannak a konzolok. Nem is ez a dolguk.

(#95034) Marcsello31 válasza Wesder (#95031) üzenetére


Marcsello31
őstag

Mozgatja a fantáziámat :DDD

(#95035) consono válasza Moby (#95033) üzenetére


consono
nagyúr

Pont ezt akartam írni. A full Windows sem tenne jót...

"In God we trust. All others must bring data"

(#95036) vm93hun válasza oriic (#95021) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Nem tudom eldönteni, hogy ez most művészet, vagy ezekkel a rajzfilm effektekkel akarják takargatni a fejlesztők az inkompetenciájukat?

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#95037) Marcsello31 válasza icemad (#95032) üzenetére


Marcsello31
őstag

;] Mármint a számlát termelné? Vagy visszaporgeti a villanyórát? De lehet rá kotok egy mókus kereket, én napi max 3 órát játszok vele nem is mindig, de sztem nem fogyaszt tobbet egy gamer pcnél, vagy igen? a pcm tápegységére 400w volt rá írva, a series s fogyasztása játék kozben korubelul 65W- 89W kozott van játék kozben, alapdolgokra alatta, Van egy teszt videó erről a yutubeon, a hűtőnk jobbban eszi amúgy. Én sem bántam meg a konzolt főleg mostanságra. De ezt a témát hogy nem engedik meg a felhasználóknak a szabad használatot, azért az gáz. egy régi pécés nehezen fog át állni egy konzolra, Mert tudja hogy miről kel lemondania... Én is tudom. De mára nincs annyi pénzem, hogy olyan tudású pécém legyen amin komoly játékok futhassanak min konzolon. Egyébként egy buherált windows 10et használnak a konzolok windows 10 kernellel direktx 10el. :DDD Elég nekem rajta az a pár játék ami lekokt oszt jolvan..

[ Szerkesztve ]

(#95038) Marcsello31 válasza consono (#95035) üzenetére


Marcsello31
őstag

Lehet, de szabadabb volna az érzés mindegy, vagy rakják rá a pc játék lehetőségét felhő módban nekem nyóc, elnézést a zavarásért :) . Mentem nyomkodni. ;]

(#95039) Moby válasza vm93hun (#95036) üzenetére


Moby
addikt

Így legalább valamilyen. Szar, de valamilyen, és már ez is haladás...valamerre :DDD

(#95040) tomee88


tomee88
csendes tag

Sziasztok!

Van valakinek infója arról, hogy ebben a bundleben milyen formában van jelen a játék? Az oké hogy digitális, de előre van telepítve a gépre, vagy papír kódkártyás a játék? Emlékeim szerint volt néhány hónapja hír, hogy a MS nem csomagol többő fizikai kódkártyás dolgokat a konzolokhoz, hanem előre telepített játékok és előfizetések vannak már csak.

(#95042) hombre[EU] válasza ρσгτσ (#95020) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ezeken a gameplay effekteken van még mit dolgozni :DDD

az átvezetōkben néhány helyen sikerült valami nézhetōt is összehozni

Life, Uh, Finds A Way

(#95043) Marcsello31 válasza hombre[EU] (#95042) üzenetére


Marcsello31
őstag

Jah, még messze van a látvány extra érzés varázsától, mi vol ez lovés, frocskolés pukkanás? :DDD Eredeti Pablo Picasso festmények már jó amúgy. ;]

[ Szerkesztve ]

(#95044) parandroid válasza tomee88 (#95040) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Felénk eleve download code-ként is hirdetik:


Képként szúrom be, mert a gamestop régiózáras, Mo-ról nem nyílik meg, az amazon meg nekem appban fut.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#95045) ρσгτσ válasza tomee88 (#95040) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Lehet úgy is, hogy vásárlás után kapod meg a kereskedőtől a kódot a digitális tartalomhoz. Már ha tényleg nem úgy van mint régen, hogy egy külön papíron kapod meg. Érdemes lenne felhívni őket.

Szerk.:
De van rá sanszos, hogy a Konzolvilág is így árulja. Akkor lehet kapsz innen pontos segítséget.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#95046) AssAssynn válasza Steve1207 (#94990) üzenetére


AssAssynn
őstag

Tudom, hogy "direkt", meg tényleg van egy hangulata, nekem is bejön a retro pixelszámolgatás, meg az artstyle meg minden, csak ez már annyira béna szerintem, mintha nem foglalkoztak volna vele eleget. Mármint ugyanebben a pixeles stílusban is létezik az, amikor szépen megcsinálják. De a lényeg nem is igazán ez, hanem a rosszul lét. Furcsa ez nekem, régen én is bírtam minden pörgős, villogós játékot, most meg néhánynál ez a rosszullét. :F

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#95047) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

2023-ban jön a Catan konzolokra: https://catanconsoleedition.com/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#95048) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

ZX Spectrum - Commodore 64

(#95049) tomee88 válasza ρσгτσ (#95045) üzenetére


tomee88
csendes tag

Köszi szépen, és neked is parandroid. Igen talán kv is árulja ezt a pakkot, rákérdezek akkor náluk.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.