Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) 30z.Samu válasza MarioAna (#30000) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az utóbbi, meg az optimalizálással valami nem oké. :D

Sic Parvis Magna

(#30002) belan válasza KoNZoLik@ (#29990) üzenetére


belan
addikt

Privibe íróm véleményem!

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#30003) toompa válasza Gaboman (#29984) üzenetére


toompa
őstag

Állíts be valami weblap figyelőt és ha jelez, chaten vagy telefonon rendeld meg. Ne a honlapon magadnak. Az ügyintéző le tudja neked azonnal foglalni. Ha magadnak rendeled, előfordul hogy a lista végére rak, ami màr elég hosszú lehet.

[ Szerkesztve ]

(#30004) desolator


desolator
senior tag

Elkezdtem én is tolni a CP-t xsx-en. Hát, a grafikától én sem vagyok elájulva, látszik hogy ez még nem igazi next gen. A játékmenet így 2-3 óra után szerintem rendben lesz.

Egyenlőre a Gears Tactics-ot még mindig sokkal jobban élvezem :)

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#30005) laerdridam válasza Gaboman (#29975) üzenetére


laerdridam
lelkes újonc

Nekem is igy lett volna csak epp nem tudni mikor kapnak gepet...

(#30006) Gaboman válasza toompa (#30003) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Mindenképpen megcsinálom, erről nem szeretnék lemaradni.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#30007) Gaboman válasza laerdridam (#30005) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Nekem nem baj ha idén nem lesz még, remélem januárban jön nextgen game is már rá.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#30008) arewan válasza KoNZoLik@ (#29990) üzenetére


arewan
kezdő

Elgondolkoztatott ez a dolog, pont ennél a két játéknál próbálgattam a HDR-t, elkönyveltem, hogy gyenge hozzá a TV és kikapcsoltam. Talán akkor mással érdemes lesz még próbálkozni. :U

(#30009) F_Peter válasza desolator (#30004) üzenetére


F_Peter
őstag

Tudom furcsa, de prológ után nekem szebbnek tűnik a játék. Valószínű azért mert akkor több helyszínt is látni már.

(#30010) Bogyi007 válasza bazccka (#29973) üzenetére


Bogyi007
veterán

És az első "kereskedő" már reagált is...
Annyira tudtam a válaszod alapján, legalább a gépet amit eladtál szintén BB karival vetted?
Úgy az igazi... :U :U

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#30011) belan


belan
addikt

Kinek hogy jön be cp77? Nem tudom witcher 3 egyből be szipantot. Tudom az más játék de it még nem érzem! Lehet öregszem. ;]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#30012) Wesder válasza arewan (#30008) üzenetére


Wesder
félisten

HDR-t Gears 5-tel vagy Ori 2-vel érdemes tesztelni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30013) dunc válasza belan (#30011) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem nem. A w3 at imádom.

(#30014) F_Peter válasza belan (#30011) üzenetére


F_Peter
őstag

Prologig nekem döcögött, utána beszipantott. Pro és kontra van vélemény, de szerintem nem mérvadó, mert a Cp2020-al lassan 25 éve szórakozom így vagy úgy. Más negatívumok és más pozitívumokat látok mint amiket általában olvasok a fórumokon. 🙂

(#30015) l.skywalker válasza EmThor (#29991) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Countdown sale tavaly dec 16-án hétfőn indult és január 2-ig tartott. Eddig minden évben volt, gyanítom idén is lesz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30016) belan válasza dunc (#30013) üzenetére


belan
addikt

Én is w3 imádom!! Dlc 1,2 is isteni volt! Holnap állítólag megint lesz gép xsx nem tudom cp77-el, de állítólag lesz árkádba is! Aztán kitudja hogy tényleg lesz!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#30017) bazccka válasza Bogyi007 (#30010) üzenetére


bazccka
tag

Nem vagyok kereskedő, 2 XSX-et adtam el itt eredeti vételáron. BigBusty kedvezményem sincs, sose volt sajnos, pedig még mindig megérné nővé operáltatnom magam ebben az elqrvult világban XD

(#30018) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Á, lehet nekem is inkább az xsx-et kellett volna vennem xss helyett, így most elgondolkodtam hogy a vodeafone-nál megrendeljem e részletre.

(#30019) belan válasza F_Peter (#30014) üzenetére


belan
addikt

Én is ezen gondolkodom egyszer hátha be szipant cp77 ;].ki játszik xsx nagyobb felbontasban 30 fps el?

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#30020) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Én Doom Eternal-ra szavaztam, nagyon jó élmény volt a Doom 2 után ismét szörnyeket gyepálni. ;]

Go Gunners!

(#30021) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Én most a greedfall-lal játszok, de kicsit vegyesek az érzéseim mert túl sokat kell utazni ide, - oda.

(#30022) vendingo


vendingo
veterán

Itt csak én vagyok egyedül elégedett az XSS-el? :D
Bőven lenne pénzem XSX-re, de még a kósza gondolata se ment végig a fejemen.
Egy percig nem bántam meg a gyengébb modellt, lemezmeghajtó pedig pár évig nem fog hiányozni, GPU-val elvagyok.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#30023) N@idia


N@idia
őstag

Sziasztok!
Holnapi naptól én is belépek a zöldek oldalra Ps4 és pc után vettem egy Xbox Series S konzolt :C Esetleg egyéb jó tanács amivel kezdeni kellene sose volt meg xboxom :U

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#30024) gabriel26


gabriel26
tag

Polus MM-ben akkora fight volt ma series X-ert meg az eladok is elmenekultek mert a 2 csoka majdnem egymasnak esett :DDD

(#30025) belan válasza N@idia (#30023) üzenetére


belan
addikt

Grat te is itt! :R

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#30026) soundsonic válasza vendingo (#30022) üzenetére


soundsonic
aktív tag

Én nagyon is elégedett vagyok vele, csak kicsit tartok tőle hogy a későbbiekben a fejlesztők hogy állnak hozzá és meddig lesz támogatott.

(#30027) belan válasza gabriel26 (#30024) üzenetére


belan
addikt

Biztos nepperek voltak ;]. :C

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#30028) vendingo válasza soundsonic (#30026) üzenetére


vendingo
veterán

Szép is lenne, ha egy új gépet nem támogatnának a ciklusa végéig. Mire jön a nextgen, addigra meg tuti lepasszolom rokongyereknek.

N@idia: Tanács? Instant ON módban töltsél le kikapcsolt állapotban. (Új tulajok mindig azzal kezdik a topicban, hogy: miért tölt lassan?)

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#30029) gabriel26 válasza belan (#30027) üzenetére


gabriel26
tag

Amugy sanszos mert mondom oda megyek hatha van es kiirom ide, de az egyik azt orditotta "a telibe.... k.....a..... kell neked ennyi" :DD

(#30030) Bogyi007 válasza vendingo (#30022) üzenetére


Bogyi007
veterán

Megmondom őszintén még érdekelne is az XSS de 1 évnyi All Digital gép használata után a lemezmeghajtó azért csak kell nekem. Nem sok esetben használnám, de mégiscsak szükséges számomra. Ez is az egyik oka annak hogy nem válok meg a One X konzoltól...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#30031) Sinu


Sinu
senior tag

Nagy nehézségek árán de végre hozzájutottam én is az X-hez.
Az első körös KV rendelésemet átadtam pénzügyi okok miatt, 2 héttel rá már volt pénzem, azóta vadászom, és ma végre hozta a futár az MM verziót. Holnap meg jön egy az alzától is, elvileg megvan már rá a nemnepper vevő, remélem az is jó helyre kerül.

Nagyon tetszik, hogy ennyire kompakt, brutál jó ez a design szerintem...

Azt se tudom majd mivel kezdjek, de lehet Ori lesz, vagy CP.

No Future

(#30032) galaxys80 válasza vendingo (#30022) üzenetére


galaxys80
veterán

Nem. Én tökéletesen elégedett vagyok vele. Egy percig sem jutott eszembe az XSX. Bőven kiszolgál minket hosszú ideig az XSS. Mondjuk mi nem is vagyunk gamerek. :)

(#30033) Phoen|x válasza gabriel26 (#30024) üzenetére


Phoen|x
őstag

MORTAL KOMBAT bundle volt? :DDD

Go Gunners!

(#30034) N@idia válasza galaxys80 (#30032) üzenetére


N@idia
őstag

Én is vehettem volna X-et, de nem akartam, mert tesztek alapján ez is hozza a 120 fps-t. Az hogy 900P és 1080P között fog ugrálni vagy 720P észre se fogom venni egy 2K monitoron, de cserébe stabil framerate társul, ami szerintem fontosabb, mint az hogy hogy néz ki a textura közelről. Egy multis játékban ez érdekel engem a legkevésbé... :DD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#30035) belan válasza gabriel26 (#30029) üzenetére


belan
addikt

Állítólag holnap megint lesz ;] box is lehet.

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#30036) F_Peter válasza belan (#30019) üzenetére


F_Peter
őstag

Minőség módban játszok, de bazi sokat variáltam.

(#30037) laerdridam válasza N@idia (#30034) üzenetére


laerdridam
lelkes újonc

Szóval szerinted felesleges az SX-et venni mert eleg az SS is?Szerintem észre fogod venni a latvanybeli kulonbseget es a 120fps-re se eskudnek meg de hasznald egeszseggel.Lenyeg hogy Neked megfelel.

(#30038) N@idia válasza laerdridam (#30037) üzenetére


N@idia
őstag

Nem mondom azt, hogy felesleges nyilván mindkettő változatnak meg van az előnye és a hátránya, de az hogy dinamikusan változtatja a felbontást folyton annak érdekében, hogy a framerate stabil legyen egy multis játékban szerintem az előny és kétlem hogy a texturat fogod lesni mikor pörög a játék. Én pc-n is lowon játszom pedig bírna maxon is a gép...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#30039) galaxys80 válasza laerdridam (#30037) üzenetére


galaxys80
veterán

Nem ezt mondta. Azt mondta, hogy neki felesleges. Ahogy nekem is. Én nem gondolom, hogy aki ki tud fizetni egy S-t, annak akkora probléma lenne az X.

(#30040) toompa válasza laerdridam (#30037) üzenetére


toompa
őstag

Neki elég és ez a fontos. Nekem is elég, meg még sokunknak. Szerintem ennyiért brutál jó vétel.
Mások az igények. 4K-s tv-hez biztos a nagytesót veszem, de egyelőre nincs tervben.

(#30041) consono válasza laerdridam (#30037) üzenetére


consono
nagyúr

Nem fogja észrevenni, meg én sem, ha meglesz egyszer, mert nem lesz ott mellette a Series X :) Mint ahogy most sem látom a PS4 FAT vs. Pro különbséget.
A lemezmeghajtós témához kapcsolódva és az elmúlt 4-5 évben összesen 4-5 alkalommal használtam a drive-ot, ebből kétszer DVD lejátszásra, kétszer meg a 360-on a ME2-3-hoz. Az 5. a GoW volt PS4-en. Szóval nem fog hiányozni :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#30042) belan válasza F_Peter (#30036) üzenetére


belan
addikt

Én is variáltam hidd el. ;] De nekem 60 fps-be már valahatatlan eddig.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#30043) vasi89 válasza gabriel26 (#30029) üzenetére


vasi89
addikt

de most tényleg képes karácsony előtt összeverekedni 2 majom 20-30e ft haszonért? mert többet nem tud vele nepperkedni :DDD

(#30044) IntelKiller7 válasza toompa (#30040) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

En FHD tv-hez is a nagyot vennem. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#30045) arewan válasza belan (#30011) üzenetére


arewan
kezdő

Hasonlóan tudok nyilatkozni, a prológust nem is tudom hogy rakták össze, talán már szabin voltak a game designerek. :DDD
Utána beszippant.
Így 30 óra körül annyit tudok mondani, hogy a Witcherben több döntés akad, de azért ez sem csak egy fix történet mesélés.
Sokan biztosan jobban örültünk volna egy Witcher 4-nek, de az előzetes félelmeimet az ismeretlen világgal kapcsolatban leküzdötte. :K
Azóta nem is pörög más, maximum 1-2 kör a Tetris Effectben.
Ami jelenleg kicsit zavaró, hogy tudtomon kívül egy olyan vonalat sikerült tovább vinnem, amit még nem szerettem volna, szeretnék az összes szállal eljutni egy darabig, aztán dönteni. Az első W3 végigjátszásom sem lett tökéletes, de itt érzem, hogy tehetetlenül sodródok egy számomra rossz ending felé. :F
(És még Judyt sem fogom felszedni :(()
Most lesz amilyen lesz, aztán majd jön még egy végigjátszás patchelve, DLC-kkel, esetleg már kiegészítőkkel. :)

vendingo: Én is maximálisan elégedett vagyok vele, végül az ünnepek miatt döntöttem mellette, illetve számomra jobban tetszik a design és a fogyasztás is.
(Megy mellette egy húzott FX-6300, RX 570-nel párban, nagyobb így a béke a 75W körüli fogyasztásával. ;])
A tárhely egyelőre elég, a közös újítások is nagyon tetszenek (quick resume különösen), a hangja pedig.. A PC energiatakarékos módban, minimumra állított ventikkel is elnyomja. Maradjon is így. :R

Szerk.: Azt hozzátenném, hogy utoljára középsuliban vettem lemezes játékot, nálam az utóbbi éveket a Steam és a GOG szolgálta ki, úgyhogy annyira nem volt fontos, hogy játsszon lemezeket. Digitális kódokat is lehet néha egész jó áron látni, és a Storeban is vannak akciók.

[ Szerkesztve ]

(#30046) desolator


desolator
senior tag

Én egy 24-es full hd monitorom használom az SX-et, de ugye a felbontás csak egy dolog, elég érezhető az ugrás részletességbe, dinamikába, mondjuk főleg az én esetemben, a sima fat one után.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#30047) belan válasza arewan (#30045) üzenetére


belan
addikt

Hát egy w4 én is jobban örültem volna! Az játék még mai szemmel is szép és tartalmas gyönyörű zene sztori, dlck is brutálisan jók lettek!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#30048) ProEvoFan válasza vendingo (#30022) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Délelőtt SSért indultam de a taligán kitolták azt a pár darab XSXet is....volt is nagy gondolkodás.
Azt XSX lett a tárhely miatt, meg a jövőbeli MS exkluzív címek talán szebbek lesznek rajta.
Ami kicsit bosszant - mondjuk nem annyira, mert örülni kell annak is, hogy egyáltalán kaptam gépet - hogy elvileg a múlt héten volt ugyan ennyiért Cyberpunk bundi is... ugyanennyiért (195K).

[ Szerkesztve ]

(#30049) laerdridam válasza galaxys80 (#30039) üzenetére


laerdridam
lelkes újonc

Én nem olvastam tőle ezt hogy “felesleges”,raadasul pont azt irta a kovetkezo hsz elejen hogy “nem azt mondom hogy felesleges”,csak pusztan megkerdeztem tőle.Termeszetesen mindenki azt vesz es hasznal amit akar.Na tema off reszemrol.jo jatekot mindenkinek.

(#30050) belan válasza ProEvoFan (#30048) üzenetére


belan
addikt

Te is itt :Y. Üdv. :R én tegnap xsx cp77 vettem 199 ért. Ja 195 játék nélkül de akinek kell még így is megéri!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.