Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85001) AMD Power


AMD Power
titán

CP2077 után most nincs mivel játszanom. Közel 2 hónap alatt egy olyan játék sem került be a GP ami érdekelne. Rég nem volt ilyen. Így folytatplom tovább a 2 éve elkezdett FM6-t. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#85002) ρσгτσ válasza Menni (#84996) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem tudom, nálam rendesen működött eddig. Tegnap vásároltam vele utoljára.

Gondolom van a kártyán univerzális, mobilvásárlásra felhasználható keret? Bár akkor nem ilyen hibának kellene lennie. Lehet csak valami belső probléma.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#85003) Bad Pritt válasza AMD Power (#85001) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pedig mostanában rohadt sok jó meg érdekes játék bekerült, Scarlet Nexus, Life is Strange True Colors, Lost in Random csak pár példa.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85004) S@c@ válasza Wesder (#84997) üzenetére


S@c@
őstag

Lehet rá kell vennem magam az outlast 2-re? :O Para game nagyon.

(#85005) mike1334 válasza Bad Pritt (#85003) üzenetére


mike1334
veterán

Lost in Randommal végeztem is :)
Elborult egy játék, kb, mint anno az Alice volt, csak nem olyan véres. Hasonlít hangulatban és vizualitásban a Tim Burton animációkhoz, kissé groteszk, de (többnyire) szerethető szereplők :)
Mondjuk a harc része szerintem kicsit monoton, de hát erre építették fel az egész világot. Más kérdés, hogy sokadik olyan játék, ami egy minisorozatként tv-ben jobban tetszett volna, mint játékként.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#85006) Menni válasza ρσгτσ (#85002) üzenetére


Menni
csendes tag

Csütörtök este óta nem tudok vásárolni, mindig így szoktam venni storebol.

(#85007) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Még ma elindíthatod a PC Game Pass három hónapos próba-előfizetését.

"Köszönjük, hogy játszol, és támogatod az Xbox Game Studios legújabb PC-s játékainak sikerét! Ha játszol a Halo Infinite, a Forza Horizon 5 vagy az Age of Empires IV játékkal a számítógépen a kiadás időpontja és 2022. február 28. között, megbecsülésünk jeléül ajándékba adunk egy három hónapos PC Game Pass próba-előfizetést (csak az új tagok számára)."

ZX Spectrum - Commodore 64

(#85008) Menni válasza Menni (#85006) üzenetére


Menni
csendes tag

Sikerült, át tettem a kártyát másik telefonba és egyből jött SMS. Samsungra nem jött, huaweire igen. :W

(#85009) icemad válasza Menni (#85008) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Samsungnál is van spam szűrés, lehet az kavart be valamit.

(#85010) sityuka89 válasza nincsnév007 (#84998) üzenetére


sityuka89
tag

Amit én néztem, az Warzone, FIFA 21-22, és a Forza 5 volt

(#85011) AMD Power válasza Bad Pritt (#85003) üzenetére


AMD Power
titán

Megnéztem őket. Egyik sem az én jatekom. :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#85012) beyruth82 válasza mike1334 (#85005) üzenetére


beyruth82
veterán

Hány óra alatt vitted végig?Feleségem aki eddig hozzá se szagolt a videójátékokhoz a közös it takes two-zassal rákapott es most a lost in randommal játszik.Ki se lehet robbantani a gép elől.Szerencse hogy ma dolgozok.Az első pályát végig vitte, most kapta meg a checkmate achievmentet, jelezte a telefonon az alkalmazás 😂😂😂
Mennyi van még hátra belőle?
Nulla angol tudással és teljesen kezdő gamerként totálisan rákattant a gamera.Teljesen kitúr ha ez így folytatódik. 😂

(#85013) Wesder válasza beyruth82 (#85012) üzenetére


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#85014) icemad válasza beyruth82 (#85012) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Eskü azt olvastam, hogy totálisan rákattant a ganéra! :DDD

(#85015) beyruth82 válasza Wesder (#85013) üzenetére


beyruth82
veterán

Ne már!!! Ez neki kb a duplája akkor 😱😱😱

(#85014) icemad
Azt meg jól kitúrja mi? 😂😂😂

[ Szerkesztve ]

(#85016) AMD Power


AMD Power
titán

Van ott olyan aki végigtolta a FM6. Hiába nyomom, versenyzek. Soha nem lesz vége. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#85017) erdey_a


erdey_a
őstag

végre letölteném az age of empires 3-at a laptopra. telepítettem valami xbox appot is a gépre, kattintok, hogy telepítés, erre közli, hogy a játék magasabb besorolású, mint a fiókhoz beállított korlátozás, és keressek egy felnőttet. elmúltam 40. mit kúrok el? mit állítsak át? hol?

Vérboci

(#85018) homerhamm válasza AMD Power (#85016) üzenetére


homerhamm
addikt

Passz. Engem az érdekelne, van még élet a multiplayerben? :)

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#85019) erdey_a válasza erdey_a (#85017) üzenetére


erdey_a
őstag

fakk. egy ki- és bejelentkezés megoldotta

Vérboci

(#85020) homerhamm válasza erdey_a (#85019) üzenetére


homerhamm
addikt

Örök gyerek vagy? :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#85021) mike1334 válasza beyruth82 (#85012) üzenetére


mike1334
veterán

33 achi lett meg a 40ből, és olyan 18 óra lehetett talán. Napi 2 "világot" fejeztem be, összesen 6 van, 3 nap alatt be is fejeztem :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#85022) AMD Power válasza homerhamm (#85018) üzenetére


AMD Power
titán

Azt nem tudom. Én a Career módot csinálom benne, változó intenzitással kb 1 éve. :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#85023) l.skywalker válasza erdey_a (#85017) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

FYI: Ez a konzolos topik. Ha tudunk segítünk, de az ilyen kérdéseket a PC-s topikokba érdemes címezni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#85024) Bep válasza homerhamm (#85018) üzenetére


Bep
senior tag

Úgy 3 éve sem volt semmi. De úgy össz-vissz az egész FM-ben nulla élet van a multiban. Tavaly már FM7-ben is haláli csend volt, csak a béta szabályrendszeres lobbyban. Igaz ott meg vérpistikék küzdöttek.

(#85025) heavygrip válasza icemad (#84976) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Értem. Na akkor csinálok új fiókot,mert nincs Microsoft email címem. Köszönöm szépen mester a segítséget.

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#85026) Moby válasza S@c@ (#85004) üzenetére


Moby
addikt

4 euro sincs a bundle argentín kódban, olyan nagyon nincs értelme érte kapkodni :D

(#85027) homerhamm válasza mike1334 (#85021) üzenetére


homerhamm
addikt

Aha, érdekes, az FH2 mundíg talál lobbit, és még játszóterezni is tudok, mindig van 6-7 játékos benn. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#85028) mike1334 válasza homerhamm (#85027) üzenetére


mike1334
veterán

Hát ez tényleg érdekes :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#85029) Steve1207 válasza Moby (#85026) üzenetére


Steve1207
veterán

Az a bundle az első rész csak a Whistleblower kiegészítővel. Én is hanyagoltam a pass-os nagyon olcsó címeket, a bundle amúgy 1e alatt szokott menni hazai akciókor, de a második rész is 1,2e-ért, szóval nem egy nagy összeg.

.

(#85030) erdey_a válasza l.skywalker (#85023) üzenetére


erdey_a
őstag

jó hát én a gémpassz miatt jöttem automatikusan ide :D
noch dazu, a PC-s telepítéshez is xbox app kell :D

Vérboci

(#85031) Moby válasza Steve1207 (#85029) üzenetére


Moby
addikt

Ezek nem baj, ha kikerülnek, és átadják a helyet olyannak, aminek tényleg van is értelme, hogy bekerüljön (ezek sem rossz játékok, csak filléres kacatok már)

(#85032) l.skywalker válasza erdey_a (#85030) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem gond, csak több tapasztalat van. Van direkt PC Game Pass topik is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#85033) Steve1207


Steve1207
veterán

Sikeresen szétcsúszott a hosszú hétvége, majd 60 óra került a Sekiro-ba. Lehet itt darálni szépen, kis kedvcsináló az újaknak, tiszta Tomb Raider ugrabugra, igaz a végét itt benéztem. Már első látásra megtetszett ez a hely fagyipénz gyűjtésre :)

.

(#85034) Wesder válasza Steve1207 (#85033) üzenetére


Wesder
félisten

Én még Sekiro-zom magam, és barátkozom vele. Egyelőre nem volt meg a click mint az Elden Ringnél, igaz nem is igazán haladtam még vele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#85035) beyruth82 válasza mike1334 (#85021) üzenetére


beyruth82
veterán

Azért neki biztos több idő lesz szerintem. De azért elképesztő, hogy rákattant mikor eddig nem is érdekelték ezek a dolgok. Tök kezdő játékos én meg este ülök a munkahelyen, ő otthon játszik a telefon meg jelez, hogy szerzi az achievmenteket. Ráadásul nem is akármilyeneket. 😂😂😂

(#85036) csaabz válasza AMD Power (#85001) üzenetére


csaabz
őstag

Az FM6-ot én elő szoktam venni a mai napig, megvan a 2 kiegészítője is. Egyszerűen sosem fogynak el a versenyek :)

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#85037) Phoen|x válasza Wesder (#85034) üzenetére


Phoen|x
őstag

Ha kipörgetem az Elden Ring-et én is tuti elkezdem. Igaz ez nem mostanában lesz. Még csak Caria manorban vagyok.

Go Gunners!

(#85038) AMD Power válasza csaabz (#85036) üzenetére


AMD Power
titán

Csak megyek és megyek... És mindig van verseny. Ezzel amúgy szerintem kicsit túl lőtek a készítők a célon. :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#85039) lastmohican2


lastmohican2
tag

Nálam a Galaxis őrzői ment le a napokban.

Gyönyörű a játék, az egyik legszebb, amellyel eddig xboxon játszottam. Quality módban futott, melyhez az elején hozzá kellett szokni, de miután ráálltam nem volt zavaró.
A játékmenet kicsit lassan indult be, de a végére nagyon élveztem a harcokat is. A játék elején nincs sok skillünk, így kicsit unalmas volt a harc, de miután kinyitottam jó pár képességet, nagyon jók lettek a harcok is.
A muzsika kellemes végig, a liszenszelt számok többnyire nálam is szerepelnek a lejátszási listáimon. A történet is érdekes volt végig.

Erős négyes nálam. Azért nem több, mert sajnos a sok dumának csak kis részét sikerült lekövetnem, mert vagy játszottam, vagy figyeltem, olvastam mit beszélnek egymással hőseink. Sajnos az angolom nem olyan jó, hogy a kettő egyszerre menjen. Továbbá nem vagyok benne a 'lore"-ban (csak az első filmet láttam), így az ide kapcsolódó beszélgetések sem adták meg azt a pluszt, ami miatt többet adnék rá.

Egyedüli bosszantó dolog a játékkal kapcsolatban az az achievement rendszer. Sajnos szoktam foglalkozni ezzel is, s emiatt van a játékkal kapcsolatban sajnos negatív érzésem is (bár ezt elvonatkoztam az értékeléstől). Az egyik legbosszantóbb, hogy átnézel minden zugot, s összegyűjtesz mindent, s erre a játék végén nem kapod meg az érte járó trófeát, mert bebugolt. Kevésbé bosszantó, de idegőrlő, s időpazarló, amikor vársz egy társad speciális támadására, hogy a játék random beadja-e vagy sem.

Lehet el kellene eresztenem ezt az egészet, s csak élvezni a játékot...

(#85040) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Deals with Gold (DwG) akciós lista
Április 26. ~12:00 - ig érvényes ajánlatok*:

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale Plus Spring Sale

*a Spring sale április 21-én ér véget

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#85041) .LnB válasza l.skywalker (#85040) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Life is Strange Season 2 az milyen? Elkezdtem az elsőt, tervezem utána a Before the Storm-ot majd. De a másodikról mint ha nem hallottam volna sok jót.

szerk.: Ja, azért kérdezem mert akciós.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85042) Bad Pritt válasza .LnB (#85041) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Pedig jó játék az is, a karakterek kevésbé szimpatikusak, ezért marad el az elsőtől. Nekem a sztorija jobban tetszett, mint az első szezoné.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85043) .LnB válasza Bad Pritt (#85042) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor megveszem szerintem azt is már most. Ha már akciós.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85044) BogTa


BogTa
friss újonc

Sziasztok!
Vannak itt Borderlands fanok? Ha igen nyomulhatunk közösen a 3. résszel, sztori 1x kivéve, de így minden lényeges infónak tudatában úgy érzem, jobb lenne többen irtani az ellent a jobb loot reményében! :DD

R.I.P. FireHawk!

[ Szerkesztve ]

(#85045) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#85046) negyven2 válasza IntelKiller7 (#85045) üzenetére


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#85047) Bad Pritt válasza negyven2 (#85046) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az jó fogás lenne, ha ezzel együtt tennék elérhetővé a 60 fps módot az Origins-hez.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85048) IntelKiller7 válasza negyven2 (#85046) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Pont az Origins van meg. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#85049) homerhamm válasza IntelKiller7 (#85048) üzenetére


homerhamm
addikt

Nekem is. :D Meg ezen kívül meg kettő. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#85050) icemad válasza IntelKiller7 (#85048) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem meg (szerintem) az összes. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.