Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128001) ratcache válasza eL Geri (#127998) üzenetére


ratcache
aktív tag

Xboxon az áruházi ajánlatok között lett egy "Tavaszi vásár" előzetes kategória.

(#128002) Marcsello31 válasza ratcache (#128001) üzenetére


Marcsello31
őstag

Meg lehet hogy lesz Egy epic Game store alkalmazás is, ha a fejesek is úgy akarják,
reggel olvastam ezt a cikket valahol.

(#128003) axlfsi válasza icemad (#127737) üzenetére


axlfsi
veterán

Uhh, a jo oreg Crimsonland, de imadtam a 2000-es evek elejen (akkor meg PC-n is jatszottam).
Ra is csodalkoztam nemregiben a DI-ba jott egy season, aminek resze egy jatekmod ugyanezen a "survival" mechanikara epul (Survivors Bane, ... roppantmod elveztem! :)

Vampire Survivors megvan? Nem pont az amit keresel, de azert nagyon hasonlit, egy probat meger (mobilra is van es ott ingyenes, illetve benne a GP-ban).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#128004) AMD Power


AMD Power
titán

Maeglettem a Wild West-el. Szórakoztató egy játék volt. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#128005) Roland861010


Roland861010
addikt

Én értem, hogy bekerült a D4 a Passba de akkor kaphatnánk kárpótlást ha már anno olyan csomagba vettük a gépet...
Legalább egy upgradet...

(#128006) icemad válasza axlfsi (#128003) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Vampire Survivors megvan, de az nem ilyen jó. Brotato is ment egy ideig, az is hasonló. Tesla vs Lovecraft meg túl zártpályás nekem. Crimsonland nekem azért tetszik, mert ottmarad a pályán a vér meg a testrészek. Egy blitz mód alatt simán vörösre lehet festeni a pályát. :D Meg az egész játék brutál jól van megoldva. Folyamatosan nehezedik. Én pl most a középső nehézség utolsó pályáján nem tudok továbbjutni Quest módban. És ez baromira idegesít, addig nem nyugszom, amíg nem lesz meg. :D
Sajnos hasonló remekművet nem találtam, pedig ez tényleg van vagy 20 éves játék. Nem értem miért nem "klónozzák". Egyébként a Crimsonland általában 3000 forint körül van, annyiért ajánlom mindenkinek. Tényleg jó.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#128007) Wesder válasza Roland861010 (#128005) üzenetére


Wesder
félisten

lol.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#128008) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

xDefiant update:

[link]

[link]

Megjelenési dátum továbbra sincs, de jön egy új 12 órás béta, amihez...nincs dátum :D

Live-Die-Respawn

(#128009) negyven2 válasza oriic (#128008) üzenetére


negyven2
veterán

Ez az a játék, aminek az egyik beta-ja után a twitter (akkor talán még az volt a neve is) feed-em, tele volt olyan írásokkal, hogy ennyi volt minden multi FPS-nek, mert ez az új király, és marad is örökké? :DDD

De amúgy tényleg minden, influencer/streamer kb. úgy nyilatkozott róla, hogy nem létezik ennél jobb multiFPS...

Mármint láttam és olvastam már sok fizetett promócióban agyon dicsért játékról, de ennyire felsz*pott játékról (termékről), se előtte, se utána!

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#128010) parandroid válasza Roland861010 (#128005) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Sőt, ha leárazzák, hogy a nem game passosok is olcsóbban vehessék, akkor is jár a kompenzáció annak, aki teljes áron vette, ugye? ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#128011) Frod válasza AMD Power (#128004) üzenetére


Frod
addikt

Mármint ez Evil West-tel, nem?
A héten még azt nyomtad. :D

Hogy tetszett? Milyennek találtad a nehézségét?

Do you see the white shadow?

(#128012) Roland861010 válasza parandroid (#128010) üzenetére


Roland861010
addikt

Igen

(#128013) eL Geri


eL Geri
őstag

Game Pass miatt, mint új Diablo 4 játékos lenne egy amatőr kérdésem:
Én azt hittem, hogy az “A” gombot nyomkodni kell az ütésekhez. De most elég csak folyamatosan nyomva tartanom és csépel, ameddig csak van ellenfél. Ez ugyan kontroller kímélőbb, de így eléggé minimalizálódott a feladatom.

Valami automatikus segítség maradt nálam bekapcsolva?

(#128014) Redneck válasza Roland861010 (#128005) üzenetére


Redneck
veterán

Ha valahányszor kaptam volna 10 cent kárpótlást megvásárolt játékok után amik bekerültek egy szolgáltatásba, vagy ingyen behúzhatók lettek valahol, már gazdag ember lennék. :D
Ez ilyen.

AMD Power:
Én is tervezem hogy lenyomom, mert a gameplay trailer alapján tetszett. Fel is raktam múltkor, de Fos Cry 6 lett belőle. :D

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#128015) l.skywalker válasza Roland861010 (#128012) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Van olyan játék amit bundliban adtak és később free 2 play lett, szóval ez még nem is olyan rossz helyzet

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#128016) parandroid válasza l.skywalker (#128015) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

WoW-ban mostanra kb minden megvett kieg árát visza kellett volna fizetniük, mert ott mindig ingyenes lesz az összes korábbi, amikor jön az új. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#128017) Roland861010 válasza parandroid (#128016) üzenetére


Roland861010
addikt

Ne is mond...

(#128018) axlfsi válasza icemad (#128006) üzenetére


axlfsi
veterán

Több is mint 20, mert én még akkor az Enternetnél dolgoztam és kellemesen el lehetett vele ütni az időt ügyeletben ... és ez 2001 vagy 2002 volt (?)

UI.: na, megnéztem, 2003-as megjelenés (az első) :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#128019) Döglött Róka válasza Roland861010 (#128005) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Sőt, ha akcios az xbox, utalhatnanak penzt ha mar teljes aron megvetted.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#128020) axlfsi válasza Döglött Róka (#128019) üzenetére


axlfsi
veterán

Én azt olvastam, hogy ilyenkor ezen felhasználóknak adnak egy 80%-os kupont a következő generációs konzolhoz! Szerintem extrán fair tőlük, le a kalappal MS!!! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#128021) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Adott egy Xbox series kontroller, amit olykor iPhone- és iPad-al használok (csak ezzel a két eszközzel).

Létezik olyan módszer, hogy amikor a másik eszközön szeretném használni, akkor ne kelljen az egész párosítási folyamatot elölről végezni?
Vagy ennyire háklis ez a féle kontroller Apple termékekre?

Például van egy Sony BT fejhallgatóm, ott nagyon rendben tudom egyik eszközről a másikra csatlakoztatni.
Csak berakom pairing módba a fejhallgatót és a kívánt eszközön BT menüben csatlakozni rá és semmi komplett újrapárosítás nem szükséges sohasem.

(#128022) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Judas Interview: How Ken Levine Is Building on BioShock With 'Narrative LEGOs'

Várós. Nagyon.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#128023) Wesder válasza fery02 (#128021) üzenetére


Wesder
félisten

Egy Xboxot ès egy BT eszközt tud megjegyezni a controller egyszerre.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#128024) fery02 válasza Wesder (#128023) üzenetére


fery02
addikt

Köszi a választ! :R
Akkor ha jól gondolom, marad ez továbbra is, hogy két nem-Xbox eszköz között a nulláról újrapárosítás folyamat fog csak tudni működni.

(#128025) Phoen|x válasza Döglött Róka (#128019) üzenetére


Phoen|x
őstag

Vagy teljes áron megnyerte. ;]

[ Szerkesztve ]

Go Gunners!

(#128026) consono válasza Döglött Róka (#128019) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem mindenképpen utalhatnának, ha már mi is támogatjuk őket a konzolvásárlással! Sőt, ha nincs konzolod akkor adhatnának ingyen, meg egy kis pénzt pár játékra! ;]

"In God we trust. All others must bring data"

(#128027) b3Ro


b3Ro
senior tag

Evil West

Ma végeztem vele, és nekem ez nagyon tetszett. A God of War ra emlékeztetett kicsit. Lineáris, arénabol arénába, jó a harc rendszer és az új fegyverek is ahogy halad vele az ember. New game + t idővel kezdek majd, ha leülepedett a játék, mert nem lehet mindent ki oldani első végig jatszasra, és van meg olyan upgrade ami tök jól fest skill fán.
Jah, és látvány sem rossz főleg a vége fele amikor már tapos a karakter mindent használva.

Simán megér egy próbát így hogy game pass-ba került.

(#128028) AMD Power válasza Frod (#128011) üzenetére


AMD Power
titán

Igen igen, elnézést. Pedig eskü nem ittam akkor még semmit sem. :DDD

Szerintem elég jó lett. Jók a helyszínek, a kezelhetőség erős közepes, megfelelően nehéz. Én aránylag gyorsan végeztem vele. Kb 9 óra alatt. Pedig minden fűszál alá benéztem. :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#128029) AMD Power


AMD Power
titán

Elkezdtem ma a Diablo IV. Ezt a folyamatosan pofázó férfit, hol tudom kikapcsolni? :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#128030) beyruth82 válasza AMD Power (#128029) üzenetére


beyruth82
veterán

Én is azt kezdtem el ma. :D
A menüben a narrátorra gondolsz?
Ki lehet a beállítasokban.

(#128031) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Srácok kérdés: game passt hány felé lehet osztani barmi módon?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#128032) DaVE-1 válasza Mrdevil (#128031) üzenetére


DaVE-1
tag

Home-al max 2. Volt családi is de azt megszüntették egyelőre (nem tudni még visszahozzák-e)

De te odaahatod 40 haverodnak is az accountodat és mind tud vele játszani persze nem egyszerre :DDD

(#128033) Wesder


Wesder
félisten

Bejelentett Xbox 1stparty játékok 2024:

Ebből a Hellblade 2 meg Towerborne èrdekel. Esetleg kicsit talán az Indy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#128034) l.skywalker válasza Wesder (#128033) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Towerborne benne van Insider-ben (legalábbis PC-n), kipróbáltam hát nem nagy durranás.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#128035) homerhamm válasza Wesder (#128033) üzenetére


homerhamm
addikt

És hol a Fable?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#128036) parandroid válasza homerhamm (#128035) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

LOL, azt jó esetben 26-ra, rosszabb esetben 28-ra, vagy 30-ra várd...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#128037) Wesder válasza l.skywalker (#128034) üzenetére


Wesder
félisten

Ja hogy PC-n Insideres. Akkor hiába várom konzolon. Sokat nem várok tőle, de èrdekel. Rajzolt stílusa megfogott. Ha csak olyan bugyuta looter lesz, mint a Godfall, nekem már jó lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#128038) consono válasza Wesder (#128037) üzenetére


consono
nagyúr

Én a Godfallt kimondottan szerettem, ha olyan lesz, jöhet! :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#128039) Wesder válasza consono (#128038) üzenetére


Wesder
félisten

Èn is tök jól szórakoztam, míg kiezreztem. Nèha jó ez az agyatlan hentelde. Elvileg a szervereket tavaly nyáron sajnos lelőtték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#128040) homerhamm válasza parandroid (#128036) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem baj, addig elleszek a GTA 6-al. :) Az úgyis előbb jön ezekszerint.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#128041) AMD Power válasza beyruth82 (#128030) üzenetére


AMD Power
titán

Már megvan. ;)

Menetközben állítanom kellett a nehézséggen mert túl könnyűen kezdtem el.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#128042) pzstm válasza l.skywalker (#128034) üzenetére


pzstm
titán

Uhh en videok alapjan pedig nagyon-nagyon varom. Kivancsi leszek

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#128043) Zin


Zin
senior tag

S szerian gondolkodok,csak warzone 2.0- ázni akarok.PC-ről váltanék.Egér,Bill,füles menne az S szériára mivel azzal tudok FPS-t jatszani csak.Ez jó megoldás gyorsan nekem?Ki mit javasol,csak pár hetet vagyok itt, és játszani akarok,PC ami van 10 éves játszhatatlan kb 15-18 fps lehet...

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#128044) hombre[EU] válasza Wesder (#128033) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hellblade szerintem nagy fail lesz...túl régóta készül, semmi normális gameplay nem volt eddig, lehet futni sem fog rendesen ue5 alatt.
nekem ebbōl az Avowed,amibe idōt fogok rakni

Life, Uh, Finds A Way

(#128045) Wesder válasza hombre[EU] (#128044) üzenetére


Wesder
félisten

Engem csak a 21:9-es képarány fog zavarni.

Nem hiszem hogy minőségben rosszabb lesz mint az első rész.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#128046) l.skywalker válasza Wesder (#128037) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem tudom pontosan mire gondolsz Godfall alatt, de ez 2D-s side-scroller lesz:

Emiatt annyira nekem nem lett vonzó, de ez csak az én személyes gondom, a játékk mivoltja szép egyébként.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#128047) Wesder válasza l.skywalker (#128046) üzenetére


Wesder
félisten

Tudom hogy ilyen 2D-s sidescroller lesz, ezzel nincs bajom.

Godfallból nekem annyi maradt meg hogy olyan mint a Diabloban a Rift. Bemész, szétcsapsz mindenkit, végén van egy Boss. Közben szeded a lootot, szintet lépsz és kergeted a magasabb DPS-t.

Ha gameplay szempontjából hasonló a Towerborne, akkor már megéri majd letölteni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#128048) DaVE-1 válasza hombre[EU] (#128044) üzenetére


DaVE-1
tag

Hellblade nem lesz fail. Az első se volt az kivéve azoknak akik nem is értem mit vártak.
Sétaszimulátor extrákkal. Ez az a kategória amit egyszerűen nem szabadna bezárni semmilyen keretek közé hogy exklúzív legyen mert eladásokban se hozna multiplatformként 2-3 milliónál többet mert ez rétegjáték.
Nézzél gameplayt elsőről és láthatód milyen lesz mivel full ugyanaz lesz csak más a sztori meg a helyszín + szebb kivitelben.. Ha az első nem tetszett lapozz , mivel ez sem fog..

(#128049) l.skywalker válasza Wesder (#128047) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ja értem. Én csak a tutorialt néztem meg eddig.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#128050) Bad Pritt válasza DaVE-1 (#128048) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mondjuk ha csak annyit fog tudni, mint az első, cserébe háromszor annyi ideig készült többszörös büdzsé mellett akkor az kimeríti a fail fogalmát.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.