Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66001) persil válasza Döglött Róka (#65989) üzenetére


persil
nagyúr

Valoban messze van a tokeletestol, de egyetertunk, egyaltalan nem olyan siralmas a helyzet.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66002) persil válasza homerhamm (#65993) üzenetére


persil
nagyúr

Ezeket sosem ertettem...

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#66003) Döglött Róka válasza persil (#66001) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Keves olyan dolgot ismerek ami kozel van a tokeleteshez. ;)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#66004) parandroid válasza manitu2 (#65998) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem variálni kell a home-olást, hanem beállítani. :U

Ha jól, értem, két account van, mindkettőn vannak játékok, amit mindkét accountról el akartok érni.

Ez alapján:

1. Amelyik gépen a párod játszik, azt beállítod a te accountod home gépének, a párod accountját pedig automatikus bejelentkezésre állítjátok.
2. Amelyik gépen te játszol, azt beállítod a párod accountját home-ra, a te profilodat pedig automatikus bejelentkezésre.

Azzal tudjátok bekavarni, ha valaki a másik gépen játszana, mint ahol szokott, mert a nem az ő accountjára home-olt gépen ki fogja léptetni, ha a home-olt gépén bejelentkezik, és onnét kezdve a nem home-olt gépen nem lesznek elérhetők az ő nevén lévő tartalmak (mivel ő oda már se home-olva, se bejelentkezve nincs).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#66005) pzstm


pzstm
titán

Xbox az Xbox hutoben

https://twitter.com/tomwarren/status/1449283766023827457?s=21

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#66006) homerhamm válasza pzstm (#66005) üzenetére


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#66007) Wesder válasza Fesq (#66000) üzenetére


Wesder
félisten

Működik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66008) hombre[EU] válasza Wesder (#65973) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hūtött snickers?! wtf,mi a baj az emberekkel? :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#66009) parandroid válasza hombre[EU] (#66008) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Van belőle jégkrém verzió is, az megvan? Amúgy minden csoki eleve jobb hidegen. Én is a hűtőben tartom, ami a közeljövőben kerül elfogyasztásra.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#66010) hombre[EU] válasza parandroid (#66009) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem veszem be...a droidok nem is esznek

Life, Uh, Finds A Way

(#66011) Wesder válasza hombre[EU] (#66008) üzenetére


Wesder
félisten

Én a zsebben olvadtat szeretem. Az jó trutymós. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66012) oriic válasza hombre[EU] (#66008) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig én a csokit alapból a hűtőbe teszem, a szobameleg verziókat nem komálom. :D

Live-Die-Respawn

(#66013) hombre[EU] válasza Wesder (#66011) üzenetére


hombre[EU]
veterán

man of culture

Life, Uh, Finds A Way

(#66014) dunc válasza parandroid (#66009) üzenetére


dunc
nagyúr

Pont nem a, csoki fajtájától függ valamelyiknek szobahőmérsékleten sokkal finomabb az íze és más az olvadáspontja.

(#66015) Szajo válasza Döglött Róka (#65986) üzenetére


Szajo
őstag

Hát One X kontroller nekem sem, de ez a Series X kontroller olyan hangokat hallat amikor beindul a rezgés mintha szétesne mindjárt a ravasz… És mind a kettő ilyen

(#66016) Czimby válasza parandroid (#66009) üzenetére


Czimby
addikt

Nálunk a cégnél hőtőben vannak, és a pl snickers úgy eléggé ramaty.
A karamell szilárd benne...

Szerintem is sokkal jobb a legtöbb csoki szobahőn, nyilván aki harapja és nyeli annak mindegy de én elcuppugok rajta apránként. :DDD

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#66017) SafE84 válasza ρσгτσ (#65979) üzenetére


SafE84
tag

Sok hangja nem lesz szerintem. Vélhetőleg peltier elemes lesz, így max egy esetleges ventilátor adhat ki hangot. Mint egy autós hűtőláda.

(#66018) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

este Suicide Squad livestream

Life, Uh, Finds A Way

(#66019) icemad válasza Szajo (#66015) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hú, ilyen nálunk is volt. Mondtam is a fiaimnak, hogy valószínűleg cserés lesz a kontroller. Akkor mondták, hogy a többi is ilyen. 4 kontrollert használunk. Kb 1 hétig csinálták, azóta nem. Viszont azóta volt konzol és kontroller frissítés is, mivel insiderben vagyok. Próbálj meg egy frissítést a kontrollereken, konzolon, esetleg egy teljes leállítást és áramtalanítsd is a konzolt pár percre. Tudom miről beszélsz, tényleg brutális jelenség, valóban olyan, mintha szétakarna szakadni az egész.

(#66020) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Ki, mivel játszik a hétvégén? Itthon ülök, tökre ráérnék ügyelet után egy napot kockulni, erre ez a f.sz Blizzard megint kicsinálta a Diablo szervereket. Ajánljatok már nekem vmit.

[ Szerkesztve ]

(#66021) Wesder válasza DaveHutt (#66020) üzenetére


Wesder
félisten

Hades

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#66022) v-man


v-man
őstag

hali,
ismételten kérdéssel fordulok a topiklakók felé :)
rokonságba érkezik egy alzás Series X remélhetőleg már nem túl sokára (szeptemberi megrendelés), ehhez milyen monitort lenne érdemes vásárolni, ami a jó játékélményt megadja, és mégsem kerül 80, nagyon max. 100e ft-nál többe? ha van beépített hangrendszer az még nagyon jó lenne - de nem kizáró ok, ha nincs, és 24" méretnél azért kisebb ne legyen.
ultrawide xboxon kihasználható v itt teljesen felesleges? ívelt vagy hagyományos kijelző a célszerűbb?
egyáltalán megvalósítható ebből a keretből új termék vásárlásával, vagy csak használtban szabad gondolkozni?
minden tanácsot köszönök! :R

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#66023) ρσгτσ válasza SafE84 (#66017) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én is pont attól tartok, hogy ventilátoros lesz. Az viszont zavaró tud lenni ilyen eszközöknél. Na nem annyira, mint a borhűtőkben lévő, de...attól is függ hogy van megoldva.

Mindegy, én szerintem rendelek, mert a nappaliba jó lesz.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66024) Czimby válasza v-man (#66022) üzenetére


Czimby
addikt

Inkább hangrendszer nélküli legyen, mert monitorba olyan aminek jó hangja egyszerűen nincs.
Kell mellé egy normális 2.0 vagy 2.1 hangfal szett.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#66025) homerhamm válasza DaveHutt (#66020) üzenetére


homerhamm
addikt

Igyál egy jó felest.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#66026) parandroid válasza v-man (#66022) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Semmi extrém felbontása ne legyen a monitornak, vagy fullHD, vagy 4K. Ne legyen w, vagy ultrawide, vagy akármi, mert a box nem fog tudni vele mit kezdeni, és fekete csíkokat kapsz a szélén. Amúgy egy jó gamer monitor horribilis áron megy, és ha van is hangszórója, az is szarul fog szólni, szóval kelleni fog hozzá egy erősítő hangfalakkal, vagy egy soundbar. Én egy kis méretű (32-43" közötti) 4k TV-re mozdulnék rá + hozzá egy soundbar. A technológiákhoz nem értek, de asszem most az oled a jó cucc boxhoz, ezt majd mások megmondják.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#66027) DaveHutt válasza homerhamm (#66025) üzenetére


DaveHutt
őstag

Hűl a sör, nyugi. :)

(#66028) hombre[EU] válasza v-man (#66022) üzenetére


hombre[EU]
veterán

series x-hez 1440p144hz, ami támogatja hdmi-n a vrr-t és rendben leszel

Life, Uh, Finds A Way

(#66029) axlfsi válasza Wesder (#66021) üzenetére


axlfsi
veterán

Mi volt a baj a Wesder névvel?:Y
...most tűnt csak fel, hogy te vagy az :DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#66030) beyruth82 válasza parandroid (#66026) üzenetére


beyruth82
veterán

Miért kisméretűt ajánlsz?Én jelenleg azt használom amin a tv-t is nézzük és gondolkoztam milyent vegyek a boxhoz.Kisebb méreten szebb, jobba kép vagy mi az oka a javaslatodnak?

(#66031) parandroid válasza beyruth82 (#66030) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jó, hát ajánlhatok én 75"-est is, de eleve 100k-s büdzsével indult a kolléga, így is kb a duplájánál tartunk már (ha nem a triplájánál), ha elkezdünk méretben felfelé menni, durván el fog szaladni az a szorzó...

Amúgy meg feltételeztem, hogy ha eleve monitorban gondolkoznak, akkor valószínűleg valami kisebb helyen lesz (dolgozószoba, gyerekszoba?). :F

Amúgy meg ha van lé dellára, akkor a lehető legnagyobbat, meg legdrágábbat kell venni, persze, egyszer élünk.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#66032) v-man válasza hombre[EU] (#66028) üzenetére


v-man
őstag

köszönöm mindenkinek! hangszóró akkor elengedve :)

ez a modell jó lehet akkor?
[link]
(Samsung LC27G55TQWR Ívelt Gaming monitor, VA, WQHD, 1ms, 144Hz, FreeSync, DP, HDMI, Fekete - 95e ft)

vagy ez?
[link]
(LG UltraGear 27GL650F-B Gaming monitor, IPS, 27", Full HD, 1920x1080, 1ms, 144hz,G-Sync, HDR10, HDMI, DisplayPort - 93e ft)

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#66033) Phoen|x válasza DaveHutt (#66027) üzenetére


Phoen|x
őstag

A folyékony kenyér se rossz. Én speciel gyümölcs párti vagyok. :)

Go Gunners!

(#66034) beyruth82 válasza parandroid (#66031) üzenetére


beyruth82
veterán

Ja én azt hittem a kép minőségét befolyásolja a méret azért írod a kisebb méretet. Persze az ár nálam is fontos max 200 ezer lenne amit rá tudok szánni. Akkor ezek szerint az 55"-os képe ugyan olyan szép mint a 40"-é?

(#66035) DaveHutt válasza Phoen|x (#66033) üzenetére


DaveHutt
őstag

Muszáj leszek. A két hetes Switch Lite-om is összefosta magàt (bal analog kar kifingott), visszakértem a vételárat. Azt hiszem inkább leiszom magam.

[ Szerkesztve ]

(#66036) parandroid válasza v-man (#66032) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az első WQHD, azt kapásból engedd el!

beyruth: Nem értek a TV-khez. Ha ugyanabból a modellsorozatból van, ugyanazzal a technológiával készült a két készülék, akkor igen, valószínűleg. Persze attól is függ, hogy milyen távolságból nézed, nagy kijelzőt pl hülyeség 1 méterről bámulni. Amúgy is igaz az elmélet, hogy ugyanannyi pixel jobban mutat kisebb méretben ugyanabból a távolságból. Az más kérdés, hogy ha mondjuk 3-4 méterről nézed, akkor nem nagy élmény a 60 centis képátló. Szóval ez azért összetett kérdés, és sok minden függ attól is, hogy hol mire, hogyan használnád.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#66037) homerhamm válasza DaveHutt (#66035) üzenetére


homerhamm
addikt

Töltsd le az eFootballt. :D Pia mellé pont jó. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#66038) balazs025 válasza parandroid (#66036) üzenetére


balazs025
senior tag

Miért kell elengednie egy a konzol által támogatott felbontást?

(#66039) Phoen|x válasza homerhamm (#66037) üzenetére


Phoen|x
őstag

Elég torz arcok vannak benne kábulás nélkül is. :DD :DDD

Go Gunners!

(#66040) mike1334 válasza DaveHutt (#66020) üzenetére


mike1334
veterán

Fallout 4 már hetek óta...útban a 3. nap felé :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#66041) icemad válasza balazs025 (#66038) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Wqhd pont nem támogatott.

(#66042) balazs025 válasza icemad (#66041) üzenetére


balazs025
senior tag

(#66043) hombre[EU] válasza v-man (#66032) üzenetére


hombre[EU]
veterán

utána kell olvasni,mert a freesync nem mindig mūködik 120hz mellett monitoroknál. amit gyorsan találtam: LG 27GP850, Dell S2721DGF , ASUS VG27AQ.
olvass utána redditen,fórumokon az a biztos

de ha nem érdekel a magas képfrissítés akkor egy 1440p60 is bōven elég lesz, azokkal nem lesz gondod freesync mellett

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#66044) Peat76


Peat76
őstag

Lassan Beta szinten vagyok, ami ha jól emlékszem Level 5-től van...kérdés, jelen esetben van már 4K dashboard?
Aki benne van azoktól kérdezném, mennyire stabil a rendszer a végleges előtti update-ekkel? Bug-ok, fagyás, stb..?

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#66045) ρσгτσ válasza Peat76 (#66044) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen. 3+ hónap és 5+ XP szint kell hozzá.

Beta -ban nem sűrűn van probléma. Szeptember vége óta van ott 4K dashboard.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#66046) Peat76 válasza ρσгτσ (#66045) üzenetére


Peat76
őstag

Köszi :R, akkor megvárom az 5-ös szintet..

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#66047) DaveHutt válasza mike1334 (#66040) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nice. Nekem végül Path of Exile lett. Köszi Blizzard. :)

(#66048) parandroid válasza balazs025 (#66042) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

My bad, nekem kimaradt, hogy tud bármi wide-ot. Ma is tanultunk valamit. Amúgy ilyenkor mit csinál a képpel? Levág belőle, vagy nyújtja? Vagy a játékok ehhez a képarányhoz is elkészülnek?

Ja, hogy ez nem wide, hanem a 720p 4k-ja! Ah, akkor értem…

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#66049) RudY válasza axlfsi (#66029) üzenetére


RudY
addikt

Én is csak egy másik totyikban vettem észre. Kb. olyan, mint amikor vége egy jó sorozatnak, így most annyi a Wesder jelenségnek...ég igen régen tényleg minden jóbbvót. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66050) negyven2


negyven2
veterán

Suicide Squad: Kill the Justice League - Official Story Trailer (“Ticking”)

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.