Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57001) vg válasza Wesder (#56997) üzenetére


vg
addikt

Szerintem ő arra gondold, hogy nincs sok kizárólag x/s-en futó, valóban nextgen játék. Igaza van.

(#57002) Wesder válasza parandroid (#56999) üzenetére


Wesder
félisten

Lényegtelen minek hívjuk, ha nem lenne BC, akkor is lenne mivel jàtszani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#57003) 30z.Samu válasza Peat76 (#57000) üzenetére


30z.Samu
félisten

Rendszer teljesítményre és stabilitásra? ;]

Sic Parvis Magna

(#57004) Moby válasza oriic (#56992) üzenetére


Moby
addikt

Valójában az. Mármint nincs semmi bünti halálkor, szóval eléggé kis easy játék, de ez nem baj. A mechanika rejt némi kihívást, az exploration zseniális, a zenék meg imádnivalóak.

/egyébként nem tudom, nekem hogy maradt ki. Felszabadítottam a lelkeket, kinyílt az ajtó, és megint a HUB-on voltam. Hol kellett volna a nyanyával találkoznom? :F

[ Szerkesztve ]

(#57005) Rogiii válasza szimszonos (#56979) üzenetére


Rogiii
aktív tag

Ha már oled téma.
Nem rég sikerült vennem egy Sony Oled tv-t, és erre szeretném rákötni a Series X-et, most egy qleddel megy :D .
Látom sokatoknak van itt tapasztalata oleda tv-vel.
Nyugodtan használhatom a boxxal, vagy van amire figyelni kell beégés szempontjából?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#57006) krx21 válasza szimszonos (#56954) üzenetére


krx21
nagyúr

Sötétben OLED - Strandon QLED
Csöndben HIFI - Zajban utcán, party hangfal.
Kinek mi a fontos… :DDD

(#57007) oriic válasza Moby (#57004) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A hubra ahogy visszakerülsz felfele kell menni elvileg és ott lesz egy aranyláda, ami elsőre kincsnek tűnik, de beszippant és jön egy pályarészen 4 hullámban egy csomó ellenség. Ha azokat legyőzted, utána kapod meg a tűzlabda képességet, ami nélkül nem is tudsz bemenni a mami területére, mert ott kötelező használni azt a varázslatot. De amúgy ha jól vettem észre vissza kell menni majd pl a temetőbe is később, hiszen az a bizonyos ajtó ott van.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#57008) Wesder


Wesder
félisten

Death's Door Review Skill Up

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#57009) 30z.Samu válasza Wesder (#57008) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez a game benne van a GP-ben?

Sic Parvis Magna

(#57010) Wesder válasza 30z.Samu (#57009) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#57011) Wesder


Wesder
félisten

Pro Evolution Soccer is now officially eFootball, coming to PS4/5, XSX/S, XBO and PC

- free-to-play
- using new custom engine based on UE4
- regular updates instead of paid annual releases
- coming to mobile later
- more info coming late August

Azigen... o.O

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#57012) 30z.Samu válasza Wesder (#57011) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hogy mi??? :Y

Sic Parvis Magna

(#57013) tisztelturam válasza Wesder (#57011) üzenetére


tisztelturam
tag

Csináltak belőle egy kb fizetős játékot..bravó konamitól mondjuk mást nem is várt az ember

(#57014) Wesder válasza tisztelturam (#57013) üzenetére


Wesder
félisten

Az gondolom azért megvan hogy a MTX nem kötelező, az offline jàtékodat meg nem befolyàsolja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#57015) mettek válasza tisztelturam (#57013) üzenetére


mettek
addikt

Még mindig korrektebb mint a Fifa évente 20-30 ezerforintos lehúzása úgy hogy jó ideje helyben toporog a játék. Nem beszélve a fut fizetőeszközre építéséről ami egy totál lehúzásra épülő mikrotranzakció.
A pesben legalább megveszel egy játékmódot és azt játszhatod határok nélkül.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#57016) Bad Pritt válasza 30z.Samu (#57009) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Megvettem, majd csekkold.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#57017) balazs025 válasza Wesder (#57014) üzenetére


balazs025
senior tag

Még nem tudunk semmit, de arról is olvastam pletykaként, hogy az offline karrier módot, ha lesz is, majd meg kell venni. Valamint kezdetben 9 valós csapattal indít, később bővítik, de az se biztos, hogy ingyenes lesz. Mondjuk én sose játszottam a pes-sel, így nem is érint, de félő, hogy egyre inkább az ehhez hasonló lesz a tendencia, lásd pl ac is. (Csak felületesen olvastam ennek a pes-nek efootball-nak utána, így lehet én néztem be valamit.

(#57018) 30z.Samu válasza Bad Pritt (#57016) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja tényleg, nem is kapcsoltam. Írtad is itt korábban, hogy játszottál vele. :B :R

Sic Parvis Magna

(#57019) ρσгτσ válasza mettek (#57015) üzenetére


ρσгτσ
őstag

FIFA -val szinte mindig így volt már a 90 -es évek óta. Volt pár nagyobb ugrás, de nem minden évben.

Sőt, más hasonlóan szezononként kiadott játékoknál is általában így volt, ha nem igazán létezett olyan, akivel versenyeznie kellett.

Egyébként természetesen lehetne másképp is csinálni. Például ahogy a FIFA Mobile kínai verziója...amit a hátam közepére sem kívánnék. Most már konzolos FIFA sem érdekel, mert unom az egészet. Tehát nem azt mondom, hogy jól csinálják. Viszont úgy tűnik a recept bevált.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#57020) Golyo69 válasza tisztelturam (#57013) üzenetére


Golyo69
senior tag

Sztem teljesen korrekt.
Fifanal jobb a játékmenet 1000x, ingyen lesz mi kell még?nem Kötelező megvenni semmit. Dlc, battlepass. Stb.
30000 korul lesz a fifa. Ha van még olyan beteg ember a foldon aki megveszi az meg is erdemli hogy mindig ugyanazt kapja mas néven.....

Az ea ezt nem merne meglepni. Egyedul a licenszek miatt veszik meg a fifat. A focihoz semmi koze, nem is volt sosem. ( 1994 óta minden fifaval jatszottam)
Par eve csak PES :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#57021) 30z.Samu válasza Golyo69 (#57020) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem a Fifa is jó, csak nem kell véresen komolyan venni. Haverral ökörködni teljesen jó, arcade-osabb, a PES meg amolyan szimulátorosabb, ha lehet így nevezni. Nincs két egyforma meccs.

Sic Parvis Magna

(#57022) .LnB válasza 30z.Samu (#57021) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Fifa nem "arcade"-osabb. A Fifa az sci-fi! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#57023) Golyo69 válasza 30z.Samu (#57021) üzenetére


Golyo69
senior tag

Persze arra jo. Szerettem en is regebben. De utóbbi par fifa sajnos elvette a kedvem
Ingyen ha mar benne van Playben ugy jo :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#57024) zsozsa74 válasza Rogiii (#57005) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Pont ugyanarra vigyázz, mint minden más forrásnál. Attól, hogy xbox, még nem "éget" jobban....

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#57025) Steve1207 válasza Golyo69 (#57020) üzenetére


Steve1207
veterán

+1, még talán értelmesebb is ez a megoldás, mint megvenni egy játékot, ahol kb egy csapattal tolod mindig solo-ban, ha nem az ilyen online saját team mókával szöszöl az ember.

Baromi jó, hogy teljes crossplay lesz az egész. Nekem minden ismerősöm más céleszközön játszik, így kb a webes online vackokon kívül nem tudunk semmit játszani régóta)...

Amúgy ebben a formában mi történik a licencekkel, ha külön kell megvenni/megszerezni xy dolgot? Nem lehet, hogy így tudják a hivatalos neveket is használni majd?

.

(#57026) totalwarrior válasza Rogiii (#57005) üzenetére


totalwarrior
tag

Szerintem erre az Oled TV topicban kapsz sok jó tanácsot. LG BX-nél van a képeltolás funkció (vagy valami ilyesmi), illetve a logó védelem, ezeket be kell kapcsolni és a képminőség sem romlik. Az oled fényből én nem vennék vissza HDR-nél, mert akkor gyengébb a képminőség. Persze biztos jönnek majd akiknek 20-asra állítva is kiég a szeme tőle és hülyeségeket beszélek ;]
De én például elengedtem ezt a beégés dolgot, elvileg 5000 óra a Rtings tesztben a beégés egy C7-nél ami nem egy mai darab (az új TV-k már jobban bírják). 5000 óra napi 2 óra játékkal számolva 6,8 év.
A barátnőm adott erre vicces választ amikor mondtam neki, hogy az ilyen TV-k hajlamosak a beégésre, szóval csak úgy zajnak ne ezen nézzen Comedy Centralt. Válasz: A TV azért van hogy nézzük :D

(#57027) ρσгτσ válasza Golyo69 (#57020) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Most szedem le éppen a PES 2021 -et, kipróbálom milyen.

Őszintén megmondom engem zavar, ha nem valós csapatokat és játékosokat látok. Teljesen mindegy, hogy milyen a játékmenet. Inkább nem játszom semmivel. :DKíváncsi vagyok ezen a téren mi a helyzet a játékkal. Utóbbi években nem nagyon próbáltam.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#57028) .LnB válasza ρσгτσ (#57027) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És az nem zavar, ha a valós csapatok, játékosok a valóságtól teljesen elrugaszkodott, irreális módon mozognak a képernyőn?! :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#57029) Golyo69 válasza ρσгτσ (#57027) üzenetére


Golyo69
senior tag

Igazabol sok csapatnak mar van licensze, jatsz pl egy MU val :) minden is licenszelve van. De több nagy csapat velük együtt.
Bayern, Barca, Juventus, Inter stb.

Meg ugye pl. Az Euro2020 is hivatalos licensz alapjan jatszhato. Minden csapattal

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#57030) Golyo69 válasza Steve1207 (#57025) üzenetére


Golyo69
senior tag

Hat ugye eddig csak boxra nem lehetett letolteni a patchet amivel ez a probléma megszünt.
Reméljuk vhogy ezt is megtudjak oldani akkor valós ellenfele lehetne a fifanak :)

Nekem is több haverom ps-en játszik igy legalább majd veluk is nyomhatom

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#57031) ρσгτσ válasza .LnB (#57028) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Sok minden zavar engem. Ahogy feljebb írtam már unom a FIFA -t is. 20+ év pont elég volt belőle.

Viszont én a foci szeretete miatt játszottam vele. Amihez az is hozzátartozik, hogy valós csapatokkal és játékossal tolom. Nekem erről is szól a foci.

Szerk.:
Egyébként elhiszem, hogy sokaknak ez nem számít. Mindig röhögök az erőltetett, valós focit érintő megjegyzéseken a különböző FB -s FIFA/PES csoportokban. Aminek sokszor semmi köze a valósághoz.

Van akinek meg ez annyira nem fontos, és a játék tartalma miatt játszik valamivel. Focinál én ezt a dolgot egyszerűen nem tudom magamban kikapcsolni...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#57032) krx21


krx21
nagyúr

Ha tetszett a shadow of the tomb raider, akkor érdemes megvenni definitive edition-t? Van benne valami érdemes story vonal?

(#57033) FollowTheORI válasza krx21 (#57032) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha tetszett a sírok felkutatása, akkor igen, amúgy meg nem. :)
Semmi más story nincs benne.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#57034) vg válasza FollowTheORI (#57033) üzenetére


vg
addikt

Ez konkrétan nem igaz. Vannak benne mellék küldetések, bár nem nagy szám egyik se, de van.

(#57035) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Nexon új játékot jelentett be Project Magnum névvel PC -re és konzolra.

PDF fájl.


[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#57036) krx21 válasza vg (#57034) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát most nem lettem döntőképesebb.. :DDD

(#57037) jannid


jannid
senior tag

[link] Random: Someone Decided To Play Xbox Game Pass On A Smartwatch
😆

[ Szerkesztve ]

(#57038) consono válasza Moby (#57004) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, végzek a Carrionnal és már látom, hogy mi jön :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#57039) pzstm válasza ρσгτσ (#57035) üzenetére


pzstm
titán


:DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#57040) .LnB válasza pzstm (#57039) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Uhh, leesett. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#57041) beyruth82


beyruth82
veterán

Csúcson az xbox eladások.
[link]

(#57042) hadam98 válasza Wesder (#57011) üzenetére


hadam98
senior tag

Nagyon fura az egész… Új motor de én érdemleges különbséget nem látok pedig nagyon be harangozták. Offline módban 9 klub lesz elérhető a többiért meg fizetned kell? Hagyjuk már…

(#57043) Wesder válasza hadam98 (#57042) üzenetére


Wesder
félisten

Bőven jó az a 9 Botlàb FC hogy pàr meccset lenyomjon az ember. Akinek meg kell az összes, az amúgy is megvette volna.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#57044) Steve1207 válasza hadam98 (#57042) üzenetére


Steve1207
veterán

Nem tudom mi baj a fizetősséggel, ha 5-10 évig mostmár ott lesz és fejlődik az enginetől kezdve minden. Mi lakótárssal évekig 3-4 kedvenc csapattal játszottunk/fő, de nem tudom mekkora a közösség, akik B ligákkal játszanak, sztem nem nagy. A nemzeti válogatottakat hiányolnám viszont.
De alapjaiban, ha most ezért fizetni kell pár ezret (vagy akár xy szint vagy játék után unclockolható akár egy-egy liga, csapat pénzért, pontokkal vagy a fene tudja), akkor is megér pár ezret, ha utána évekig frissítik a licenceket és "naprakészek" maradnak. Na meg szerintem baromi jó, hogy végre a mobilon játszó ismivel, haver régi PS4-e, a másik két PC-s és én X-es is le tudunk végre majd nyomni egy-egy meccset hétvégente ingyen és elvagyunk 5-6 órát. Mindenki csak mondogatja a crossplayt, hogy hú meg ha, de azon kívül alig akarják megoldani, csak generációkon belül legtöbbször, komoly fejlesztésbe meg nem mennek bele... Én örülök, hogy valaki meglépte, mert jobban rá kell kapcsolnia mindenkinek. Fifával is ülnének még ugyanebben a formában vagy 2-3 évet tuti :D

[ Szerkesztve ]

.

(#57045) Wesder


Wesder
félisten

Recompile Release Date August 19th

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#57046) ρσгτσ válasza Steve1207 (#57044) üzenetére


ρσгτσ
őstag

FIFA -nál nem annyira népszerű a H2H mobilon, mint a VSA. Nem tudom mennyire ismered. Előbbi ugye a teljes meccs mód. A másik pedig csak támadásról szól különböző helyzetekből.

Egyik oka az, hogy VSA sokkal pörgősebb játékmenet. Gyorsabban lejátszható. Sokszor eventekhez is kötik, ami még így is sok időt igényel. Nem hogy rendes meccsekkel. Ráadásul H2H lehetőségből hamar kizár a játék, ha nem elég erős a telefonod, vagy nem túl jó a net.

Szerintem a FIFA mobil verziója felépítésében és eventekben sokkal jobb, mint a konzol/desktop. Van amiben meg persze sokkal egyszerűbb is. Tipikus mobiljáték.

Engem kicsit untatott, amikor mobilon rendes meccseket játszottam. Meg nem is volt rá mindig időm.

Szerk.:
PES mobil verzióját egyáltalán nem ismerem. Pár éve játszottam vele, de akkor nem jött be. Nem tudom ott mennyire népszerű ez a játékmód. Vagy hogy egyáltalán van -e.

Szerintem mobilon teljesen mások az igények. A legtöbb játék is teljesen más, mint például konzolon....de lehet PES esetében tévedek.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#57047) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A PES témához.
Ha külön lehet fizetni hogy a "Mester ligát" játszhassam, akkor én megveszem. Kb 10 eurót adok érte.Offline akarom tolni a bajnokságot. Jobban megéri, mintha megvenném a megjelenés hetében 60-70 euróért a teljes játékot. :K

(#57048) MarioAna


MarioAna
senior tag

PES/eFootball vs FIFA ügyben én is eléggé vártam mind a két cég bemutatóját.
Tegyük hozzá, hogy a fő célközönség nagyon nagy többsége teljesen analfabéta a futball legalapabb koncepcióihoz is és bárminemű reális szimulációra fókuszálás hatalmas öngól lenne bármilyen játékfejlesztő részéről. Rettentő hülyék vagyunk a focihoz és a Dunning-Kruger effekt tökéletes mintapéldája a szurkolói társadalom, hiszen mindenki szövetségi kapitánynak IS képzeli magát.

A trailerek utáni percekben kiadott IGN cikkekből derült ki sokkal több minden mind a két játékról, gyakorlatilag a lényegi információ ott hangzik el és nem a kiadók részéről. Érdemes azt átolvasni.

Az EA a gyakorlatilag a 30 perces gameplay reveal során nem mutatott real-time gameplayből semmit, 15-20 mp-nyi részlet volt a motorból és 90%-ban csak az új animációkról/HyperMotionről beszéltek. Amitől én nagyon félek az az új "skill bridge"+"explosive sprint" és ez a multiple touch feature, amit 15x mutattak a prezentáció alatt (a mellel levett labda utáni érintősből fordulást), tehát továbbra is a skillereknek próbálnak kedvezni. Persze most már ők vannak többen, online FUT-ban nem nagyon tudsz másképp érvényesülni, viszont kegyetlenül ki fognak használni minden OP bugot/animációt, ezt bizonyítják évről-évre. A ball fizika módosítások egyébként tetszenek a látottakból, de ez 1-2 patch után online úgyis teljesen vissza lesz butítva a szokásos 19-es szintre, illetve karrier módban teljesen más a játékmenet, mint a FUT pingpongja.

A Konami bejelentéséről is voltak leakek korábban, hogy valóban free-to-play lesz az alap eFootball és a kijött mobilos "demo" valójában reprezentálja valamennyire a teljes játékot, mégis most "sokkolva lett mindenki". Amit nagyon elcsesztek most a japánok, hogy beharangozták a next-gen UE4 Messi arcszőrzetet, majd az 5 perces trailerben egy árnyékok nélküli zöld szőnyeget toltak le a nézők torkán akkor, amikor nem az interjúzott Barca playerek beszéltek. Marketing szempontból katasztrófa. Más kérdés, hogy PES21-nek voltak hibái, de a grafika volt a legkevésbé az. A bírók, a játékosok taktikai döntései(amikor a védők a helyükre visszaszaladást prioritizálják minden felett), a collision modell és némely animáció (a robotikus futás főleg) volt az elégedetlenség nagy része, a maradék panasz az alacsony számú online playerbase. A modderek PC-n megoldották a többi részét (licenszek még PS-en is, grafikai javítások, match-day prezentáció). Ehelyett egy teljesen új grafikai motort toltak alá és ezzel promótálták magukat az elmúlt 2 évben. Persze, hogy csalódott a közönség. Az, hogy az átnevezett master league/career mode fizetős DLC lesz, már tavaly is így volt (Lite vs Full), mégis ezen akadnak fent.

A forradalmi része ennek az eFootballnak a platform-szerű cross-play koncepció lehet, hogy van a base game és mindent ehhez lehet majd bekötni éveken keresztül. Nagyon remélem, hogy a végleges kiadás gameplay szempontból hasonlít majd a demohoz (ami szvsz a legjobb, reális focit tudta eddig virtuálisan produkálni valaha is, mégis szinte csak negatív feedback érkezett minden fórumról, mert nem csúnya/nem reszponzív/lassú a gameplay). Nagybetűs foci volt az minden szempontból.

Szóval licenszek+grafika prio = FIFA 22, míg gameplay esetén eFootball szerintem a vonal, de mind a két cég alulmúlta az amúgy is nagyon alacsonyra tett lécet idén eddig :( . Persze a Konami még elcseszheti a gameplay részét is, azzal az amúgy is kiábrándult kevés PES-mag még inkább lemorzsolódik majd. FIFA-nál meg mindegy a gameplay, 70 eurót kifizet a keménymag egy éves roster updatért amúgy is, mert a FUT card grind + a függőség a lényeg :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#57049) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Mozgás közben az Alien Fireteam Elite

Aliens: Fireteam Elite – New Gameplay Today - YouTube

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#57050) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Frissült az Xbox app.

"...hogy kiderüljön, kinek van oka dicsekedni!" :DDD

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.