Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77401) Döglött Róka válasza persil (#77400) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mert sose értettem "az elvileg nekem való" c. kijelentéseket :D Nekem való artwork? :D

Egyébként kb annyira scifi, mint egy star wars (vannak benne űrhajók) és inkább akció mint rpg.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#77402) .LnB válasza persil (#77400) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Biztos közvéleményt kutat unalomból. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77403) persil válasza Döglött Róka (#77401) üzenetére


persil
nagyúr

En miben tudok segiteni, hogy megertsd...? :D
Koltoi.

Ha imadod az autos jatekokat, a neonfenyeket az autokon, meg szeretsz gyorsulni, meg bejon az ejszaka, akkor az nfs "neked valo". Aztan lehet, hogy valamiert kurvara nem tetszik.

Szrk.: Mondjuk az uj, hogy a star wars nem sci-fi. Gondolom akkor "kosztumos". Szegeny anyam szerette az ilyesmit. Esetleg medieval. 🤷 Vegul is kard az van benne.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#77404) persil válasza .LnB (#77402) üzenetére


persil
nagyúr

Semmin nem lepodnek meg. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#77405) Döglött Róka válasza persil (#77403) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Más a felfogásunk és nem támadásnak szántam. ;) (Azért a nekem való artwork-ön felröhögtem. )

Szerintem butaság önmagunkat így beskatulyázni mert ezáltal szűkül az érdeklődési kör. Kurvasok "Scifi" (valahol fájdalmas mindent scifinek hívni csak azért, mert űrhajók vannak benne)' meg RPG van ami nagyon szar.

A Mass Effect szvsz egyik sem, inkább egy űropera, amiben az RPG kimerül a két morális szélsőségben. Mint akciójáték, balansz egyáltalán nincs benne (black widow one-shotal röhögve végigtolható az összes) a skillek meh kategória. Valamiért mégis bejött régen, volt benne egy jó flow a második résztől amitől repült az idő vele.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#77406) l.skywalker válasza persil (#77403) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az nem kard, hanem szablya :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77407) persil válasza Döglött Róka (#77405) üzenetére


persil
nagyúr

A nekem valo artwork-ot jol kell ertelmezni. Ugy ertem, hogy pl. egy tipikus jrpg szamomra nevetseges, egyszeruen nem tudom nezni, de a mass effect kepi vilaga bejon(ne).

Ez nem skatulyazas, epp a forditottja. Nem azert nem jatszok vele, mert "nem nekem valo" a skatulyam alapjan. Pont, hogy nem ertem, miert nem tetszik, hiszen "pont olyan, mint amiket szeretek".

A star wars uropera, ami scifi szubzsaner, nem en talaltam ki, "evvan". De nem azert, mert urhajok vannak benne. Olyan nincs, hogy kicsit scifi, meg borzasztoan scifi. :D

A jatekkal kapcsolatos eszreveteleidrol nem tudok mit mondani, mert nekem nem jott at, mondom csak par orat jatszottam veluk(egyenkent), igy nem is velemenyeznem, hulyeseg lenne reszemrol.
De attol, hogy "csak kicsit" meg tovabbra is rpg is es scifi is. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#77408) persil válasza l.skywalker (#77406) üzenetére


persil
nagyúr

Tudom, csak a - rettentoen ostoba, magyar - lezerkard miatt irtam. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#77409) .LnB válasza Döglött Róka (#77405) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a gondolatmenet azért szép mert egyedi, és a tiéd. De csak a tiéd!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#77410) Wesder válasza persil (#77408) üzenetére


Wesder
félisten

Ràadàsul ugye nem is lézer, hanem plazma.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77411) persil válasza Wesder (#77410) üzenetére


persil
nagyúr

Azt ne mondd, hogy te nem hallottad meg a lezerkardot. :D (es nem kapsz tole agyzsabat)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#77412) Döglött Róka válasza persil (#77407) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hát jah, mondhatni az :D Kb annyira scifi meg rpg mint én hosszútávfutó (két évig jártam versenyekre).

@.LnB, szép dolog a szarkazmus, ha tudják szépen gyakorolni :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#77413) persil válasza Döglött Róka (#77412) üzenetére


persil
nagyúr

Ertelek, de ez a "kb annyira" egesz egyszeruen nem mukodik mufajbesorolasoknal. :D

Most, akkor a pszicho az csak kicsit thriller/horror, a texasi meg nagyon az, vagy mi...? :D

Te sem sakkozo voltal, ha hosszutavon futottal. 🤷 Az mas, ha befejezted es mar egyaltalan nem csinalod, de erted. Meg egy film mufaja 50 ev mulva is ugyanaz marad, mint vetitese elso perceben, szemben egy sporttal, amit abbahagyhatsz.
Egyebkent - picit elkanyarodva - amikor annak idejen gyongyoson vetitettek a matrix elso reszet, akkor "amerikai-ausztral szajber kungfu thriller" volt a moziban a hivatalos besorolasa. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#77414) Wesder válasza persil (#77411) üzenetére


Wesder
félisten

Persze hogy hallottam, csak ha ugye fénykard lenne, akkor ennyi erővel zsblàmpàval is harcolhatnànak, mert annyit is érne kb.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77415) persil válasza Wesder (#77414) üzenetére


persil
nagyúr

Teljesen jogos lenne, ha hawking proftol kerdeztek volna a mukodesi elvet, de nem hiszem, hogy a lightsaber nev megalkotasakor erre nagy hangsulyt fektettek volna. :D

Ut az igy is, nyugi. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#77416) Döglött Róka válasza persil (#77413) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Egész pontos besorolás, ezek a gyöngyösiek tudnak valamit :D

Nem működik hát, ezért nézem már azt hogy ki csinálta, nem az hogy minek mondják. Pl egy Kim Stanley Robinsontól tudom hogy tényleg scifit kapok. Ha King-et veszem, akkor nagyjából besorolhatatlan de biztos hogy valaki csúnyán és érthetetlenül meghal benne.

A texasira aszondják hogy az slasher, mondjuk engem nem izgat, mert úgy szar ahogy van :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#77417) persil válasza Döglött Róka (#77416) üzenetére


persil
nagyúr

Okay, ez igy teljesen korrekt, de ezzel le is zarhatjuk, mert szetoffoljuk a vilagot, aztan jon a baj. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#77418) viperabácsi válasza FuRiONight (#77396) üzenetére


viperabácsi
addikt

Erre gondolsz ?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#77419) Döglött Róka válasza persil (#77417) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Egyetértek. Balra el. :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#77420) stewe780


stewe780
őstag

Home-os xss-en miért nem tudom telepíteni a gears5 goty-t. Minden gpu játék telepíthető, ez nem...

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#77421) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Game Pass app most már mutatja, mi meddig marad benne (vagyis azt, hogy meddig van az adott termékre a GP kedvezmény) [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77422) Wesder válasza l.skywalker (#77421) üzenetére


Wesder
félisten

Nagyon fasza. :C

Szerk.
DQXI-t most kezdtem el, akkor van még egy évem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77423) lastmohican2 válasza l.skywalker (#77421) üzenetére


lastmohican2
tag

Ez van Androidra is, mert a tweetben PC-t ír?

(#77424) FuRiONight válasza viperabácsi (#77418) üzenetére


FuRiONight
őstag

Mivel xbox-bol fele annyi sem ment el mint ps4-ből így a playerbase is jóval kisebb, így nem volna rossz másik platform (PS4/5) játèkosokkal játszani.

(#77425) ρσгτσ válasza FuRiONight (#77424) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Sony -nak ez kevésbé érdeke. Pont ezért IS.

Egy ideális(?) világban (játékos szemszögből) nem csak ez működne, hanem az is, hogy minden platformról elérd az adott játékhoz kapcsolt account -od. Ilyen játék viszont nem sok van. Főleg olyan, mint amilyen a Warframe is lesz.

Illetve olyanból sincs sok, hogy másik platformról is gyűjthetsz achit az Xbox account -odra.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#77426) hombre[EU] válasza Wesder (#77422) üzenetére


hombre[EU]
veterán

honnan veszed a dl2-t? ms store száz ojró? :D

Life, Uh, Finds A Way

(#77427) Wesder válasza hombre[EU] (#77426) üzenetére


Wesder
félisten

MS Store 110 ejró.

De nekem az MS fizeti, amiért Xboxom van, meg Binget hasznàlok.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77428) l.skywalker válasza Wesder (#77427) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Meg mert Németországban élsz. Itt nálunk nincs MS Rewards.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77429) Wesder válasza l.skywalker (#77428) üzenetére


Wesder
félisten

Igen. Bosszant is hogy otthon nincs, pedig nagyobb szükség lenne rà mint itt a németeknek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77430) hombre[EU] válasza Wesder (#77427) üzenetére


hombre[EU]
veterán

úgy ki lehet bírni :) gondolkoztam kulcsos oldalról, de tuti sellereket nem ismerek
azért ezek már elég "szép" árak...nemrég ennyibōl ps4re 2darab lemezes preorder kijött

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#77431) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Mi a franc van most az MS ügyfélszolgáltatával? Kontrollert próbálok gariztatni és az istenért nem jön meg a címke. (Spambe mindenhol néztem, nincs ott. Új szervízt is generáltam, 5 napja címke küldése emailben státuszban van.)
Felhívni / elérni nem lehet őket.

:W

Xr

(#77432) Wesder válasza hombre[EU] (#77430) üzenetére


Wesder
félisten

Jó, de ez az Ultimate kiadàs, az alap csak 70€

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77433) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ok, hogy early access, de ezt az Anacrusis-t én nem hiszem el, hogy komolyan gondolták...

Live-Die-Respawn

(#77434) yuing


yuing
őstag

A Halo nálam el sem indul. :Y A press A to play-t követően csak tölt eredmény nélkül. Reinstallon kívül segíthet valami?

[ Szerkesztve ]

(#77435) krx21 válasza yuing (#77434) üzenetére


krx21
nagyúr

Le van töltve a teljes játék? Csak mert a végleges letöltés az első indítás után történik csak meg…

(#77436) AMD Power


AMD Power
titán

Alig tudom lerakni ezt az új Halot. Nagyon élvezem a ,hogy bármerre lehet menni a játékban a térképen. Mindent szedek össze amit lehet. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#77437) yuing válasza krx21 (#77435) üzenetére


yuing
őstag

A base game meg a campaign van letöltve és installálva, 36.7 GB összesen.

(#77438) jacis


jacis
nagyúr

Srácok vennem kell a Series S konzolomba egy 1TB-os ssd-t. Nagyjából 4 játékkal kinőttem a tárhelyet. :)
Az alza-ban a legolcsóbb ahogy látom. Van itt olyan aki vett már ilyet és ha igen hol érdemes?
Válaszokat köszi.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#77439) darkstreet89


darkstreet89
tag

Hali mindenki!

Olyan kérdésem van, hogy adott egy COD: WWII játék lemezen, viszont a lemezről nem tudom feltenni mert megáll olyan 16%- nál a telepítés. Így a frissítés is vissza ugrik állandóan. Van egy karc a lemezen, ez okozza a gondot sajna. Ha xbox app alól fel installálom és ugyan úgy a lemez lenne a hitelesítő, az úgy működhet? Vagy hiú remények,nem volt még ilyen problémám, nem tudom hogy a digitális és a lemezes eltér azonosításba egyáltalán. :(

[ Szerkesztve ]

(#77440) yuing válasza yuing (#77437) üzenetére


yuing
őstag

Az újratelepítés sem segített... Nem vágom mi a gond. :F

(#77441) persil válasza oriic (#77433) üzenetére


persil
nagyúr

Nézd meg a falconeer-t, még csak nem is early. Széríz verzsön. Ühüm.

Ja, ezeket komolyan gondolják.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#77442) AssAssynn válasza l.skywalker (#77421) üzenetére


AssAssynn
őstag

Ez nagy segítség lenne nekem.
Ezt a listát a posztoló állította össze? Szerinted lesz ebből teljes? Akár a store alapján, akár valaki egyéni kigyűjtése alapján? Jó lenne.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#77443) Wesder válasza AssAssynn (#77442) üzenetére


Wesder
félisten

Hogy érted, hogy lesz teljes? PC-n az app mutatja a dàtumokat, ràkeresel benne az adott jàtékra és làtod hogy mikor kerül ki a szolgàltatàsból. .

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#77444) H.Kornél81 válasza yuing (#77437) üzenetére


H.Kornél81
tag

Az a 36,7 GB nagyon sovány!
Valami hiányzik, de attól függetlenül szerintem a főmenü akkor is el kéne, hogy induljon.

(#77445) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Shadow Warrior 3 - március 1. [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#77446) AssAssynn válasza Wesder (#77443) üzenetére


AssAssynn
őstag

Ezt értem. Meg azt is, hogy ez a lista folyamatosan változni fog, hiszen kitudja, nem-e időközben újabb szerződést kötnek és így tovább. Viszont egy összeszedett lista azért lenne jó, mert akkor nem csak ~2 héttel derülne ki előre, hogy mi lép ki, hanem jóval előre, s akkor pl. nem lenne az, hogy van 2 heted, hogy belekezdj a Witcher 3-ba, hanem hónapokkal előre tervezhettél volna. Abban igazad van, hogy ha konkrétan érdekel engem valami, arra előre rátudok keresni, de nálam nemigazán van ilyen, mivel nem is ismerem ennyire a játékokat. Egy listánál viszont előre átfutnám őket, és akkor összeraknék egy tervet, hogy mi után mit játszok. Esetleg, ha túl sok jó lép ki, akkor mit hagyok ki, mit játszok biztosan, stb. Gyanítom maga az MS nem fogja ezt összeállítani, de bízok benne, hogy valami reditor vagy hasonló igen.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#77447) Steve1207 válasza yuing (#77440) üzenetére


Steve1207
veterán

Halo ikononon - Játékok és bővítmények. A Kezelés oldalon 51gb-ot kell írnia, tovább bökve a "Halo Infi, játék telepítve, verzió blabla" nagy gombra, ott meg mutatnia kell alatta, hogy a kampány is ki van jelölve és telepítve. Amúgy érdekes, mert el kellene enélkül is indítania, hogy a játék menüben nyomd rá a kampány letöltést. Box újraindítás volt?

(#77446) AssAssynn: 2 héttel előtte jelentik be mindig, hogy mi kerül ki az adott hónapban (4-5 játék általában), azt nem tudod meg hamarabb, olyankor sietni kell sajna. Engem a 3 Yakuza rész úgy kikészített, hogy december óta nem is játszottam, tegnap kapcsoltam be játék miatt a boxot :D

.

(#77448) szimszonos válasza jacis (#77438) üzenetére


szimszonos
őstag

Eladod a series s-et hozzáteszed a közel 85 ezret amibe a bővítőkártya lenne és veszel egy series x-et ami erősebb,jobb és 1TB helyed lesz.

[ Szerkesztve ]

(#77449) ProEvoFan válasza l.skywalker (#77445) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Bátraké a szerencse? Betették a darálóba.

(#77450) Wesder válasza AssAssynn (#77446) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílvàn lesz majd olyan "őrült" a neten, aki ezt vezetni fogja, de szerintem felesleges, ha majd késöbb a konzol is írni fogja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.