Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127001) persil válasza oriic (#126999) üzenetére


persil
nagyúr

"Free-to-play FPS"

Még csak 159 ezer darab van, jöhet még pár, igazi hiánypótló. Szerencsére mind baromi egyedi. A legjobb lenne, ha még battle royale is lenne.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#127002) homerhamm válasza persil (#127001) üzenetére


homerhamm
addikt

Ez egyedi, Delta Force-os még nem volt. :P ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#127003) oriic válasza homerhamm (#127002) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosan, GOTY material... ;]

Live-Die-Respawn

(#127004) D1L1ZS válasza .LnB (#126998) üzenetére


D1L1ZS
őstag

+1

Én is nem olyan régen fejeztem be.

Nekem is nagyon tetszett! Bár nem ezreztem (még).

Utóbbi idők egyik legjobb single player élménye!

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#127005) mcwolf79 válasza Wesder (#126973) üzenetére


mcwolf79
veterán

Arról van infó , hogy only 30 fps lesz , vagy lesz opcionális perf mód ?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#127006) Bad Pritt válasza mcwolf79 (#127005) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nincs, csak a 30fps pletyka.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#127007) NJanika


NJanika
aktív tag

Van lista azokról a játékokról amelyeket már nem lehet beszerezni a Store-ban ? Pl: Forza Horizon 1
360 játékokra gondolok elsősorban. :R

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#127008) oriic válasza Bad Pritt (#127006) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van már szóbeszéd uncapped framarete-ről is. [link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#127009) Redneck válasza oriic (#126999) üzenetére


Redneck
veterán

Oldalra döntött gettós gangsta célzás, recoil nyomokban (sem), nyíl + falon át látható ellenség, meg krokodil támadás. Ez mitől Delta Force vajon?
FAR of Duty: Warzone 8, vagy Call of CRY inkább.

Egyébként nem néz ki rosszul, és ha PVE lesz a lényeg, még jó is lehet coopban pár órára.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#127010) manokaki


manokaki
őstag

Sikerült..

[ Szerkesztve ]

(#127011) axlfsi


axlfsi
veterán

Sziasztok!

Ilyenkor mi a teendő?

...van még persze magyar bankos kártyám is, de nyilván az is használ 3DS azonosítást.
Nem is értem, manapság miért nem kötelező ez mindenhol?

Ti, hogyan, mivel fizettek MSstoreban, ha nem giftcarddal?:F

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#127012) Norb79 válasza axlfsi (#127011) üzenetére


Norb79
őstag

Nekem a revolutot dobta vissza a napokban, mert prepaid kártyával nem lehet prepurchaseolni a megjelenés előtt több, mint 10 nappal. Elmebetegek!

(#127013) Wesder válasza axlfsi (#127011) üzenetére


Wesder
félisten

"Ti, hogyan, mivel fizettek MSstoreban, ha nem giftcarddal?"

Yettel szàmla, vagy Revolut kàrtya.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#127014) Redneck válasza axlfsi (#127011) üzenetére


Redneck
veterán

Webkártyával, de simán megadnám az MS-nek a fizikai kártyám is.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#127015) axlfsi válasza Redneck (#127014) üzenetére


axlfsi
veterán

Megadnám az adataim én is, de az Unicredit kártyámmal való fizetés esetén ugyanúgy kelleni fog a 3DS (SMS-ben kód...) :U

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#127016) Redneck válasza axlfsi (#127015) üzenetére


Redneck
veterán

Nem vagyok benne ennyire a bankos témában, de nekem szokott jönni hitelesítő kód, és telekódot is meg kell adnom mellé. Igaz ez a Csányi féle bank.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#127017) gianni85 válasza axlfsi (#127015) üzenetére


gianni85
veterán

Simán megy (vagy eddig ment, idén még nem vásároltam) visa és mastercard, előbbinél appos validálás van, utóbbinál jelszó és sms.

(#127018) axlfsi


axlfsi
veterán

OK, köszi srácok, .... később akkor ránézek az Unis fizikai kártyával a történetre (a két Outlast most nagyon jó áron van! MUST have! :C :K )

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#127019) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Minden rendesen megvásárolt játékhoz kel egy game pass a multi player funkcióhoz konzolon? :)) .

(#127020) Wesder válasza Marcsello31 (#127019) üzenetére


Wesder
félisten

Igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#127021) beyruth82 válasza axlfsi (#127018) üzenetére


beyruth82
veterán

Most nézem, hogy 1000 ft a két rész? Be is húztam :DD Régebben még pc-n játszottam mindkettővel de egyiket se fejeztem be mert túl félelmetesek voltak. Teszek majd egy próbát xboxon is hátha :)

(#127022) Wesder


Wesder
félisten

LEAVING SOON:
#XboxGamePass

March 15th

• Shredders (Console, PC, Cloud)
• Ni no Kuni Wrath of the White Witch (Console, PC, Cloud)
• Hard space: Shipbreaker (Console, PC, Cloud)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#127023) parandroid válasza Norb79 (#127012) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Yep, ezzel engem is szivatott, mire rájöttem, mi a baja. Vsárolni bezzeg már az eldobható revoluttal is lehet. Én meg emiatt kértem fizikai kártyát tőlük, de a pre-purchase azzal sem megy. Mondjuk nem baj, egyszer volt 8 eur, aztán jó ha van...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#127024) Marcsello31 válasza Wesder (#127020) üzenetére


Marcsello31
őstag

Rendben köszönöm!

(#127025) Redneck válasza beyruth82 (#127021) üzenetére


Redneck
veterán

Kész vagyok ezektől a horror sétaszimulátoroktól. Próbáltam az Outlastot, de annyira para volt a fegyver nélkül bolyongás, hogy hamar elengedtem. Egyszerűen ijesztő a tudat, hogy nincs mivel megvédeni magam.
Pedig szeretem a horrort, de csak akkor, ha szükség esetén adhatok a szájuknak. :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#127026) beyruth82 válasza Redneck (#127025) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen, meg idegesítő is, hogy csak menekülni tudsz. Engem is kikészítenek de 1000ft a két rész whistleblower dlc-vel együtt. Ennyiért lassan 1 kiló kenyeret se kapni. Outlast 2-nél mindig elkapott ő:

A félelem és frusztráció miatt hagytam abba inkább. Kíváncsi vagyok xboxon milyen a játék, főleg wireless fülessel, este besötétítve majd. :DD

[ Szerkesztve ]

(#127027) péjé


péjé
őstag

sziasztok,
vki játszik itt wrc10-el kontrolleren? nem tudom eltalálni a beállításokat, megnéztem pár youtube guide-ot de nem lettem okosabb. Vkinnek itt tuti tipp? köszi

(#127028) laracroft


laracroft
aktív tag

Én meg csak most értem oda a STAR WARS Jedi: Survivor játékhoz.
Le vagyok nyűgözve 😀.
Nagyon szép és nagyon nehéz abbahagynom mikor vége az énidőmnek 😀😀

(#127029) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Törökországba mivel érdemes utazni? ;]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#127030) Redneck válasza D1L1ZS (#127029) üzenetére


Redneck
veterán

Én repülővel mennék, mert autóval elég sok idő. ;]
Jó hárombetűs légitársaság a pozitív töltésű szubatomi részecske nevét tartalmazó, de annyira nem vagyok benne.

beyruth82:
Már nem gyűjtök címeket. PC-n sem volt értelme, és boxon is sok kimaradt a megvettek közül.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#127031) beyruth82 válasza Redneck (#127030) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem is. Megvettem xboxot akkor a heppem volt, hogy a pc-n már kijátszott legjobb címeket xboxra is megvegyem (pl: metro játékok, cyberpunk, és egy vagon másik). Ezekből mondjuk a cyberpunkot még 2x kijátszottam xboxon is de egyébként tényleg nem sok értelme van a dolognak. :)

(#127032) Redneck válasza beyruth82 (#127031) üzenetére


Redneck
veterán

Párat én is behúztam így, de mostmár létszámstop van. Nyomom azt ami eddig kimaradt, így sincs rá elég időm. Egyébként megkövetem magam az előző téma miatt. Egy jó parás, Terminator univerzumban játszódó menekülős horrort megnéznék.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#127033) homerhamm válasza D1L1ZS (#127029) üzenetére


homerhamm
addikt

bud.hu ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#127034) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Már egy ideje csinálom a napi rewards feladatokat. Ha jól számolom, akkor éves szinten 60-70 eurót össze lehet szedni ezzel a napi pár perces melóval. Évente egy új játék ajándékba. (vagy sok olcsó.) Az nem rossz.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#127035) parandroid válasza icemad (#127034) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kicsit többet. Jan. 22-én váltottam be utoljára, akkor kb nulláztam a pontjaimat, ma meglesz a 30k. Mivel 10 a EUR-s utalvány 9650 pont (ha GPU előfizető vagy), így ebből kijön 30 EUR 40 nap alatt. Bűr én személy szerint rájötem, hogy jobban járok, ha inkább game pass-ra váltom be, így az 'ingyen' van, a játékokat meg inkább veszem, amikor akciós, és akkor is izlandról. :B

Perpillanat a lejobban szerintem a 3 hónapos core előfizu éri meg 15000 pontért, az 50 napot ad hozzá a meglévő GPU-hez. Ha direktben egyhavi GPU-t vennék belőle, az 12000 pontban fájna, szóval így jobban jössz ki kicsit.

A beváltott készpénzes utalványokkal meg vigyázni kell, mert lejárnak, asszem 3 (vagy 6?) hónap után, szóval csak akkor váltsd be a pontokat, amikor vennél is valamit.

De ne fájdítsuk az őshazában élők szívét, mert ők ennek a pontmennyiségnek csak a töredékéhez férnek hozzá. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#127036) icemad válasza parandroid (#127035) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azt, hogy a francba csinálod? :Y Kb 6 hét alatt 30k pont? Az heti 5k pont. Nekem sehogy sem jön össze ennyi. Ha mindent maxolok, akkor talán 3k hetente.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#127037) consono válasza parandroid (#127035) üzenetére


consono
nagyúr

A töredékéhez és azt sem lehet semmi értelmesre beváltani :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#127038) Wesder válasza icemad (#127036) üzenetére


Wesder
félisten

Vannak PC-s meg mobil appos questek, az alapból 250 pont/nap.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#127039) icemad válasza Wesder (#127038) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, azokat is csinálom. Úgy jön ki nálam a 3k pont/hét.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#127040) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Írtam egy kis szösszenetet egy Series S fóliázásáról. Akit érdekel, az megtalálja logout.hu-n. [link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#127041) l.skywalker válasza Wesder (#127038) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mármint a fejlett nyugaton. Game Pass Quests változatlanul nincsen Magyarországon

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#127042) gianni85 válasza parandroid (#127035) üzenetére


gianni85
veterán

De ne fájdítsuk az őshazában élők szívét, mert ők ennek a pontmennyiségnek csak a töredékéhez férnek hozzá. ;]
mi megvesszük teljes áron, mert megtehetjük ;] :DDD

(#127043) parandroid válasza icemad (#127036) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Reggel a tablettel kezdek, reggeli közben, hírolvasás hírenként 3 pont, max 30. Linkajánlók, kvízek (nem kell megcsinálni, csak kattints rá) naptól függően 50-100 pont. Asztali gépes, vagy tabletes bing használat keresésenként 3 pont, max 90, mobil appból ugyanez max 60. Szóval csak ebből összejön minimum 300 pont naponta. 7 naponta 100-150 pont streak bónusz.

Emellett mobil app elindítása 5-25 pont, a hülye bejeweled 5 pint (bónusszal 13), játez egy pc játékot 10 pont (bónusszal 25), játssz valami multit pc-n 100 pont (bónusszal 250). Szóval ez kb 300 pont a pc játék + mobil app kombóval.

Xboxon heti 100 pont fix, néhány hetente 1000-2500 pont bónusz a streakedhez.
Napi feladatok (mobil app + xbox, vagy pc játék) minden nap egy gp játék indítása + egy achievment game passban 3+5 pont, ami pite, viszont ha megcsinálsz heti 9-et a fentiekből (akármilyen kombóban), első héten a hónapban 100, aztán 240, 500, és a negyedik héten 1000 pont bónusz.

Nem egy nagy dolog, Forzát úgyis napi szinten játszom, híreket olvasom, keresőt szoktam használni, max olyan fél óra naponta az egész, de ennek egy jó részét úgyis ezzel
töltenéd.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#127044) Skynet258 válasza D1L1ZS (#127029) üzenetére


Skynet258
veterán

Az Urban VP* csodás és ingyenes járataival én már láttam sokféle csodát a világban, a híres török 2000Ft-os Ubi+-tól kezdve az amerikai 900Ft-os havi GPU-ig, na és persze a játékok amiket az út során érdemes aprópénzért felmarkolni. Elviekben elvisznek a világ bármely pontjára, bár amikor próbálkoztam akkor Nigéria és Egyiptom nem volt az úticélok között, de Brazília és persze Argentína, ami szintén egy kedvelt utazási hely, ott volt az állomások között.
Gyors kiszolgálás, ingyenes, sosem volt turbina probléma, nagyszerű társaság! :K

https://geekpulse.hu

(#127045) D1L1ZS válasza Skynet258 (#127044) üzenetére


D1L1ZS
őstag

:DD :C Nice, köszi szépen! Ma akkor repülök! :D

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#127046) Moby válasza Skynet258 (#127044) üzenetére


Moby
addikt

Nigériának van saját. Ez is a neve :)

(#127047) PiszokAlfréd válasza Skynet258 (#126960) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Én a Resistance-et is végigjátszottam vagy háromszor.
Nem azért, mert olyan kimagaslóan jó játék, hanem az eltalált hangulat miatt.
Szerintem aki anno kölyökként látta az első két részt, annak mást jelent a Terminator mint a mai srácoknak.

(#127048) NJanika


NJanika
aktív tag

Kezdett behalni a SX. megint takarítottam. Torx csavarhúzó , műanyag feszítő, levegő, 15p és olyan mint ujkoraban ;)

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#127049) manokaki


manokaki
őstag

Segitsen valaki aki játszott a vagy játszik az Avatar-ral , hoy lehet vele sprintelni futni ? :D
kontroleren mit kell csinálni ?

(#127050) beyruth82 válasza manokaki (#127049) üzenetére


beyruth82
veterán

Bal analóg kart lenyomva kell tartani.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.