Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) l.skywalker válasza Wesder (#1000) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én örülök neki. Akkor két év múlva jön a PS Pro ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1002) hombre[EU] válasza Wesder (#1000) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nagyon durva különbség lenne...az árban :D ~400mm2 die 7nm-en,plussz az extrém hūtés,plussz a táp
És a ps5 @2ghz órajelét sem lehet komolyan venni. Ez a dedikált vga-k ~maximum frekvenciája, nagyon messze van a sweet-spottól.
Ez lesz a konzolokban [link] csak custom

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1003) pzstm válasza Wesder (#1000) üzenetére


pzstm
titán

dehogy durva. Semmit nem számít az erő tudjuk Ps4 Pro óta ;] :P

meg aztán könnyen lehet a 100dollár plusz is, amit általában az 1000+ dolláros mobillal járkálók rónak fel, vagy akik 200-300 dollár körüli collector's editionoket vesznek :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1004) l.skywalker válasza hombre[EU] (#1002) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha lesz BC - akkor szerintem tökéletesen jó így is.

Amúgy Jez Corden fogalmazta meg jól:

"I don't care how many TFlops a video game console has. Don't care if Xbox is more or less powerful than the PS5.
Will the OS be fluid? Will game devs support new features? Will it do anything new besides offer better graphics? What games will it launch with?
More interesting."

Én is sokkal inkább várom az apróságokat. A technológiai verseny hidegen hagy

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1005) Wesder válasza hombre[EU] (#1002) üzenetére


Wesder
félisten

Ha megoldjàk mindezt 500-600$€-ért, emelem kalapom. Mindenki tudja hogy ennél több nem lehet egy konzol, különben nem veszik.
Persze az 1000$€-s telefonok évente az nem gond, màr megszoktuk.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1006) hombre[EU] válasza l.skywalker (#1004) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azért a gpu-ban a duplázás (a one x-hez képest ami konkrétan a ~9tf fp32 lenne) ráfér az új gépekre,mert a fizikát azon a "legjobb" végrehajtani + polygon szorzó + rt + felbontás...etc
Kratost idézném: Keep your expectations low boy, and you'll never be disappointed :)

Life, Uh, Finds A Way

(#1007) hombre[EU] válasza Wesder (#1005) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem mondom,hogy lehetetlen (mert nem tudom), de abban biztos vagyok,hogy nem akarnak újra nyitott szájjal befutni abba az erdōbe :)
Telefon,komolyan? Jó,hogy nem Gucci táska :D a mobiloknak 5milliárdos piacuk van

Life, Uh, Finds A Way

(#1008) Wesder válasza hombre[EU] (#1007) üzenetére


Wesder
félisten

Tökmindegy mekkora a piacuk.
Egyszerűen irreàlis àra van.
Egy konzolt meg minimum 3-4-5 évre veszel, de ott màr az 500$-os àrnàl is sipàkolnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1009) pzstm válasza hombre[EU] (#1006) üzenetére


pzstm
titán

One X GPU 6TF, a duplázás 12TF, nem ~9TF...vagy lehet félreértettem :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1010) Carlos Padre válasza Wesder (#1005) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egy telefon más, mert
A. Lehet vele viritani, hogy mekkora raj vagy, a konzollal meg nem
B. Megveheted részletre is, ami nem látszik rajta Go To A.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1011) Wesder válasza pzstm (#1009) üzenetére


Wesder
félisten

PS4Pro esetében duplàzàs a 9.2TF
Egyébként MS is azt mondta hogy az SX az 8xOne S vagy 2xOne X teljesítményű lesz. Majd 2020 Decemberben meglàtjuk.

Carlos
Hàt persze... Ez a "rajoskodàs" mobillal màr középsuliban is ciki volt. A részletfizetést meg nem értem mint indokot, mert azt mindenre is lehet kérni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1012) hombre[EU] válasza pzstm (#1009) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az egyik (PS4/XONE) GCN, a másik(Nextgen) RDNA-ra épül. Az utóbbinak ~25% "teljesítmény elōnye" van

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#1013) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#1012) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én ezekkel szemben szkeptikus vagyok, a teraflops egy agzakt mérőszám, nincs olyan, hogy 1 RDNA teraflops +25% GCN teraflopsnak felel meg. Ahogy a két nextgen közti ekkora különbség is kétséges, egyrészt más források szerint ha nem is sokkal de a ps5 erősebb, másrészt ugyanonnan legoznak, lehet balanszolni, hogy több CU, de lassabb vagy kevesebb de gyorsabb, de a TDP keretet szab nekik, nem lehet elhúzni a masiktól. A Microsoft akkor tud erősebb gépet kihozni, hogy bevállalja a 300W TDP-t, ami megmagyarázná a új gép hűtőtorony dizájnját.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1014) paprobert válasza Carlos Padre (#1013) üzenetére


paprobert
senior tag

Igen, az elméleti számítási teljesítmény egzakt, de az ebből a gyakorlatban hasznosuló érték mindig más.
A GCN játék workload alatt mindig hagyott valamennyit kihasználatlanul.

A múltban az azonos sebességű NV kártyák 20-30%-kal kevesebb TFLOPS értékkel bírtak mint a GCN-ek, a Navi ezen sokat javított.

[ Szerkesztve ]

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#1015) Wesder válasza Carlos Padre (#1013) üzenetére


Wesder
félisten

És ha 300 watt TDP lesz, akkor itt a vilàgvége?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1016) l.skywalker válasza hombre[EU] (#1006) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, mindig jó, ha többet kapunk alig drágábban (vagy akár mondhatni ugyanannyiért).

De én nem tudnám beáldozni a kreativitást a technológiai fejlődésért. Lehet bármilyen jó is az eszköz, ha nincs aki kihasználja és ez már X esetében is megjelent. A Pro-t sokkal jobban kihasználták a belsős stúdiók, az X "lényegét" talán most a Gears5-nél fogták meg jól 1 évvel a nextgen előtt. Nekem az a fontos, hogy ha jön egy új Xbox vagy PS akkor annak megfelelően is tudjam kihasználni (és persze nem a BC-re gondolok)

És ebben lesz hatalmas kérdés, hogy ha az Xbox technikájában valóban erősebb lesz megjelenéskor, akkor vajon a belsős stúdiók is erre rá fognak erősíteni? A Hellblade 2 az új Forza Motorsport, a Halo a Flight Simulator ténylegesen, eslsősorban erre a platforma lesz készítve, ahogy a PS-re is készültek a saját játékaik?

Sok fikagyuri van, sokan vannak, akik ezt a márkaháborút úgy vívják, hogy direkt félreteszik azokat a dolgokat, amiket valóban tudnak. Nekem sok ismerősöm van, aki elsősorban játékos, másodsorban számít neki a "mivel" kérdés. Ők igenis ezt emelik ki PS esetében, hogy szar a hűtés, gyengébb a hardver - viszont az exkluzív tartalom jobban és szebben fut mint a multiplatform dolgok. Ezek azok a dolgok, amiket az igényes játékos megbecsül.

És én azt várom, hogy a 2 gyártó egymástól tanuljon. Legyen több és jobb exkluzív Xbox tartalom, még ha PC-re is megjelenik és legyen visszafelé kompatibilis a PS. És akkor veszek egy Nintendo-t :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1017) l.skywalker válasza l.skywalker (#1016) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ja és arról mindig ritkán esik szó, hogy vannak a multiplatform kiadók, akik látványosan belesz.rnak abba, hogy megfelelően adjanak ki egy "terméket" az adott platformra. Hogy jönnek a DF videói, hogy milyen felületen fut jobban pl. a Jedi Fallen Order, de valójában a videó lényege, hogy a fejlesztések olyannyira felgyorsultak, hogy már félkész címeket adnak ki 60$-ért, hogy aztán egy évig javítsák. Inkább arról szeretnék hallani, hogy melyik címek amik jönnek a jövőben lesznek készen. És pl. ezért várom a Cyberpunk-ot, mert valahogy a lengyelekben megbízom. De egy Watchdog Legion jobb ha nem jön még egy darabig.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1018) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#1013) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Igen ez csak egy matek, de más kapaszkodó nincs a nyers teljesítmény leírásához. Ezt a 25%-ot pc-s környezetben mérte ki az amd, vannak gyakorlati mérések (DF), benchmarkok (pl a firestrike, az oberon 20000+)...
Aki látta a devkiteket azt mondta ugyanaz a két gép, az API, softwares környezet ami a különbséget jelenti. Nem látom értelmét (egyik fél szempontjából sem) sokkal dobozzal nyitni, mindenki tudja mi a recept. Sok hw-t kell eladnod,hogy a softwareken nyerj.

Life, Uh, Finds A Way

(#1019) Def26 válasza Wesder (#1015) üzenetére


Def26
félisten

greta thunberg világban? Igen, az. Én simán 200w alatt képzelem el, pedig annyira nem is vagyok zöld.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1020) hombre[EU] válasza l.skywalker (#1016) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az X "fiatalabb",mint egy AAA játék fejlesztési ideje :) az alap boxot azért kihasználták a belsōsök ill. thirdpartyk (tomb raider,insomniac, remedy) csak kevesen vannak/voltak akik a felsō ligában játszanak. Jön az új Halo, az egy oneX-re fejlesztett játék lesz. Scarleton jobb/szebb lesz, de az Xbōl fog kihozni mindent.
Nekünk az lenne a legjobb,ha két teljesen különbözō doboz jönne (nem teoretikus teljesítményben) egyedi ötletekkel amelyek megszemélyesítenék a platformokat. Ott volt a Wii, most a Switch,kinect,guitarheros cuccok(imádjuk),psvr...lassan tényleg csak budget pc-k lesznek, más színū dashel :D meg pár különbözō software

Life, Uh, Finds A Way

(#1021) Moby válasza hombre[EU] (#1012) üzenetére


Moby
addikt

De ez nem így működik, hanem úgy, hogy azonos setup mellett (CU, órajel, ROP, TMU) mellett az RDNA hatékonyabb. De ez TFLOPban kifejezve is ugyanúgy megjelenik. TFLOPra már nem lehet "szorzót" tenni, ott nincs jósági tényező, ami az értéket tozítja.

(#1022) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Hát engem nem nagyon érdekel, hogy milyen lesz a teljesítmény, a jelenlegi gen-be a pro megjelenése után szálltam be és slimet vettem (azóta már van pro, de csak azért mert olcsó volt a csere), előző genbe meg kb egy évvel előtte szálltam be az x360-al. Ha Sony nem GoW és Póki 2-vel nyit akkor a következő gent xbox sx-el kezdem (feltéve hogy MS kiad pár érdekes címet) és 1-2 évvel rá ps5-el, de bárhogy is lesz a 0day vásárlást biztos kihagyom, jövőre egy switch vásárlása az elsődleges (meg meló miatt a pc fejlesztés).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#1023) hombre[EU] válasza Moby (#1021) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ugyanaz a setup,azonos órajelen az új architektúrán durván 25% plussz teljesítmény, ugye? Most a fogyasztást hagyjuk

Szóval,ha pontosan a one x gpu paramétereivel készítesz egy újat akkor elég megemelni az órajelet 1.8-1.9re és megvan az erō duplázás :) gyorsmatekkétdictadorután

Life, Uh, Finds A Way

(#1024) Moby válasza hombre[EU] (#1023) üzenetére


Moby
addikt

Annál több, DF olyan 35%-al gyorsabbra méri a RDNA-t.

[ Szerkesztve ]

(#1025) vonSux válasza pzstm (#1003) üzenetére


vonSux
őstag

Ez a nem számít az erő meg nincs játék az xboxra rendesen becsípődött neked, ha tudod azért beszúrod. Ennyire azért csak nem bántottak meg a sony fanok? :)

Hovatovább konzolokban gazdag újévet mindenkinek!

(#1026) Wesder válasza vonSux (#1025) üzenetére


Wesder
félisten

Pedig jó móka.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1027) vonSux válasza Wesder (#1026) üzenetére


vonSux
őstag

Nem tudom pontosan mire gondolsz. De az egyik df video alatt messze ez a kedvenc kommentem “And i bet Bethesda Game Studios’s next gen game will barely look worthy of current gen” :D

(#1028) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

[link] :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1029) Wesder válasza l.skywalker (#1028) üzenetére


Wesder
félisten

De rossz

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1030) l.skywalker válasza Wesder (#1029) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Miért? Melyik? Mi?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1031) Wesder válasza l.skywalker (#1030) üzenetére


Wesder
félisten

Hogy Cory menjen a XGS-hez, mert oda kell minden seggícség.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1032) Carlos Padre válasza l.skywalker (#1028) üzenetére


Carlos Padre
veterán

<3

Az ilyen emberek hiányoznak a Boxos oldalról, mert vagy nem becsülték meg őket vagy elnyomták. Pedig ott is volt bőven.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1033) l.skywalker válasza Carlos Padre (#1032) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Most próbálják összeszedni őket:

https://rectifygaming.com/former-god-of-war-developer-erik-jakobsen-joins-the-initiative/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1034) BomiBoogie válasza Wesder (#1000) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én PC-ről álltam át kb. 1 hónapja az életem egyszerűsítése céljából Xbox-ra (One X). Erre volt jó ajánlat, illetve a Game Pass is tetszik.

DE tudom, hogy anno, amikor megjelent a mostani generáció, mikor olvastam a teszteket, kifejezetten játékra mindenki a PS4-et ajánlotta, a Box inkább multimédia-masina volt, amivel mellesleg lehet játszani is. (Sőt, itthon akkor még kevesebb értelme volt a Boxnak, mert csomó app - Netflix - nem is volt elérhető.)

Most, főleg az új generációkkal a küszöbön, ez mintha eltűnt volna, és már mindenki csak a játékokra koncentrál, a Microsoft is. (Lásd most ez a teraflopos e-penis méregetést is.).

(#1035) Wesder válasza BomiBoogie (#1034) üzenetére


Wesder
félisten

Én 1.5-2 éve vàltottam S-re, majd lassan egy éve X-re. A nextgen jó lesz, mert mindkét cég ott fog erősíteni, ahol kell. Bàr Sony-nak nem lesz GamePass szolgàltatàsa sajnos, pedig jó lenne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1036) FollowTheORI válasza Wesder (#1035) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ahogy jelenleg kinéz a PS Now lesz a GP megfelelője.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1037) l.skywalker válasza BomiBoogie (#1034) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Illetve az MS a One startjával kihagyta azt a ziccert, amit a Sony szépen bezsákolt. Hogy a saját ökoszisztémájára fejlesztett rá rengeteg tartalmat, ami meg is látszik - főleg, hogy ha egy PS exkluzív cím futását hasonlítjuk össze pár multiplatform cím minőségével, akkor látszik, hogy milyen tökéletes munkát végeztek a Sony belsős stúdiói - miközben az Xbox-nál azzal voltak elfoglalva, hogy hogyan alakítsák át úgy a "rendszert", hogy a multi címekkel akarjanak játszani a játékosok. Ezzel elveszítettek sok évet és mire helyzetbe kerültek már a saját rendszerük is megváltozott. Az X megjelenésével most a Gears5 volt az első olyan játék, ami tökéletesen kihasználta annak az erőforrásait. 1 évvel a generáció váltás előtt. És szerintem ezen múlik sokminden majd az év végén. A Sony egy nagyon erős generáció után nagyon nagy játékos bázissal vág neki, még ha (valóban igazak a hírek) az új konzol technológiai fejlesztése kicsit meg is akadt, az MS pedig utolérte saját magát és most tart ott mint 2013-ban szeretett volna.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1038) l.skywalker válasza FollowTheORI (#1036) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Inkább az xCloud lesz olyan mint a Now, hiszen a GP-ből mindent le lehet tölteni a gépre, a másik két szolgáltatás pedig stream alapú. Az xCloud-nak is saját könyvtára van/lesz és azokkal a játékokkal amik benne vannak mindig lehet majd játszani.

Vagy rosszul tudom és a Now-ban is van letölthető tartalom?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1039) FollowTheORI válasza l.skywalker (#1038) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igen, van benne letölthető tartalom, a PS4 címek azok. Bár még nem próbáltam én se.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1040) l.skywalker válasza FollowTheORI (#1039) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Akkor az olyan GP+Xcloud hibrid. Nem rossz.

Én PC-n kipróbáltam egyszer, direkt egy koszos ősöreg laptopon és teljesen jól futott.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1041) oriic válasza l.skywalker (#1038) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az osszes PS4 es PS2 jatek letoltheto PS4re, a PS3as jatekok csak streamelhetoek.

Nyilvan PC-n a PS Now minden jateka csak streamelve jatszhato.

Live-Die-Respawn

(#1042) Carlos Padre válasza l.skywalker (#1038) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A Now is letöltős már egy ideje.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#1043) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

A Series X esetében amikor megjelenik, csak az arra kijött játékokkal lehet majd játszani, vagy mindennel ami az accounton , gamepass-ban , acces-ben szerepel? Kompatiblitásról beszélnek, de nekem ez nem egyértelmű.

Jön egy erőmű, és lesz rajta 6db játék? :U

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#1044) Wesder válasza HartgeH3-2.8 (#1043) üzenetére


Wesder
félisten

Menni fog rajta mindaz, ami most megy One-on. Kész. Pont.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1045) AMD Power válasza HartgeH3-2.8 (#1043) üzenetére


AMD Power
titán

Meg a 360 jatekok is futnak majd rajta! ;)

(#1046) l.skywalker válasza Wesder (#1044) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De azt nem írták hogy azonnal ;]
Csak azt hogy kompatibilis "lesz"

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1047) Wesder válasza l.skywalker (#1046) üzenetére


Wesder
félisten

Biztos hogy azonnal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1048) l.skywalker válasza Wesder (#1047) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A marketing egyedül ami biztos. A többi már csak azon múlik mennyit nyelünk be.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1049) Wesder válasza l.skywalker (#1048) üzenetére


Wesder
félisten

Volt 18 hónapjuk megoldani. Phil màr otthon tolja a One-os jàtékait. Biztos csak az ő könyvtárát portoltàk SX-re.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1050) l.skywalker válasza Wesder (#1049) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én ezzel óvatos vagyok. Megvárom a hivatalos bejelentést, és hogy elhangozzon benne: "at launch"

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.