Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70002) homerhamm válasza .LnB (#69996) üzenetére


homerhamm
addikt

Nekem nem kell, úgyis az összeset kipörgetem. :D

#69994 USA GameStop?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#70003) .LnB válasza homerhamm (#70002) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, akkor kapjon mindenki húszat, de lehessen elajándékozható. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#70004) frankdelgado válasza mcwolf79 (#69998) üzenetére


frankdelgado
őstag

Pedig az új codot sem dícsérik agyon. Nagyon vártam az új Bf-et, de ez így csalódás. Egyébként a BF1 el még mindíg játszanék, ha nem volna halott xboxon. Egyenlőre marad a COD MW ....

(#70005) Bad Pritt válasza frankdelgado (#70004) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hétvégén PS5-ön rákukkantottam az új codra, max katasztrófaturistaként játszanék vele saját elhatározásból. :D Hihetetlen mélyen van a sorozat minden szempontból, ide egy Assassin's Creed szintű újragondolás kéne.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70006) mcwolf79 válasza frankdelgado (#70004) üzenetére


mcwolf79
veterán

Már attól jobb , ha csak a multit nézzük (ha már a BF-ben csak az van ), hogy működik . Jók a pályák , jó a gunplay, a hangokon lehetne csiszolni , de nem vészes .
Nekem a BF1 kimaradt , nem jött be az éra. BFV-re eléggé rányomta a bélyeget a megjelenés környéken kirobbant botrány . Nem is igazán a robotkezű nő , hanem inkább a kiadó /fejlesztő kommunikációja .
Nagy reményeket fűztem az új BF-hez , amit az előzetes videók tovább fokoztak . De a végeredmény szégyenletes lett . Jelen állapotában tényleg a régi pályák mentik meg a totális bukástól .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#70007) oriic válasza Bad Pritt (#69993) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a pletyka. :)

Live-Die-Respawn

(#70008) Roxbury válasza Bad Pritt (#70005) üzenetére


Roxbury
őstag

Nekem a mai napig a Warzone a legjobb FPS játék, pedig mindig BF-es voltam. Kipróbáltam az új BF-et a béta teszten és a Warzone mellett nem éreztem azt, hogy meg akarom venni, pedig terveztem. És nem a béta hibái miatt volt ez az érzés, hanem úgy az egész világ, a játékmenet. A BF3-al 8 évig játszottam, azóta egy BF-be sem tudtam beleugrani, mert azt egyik sem tudta überelni, ahogy sajnos ez sem. Sajnos az új COD-nál a régi időre való visszaugrás megint nem szimpatikus nekem, ezért az is kimarad, bár sajnos a Warzone is beleolvad majd pálya és fegyver ügyileg valamennyire. Warzone-nál valahogy jobban tetszik az egész. Reméljük egyszer majd nem 8 körrel lesznek lemaradva a csalók kiszűrésétől, hanem csak egyel, mert maga a játék szerintem marha jó. Az új MW lesz várós számomra.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#70009) Bad Pritt válasza oriic (#70007) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tudom, azért is írtam. Kíváncsi leszek, bejön-e, mert aztán gyorsan korrigálták a dátumot.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70010) frankdelgado


frankdelgado
őstag

Kopasz vagyok a FH szériában, hétvégén csak összeraktam a műkezű, műlábú fehér hajú afroamerikai karakteremet (férfi hanggal). Női ruhát még nem vettem neki, mert csöves vagyok még....szóval ezt [link] az autót meg szeretném szerezni, de hogyan lehet ehhez hozzájutni?

(#70011) homerhamm válasza frankdelgado (#70010) üzenetére


homerhamm
addikt

Már a legelejen odaadja a játék.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#70012) frankdelgado válasza homerhamm (#70011) üzenetére


frankdelgado
őstag

Köszi, akkor majd körülnézek, azt hittem, h a képen lévő kóddal kell lehívni...

(#70014) homerhamm válasza frankdelgado (#70012) üzenetére


homerhamm
addikt

Az csak a rajta lévő fóliázás megosztókódja.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#70015) .LnB válasza homerhamm (#70011) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha Ultimate tulaj! Ez Formula Drift Supra, nem az alap.

frankdelgado
Ha alap, Gamepass-os verzióval játszol, akkor meg kell venned azt az autót. Formula Drift autók között keresd!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#70016) frankdelgado válasza .LnB (#70015) üzenetére


frankdelgado
őstag

Akkor csak nem vagyok vaksi, mert a kezdő 5 verdában nem volt benne úgy láttam. De előszőr veszek valami kis könnyű nyári rucit...... :DDD

(#70017) mcwolf79 válasza frankdelgado (#70016) üzenetére


mcwolf79
veterán

Kicsit megijedtem már induláskor mikor láttam a művégtagokat :W Mondom wtf, ez komolyan kellett ???
De egyébként játék közben már nem annyira zavaró , lehet csak placebo , de mintha a szerencsekerék sem dobálná annyira ezeket a kozmetikai szarokat úgy , mint a 4. részben .

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#70018) 3L1T3 válasza Bad Pritt (#70005) üzenetére


3L1T3
addikt

A rákukkantottam volt a baj. Nem kell semmilyen újragondolás a CoD-nak. MW óta folyamatosan növelik a szintet és marha jó az irány. ;)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#70019) Wesder válasza mcwolf79 (#70017) üzenetére


Wesder
félisten

Sokkal kevesebb ruha van a jàtékban szerencsére, ràadàsul màr a megvehetés miatt szerintem kevesebbet is tudsz kipörgetni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#70020) persil válasza elder troll (#70013) üzenetére


persil
nagyúr

Szóval én nyomorékgyalázó idióta kretén vagyok, amiért szerinted személyeskedtem egy egyébként teljesen ép emberrel. Értelek. Teljesen valid az érvelésed. (Nem.)

Azt, hogy a fogyatékosok gyalázása, hogy került ide, megint csak nem tudja senki, te találtad ki és folytatod már hozzászólások óta, tulajdonképpen ok nélkül.
A te saját értelmifogyatékossagod meg leírtad ötször úgy, hogy a kutya sem kérdezte. Sajnáljuk. Viszont nem érdekel. Senkit.

"Inkább törlöm az itt szóltam hozzá részből"
Hála Istennek, ideje volt.

"mentális "fölényed" vitathatatlan."
Valóban az, köszönöm.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#70021) Madoc válasza Wesder (#70019) üzenetére


Madoc
veterán

Tegnap 6 pörgetésből 3 ruha vagy gesztus volt. :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#70022) Döglött Róka válasza mcwolf79 (#70017) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Én nem értem miért baj ez. Lehetsz falábú sofőr végre :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#70023) homerhamm válasza Madoc (#70021) üzenetére


homerhamm
addikt

97 autóból kb. 70 biztos pörgetésből van meg. :D Tegnap pont az AMG ONE felett állt meg eggyel.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#70024) persil válasza Döglött Róka (#70022) üzenetére


persil
nagyúr

Egyebként már nem csak a filmekben, de a játékokban is nagyon durván jelen van, hogy mindent és mindenkit szerepeltetni kell, különben jön a fáklyával és vasvillával fenyegetőző tömeg, követelve az egyenjogúságot.
Ami akkor válik bajjá, ha az adott témában semmi keresnivalója ilyesminek. :F

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#70025) mcwolf79 válasza Döglött Róka (#70022) üzenetére


mcwolf79
veterán

A következő FH -ban már CP szerű karaktergenerálás lesz , hogy az LMBTQ mozgalom jeles képviselői se legyenek hanyagolva, és ha nő farkat akar ,vagy férfi egy vaginát magának , akkor meg lehessen csinálni :W :W :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#70026) .LnB válasza mcwolf79 (#70017) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondolj már bele bazdki, hogy ha esetleg a valóságban mű lábad van, akkor csak jól esik egy ilyen kedves gesztus a fejlesztőktől. Elég trauma az a való életben azoknak, akik ezzel élnek együtt. Nekünk meg nem kurvára mindegy, hogy most van e benne vagy nincs?
Érdekes, én meg tudtam úgy csinálni a játék elején a karakteremet, hogy oda se lapoztam (szerk.: akko' továbblapoztam) ahhoz az opcióhoz. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#70027) Madoc válasza .LnB (#70026) üzenetére


Madoc
veterán

Nem kötekedésképpen de nem kellett lapozni mert a művégtaggal kezdett :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#70028) frankdelgado válasza persil (#70020) üzenetére


frankdelgado
őstag

Szerintem fenyegesd meg azzal, hogy mi lenne akkor ha találkoznátok......

(#70029) need válasza arewan (#69910) üzenetére


need
addikt

Nekem a Párizzsal együtt van benne 254 órám..kiégette az agyamat.. :DD :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#70030) .LnB válasza Madoc (#70027) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mennyémá'... :D
Javítottam. :)

Megnéztem, nem az az első, a hajszín után van! :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#70031) frankdelgado válasza .LnB (#70026) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nekem még kevés is, mert egy nagyon kőkemény transzvertikuláris fekete karakter akartam. Engem aztán senki ne vádoljon meg lmbtq vagy milyen fóbiával, vagy rasszizmussal.

(#70032) parandroid válasza mcwolf79 (#70025) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én csak azt nem értem sose, hogy ez neked miért fájdalmas. :D
Amúgy én bíztam benne, hogy a CP-szerű karaktergenerátort már itt megkapjuk. Bár alapvetően elégedett vagyok a karaktergenerálással, de arcokból szerintem kevés van. Főleg ha azt vesszük, hogy szinte mindegyik más antropológiai csoporthoz tartozik. Ha én fehér, női karaktert akarok, abból kb 2 választási lehetőség van. De ha valaki ázsiai karaktert szeretne, is ugyanennyiből választhat. Feketék dettó. Szóval ok, hogy van mindenféle bőrszín, de azon belül nemigen van választék. Szerencsére a hajszín+frizura kombóval nagyjából egyénre szabható.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#70033) Zoleee83 válasza .LnB (#69996) üzenetére


Zoleee83
addikt

Én szívesen átadom neked az összeset amit nekem szántak! :R :D
Valamiért nekem mumus ez a széria, teljesen jó krúzolni-versenyezgetni benne, de egy idő után mindegyik abbamaradt a 3, a 4, és most lehet az 5 is.
Most visszatérek a story játékaimhoz, vettem mostanában is ezt-azt, közben szinte az összes szabim megmaradt decemberre, tehát unatkozni nem fogok. :)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#70034) Wesder válasza parandroid (#70032) üzenetére


Wesder
félisten

Hajból is kevés van egyébként. Mi az hogy nincs Mohawk?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#70035) vg válasza .LnB (#70026) üzenetére


vg
addikt

Nem esik nekik sehogy, mert azok kemény emberek, nem pepiták, nem fognak sírni, ha egy számítógépes játékban van műkéz... bár lehet ez neked új, de az 10000 éves mortal kombat játékban és az új filmben is volt egy műkezes színes bőrű ember... kicsit túltolod a szekeret, inkább igyál egy kávét. Sőt, a The singal című filmben meg műlába volt a főhősnek, amúgy marhajó film...

[ Szerkesztve ]

(#70036) frankdelgado válasza parandroid (#70032) üzenetére


frankdelgado
őstag

Lehet, h felületes voltam, de asszem szakáll az nincs, tehát Thomas Neuwirth karaktert nem tudok csinálni. Sajnos a gyerek ott volt velem és így is belázadt, h mi ez a fakezű, falábú, de az asszony levette rögtön, hogy az igazábol én vagyok a volán mögött :)

[ Szerkesztve ]

(#70037) Döglött Róka válasza mcwolf79 (#70025) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ki nem szarja le? Ez egy uzleti huzas semmi tobb. Ha valaki ezen felhuzza magat az sajnalom, de nagyon buta.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#70038) mcwolf79 válasza Döglött Róka (#70037) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem húzom fel magam . De komolyan egy autós játékban erre van szükség ? Tőlem mehetne egy default karakterrel az egész , úgysem látom a sofőrt , kivéve persze a versenyek utáni bohóckodást (mást akartam írni , de félek beletaposok valaki lelki világába .Mert mostanában hyperérzékeny lett mindenki, mióta az idióta média és néhány unatkozó aktivista minden xart felfúj)
Azt az időt és energiát fektethették volna hasznosabb dolgokra , mint pl. hogy egyesek ne dühöngjenek a megszakadt hálózat miatt :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#70039) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Valaki végigtolta a Halo Wars 2-t minimum Heroic szinten? És ha igen, akkor hogy? :D Ez valami vért izzadósan kemény, olyan mértékben csal az AI, amit még a klasszik Westwood rts-ek is megirigyelnének. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70040) Döglött Róka válasza mcwolf79 (#70038) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Te most nem fújod fel? :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#70041) persil válasza .LnB (#70026) üzenetére


persil
nagyúr

Akinek a valosagban mulaba van, valoszinuleg az is csak siman jatszani szeretne a jatekkal es akkor is jol szorakozna, ha nem lenne benne ilyen.

De nem zavar senkit, ezzel tenyleg nincs baj, igazad van, viszont gyakran azt erezni, hogy mindenaron bele van eroltetve, pusztan azert, hogy el lehessen mondani: igen, beletettuk.

Netflix a legborzasztobb amugy ilyen szempontbol.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#70042) .LnB válasza persil (#70041) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem zavar senkit?! :U Nem úgy tűnik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#70043) Döglött Róka válasza persil (#70041) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Kiváló összefoglaló a témában

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#70044) persil válasza Döglött Róka (#70043) üzenetére


persil
nagyúr

Ezsde meknészem.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#70045) EmThor válasza pzstm (#69963) üzenetére


EmThor
addikt

Aláírta neked is Phil a kontrollert?

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#70046) oriic válasza Bad Pritt (#70039) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Talán a feléig jutottam el Legendary-n, aztán valamiért abbahagytam. (Normálon lement soloba)

Live-Die-Respawn

(#70047) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Na úgy néz ki, hogy az Elder Scrolls 6 már nem jelenik meg más platformokra csak Xbox konzolokra és PC-re.

Phil Spencer confirms that The Elder Scrolls VI will be exclusive to Xbox platforms in new interview #Xbox - XboxEra

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70048) Wesder válasza EmThor (#70045) üzenetére


Wesder
félisten

Mindenkiét.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#70049) Bad Pritt válasza oriic (#70046) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Közben utánanéztem kicsit az acsiknak, tök fölösleges a heroic szint, normálon minden mellékküldivel végig kell tolni gold medálért, utána meg legendary-n még egyszer csak a fő feladatokat és ezzel kiszeded az összeset.
Ez az elmélet. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#70050) Norb79 válasza Bad Pritt (#70039) üzenetére


Norb79
őstag

Igen. Coopban. ;]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.