Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122001) homerhamm válasza Bad Pritt (#121993) üzenetére


homerhamm
addikt

Épp akartam már kérdezni, hogy milyen lett az új Avatar játék. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#122002) Forraszto válasza AMD Power (#121989) üzenetére


Forraszto
tag

Üdv! Ezen lista szerint van 7 boss és a főboss, akkor mindet legyőzted végül? Akkor le a kalappal, mert én nem azt éreztem hogy tökörészek és még a másodiknál, a fúrósnál vagyok. :R

(#122003) oriic válasza Bad Pritt (#122000) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont tegnap tettem én is így, de csak Avatar miatt :D

Live-Die-Respawn

(#122004) .LnB válasza Bad Pritt (#122000) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom... Valahogy elkapott ez az érzés, hogy ki kellene fizetnem neked ezt az egyhavi Ubi izét. Támogatván a minőségi tartalomfogyasztást. ;] :DDD Call of Duty-hoz még nem szottyant kedved? akko'má' ha lúd...?!. Erős nap ez tőled->nekem, (még ha indirekt módon is) Előbb a Halo, aztán most ezek.. a dózis megvolt. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#122005) AMD Power válasza Forraszto (#122002) üzenetére


AMD Power
titán

Aranyos vagy de én a legkönnyebb fokozaton tudtam csak megcsinálni, egyedül.... :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#122006) ρσгτσ válasza l.skywalker (#121998) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én decemberre terveztem 1 hónap Ubit. Így akkor ott lesz nekem az Avatar, az új AC és a Motorfest is. Utóbbival persze toltam pár órát, de kíváncsi vagyok további játékidő mennyire köt le.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#122007) Ronam válasza Ronam (#121962) üzenetére


Ronam
addikt

Ezzel kapcsolatban tudna valaki segíteni? Megoldható, a homeolás? Csak azért kérdem, mert ha jól emlékszem, a Mirage-t csak appon keresztül tudtam letölteni, és ugye ott csak 1 konzol volt. Vagy benéztem valamit? :)

[ Szerkesztve ]

(#122008) Dinomano válasza Bad Pritt (#122000) üzenetére


Dinomano
senior tag

Mirázs engem is érdekel, nagy kedvenc volt AC Revelations. :-)
Kontrollert tesztelem majd...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#122009) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Hirtelen felindulásból ránéztem a Dune: Spice Wars-ra, mentem pár meccset, majd szomorúan törlésre ítéltem. Megvan a játék Steamen, játszottam Steam Decken és elég szarul futott, de ezt betudtam annak, hogy nincs optimalizálva a hardverre, early access, meg monitorra kitéve fullHD felbontáson izzadt a kézikonzol, stb.
Na most Xboxon már ezek a kifogások nem igazán működnek, a játék viszont ugyanolyan problémás. Az egy dolog, hogy csak 1080p még Series X-en is, de mellé olyan frame dropok vannak, amik abszolút nem indokoltak egy ilyen játék esetén, ennél a nagyságrendekkel szebb és több egységet használó AoEIV sokkal szebben fut magasabb felbontáson.
Mellé UI problémák, nehézkes irányítás, néhány kisebb bug, pathing problémák és máris ott vagyunk, hogy hiába lenne érdekes a birodalomépítés, minden percre jut valami nyűg, ami elvonja az ember figyelmét a tényleges játékról.
Kár érte, mert amúgy egész korrekt módon adaptálták a Dűne világát, van benne potenciál, csak még dolgozniuk kell rajta, hogy konzolon is kipróbálásra érdemes élmény legyen.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#122010) GreenWhite19


GreenWhite19
csendes újonc

Üdv!
Ubisoft+ előfizetéssel is lehet valahogy trükközni mint a GPU-nál?

(#122011) negyven2


negyven2
veterán

Grand Theft Auto VI - DF Direct GTA VI Special - Trailer 1 Tech Breakdown

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#122012) darkstreet89


darkstreet89
tag

Mindenhol egyforma időzónába aktiválódik az Avatar? :)

(#122013) ρσгτσ válasza darkstreet89 (#122012) üzenetére


ρσгτσ
őstag

ZX Spectrum - Commodore 64

(#122014) darkstreet89 válasza ρσгτσ (#122013) üzenetére


darkstreet89
tag

Akkor igen :D

[ Szerkesztve ]

(#122015) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Amúgy ez a Ubisoft+ nem minden platformon egyforma? Mert az oké, hogy Xboxon ha előfizetek tudok játszani az Avatar meg ACMirage-al, de Ps5-ön ugyan ez miért nem elérhető :F Nem ugyan az a szolgáltatás vagy mi a f*szom?

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#122016) negyven2 válasza KoNZoLik@ (#122015) üzenetére


negyven2
veterán

Mert PlayStation-ön nincs Ubisoft+ előfizetés... még!

A Ubisoft+ szolgáltatást, jelenleg csak Xbox-on és PC--n, valamint Amazon Luna-n tudod használni (illetve a PC-s alap vagy multi access előfizetésed GeForce Now-on is).

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#122017) l.skywalker válasza KoNZoLik@ (#122015) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerencsére semmi köze a nemiszervedhez. De egyrészt értelem szerűen a PC-s játékok nem lesznek benne a konzolos Ubi+ban, másrészt ahogy negyven2 kolléga is írja, PS-en még nem elérhető a szolgáltatásnak ez a része, ott az Ubisoft+ Classic van.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#122018) icemad válasza Wesder (#121089) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Van még ilyen akciós kontroller?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#122019) Norb79 válasza l.skywalker (#122017) üzenetére


Norb79
őstag

Háromféle Ubi+ van.
Van a sima, az pc only, és van az "Ubi+ multiaccess", ami elérhető xboxon is. És ez utóbbi tartalmazza a "sima" pc-s Ubi+t is, szóval ha xboxon fizeted elő az Ubi+t, akkor benne vannak a PC-s játékok.

Bár lehet csak elütés volt részedről a PC, és PS-t akartál válaszolni a kollégának, mert valóban PS-en a harmadik féle Ubi+ van, a classic, az ezeréves címekkel.

(#122020) l.skywalker válasza Norb79 (#122019) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szóval akkor a konzolon tudom futtatni a PC-s Ubi+ játékokat? :U

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#122021) KoNZoLik@ válasza negyven2 (#122016) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

:R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#122022) Wesder válasza icemad (#122018) üzenetére


Wesder
félisten

BF akció volt, most már rendes áron megy sajnos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#122023) persil


persil
nagyúr

Van valami szar az ms-nel most eppen?
Jatekok(netes) mennek, de a kommunikászionsz, meg a store nem akarja az igazat nalam sem, meg haveromnal sem. Jatszani tudunk, de a party azonnal hibara hivatkozva leall.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#122024) icemad válasza Wesder (#122022) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi. Most sem sokkal drágább. Agyalok még rajta.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#122025) beyruth82 válasza persil (#122023) üzenetére


beyruth82
veterán

Nálam a játekok se mennek. Jó a netem, az xbox is kiírja kapcsolodva de game passos játékoknál:

(#122026) AMD Power válasza beyruth82 (#122025) üzenetére


AMD Power
titán

Ez a Remnant 2 még nehezebb lett. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#122027) homerhamm válasza beyruth82 (#122025) üzenetére


homerhamm
addikt

AC Mirage megy.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#122028) united28 válasza beyruth82 (#122025) üzenetére


united28
csendes tag

Nálam is ez volt, de helyreállt. Csak offline akart indulni a Forza…

[ Szerkesztve ]

(#122029) AMD Power válasza AMD Power (#122026) üzenetére


AMD Power
titán

Első pálya. Ketten nem tudunk továbbjutni vele. Jah és sehol egy fő Boss vagy ilyesmi. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#122030) beyruth82 válasza AMD Power (#122029) üzenetére


beyruth82
veterán

Abyssal Rift? Én is ott bénáskodok főboss nem volt de én meg az utat nem találom merre kell menni. Mérges gázba megyek bele mindig vagy körbe körbe amíg meg nem ölnek egy idő után. :DDD

(#122031) S e t h válasza AMD Power (#122029) üzenetére


S e t h
nagyúr

Most hagyod abba vagy adsz még neki pár órát? :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#122032) AMD Power válasza beyruth82 (#122030) üzenetére


AMD Power
titán

Igen. Engem normál erősségen rommá lőnek. 🤮

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#122033) Norb79 válasza l.skywalker (#122020) üzenetére


Norb79
őstag

Írtam volna ilyet? A GPUban “benne levő” pc only játékokat hogyan futtatod az xboxon? Vagy akkor azok nincsenek is “benne” a GPUban? Hol vannak akkor? Körülötte?

(#122034) AMD Power válasza S e t h (#122031) üzenetére


AMD Power
titán

Ahogy lett egy komolyabb segitségem jobb lett a helyzet. :R

De mára elég volt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#122035) beyruth82 válasza AMD Power (#122034) üzenetére


beyruth82
veterán

Ketten-hárman azért jobb a helyzet :D
Mondjuk én a legkönnyebb fokozaton játszom a saját játékomban de ha kapcsolódsz másikéhoz, akkor ott gondolom az ő nehézségi beállításán játszik mindenki automatikusan.

(#122036) ρσгτσ válasza homerhamm (#122027) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mirage -ben nekem volt egyszer szerver probléma. Ma este. Gondolom hasonló/azonos ok miatt.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#122037) AMD Power válasza beyruth82 (#122035) üzenetére


AMD Power
titán

Én közepes erősségen kezdtem. De Solo-ban a normál már nehéz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#122038) DaVE-1


DaVE-1
tag

4 fős coop címeket tudnátok írni? Crossplatform külön érdekelne mert egyik ismerős ps5-ön játszana..

(#122039) l.skywalker válasza Norb79 (#122033) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A topiknak releváns lényeget kellett volna kiragadnod, hogy nem minden platformon érhetőek el ugyanazok a játékok, még ha benne is vannak a csomagban, de ez nem releváns itt, ahol az emberek konzolon játszanak. Ehelyett kijavítottál engem és ezzel ki tudja hány embert vezettél véletlenül félre, akik most épp nagyban előfizetnek és Settlers-t akarnak tolni Xbox-on.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#122040) l.skywalker válasza DaVE-1 (#122038) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Itt tudsz keresni, nem tűpontos, de kiindulásnak jó lesz:
Co-Optimus - Co-Op games with co-op and support at least 2 players

Sajnos a multiplatform támogatásra utána kell egyesével utánanézned

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#122041) DaVE-1 válasza l.skywalker (#122040) üzenetére


DaVE-1
tag

Köszönöm , elmentettem :R

(#122042) Pedro78


Pedro78
senior tag

Hali!

Alza.sk-rol ha rendelek, abban is lesz angol/magyar menü? (Valamiért az alza.sk oldala azt írja, hogy szlovák menü. Remélem csak azért mert szlovák is elérhető de javítsatok ki ha tévedek.)

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#122043) Norb79 válasza l.skywalker (#122039) üzenetére


Norb79
őstag

Nem akarom kihívni magam ellen a sorsot, de az xboxos ubi+ban benne a settlers, és ráadásul crossplatform coopos/multis. :DDD

https://www.xbox.com/hu-HU/games/store/the-settlers-new-allies/9N4RM9DX29H1

(#122044) l.skywalker válasza Norb79 (#122043) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igazi rajongók ezt nem nevezik Settlers-nek :D
Ez a Settlers: The Settlers II Veni, Vidi, Vici History Edition for PC Buy | Ubisoft Store ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#122045) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Sziasztok!

Valaki használja monitorral a konzolt? Van amitől jobb mint a tv? Javasolt monitor? :R

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#122046) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Valaki most reggel vagy éjjel ránézett az Avatarra?

Live-Die-Respawn

(#122047) Norb79 válasza ƵøŁĭ (#122045) üzenetére


Norb79
őstag

Nekem többnyire monitorra van kötve. Semmiben se jobb vagy rosszabb, a kijelző méretet úgy praktikus megválasztani, hogy figyelembe veszed, hogy milyen messziről fogod nézni, és ha közel, akkor kis kijelző a jó, és az egy bizonyos méret alatt monitor néven fut.

Monitor és tv is kb ugyanazokat tudhatja, mindegyikből van 120hz-es, HDR-es, 4k, stb, csak ennyi a különbség, hogy ha közelről nézed, akkor kicsi “tv” kell, az meg monitor.

/szerk: javaslás az pénztárca kérdése. Amiket érdemes priorizálni, ha futja rá, hogy hdmi2.1 legyen rajta, HDR-t tudjon, és 4K felbontást, meg persze legyen benne freesync.

[ Szerkesztve ]

(#122048) Guitar14


Guitar14
senior tag

55%-os akciót kapott a Resident Evil 4 Remake. Elég baráti ár érte.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#122049) Tasunkó válasza Pedro78 (#122042) üzenetére


Tasunkó
senior tag

A haverom vett szlovák Series X-t, abban volt a világ minden menüje közt a magyar is. De ha játék , akkor passz. DVD-nél szerették más régióba tenni magukat, hogy a felvidékiek ne olvashassanak magyar feliratot. Így volt benne, horvát, szlovák, cseh , vagy valami hasonló kombináció. A játéknál utánanéznék, mert ha meg tudják oldani, akkor nem lesz benne.

[ Szerkesztve ]

Kérek egy számot a jútútú

(#122050) frankdelgado válasza oriic (#122046) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nekem egy bajom van vele, h nem lehet írtani a kék csicskákat....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.