Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111001) NoMagix válasza NoMagix (#110999) üzenetére


NoMagix
addikt

Nem lehet elindítani, töröltem.

(#111002) mcwolf79


mcwolf79
veterán

[link]
Borat a Resi4-ben. Zseniális :C

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#111003) NoMagix válasza oriic (#110979) üzenetére


NoMagix
addikt

Már kettő acsit meg is szereztem! :DDD :C
Újra kellett telepíteni.

(#111004) oriic válasza NoMagix (#111003) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na szép, mondtam, hogy csak idő kérdése. ;]

Live-Die-Respawn

(#111005) beyruth82 válasza Voy15 (#110998) üzenetére


beyruth82
veterán

Öreg vagy mint az országút 😂😂😂

(#111006) zozika84


zozika84
őstag

Eastern Exorcist esetében bugos a tutorial....amikor védekezni kellene, akkor a patkány nem üt meg, csak remeg :DDD :DDD :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#111007) Moby válasza zozika84 (#111006) üzenetére


Moby
addikt

Igen, szerintem is tök jó ötlet ilyen játékokkal kibélelni a gamepasst, amikor amúgy is ennyire kimagasló az xbox reputációja.
[link]
Senkit nem érdekel ott már semmi, válogatás nélkül öntik bele a szart, amit a kutya meg sem néz.

[ Szerkesztve ]

(#111008) Moby


Moby
addikt

Én nem értem mi kellene még Philéknél, hogy változzon bármi. Egy Redfall fiaskó után is ott tartunk, hogy a QA minimálisan elvárható, legcsekélyebb jeleit sem mutatja a szervezet. Megvesznek termékeket továbbértékesítére, de meg sem nézik, hogy mi a jóistent vesznek meg. Nincs egy nyomorult emberük, aki legalább kipróbálja ezeket?
Lassan beállok én is azok sorába, akik szerint nem lesz veszteség, ha eltűnnek a süllyesztőben. Az xbox jelenlegi vezetése élén Phillel totálisan alkalmatlan ennek a részlegnek az irányítására.

(#111009) Wesder válasza Moby (#111008) üzenetére


Wesder
félisten

Már megint túltolod.
Attól hogy XY játèk, jön GamePassba, nem fognak pluszba QA-t rátenni.
Nem az ő feladatuk.
Jön rá patch, azt menni fog.
Ki ne találd nekem, hogy a Sony majd mèg pluszba ellenőriz minden címet amit PS+-ba rak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#111010) zozika84 válasza Moby (#111008) üzenetére


zozika84
őstag

Én már egy ideje semmin nem lepődök meg velük kapcsolatban....csak próbálom élvezni azt, ami még megmaradt....ja és egyre jobban piszkál a gondolat, hogy inkább a switch-el kellene foglalkoznom a kék és a zöld oldal helyett...

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#111011) Bep válasza Moby (#111008) üzenetére


Bep
senior tag

Szarkasztikusan persze azért felvetődik, hogy tényleg jó-e a nagyérdemű játékos bázisnak, ha ők minél több mindenkit felvásárolnak :DDD :DDD :DDD ;]

(#111012) mcwolf79 válasza Moby (#111008) üzenetére


mcwolf79
veterán

Na ezért téged is keresztre fognak itt feszíteni , mert kritikát fogalmazol meg az Xbox játék szekciójával szemben ! Ha nem tudnád ilyet itt nem szabad , mert úgyis Te leszel a hülye :U

Amúgy én is kezdek affelé tendálni , hogy inkább ne vegyék meg az Actit, mert azt is csak még jobban szétbarmolnák . Bár ugye nagyon úgy fest hogy összejön a deal .

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#111013) Moby válasza Wesder (#111009) üzenetére


Moby
addikt

"Nem az ő feladatuk" LOL. Hát ki adja el a felhasználónak? Én nem állok senki mással kapcsolatban. De igen. Vastagon az ő feladatuk lenne, csak szarnak rá.
A zöldésges se teszi ki a rohadt paradicsomot azzal, hogy hát nem ő termeszti, neki ezzel nincs dolga. Vagy igen, és nem lesz vásárlója. Maximum te :D

/a sonyt nem tudom minek kevered ide. Én velük semmilyen kapcsolatban nem állok. Azt csinálnak tőlem, amit akarnak a saját vásárlóikkal.

(#111014) Wesder válasza Moby (#111013) üzenetére


Wesder
félisten

Hiba nèlkül lement nálam tutorial, nem volt szerencsèd.

Szerk.
A Cyberpunkot kirakták store-ba úgy hogy játszhatatlan mindkèt prevgen konzolon, te meg mèg elvárod hogy a GamePassos bekerülès miatt nèzzèk át a játèkot.

Szerk.2
Jó is hogy említettètek a játèkot, mert kedvet is kaptam hozzá.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#111015) Moby válasza Wesder (#111014) üzenetére


Moby
addikt

Igen, én elvárom, hogy működő játékokat tegyenek egy olyan szolgáltatásba, amibe nem én választom meg, hogy mi kerüljön bele, viszont fizetek érte. Azért várom el, mert nem vagyok egy igénytelen paraszt. Ráadásul mindzok után, ami az elmúlt időkben történt, ilyet nem engedhetne meg magának az MS. Az, hogy mégis megnegedi, csak azt mutatja, hogy ők viszont igénytelen parasztnak nézik a vásárlóikat. Akik így nem csoda, hogy egyre kevesebben vannak. Normális ember erre nem kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

(#111016) icemad válasza Moby (#111008) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az a baj, hogyha az xbox eltűnik, akkor az nagyon nem tenne jót a piacnak. Akkor maradna a ps. Meta Quest sorozat teljesen más liga. A Nintendo meg a saját útját járja, elég sikeresen. Szóval a ps kb azt csinálhatna, amit csak akarna az asztali konzolok piacán, mert nem lenne ellenpólus. Esetleg, ha jönne egy új szereplő, de arra az esély igencsak csekély.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#111017) Wesder válasza Moby (#111015) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt èn èrtem, de mint láthatod a hiba nem általános.
Másik topikban volt róla szó szerintem, hogy a játèkot elküldik hitelesítèsre a konzolgyártónak. Most hogy ez csak gèpi, vagy valaki vègig is viszi, ès utána megadják a hitelesítèst hogy felkerüljön a storeba, ezt nem tudom.
Tegyük fel Bèla vègigvitte ès leokèzta hogy mehet Storeba, mert nála nem volt bug, akkor ezek után a QA jól, vagy rosszul működött?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#111018) Wesder válasza icemad (#111016) üzenetére


Wesder
félisten

Így is azt csinál a Sony, amit akar.
Max jobban èrvènyesülne a "For the Payers".

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#111019) Moby válasza Wesder (#111017) üzenetére


Moby
addikt

Ilyen xboxon, és ilyen pécén is. De még így sem dobtam volna be ide, ha zozika84 nem írja le ugyanazt a jelenséget.

(#111020) beyruth82 válasza icemad (#111016) üzenetére


beyruth82
veterán

Teljesen egyetértek. A kapitalista fejlődés lényege a verseny. Nincs verseny, nincs fejlődés. Ez kb minden ágazatban lemerhető ahol egy nagy cég vagy az állam dominál. Ha xbxox eltűnne ps lenne az egyeduralkodó és azt tehetne amit akarna. Nyilvan valamilyen szinten kiszolgálná a gamer tarsadalom akaratát de az igényeket ő szabná hosszú távon. Nem a kereslet hatarozná meg a kínálatot, hanem fordítva. A történelemben nincs olyan példa ahol jól sült volna ki az ha a versenyt kiiktatták. Mindig minden ilyen kísérlet katasztrófahoz vezetett.

(#111021) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Most miért csesztetitek Mobyt? Pont most ismerte el, hogy nála sem fut minden játék rendesen day1. ;]

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#111022) Wesder válasza csuvicsuva (#111021) üzenetére


Wesder
félisten

Azt mondod hogy többen vagyok?
Csak èn álltam bele, de tök felesleges volt egy ilyen apróság miatt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#111023) csuvicsuva válasza Wesder (#111022) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Jogos. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#111024) Moby válasza csuvicsuva (#111021) üzenetére


Moby
addikt

Sosem mondtam ilyet. A hibás kód nálam sem javul meg magától.

(#111025) zozika84 válasza beyruth82 (#111020) üzenetére


zozika84
őstag

A franc se akarja, hogy eltűnjenek, csak csinálják már végre rendesen, amit csinálniuk kellene :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#111026) Moby válasza beyruth82 (#111020) üzenetére


Moby
addikt

Versenyről akkor lehet beszélni, ha a résztvevők kompetensek. A jelenlét még nem okoz versenyhelyzetet. Lásd stadia. Lassan ugyanide jut az xbox is, ha nem hajlandóak változni/változtatni.

(#111027) Bep válasza Wesder (#111017) üzenetére


Bep
senior tag

Nem konzol, de általában a QA-rol rövid válasz.
Ha pl. egy autó alkatrész beszállító ellenőriz egy végterméket és okésnak találja, de a vevőnél hibás, akkor jó a QA vagy rossz. Egyértelmű. Nem megfelelő ellenőrzési rendszer szerint dolgozik a minőségi osztály, mivel az ellenőrzés mellett is kikerül hibás termék.
Itt már csak azt kell megállapítani, hogy mi az igény vagy igénytelenség a vevő felé, hogy az általa elvárt minőséget megkapja. És ehhez mérten kell felállítani az ellenőrzési rendszert és a javító intézkedések eszközölni.

[ Szerkesztve ]

(#111028) beyruth82 válasza Moby (#111026) üzenetére


beyruth82
veterán

A jelenlét általában versenyhelyzetet okoz. Nincs példa olyanra, hogy egy piacon több cég van ês ne lenne verseny. Ott nincsen ahol állami dominancia, autokrácia vagy diktatúra van.

(#111029) Moby válasza beyruth82 (#111028) üzenetére


Moby
addikt

Ezt meséld el pl az nvidiának :D Majd kitermeli idővel a piac a versenyhelyzetet, akik meg lemaradnak, azok szükségszerűen kikopnak. És ez megtörénik akkor is, ha a múltban amúgy sikeresek voltak. Ezek időben nem konstansértékek. Az xbox jelen pillanatban nem igazán tekinthető kompetensnek. Lehet, hogy idővel azzá válik, ha egyszer a jövőben mondjuk felfut a cloud géming, de ez a mában nincs. Amire ma vevő lenne a piac, azt az xbox nem igazán képes nyújtani, most azt látom, hogy erre nem csak az ismeret, de a hajlandóság sincs meg. A krízishelyzetek változásokat kellene szülniük, amik az esetek többségében meg is történnek, de nem náluk. Náluk nem történik semmi a szavak szintjén túl. Jelenleg az egyetlen érték, amit a piacnak fel tudnak ajánlani megvételre, a gamepass, amit szisztematikusan degradálnak pl. az ilyen állapotú játékok gamepassban megjelentetésével, ahelyett, hogy erősítenék azt. Ilyenmódon ösztönzőleg nem hat a versenytársakra sem. Amit a piac nyilván be is fog árazni, illetve történik ez jelenleg is.

(#111030) beyruth82 válasza Moby (#111029) üzenetére


beyruth82
veterán

Ezzel nem tudok vitába szállni. Kikezdhetetlen az érvelésed 🙂

(#111031) Moby válasza beyruth82 (#111030) üzenetére


Moby
addikt

Nem érveltem semmi mellett, csak a gondolataimat írtam le. PS-nek a redfall bukás után nem beszédeket kellene mondania, amivel csak megingatja a vásárlóik béljük vetett bizalmát, hanem azonnali lépéseket tenniük. Ehhez képest három hét elteltével ugyanott tartunk: hibás játék jelenik meg a gamepassban... Kis cím, nem sok jelentősége van, nem is biztos, hogy mindenkinél hibás, de én ebből azt látom, hogy sem kis lépések, sem nagyon nem történnek. Volt egy beszéd, elmagyarázta Phil a bizit, és megy minden ugyanúgy tovább. Iszonyúan csalódott vagyok.

(#111032) Wesder válasza Moby (#111031) üzenetére


Wesder
félisten

Milyen lèpèseket kellett volna tenniük?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#111033) csuvicsuva válasza Moby (#111024) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Tudod, hogy csak vicceltem. :R

Ha már érdemben nem tudok hozzászólni semmihez. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#111035) hipó válasza Voy15 (#110998) üzenetére


hipó
tag

Ez mekkora játék volt, köszönöm! : )
Ha le lesz árazva, behúzom. Az ilyen hozzászólásokért éri meg olvasni ezt a fórumot! :DDD

(#111036) Wesder válasza ρσгτσ (#111034) üzenetére


Wesder
félisten

Jó lesz ez. Roguelite-ot szeressük.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#111037) hadam98 válasza Wesder (#111032) üzenetére


hadam98
senior tag

Mondjuk a Redfall már 2 hete megjelent és annyit se kaptunk a fejlesztőktől, hogy ezt elbasztuk. Azt még hagyjuk is, de ennyi idő után semmi információ a frissítésről. Bezzeg a hallottak alapján már a következő játékukat készítik, csak azt nem értem hogyan mikor az előző sincs kész. Szánalmas. Nem értem, hogy engedhetik ezt meg maguknak.

(#111038) Bad Pritt válasza hadam98 (#111037) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Maga Phil Spencer mondta, hogy elszabták, mellette kitől vársz még nyilatkozatot? Kérjen bocsánatot egyesével minden fejlesztő? Az az interjú önmagában elég súlyos anyag.

A Lyon készít új játékot, az Austin a Redfallal fog foglalkozni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111039) Moby válasza hipó (#111035) üzenetére


Moby
addikt

Amíg erre vársz, és van gamepassed, ott a Prodeus.

[ Szerkesztve ]

(#111040) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Pécén ha megvan bármelyik Far Cry 6 kiadás, akkor játékon belüli store-ból 19 forintért behúzható a GOTY Upgrade.

Akinek megvan az alap/deluxe/gold Xboxon, lecsekkolná? Ha ott is működik, akkor hajrá.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#111041) Bep válasza csuvicsuva (#111040) üzenetére


Bep
senior tag

Hát nekem megvan konzolon, de pc-n nézve nincs ilyen olcsón.

(#111042) csuvicsuva válasza Bep (#111041) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Indítsd el a játékot, azon belül nyisd meg a store-t, add-ons fül, ráklikkelsz valamelyikre, behozza a store-t és kikeresed a GOTY Upgrade-et.

[link] [link]

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#111043) X@b3e válasza oriic (#110968) üzenetére


X@b3e
addikt

Igen, arra reagálva mondtam, hogy JVCD dupe volt eredetileg, most fel is lehet neki skinezni. Remélem a mostani JVCD-nek.
A Fire God azért csak, mert eredendően Shang Tsung volt a nemezis, Raiden volt god, Scorpion a pokolbol nézett fel, a többiek mezei földi halandók voltak

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#111044) X@b3e válasza kill_switch (#110972) üzenetére


X@b3e
addikt

Vagy az eredetiből azt a 3 szinészt, akiről digitalizálták az összes karaktert ;] :DDD

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#111045) Bep válasza csuvicsuva (#111042) üzenetére


Bep
senior tag

Így sem :(

(#111046) csuvicsuva válasza Bep (#111045) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Közben rájöttem, hogy a konzolos verzió valószínűleg a konzolos áruházat használja. :(

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#111047) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

(#111048) D1L1ZS válasza D1L1ZS (#110234) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Tegnap este pörgött le az utolsó 1,5 óra a játékból.

Lassan haladtam vele, egyéb elfoglaltságok miatt.

Szerintem rendben volt. Nem egy világot megváltó játék, de így töredék áron nekem megérte. Esetleges folytatást én szívesen látnék.

Volt néhány kidobás dashre, illetve volt néha olyan, hogy crash után visszalépve a játékba nem volt hang, de ezt egy ki és be lépés megoldotta.

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#111049) AMD Power válasza hadam98 (#111037) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig kéne rá patch mert engem még mindig sokszor "kidob" játék közben,hogy server vagy connection probléma... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#111050) Bad Pritt válasza AMD Power (#111049) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem senki nem gondolta, hogy lesz olyan kitartó játékos, aki még május közepén-végén is ezzel játszik. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.