Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97001) vm93hun válasza l.skywalker (#97000) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Hacsak nem bízzák meg őket NFS fejlesztéssel.
Indirekt módon már volt rá példa. Slightly Mad Studios készítette a két Shift epizódot, ami később a Codemasters-be lett beolvasztva.

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#97002) l.skywalker válasza vm93hun (#97001) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen ez lehetséges. Mondjuk az nem lenne rossz és rögtön kezdhetnék egy remaster/remake NFSU-val :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#97003) Bad Pritt válasza vg (#96994) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A töménytelen mennyiségű szar mellett.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#97004) persil válasza vm93hun (#96995) üzenetére


persil
nagyúr

Evidens, de "jobb" megoldas nincs.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#97005) .LnB válasza l.skywalker (#96997) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagy probléma nincs ezzel. A Project Cars amivé lett, ahonnan indult, amilyen ambíciókkal.. Megérdemli. Dirt-nél remélem a Dirt Rally-t nem érinti. A Dirt-ért meg aztán egy fikarcnyit se kár. Egy szenny volt.
De ebben az esetben, vélhetően csak a Dirt névről lehet szó, mivel WRC lesz gondolom náluk az új rali játék címe.
Szóval kivételesen érthető döntések szerintem, hiába az EA hozta meg őket.

ui: Nem is tudtam eddig, hogy a Project Cars is náluk van volt. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#97006) IntelKiller7 válasza l.skywalker (#96997) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ha azt nezzuk miket muveltek az utobbi evekben, mindenki jol jart. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#97007) plejik


plejik
addikt

Nem ide tartozik, de szeretnék veletek néhány gondolatot, tapasztalatot megosztani.

Nekem mindig is csak Xbox konzoljaim voltak, az azon megjelenő játékok álltak az Én stílusomhoz a legközelebb. Viszont pár hete arra adtam a fejem, hogy veszek egy PS5 -öt az XSX mellé a Pókember játékok miatt. (Amik zseniálisak szerintem.) .

Nos amik eddig jöttek tapasztalatok:
Konzol megjelenés minőség: Szemre és érzésre is a XSX egy sokkal masszívabb minőségibb konzol érzetét kelti mint a PS5. Nekem kicsit gagyi hatásúak a fekete zongoralakk részek rajta, a fehér teakaró részek sem a legminőségibbiek. Viszont súlyra érezni, hogy nem spórolták ki a belső részéből az anyagot.
Kontroller:
Én XSX -hez már megjelenése óta egy Elite 2 -es kontrollert használok így ehhez hasonlítom a sima DualShock Kontrollert. Elsőre semmi extra, jó a fogása, kézre áll itt is minden. Viszont itt a rezgő motor az zseniális, Gran Turismo 7 alatt mindent érezni, rázókő, úthiba, milyen irányból kapják a kerekek a terhelést, a fék felkeményedik ha sokat pumpálod stb. Arra azt kell mondjam nagyon jó.
Szoftver:
Itt semmi extra nincs tipikus konzolos felület áttekinthető, gyorsan megtanulható.

Viszont ami érdekes, hogy a kontollernek külön meg kell adni mikor kapcsoljon ki, nem mint a boxnál, ha kikapcsolod a gépet kikapcsol a kontroller, itt nem.

Gyári füleshez külön kis vevő egységet kell a PS-be dugni és úgy működik. Xboxon ezt érdekes két gomb lenyomása után automatikusan + eszköz nélkül meg tudták oldani.

Store-os játékokat digitálisan nehéz hozzá kapni vagy is nem is nagyon lehet, még a xbox konzolokra elég nagy a felhozatal ezen a téren, nem feltétlen kell mindent megvenni a store ba.

Bár itt is van a PSN szolgáltatás ami nem rossz, de sokkal drágábban lehet hozzá jutni mint boxon ami szintén nem valami fancy.. :DDD

Összeségében, nekem érződik a keleti vonal rajta, de nem rossz konzol ez sem.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#97008) negyven2


negyven2
veterán

AMD FSR 2.1 támogatás érkezett a Cyberpunk 2077-hez... ezek szerint megvan már a 4K/120fps :D

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#97009) vm93hun válasza plejik (#97007) üzenetére


vm93hun
aktív tag

"Store-os játékokat digitálisan nehéz hozzá kapni vagy is nem is nagyon lehet, még a xbox konzolokra elég nagy a felhozatal ezen a téren, nem feltétlen kell mindent megvenni a store ba."

Na, ezt most jól megaztmondottad! :))
Store-os játékokat eleve csak digitálisan lehet megvásárolni, ha csak nem arra gondoltál, hogy letöltőkódokat nem lehet PS-es játékokhoz venni. Akkor már helytálló a kijelentés

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#97010) Big_Boss válasza negyven2 (#97008) üzenetére


Big_Boss
aktív tag

Viszont ami érdekes, hogy a kontollernek külön meg kell adni mikor kapcsoljon ki, nem mint a boxnál, ha kikapcsolod a gépet kikapcsol a kontroller, itt nem.

Kontrolleren PS gomb hosszan nyom -> Pihenő mód/kikapcsolás. A konzollal együtt kikapcsolj a kontrollert is.

(#97011) hombre[EU] válasza vm93hun (#97009) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ugyanúgy lehet venni lopott kulcsokat :D [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#97012) Wesder válasza hombre[EU] (#97011) üzenetére


Wesder
félisten

Nem minden kulcs lopott, ne általánosítsunk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#97013) Moby válasza plejik (#97007) üzenetére


Moby
addikt

>Gyári füleshez külön kis vevő egységet kell a PS-be dugni és úgy működik. Xboxon ezt érdekes két gomb lenyomása után automatikusan + eszköz nélkül meg tudták oldani.

Nincs ebben semmi érdekes. Az xbox egy saját átviteli szabványt használ, ahhoz igazodik a füles is, így nem kell hozzá külön, cserébe semmilyen mást nem támogat, ezért kapható hozzá kb 3 típus, amivel működik. A PS5 ilyet nem tartalmaz, cserébe minden létező külső hangkodeket támogat, és negyvenmillió illeszthető füles létezik hozzá. A gyári mindkettőhöz a kalap szar kategória, szinte mindegy, hogyan csatlakoznak.

(#97014) IntelKiller7 válasza hombre[EU] (#97011) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Azert az argentin regios Xbox kulcsokkal nincs biras. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#97015) plejik


plejik
addikt

vm93hun:

Elnézést rosszul fogalmaztam, valóban erre gondoltam, de valóban ne általánosítsunk, hogy minden lopott.. :U

Big_Boss:

Én azt tapasztaltam, hogy nem kapcsolja ki teljesen, valóban nem "világít" tovább, de teljes töltöttségről másnapra majdenm nullára merült. Viszont ha külön a beállításokba bekapcsolom, hogy a kontroller 10 perc inaktivitás után teljesen kapcsoljon ki, akkor érdekes módon másnapra megmaradt a teljes töltöttség úgy, hogy játszottam is rajta.

Moby:

Ezt a részét Én annyira nem vágom a dolgoknak, nekem az egyszerűség és a tényleges plug and play volt a szemem előtt. Nekem pl.: az xbox gyári fülese teljesen jó, mivel a bal fülemre teljesen süket vagyok így nálam a tárhangzás sem nagy szempont. (annó ezért is adtam el az 5.1 es házimozi rendszerem, mert balról semmit nem hallottam... :DDD :DDD :DDD )

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#97016) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

WRC Generations

ZX Spectrum - Commodore 64

(#97017) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Death Stranding
(PC Game Pass is benne van)

ZX Spectrum - Commodore 64

(#97018) Madoc válasza ρσгτσ (#97017) üzenetére


Madoc
veterán

De ez nem az xbox topic?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#97019) ρσгτσ válasza Madoc (#97018) üzenetére


ρσгτσ
őstag

PC Game Pass -t érintő témák eddig is elfértek itt OFF -ban. Többen PC -t is használnak.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#97020) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

(#97021) Wesder válasza ρσгτσ (#97019) üzenetére


Wesder
félisten

Lassan már semmit sem lehet berakni sehogysem a topikba az Xboxon kívül, különben egyesek szívrohamot kapnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#97022) csuvicsuva válasza Wesder (#97021) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Megvetted végül a PS-t? ;]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#97023) ρσгτσ válasza Wesder (#97021) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mondjuk elsőre én is gondolkoztam, hogy betegyem -e, de aztán úgy döntöttem itt is van helye OFF -ban. Mivel a Game Pass közösség is hozzájárult ehhez, még ha PC is.

Az meg ugye el szokott itt férni néha OFF -ban, néha ON -ban.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#97024) Madoc válasza Wesder (#97021) üzenetére


Madoc
veterán

Ja, egyesek nem birják ha másoknak hozzászólási kényszere van. Helye van mindennek.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#97025) Wesder válasza csuvicsuva (#97022) üzenetére


Wesder
félisten

Váratlan kiadásom keletkezett, így halasztani kellett, viszont úgy néz ki hogy már nem annyira nehéz MSRP áron venni egyet. Az előző héten több napon is egész nap rezgett a teló hogy MM, Saturn, Amazon, Euronics, PS Direct van elérhető gép.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#97026) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

(#97028) l.skywalker válasza ρσгτσ (#97023) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A PC Game Pass-nak éppen van saját topikja.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#97029) elder troll válasza l.skywalker (#97028) üzenetére


elder troll
senior tag

Viszonylag kevés témát követek, nekem kifejezetten hasznos a pc game pass infó.
Közben benéztem a témába, a hsz-ek közel 40%-a tőled van, vagyis viszonylag kevesen követik.

(#97030) ρσгτσ válasza l.skywalker (#97028) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ami nem túl aktív, de én például nem is használom. Eddig is elfért itt. Ezután már nem?

Felhőzés is csak akkor fér el, ha konzolon történik? Mert ez az Xbox topik?

ZX Spectrum - Commodore 64

(#97031) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Ha már annyit beszéltünk a napokban az új AC-kről, tegnap este úgy döntöttem, hogy kíváncsiságból rálesek az Odysseyre és meglepődve tapasztaltam, hogy úgy beszippantott, mint anno, amikor elkezdtem. Most Korfu szigetén vagyok, ez mikor került be a játékba? Mert nem rémlik, hogy 2018 végén ott lett volna a küldetések között.

Urak, össze ne vesszetek már megint hülyeségeken. Majd ha esetleg visszatérek az OFF topikba, akkor engem oszthattok nyugodtan. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#97033) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#97026) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Sonic Frontiers - Launch Trailer

ZX Spectrum - Commodore 64

(#97034) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#96980) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Halo Infinite
Winter update

11 gigás a frissítés. Bár nem sok, de ha valakinél gyengécske net van, ezzel érdemes számolnia. Már tölthető.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#97035) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

[link] Új Cyberpunk 2077 frissítés a Series S - en! :Y

Ez alapján rohadt jó lett!

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#97036) Bad Pritt válasza D1L1ZS (#97035) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Credit where credit is due, ez tényleg baromi jól néz ki. Én csak akkor vettem észre fps dropot, mikor beült a kocsiba, meg a hülye füst/gőz effekt még mindig az orrod előtt tűnik fel, de amúgy fasza. Lassan lehet érik egy végigjátszás számomra is. :D

Meg köszi a videót a Fallout háttér miatt is, le is cseréltem gyorsan én is. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#97037) D1L1ZS válasza Bad Pritt (#97036) üzenetére


D1L1ZS
őstag

:)

Szeretem azt a csatornát, sok hasznos videója van a srácnak.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#97038) ρσгτσ válasza Bad Pritt (#97036) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Le is töltöm. Miután a Halo működött 30 percig, aztán meghalt. :D

Szerk.:
Bár Forge -ban már akkor is késett a hang a képhez képest. Lövéseknél nagyon feltűnő volt.

Szerk.2.:
Újra jó, de a hang nálam még mindig késik...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#97039) Bad Pritt válasza ρσгτσ (#97038) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én megvárom a zsaru AI patchet és esetleg utána. Halo patchet nekem alig tölti...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#97040) Steve1207 válasza Bad Pritt (#97039) üzenetére


Steve1207
veterán

2 perce indítottam el, már lehúzta az update felét nálam.

.

(#97041) ρσгτσ válasza Bad Pritt (#97039) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Biztos, ami biztos, lent van már a Monkey Island is. Végre játszós este lesz.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#97042) bognar110


bognar110
őstag

Sziasztok. [link] Erről mi a véleményetek? illetve series x hez lenne. Általában cod pörögne vagy lövöldözős játék. 60hz miatt kérdezem. Nem vagyok hardcore gamer.

(#97043) Guitar14


Guitar14
senior tag

Insider Felmérés:
Nintendo Switch XL. :DDD

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#97044) icemad válasza Guitar14 (#97043) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Gyanítom az oled lenne. :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#97045) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Igen, SX-en. Az egyik egy régi TB 600X, amit már nem tudok használni, mert eltört az egyik oldalán a műanyag szár, a másik meg egy Plantronics 800LX. Jelenleg ez utóbbit használom, de ennek meg a lehajtható mikrofonja ment tönkre, de nem multizok, így nem zavar. A jelenségek egyébként csak időnként és rövid ideig jelentkeznek, utána maguktól elmúlnak.

(#97046) Steve1207 válasza ρσгτσ (#97041) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem eddig elég érdekes dolgokat produkált a Halo. Lenne kettő újrajátszós küldetés ugyebár, most fagyott ki teljesen benne. Game restarttól kezdve minden volt, de semmit nem tölt már be a kampányra. Viszont a multi menne, szóval kérdéses, hogy az egészet elcseszte el, amit elértem.
Emellett olyan glitch-ek voltak a pályán, nincs textúra, átlátsz a hajón, szerintem ilyen nem volt régen.

.

(#97047) ρσгτσ válasza Steve1207 (#97046) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Van pár érdekes dolog. Volt hogy a campaign részt töltötte végtelenségig, aztán nem tudtam bezárni a játékot. Plusz a fenti hibák. :D Van néhány panasz a többi játékostól is. Nem sikerült túl jól ez a frissítés.

icemad:
Igen, az. :)

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#97048) Bep válasza D1L1ZS (#97035) üzenetére


Bep
senior tag

Azt látom, hogy a rendőrlámpák még mindig a távolság függvényében mutatnak zöldet/pirosat. Ezt az életben nem fogják megcsinálni :D

[ Szerkesztve ]

(#97049) l.skywalker válasza elder troll (#97029) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mert mindig ide írja mindenki :DDD
De itt nincsenek azok akik valóban PC-n használják a Game Pass-t

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.