Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104001) icemad válasza csuvicsuva (#103999) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

De, ott lehet. Ráadásul 2 külön színt is lehet. Külön a "fejnek" és külön a "törzsnek" is. Nem tudom érthető e, fogalmam sincs ezeknek mi a hivatalos neve. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#104002) beyruth82 válasza Bad Pritt (#103998) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen én minden dokut elolvasok, jegyzetelgetek közben, stb. :DD
Lopakodtam leginkább és csak akkor öltem ha muszáj volt 🙂
Az emberbarát gamer 😂
Erre a pénz dologra fel se figyeltem. 🙂

(#104003) csuvicsuva válasza icemad (#104001) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Két perces Újpest/Real Madrid/Lakers kombó.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#104004) pourri válasza Wesder (#103990) üzenetére


pourri
aktív tag

Alzán már előrendelhető 25 390 Ft-ért.
Én pont ma rendeltem ugyaninnen deep pink színű kontit, asszony már nem hagyott békén vele. :DD

(#104005) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Bárkinél jelent meg új "Just for You" ajánlat, most hogy kedd van és jöttek az új akciók?

(#104006) 30z.Samu válasza csuvicsuva (#104003) üzenetére


30z.Samu
félisten

Vagy Lakers. :D

Sic Parvis Magna

(#104007) pourri


pourri
aktív tag

Ha már Lakers, az NBA 2k23-al van valkinek tapasztalata itt? Játszható a játék, vagy megint tiszta bug? Látom, hogy 8 ezerre le van árazva, annyiért nem hagynám ott.

(#104008) csuvicsuva válasza pourri (#104007) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Csak a tavalyi FPD alatt játszottam vele egy keveset, de megmondom őszintén, idén már nem is hiányzik. Bugok nem rémlenek, vagy már fel sem tűntek. :D

30z.Samu #104006: azért írtam mindhármat, mert ezek a kedvencek, plusz a Manchester United, de ha még raknék bele pirosat és feketét, az már túl csicsás lenne (max a hátsó gombokra és a ravaszokra illene). A Lakers negyedik színe a világoskék, adtál is egy ötletet.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#104009) 30z.Samu válasza csuvicsuva (#104008) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lakers felett elsiklottam, my mistake. :B

Sic Parvis Magna

(#104010) Járókeret


Járókeret
senior tag

sziasztok
teljesen amatőr vagyok konzol fronton, az xbox cloud gaming méginkább ismeretlen számomra.
épp konzol vásárláson gondolkodok (életem elsője). érdeklődnék, hogy a cloud szolgáltatás mennyire megbízható(?), minőség stb terén mik a tapasztalatok? hogy is megy ez pontosan? sajnos az xbox oldalán számomra a full marketing dumából semmi nem jön le.
kaphatok egy kisebb fajta felviálogosítást?
PC-s voltam mindig, amit meg is tartok továbbra is, de nem bánnám, ha mindkettő platformon tudnék játszani, anélkül, hogy plusz lóvét kéne rá áldoznom.

előre is köszönöm

(#104011) AssAssynn válasza Wesder (#103990) üzenetére


AssAssynn
őstag

Ha jól számolom, ez már a harmadik kék színű új kontroller. Volt az elején a shock blue, utána az aqua shift, most meg ez. Nem tudom van-e értelme ennyinek egy színből. Lehet inkább új színek felé kellene nézniük

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#104012) Wesder válasza AssAssynn (#104011) üzenetére


Wesder
félisten

Ez elsősorban lila.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#104013) AssAssynn válasza Wesder (#104012) üzenetére


AssAssynn
őstag

Inkább van benne lilás árnyalat. Szvsz ugyanaz, mint az aqua shift, csak nem sötét-világos kék az átmenet, hanem sötétkék-lila.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#104014) AMD Power válasza Bad Pritt (#103998) üzenetére


AMD Power
titán

Érdekes egy statisztika az biztos. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#104015) Janusz001 válasza AMD Power (#103994) üzenetére


Janusz001
őstag

Bejön a cheat menü, X gomb, majd LB, ezzel kapsz némi matériát. Options -ban nézd meg engedélyezve van e a cheat használat.

(#104016) AMD Power válasza Janusz001 (#104015) üzenetére


AMD Power
titán

Köszönöm szépen! Megnézem majd. De ilyen esetben acsit nem kapom. :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#104017) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Age of Empires 2-höz tudnátok ajánlani valami low budget BT egér+billenytűzet kombót ?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#104018) csuvicsuva válasza 30z.Samu (#104009) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én meg félreértettelek. The mistake is mine. :R

Hogwarts Legacy Twitch In Game Drops.

1. Hivatalos csatorna 20 perc
2. A négy egyéb az darabonként 30 perc bármelyik csatornán. Lehet, hogy ha négyet "néz" egyszerre az ember, akkor egyben kijönnek.
3. Warner fiókot kell összekapcsolni Twitch-csel és Xbox-szal, utána gondolom játékban elérhetővé válik.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#104019) Phoen|x válasza Wesder (#103990) üzenetére


Phoen|x
őstag

Nekem bejön. Jó lesz az aqua shift mellé.

Go Gunners!

(#104020) beyruth82 válasza Járókeret (#104010) üzenetére


beyruth82
veterán

Szinte bármilyen kepernyővel rendelkező eszközön tudsz jatszani game passos játékokkal. Elkezded xbox-on és folytathatod mobilon, tableten vagy pc-n ahol épp abbahagytad. Csak netkapcsolat és game pass előfizu kell hozzá.
[link]

(#104021) Járókeret válasza beyruth82 (#104020) üzenetére


Járókeret
senior tag

értem köszi. látom hogy dual shock 4 controllerrel kompatibils. ezek hiba nélkül mennek ?

(#104022) ρσгτσ válasza Járókeret (#104021) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Új felhasználóval 300 HUF a GPU előfizetés 1 hónapra. Így elég olcsón ki tudod próbálni, hogy nálad milyen a felhőzés. Termesztésen konzol nélkül.

Csak majd az ismétlődő számlázást kapcsold ki. Ellenkező esetben a teljes árat automatikusan le fogja vonni a következő hónapban.

Nagyon függ a nettől, és hogy milyen játékokkal szeretnéd használni. Az meg majdnem! mindegy, hogy hány csillió megás neted van.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#104023) csuvicsuva válasza csuvicsuva (#104018) üzenetére


csuvicsuva
őstag

"A négy egyéb az darabonként 30 perc bármelyik csatornán. Lehet, hogy ha négyet "néz" egyszerre az ember, akkor egyben kijönnek".

Nem, írja is, hogy sorban lehet csak őket kiváltani.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#104024) NoMagix válasza l.skywalker (#103997) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi az infót!
15 perc után töröltem, az irányítás nekem nagyon nem tetszett.

(#104025) beyruth82 válasza Járókeret (#104021) üzenetére


beyruth82
veterán

Xbox szerintem csak a saját kontrollerével. Dual shock 4 azt hiszem playstationhoz van.

(#104026) Wesder válasza beyruth82 (#104025) üzenetére


Wesder
félisten

Cloud gaming, nem Xbox.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#104027) ρσгτσ válasza NoMagix (#104024) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Pár verseny után rá lehet érezni a kanyarokra, boost -tal pedig tudod korrigálni a drift végét. Bár nem mostanában játszottam vele, de szerintem nem gáz. Csak nem szabad az elején feladni.

Szerk.:
Persze azt vágom, hogy nem mindenkinek jön be, de szerintem tanulható. Csak az elején lesz fura.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#104028) beyruth82 válasza Wesder (#104026) üzenetére


beyruth82
veterán

Ja igen tényleg de telón, tableten akkor is csak xbox kontival vagy amelyik játék engedi érintéssel tud játszani. Pc-n lehet nem számít bár maga az xbox alkalmazás lehet ott se enged más kontit csak xbox-ost. Én pc-n egy vezetékes xbox 360 kontrollerrel játszok.

[ Szerkesztve ]

(#104029) Wesder válasza beyruth82 (#104028) üzenetére


Wesder
félisten

Dehogynem engedi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#104030) beyruth82 válasza Wesder (#104029) üzenetére


beyruth82
veterán

Playstation kontit xbox cloud játékkal? Utangyartott még ok de ps konti? :Y
Ez meglep. Mondjuk ez jó csak meglepő. :)

(#104031) ρσгτσ válasza beyruth82 (#104030) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Persze, simán megy más kontrollerekkel is, amit tud kezelni a droid vagy az iOS.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#104032) NoMagix válasza ρσгτσ (#104027) üzenetére


NoMagix
addikt

Nem én vagyok a célközönség, vagy nem volt hozzá türelmem.

(#104033) icemad válasza mcwolf79 (#104017) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha a BT nálad a Bluetooth-t jelenti, akkor nem. Kidobott pénz lenne. Nincs a konzolban Bluetooth.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#104034) beyruth82 válasza ρσгτσ (#104031) üzenetére


beyruth82
veterán

Ez tök szuper! :)
Azt hittem az alkalmazás nem engedi....

(#104035) Wesder válasza icemad (#104033) üzenetére


Wesder
félisten

Vezetékmentesre gondolt, abból meg kb mindegy milyet vesz szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#104036) ρσгτσ válasza mcwolf79 (#104017) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Sima Rapoo, kis méretű, vezeték nélküli billentyűzet és egér csomag is jó hozzá. Az általában 10 rongy alatt van.

Van a csomagban egy USB stick is, azon keresztül kommunikál a géppel vezeték nélkül.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#104037) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#104038) ρσгτσ válasza beyruth82 (#104034) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem foglalkozik vele. Csak azt érzékeli, hogy az OS kommunikál egy kontrollerrel. Az már elég neki.

Szerk.:
Eltekintve egy-két típustól, de azoknál általában az a baj, hogy nem teljesen kompatibilis az adott mobil OS -sel. Így nem is működik minden gomb vagy az analóg, ha össze van kötve. Pl. olcsó, zs kategóriás, vezetékes kontrollerek.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#104039) ρσгτσ válasza NoMagix (#104032) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én nagyon hamar ráéreztem, de például páromnak sem ment, és nem is erőltette. Ilyen is van. Nem teljesen szokványos az irányítás.

Szórakoztató játék, csak nekem egy idő után kissé unalmassá vált.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#104040) homerhamm válasza IntelKiller7 (#104037) üzenetére


homerhamm
addikt

Miért kap egy játék Game of the Year verziót, mikor nem is kapott GOTY jelölést???? Ezt sosem értem meg. :O

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#104041) l.skywalker válasza IntelKiller7 (#104037) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez nem a két héttel ezelőtti?
Coming to Xbox Game Pass: Hi-Fi Rush, GoldenEye 007, Age of Empires II: Definitive Edition, and More - Xbox Wire

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#104042) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Most értem a Hi-Fi Rush végére, hát ez egy nagyon jó kis kaland volt. :C Vége fele egyszer-kétszer felhúzta az agyam, de összességében nagyon tetszett. Több ilyen kéne, üde színfolt a mostani játékok között.

Sic Parvis Magna

(#104043) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Milyen jó fej ez a Gears 5. Ha nem akarok multizni, akkor nem kell leszedni mind a 100 gigáját, hanem elég a felét. Mások is átvehetnék ezt a hozzáállást...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#104044) pourri válasza Rigormortiis (#104043) üzenetére


pourri
aktív tag

HALO is ilyen ha jól tudom. :)

(#104045) IntelKiller7 válasza l.skywalker (#104041) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Majornelson tette ki twitterre uj posztkent, de szerintem nem akarta, mert lekerult mar kozben. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#104046) icemad válasza Wesder (#104035) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én is néztem valami 7 eurós csodát, hatalmas betűkkel rajta, hogy wireless keyboard. Csak a doboz oldalán a specifikációknál láttam, hogy Bluetooth 4.0. :((( Szóval meg kell nézni rendesen.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#104047) AMD Power válasza Janusz001 (#103953) üzenetére


AMD Power
titán

Működött köszönöm! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#104048) szabonagyur válasza szabonagyur (#103901) üzenetére


szabonagyur
félisten

Megrendeltem a Series S-t végül és marad a One S is, 40ért nem éri meg eladnom.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#104049) 30z.Samu válasza szabonagyur (#104048) üzenetére


30z.Samu
félisten

Miért nem? Játékot tudsz venni belőle, az S-ben amúgy sincs meghajtó. Persze ez csak az én meglátásom. :K

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#104050) szabonagyur válasza 30z.Samu (#104049) üzenetére


szabonagyur
félisten

Egyikben sincs meghajtó.

Sok sok éve GP előfizum van, abból játszok 1-2 játékkal meg most párom akar a HP-vel.

Mivel alig van üzemóra a gépben 40ért minek adjam el ha a kontroller maga a konzol árának felét kiteszi, így nem kell újat vennem a másikhoz ha úgy játszanánk.

40ért nem éri meg nekem szenvedni sem a sok FB/jófogás, HA huszárral sem.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.