Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77951) icemad válasza beyruth82 (#77942) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az egész emberiség történetében nem is nagyon tudok olyan korszakot mondani, amikor ne így lett volna. Mégis itt vagyunk még...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#77952) szimszonos válasza beyruth82 (#77942) üzenetére


szimszonos
őstag

Teljes mértékben igazad van.

[ Szerkesztve ]

(#77953) NoOne1976 válasza Bad Pritt (#77945) üzenetére


NoOne1976
őstag

Nekem úgy rémlik, hogy arról volt szó korábban, hogy akinek megvan a Hitman 3 Access Pass az 1 és 2-höz, az a 3-ból tudja azokat is futtatni. De hogy ez több fpst, más vizuált vagy mit eredményez, fogalmam sincs.

(#77954) Bad Pritt válasza NoOne1976 (#77953) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen, ez igaz, de ebben a csomagban a két Access Pass nincs benne sajnos.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77955) oriic válasza tretyak (#77920) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha máshonnan is jó, SuperGameren is van most gép raktáron. [link]

Live-Die-Respawn

(#77956) krx21


krx21
nagyúr

Srácok, biztos volt téma már. Gondolkodom egy Elite Series 2 beszerzésén… Akinek van, mi a véleménye? Mennyire jó a beépített akkumulátor?

(#77957) [Ixub]


[Ixub]
tag

(#77958) batmanism2x válasza NoOne1976 (#77953) üzenetére


batmanism2x
tag

Hitman 3-ból indítva úgy tudom vannak javított textúra-pakkok első két részben is, mintha DF teszt is lenne a tárgyban

(#77959) Maxxy10 válasza krx21 (#77956) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nekem annó még pre-order volt a konti. Az egyik cserélhető joy gumija szét mált az RB gombot házilag javítottam.. Aksiban sem a legerősebb főleg ha rá van kötve egy fejhallgató de viszont ennek ellenére nem vennék a kezembe másik kontit. És biztosan pre order lesz a harmadik generációs is.

(#77960) MakkMarc válasza [Ixub] (#77957) üzenetére


MakkMarc
csendes tag

Most megy a sírás-rívás, hogy a microsoft felvásárol mindent, tönkreteszi a játékipart.... Azt már elfelejtik, hogy mikor a 90es években a PS1 kinyírta a segát* és kvázi egyeduralkodó lett a piacon, akkor minden jó játékot exklúzívvá tett és minden ip-t megvett,amit csak tehetett. Most fordult a kocka, ilyen az élet.
(*persze ők is hibáztak)

[ Szerkesztve ]

(#77961) bulikavagyok válasza krx21 (#77956) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én ajánlom, szerintem nagyon jó cucc! Az akku brutális, egy töltéssel 30-40 órát megy. Az alacsony töltöttség jelzés után is órákat bír még. De ha teheted, olyan helyről rendeld ahol nem egy év gari van rá!

[ Szerkesztve ]

(#77962) [Ixub] válasza MakkMarc (#77960) üzenetére


[Ixub]
tag

Persze, erre reflektál a meme.

(#77963) Alexios válasza MakkMarc (#77960) üzenetére


Alexios
veterán

Pont ezért nem lenne jó ha megtenné ezt a microsoft is, nem..?

(#77964) Bad Pritt válasza MakkMarc (#77960) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ennyi, iszonyúan változó ez a piac. A 80-as években a Nintendo uralta a nagy részét, a 90-es években a 2000-es évek közepéig a Sony és nem véletlen, hogy míg az ötödik generációba még majd' egy tucat konzolt sorolnak (és mennyi kínai másolatuk is volt!), addig a hetedik generációtól kezdve már csak három gyártó eszközei között oszlik el a piac.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77965) MakkMarc válasza Alexios (#77963) üzenetére


MakkMarc
csendes tag

Teljesen mind1, hogy mi mit gondolunk arról, hogy mi lenne jó vagy rossz. Hosszú távon ez fog történni, ha tetszik, ha nem. Inkább félő, hogy mikor kinyírt mindenkit az MS, akkor már csak előfizetéses rendszer lesz.

[ Szerkesztve ]

(#77966) Döglött Róka válasza MakkMarc (#77965) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nekem bőven jó a gamepass. Már csak Switchre veszek játékot. Igazság szerint jöhetne oda is.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#77967) homerhamm válasza .LnB (#77950) üzenetére


homerhamm
addikt

Ezt már a Far Cry 6-al is eljátszották. :(((

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#77968) .LnB válasza homerhamm (#77967) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na de ott megtámogatták egy olyan szánalom szar tesztel is, amiben le volt írva nagybetűvel, hogy az Ubisoft legjobb játéka ever! :U
Mazur meg mindenhol máshol a sárba tiporja azt a játékot. :D Nem értem, hogy miért nem ő írt róla tesztet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77969) MakkMarc válasza Döglött Róka (#77966) üzenetére


MakkMarc
csendes tag

Havi 1500-2000 Ftért igen. Lehet belőle csemegézni, és a jövőben még jobb lesz a felhozatal. De én személy szerint nem fizetnék érte ennél többet, mert már 35 éve tolom a játékokat és kb. 2-3 cím van, ami érdekes lehet évente, de azt meg szeretem lemezen megvenni, mert boomer vagyok. :DD

(#77970) AMD Power


AMD Power
titán

Halo Infiniti karrier módja hány óra kb?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#77971) krx21 válasza bulikavagyok (#77961) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát meggyőztél… Bár ne tetted volna…. :DD (Drága)
Remélem bejön… :))
A rezgő motorok ugyan azok?

[ Szerkesztve ]

(#77972) mettek válasza krx21 (#77956) üzenetére


mettek
addikt

Nekem kb 6-8 hónapja van meg, hibátlanul teszi a dolgát pedig csak azt használom a boxhoz. Akksi fenomenális. Nagyon nagyon sokáig bírja.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#77973) Bad Pritt válasza AMD Power (#77970) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

nagyjából 2 és 20 között bármennyi lehet, attól függ, hogy játszod. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77974) tretyak válasza oriic (#77955) üzenetére


tretyak
aktív tag

Láttam őket, de sose hallottam még róluk - PS vadászatnál anno fel se merültek. Rendelt innen már valaki tőlük?

(#77975) MakkMarc válasza AMD Power (#77970) üzenetére


MakkMarc
csendes tag

Szerintem nálam 12 körül volt a vége, de sokat tébláboltam.

(#77976) krx21 válasza mettek (#77972) üzenetére


krx21
nagyúr

Köszi, neked is…
Én egyszerűen a minőség érzés miatt gondolkodom. A gyári sajnos kicsit “gagyi” hatású, kattog, műanyag.

[ Szerkesztve ]

(#77977) toompa válasza tretyak (#77974) üzenetére


toompa
őstag

Szlovák cég. Mást rendeltem már tőlük. Megbízhatóak.
A garit úgyis a MS-on keresztül intézed.

(#77978) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg, Xbox gari kérdés. Lehet abból bajom, hogy én több mint egy éve nem aktiváltam a garit a konzolra? Lehet egyáltalán még, ennyi idő után?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77979) toompa válasza .LnB (#77978) üzenetére


toompa
őstag

Ráérsz akkor aktiválni ha baj van. Csak azért érdemes, mert ha nem stimmel a gari hossza, MS ügyfélszolgálat kell a javításához.

(#77980) Zoleee83 válasza .LnB (#77978) üzenetére


Zoleee83
addikt

Persze bármikor lehet aktiválni, nem lesz bajod belőle. Szériaszám alapján nézi a rendszer, ha kevesebb időd lenne a garanciára mint ahogy vetted, akkor az ügyfélszolgálat korrigálja.
Még az én XSX-em sincs aktiválva, jó, hogy szóbakerült.

Szerk.: Nálam nem is kell aktiválni, automatikusan felismerte a gépet a MS fiók/Eszközök alatt, most ezt látom: A jótállás érvényes -> Befejezés dátuma: 12/29/2022

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#77981) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ghostrunner DLC március 3-ra csúszik: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77982) bulikavagyok válasza krx21 (#77971) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szerintem ugyanaz a motor van benne. Küldök privátot!

(#77983) Bad Pritt válasza l.skywalker (#77981) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez amúgy csak szerintem egy piszok nehéz játék? A demót próbáltam és a második pályán valami 140 próbálkozásom volt. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77984) BITBOYS válasza tretyak (#77974) üzenetére


BITBOYS
addikt

Náluk vettem az xsx-et, megbízhatóak.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#77985) Janusz001 válasza oriic (#77955) üzenetére


Janusz001
őstag

Köszi, megrendeltem innen, olcsóbb ez már úgy sem lesz.

(#77986) Wesder válasza [Ixub] (#77957) üzenetére


Wesder
félisten

Bethesda volt az első, az ABK meg a második, ha màr ilyen pàrhuzamot akarunk vonni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77987) AMD Power válasza Bad Pritt (#77973) üzenetére


AMD Power
titán

Mindent próbálok összeszedni, kifejleszteni stb. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#77988) AssAssynn válasza .LnB (#77947) üzenetére


AssAssynn
őstag

Nekem meg pont az a bajom vele, hogy amennyire nehéznek, összetettnek tűnik, és amennyire csábító a szemnek, hogy itt most akkor milyen sok mindent fogok csinálni, na pont annyira egyszerűen végig lehet szaladni a pályán. Picit körbeszaladsz, felfedezel, bedob valami intelt, követed a nyomot, gyakorlatilag csak azt csinálod, amit a játék mond neked és hopp már meg is halt a célpont és csak ki kell szaladnod a térképről. Vagy a másik, hogy előkapod a hangtompítóst és egyszerűen lelövöd a testőrével együtt, a nyomvonala elhagyatottabb részén, és már szaladsz is kifelé.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#77989) Wesder válasza AssAssynn (#77988) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, az easy mód az ilyen, na de nehezebb fokon nincs intel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77990) l.skywalker válasza Bad Pritt (#77983) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én megnéztem stream-en és ennyi elég is volt :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77991) AssAssynn válasza Wesder (#77989) üzenetére


AssAssynn
őstag

Ezeken az ingyenes napokon próbáltam ki 1-2 pályát. Ha jól rémlik nem easy mód volt, de tény, hogy nem a legnehezebben indítottam. De gondolom, ha már könnyebb fokozaton kiismerted a pályát, akkor a nehezebben is megtudod csinálni vele ugyanazt, csak nem rágja a szádba, hogy most mi következik.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#77992) Wesder válasza AssAssynn (#77991) üzenetére


Wesder
félisten

Az AI jobban reagàl, és hamarabb, hallàsa is jobb. Kameràk is működnek, stb.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77993) arpi6k válasza tretyak (#77974) üzenetére


arpi6k
addikt

Szia!

Tegnap rendeltem tőlük egy Series X-at. Most hozta meg a futár. Makulátlan bontatlan doboz, korrekten becsomagolva. Kibontva csak hétvégén lesz.

Intel & ATI

(#77994) tretyak válasza AssAssynn (#77991) üzenetére


tretyak
aktív tag

Ezzel megoldod egyféleképpen a pályát, de ezekben a Hitmanekben az a jó, hogy van még 10 egyéb módszer. Ezek felfedezése az igazán jó része, van néhány nagyon beteg megoldás

(#77995) Bad Pritt válasza tretyak (#77994) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Meg érdemes speedrunokat nézni, gyakorlatilag minden pályát pár másodperc alatt tudnak abszolválni, nagyon durva. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#77996) oriic válasza .LnB (#77978) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kell aktiválni a garanciát az xbox-ra, az alapból rajta van. A serial csak ahhoz kell, hogy a fiókodhoz legyen kötve a gép és tudj kérni szervízt ha gond van. (Fun fact, magát a serialt évekkel a gari lejárta után is be lehet regisztrálni, csak kiírja, hogy már lejárt)

Live-Die-Respawn

(#77997) tretyak válasza arpi6k (#77993) üzenetére


tretyak
aktív tag

Köszi, meg is rendeltem. Kártyás fizetés a futárnál lehetséges volt, igaz? GLS hozott a héten egy csomagot, ami csak készpénzes volt, ilyennel se találkoztam mostanában.

Hitman téma: néztem a speedrunokat, csak a szokásos kérdések merültek fel - miért és hogyan sikerült erre rájönni.

(#77998) thrill válasza MakkMarc (#77960) üzenetére


thrill
tag

A SEGA önmagát nyírta ki. Milyen IP-ket vásárolt meg a Sony akkoriban?
Szerintem az hogy valaki egy saját maga által finanszírozott fejlesztést exkluzívvá tesz, az nem egyenértékű egy felvásárlással. Ilyen alapon a Nintendonak is **** hogy kitalálták a Mariot és társait és nem engedik rivális platformra.

Szerintem erős sarkítás a kommented.

[ Szerkesztve ]

(#77999) pite4


pite4
tag

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem. Gpu elő fizetésemet hogy tudnám megosztani a fiammal? Előre is köszi!

Egyszer azt hittem, tévedtem. De tévedtem.....

(#78000) AssAssynn válasza tretyak (#77994) üzenetére


AssAssynn
őstag

Igen, az első 1-2 megoldást még élvezem, de utána már unalmas. Szerintem azt fogom, ha még egyszer belekezdek, hogy egyből legnehezebb fokozaton próbálok rá.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.