Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118001) l.skywalker válasza Kristof_94 (#118000) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én végül felhívtam őket és telefonon elintéztem mindent +36 1 877 0000

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#118002) Steve1207 válasza l.skywalker (#118001) üzenetére


Steve1207
veterán

Így van, telón felhív, hosszú számsor bediktál, onnantól kb tudnak mindent, max még egyeztetik gyorsban az adatokat. Amúgy ez a garis téma mehetne az összefoglalóba kicsit jobban megfogalmazva, múltkor bedobtam az egész folyamatot, meg még ezt is hozzácsapni UPS telefonos részről és le van tudva.

.

(#118003) Joccc07 válasza ratcache (#117988) üzenetére


Joccc07
addikt

Maxold ki az élményt. Írj a CDPR-nek, hogy neked járt a DLC mert one x-el kaptad a játékot és, hogy így elesel az előrendelői ajándéktól. Nagyon örülnél ha megkaphatnád te is. :))

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#118004) Pistu_ válasza ρσгτσ (#117999) üzenetére


Pistu_
tag

Sajnos igazolta, amitől tartottam, a látvány nem HDR vagy rögzítési hiba miatt olyan fakó, hanem alkotói megvalósítás miatt. A kiadott preview build is hemzseg a grafikai hibáktól. Ha másban nem is, de látványban mindig erős volt a Forza, de most már az sem maradt. Minél többet látok belőle annál inkább érzem úgy, hogy nem baj ha ezt kihagyom.

(#118005) ratcache válasza Joccc07 (#118003) üzenetére


ratcache
aktív tag

az addig oké, hogy lehajolok a pénzért, de azért kutyába nem megyek át :N

(#118006) pzstm


pzstm
titán

2024. tavaszára csúszik a Cities: Skylines II

Mayors! We’re hard at work getting the game ready for release. We've come to realize that we need more time to reach the quality targets we've set for Console. We want to provide the best experience for our players, we’re updating the release window for Xbox & PS5 to Spring 2024.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#118008) homerhamm válasza oriic (#118007) üzenetére


homerhamm
addikt

Kár, kipróbáltam volna.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#118009) Steve1207 válasza homerhamm (#118008) üzenetére


Steve1207
veterán

Ezt? Sokkal jobb középcímeket se telepítesz a minőség(telenség)ük miatt :DDD

.

(#118010) AMD Power


AMD Power
titán

Én ma elértem a Starfield "végére". Egyszerűen túl sok nekem a játék. Elvagyok veszve benne. Órákig mennem el olyan dolgokra amik szerintem másnak gyorsan megvannak. Teljesen ki idegel. Sokkal többet idegeskedek rajta mint kéne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#118011) homerhamm válasza Steve1207 (#118009) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem tudom miről beszélsz, a Hogwarts Legacy nekem nagyon tetszett, nem sz*roztam le mostanában semmit ami jó tudtommal.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#118012) Wesder válasza homerhamm (#118011) üzenetére


Wesder
félisten

Mi köze van a Legacynak a Segához meg egy multi GaaS lövöldèhez, amit elkaszáltak?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#118013) homerhamm válasza Wesder (#118012) üzenetére


homerhamm
addikt

Mert nindíg azt írja valamihez, ha játékról írok, hogy én nem szeretem a jó játékokat. :D OFF topikba is. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#118014) Steve1207 válasza homerhamm (#118011) üzenetére


Steve1207
veterán

Hyenas-ról, pár ötletes dolgon kívül semmit nem mutatott, szóval nem nagy kár egy huszadik coop lövöldéért.

Szerk.: (#118013) homerhamm hát ez az, hogy az ilyeneket bottal se piszkálod kb a jobbak közül se :D

[ Szerkesztve ]

.

(#118015) homerhamm válasza Steve1207 (#118014) üzenetére


homerhamm
addikt

A múltkor FPD-be leszedtem a Lego versenyzős játékot, az pl. tetszett. :)

Amúgy ingyenes lett volna a játék ha jól tudom, úgy kipróbáltam volna.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#118016) gianni85 válasza AMD Power (#118010) üzenetére


gianni85
veterán

Én is elértem a végére, idézőjel nélkül. Egy közepes játék, 6/10. Az űrhajó építés/módosítás jópofa

(#118017) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Cloud Gaming is coming to Meta Quest 3 in December | TechCrunch

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#118018) AMD Power válasza gianni85 (#118016) üzenetére


AMD Power
titán

Baromi nehezen adok fel játékokat. Most sem megy, hiába nem megy maga a játék. :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#118019) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Cyberpunk 2.0 "Road to Phantom Liberty"

Most jutottam el új karakterrel, a Phantom Liberty kezdetéig. Ezért szeretném leírni, hogy az a kijelentés, miszerint érdemes újra játszani ezt a részt, mert a 2.0 egy új játék, egy teljesen más élmény.. Nos, ez nem más mint bullshit!
Írom mindezt úgy, hogy én a megjelenéskor tettem 160 órát a játékba, azóta meg kb semmit. De én semmi eget rengető változást nem éreztem.
Ahogy a szavaimból ki is vehető, kicsit fel is cseszett, hogy így játszottam. De most már mindegy. :U Ezek után kíváncsi leszek, hogy a kiegészítőnek mekkora szerepe lesz a befejezésben. Gondolom lesz egy plusz dialógus, aztán annyi?!!? :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#118020) Steve1207 válasza AMD Power (#118018) üzenetére


Steve1207
veterán

Miért nem várod meg negyed év múlva a mod supportot és lenne feliratod is magyarul. Valamint, ha kap(na) egy FSR3-at a jövőben még jobban is menne konzolon.

.

(#118021) Bad Pritt válasza Steve1207 (#118020) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Series S-en nagyon szükség lenne valami megoldásra, mert egész gyászul tud futni sok helyen amellett, hogy állandóan kilépeget.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#118022) AMD Power válasza Steve1207 (#118020) üzenetére


AMD Power
titán

Nálam teljesen jól megy Series X-n.

Xboxra magyarosítás? Utólagosan?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#118023) .LnB válasza Bep (#117970) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon meggyőző eddig amit mutattak. Remélem nem öntik majd nyakon egy 30fps-es bejelentéssel. :DDD Bár kitárt ha nyitnak az esport felé is. Márpedig fognak, mert ebben a bemutatóban is mondták.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#118024) beyruth82 válasza .LnB (#118019) üzenetére


beyruth82
veterán

Minden ugyan az maradt csak a skillfát szabták át, szerintem hátrányára sok esetben. Micsoda marhaság már, hogy sajat magától feltöltődő/újratermelődő kézigránátod lett? 😂
Nekem nem tetszik, hogy nagyon rámentek a nem lőfegyverek használatának skillezésére. Rengeteg képesség szúró, vágó és tompa támadó fegyverek hasznalatát segítik elő. Ez tök jó azoknak akik fps nézetben szeretnek kaszabolni, csavarkulccsal, klopfolóval, baseball ütővel de közben meg mondjuk a pisztolyok teljesen kimaradtak a skill fából. Sörétes puskák, gépfegyverek, géppisztolyok vannak, pisztolyok és revolverek semmi. Nekem nem testzik az sem, hogy a ruhák mar csak kozmetikai célt szolgálnak és egy-ket kiveteltől eltekintve semmilyen pluszt/páncélt nem adnak. Baromi drágák lettek a fegyverek is. Az alapjátékban ennyi pénzekért a legjobb autókat tudtad megvenni most meg kapsz érte egy harmatgyenge puskát. Egy meglévő 50-es szintű karakterrel kezdtem el a libertyt és 58 elosztható képességpontot dobáltam szét. Easy fokozaton így tulajdonképpen sebezhetetlen lettem mert ahogy meglőnek az életerőm vissza is töltődik egyből villámgyorsan az egyik skillnek köszönhetően. A (szintén magától újratermelődő) gyógyszert használnom se kell soha. Az első játék életemben aminél normal fokozatra tettem a nehézségi szintet :DDD
Talán ezért jobb ha nem fullos karakterrel indulsz neki a libertynek, hanem egy teljes újra kezdésből.
A hangulata, története szuper nagyon de ez az új skillfa és képességek nekem nagyon nem tetszenek. Amit a liberty elején íger songbird a szolgálataidert cserébe az nagyon megváltoztathatja az alapjaték legvégét ha valamiképp megvalósul. Maga az alapjáték finise a kb 1-1,5 órás akció végjáték nyilvan nem változik semmit se. Viszont a legvége akár egyetlen dialógussal is 180 fokos fordulatot vehet.

[ Szerkesztve ]

(#118025) nincsnév007 válasza beyruth82 (#118024) üzenetére


nincsnév007
őstag

"Micsoda marhaság már, hogy sajat magától feltöltődő/újratermelődő kézigránátod lett? " itt arra gondolsz hogy már dobálhatod ezresével a gránátokat?

(#118026) beyruth82 válasza nincsnév007 (#118025) üzenetére


beyruth82
veterán

Pontosan, hogy nem dobálhatom. Van 2 db varázs gránátom amiket eldobok és x idő múlva újrateremnek a zsebemben.

(#118027) nincsnév007 válasza beyruth82 (#118026) üzenetére


nincsnév007
őstag

pedig nem rossz mert teljesen felülírja a harcot. Szinte az összes végigjátszásomba szarrá dobáltam a gránátokat és 5 másodperc és ledarálhattam mindenkit. Ez direkt lett ilyen, és sokkal taktikusabbá teszi a harcot.

(#118028) cactuar válasza beyruth82 (#118024) üzenetére


cactuar
aktív tag

Dehogy maradtak ki a pisztolyok a skill fából. Csak átkerültek reflexből a coolba.

(#118029) Wesder válasza beyruth82 (#118024) üzenetére


Wesder
félisten

"Micsoda marhaság már, hogy sajat magától feltöltődő/újratermelődő kézigránátod lett? 😂"

Igen, az sokkal èletszerübb hogy 300 gránát meg inhalátor van a zsebedben. :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#118030) Steve1207 válasza AMD Power (#118022) üzenetére


Steve1207
veterán

Persze, megjelenés után egy héttel már be is jelentették, hogy jön a mod támogatás év elején, azzal együtt meg bármikor felpattintható lesz a magyarítás pl.

.

(#118031) beyruth82 válasza nincsnév007 (#118027) üzenetére


beyruth82
veterán

Akkor jó lenne, ha eldobhatnál kettőt és csak x idő múlva még kettőt de fogyóeszköz lenne es ha eldobaltad akkor nincs több csak ha felszedsz újakat. Ez így viszont nagyon blőd, hogy újratermelődik saját magátol. A ruhák is ertelmüket vesztették. Felesleges felszedni őket, semmi hasznuk egy-két kivetelt leszámitva.
(#118029) Wesder
Valamivel életszerűbb mert a cyberpunk világában kiberverekkel elbírhatsz egy csomó súlyt. Ez akár meg a valósagban is lehetsegessé válhat (marmint a gépi kar, bőr, izom , inak, stb). Az viszont totális nonszensz, hogy a semmiből odaterem 2 db gránát félpercenként.

(#118032) Wesder válasza beyruth82 (#118031) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolj rá úgy hogy implant ami grátánot gyárt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#118033) beyruth82 válasza Wesder (#118032) üzenetére


beyruth82
veterán

Ez eszembe se jutott.
Nem is hülyeség, hiszen olyan implant is van az alapjátékban amivel gránatot tudsz kilőni a karodból (monoszálat, sáskapenget és a gránátvetőt is lehet beszerelni). Tulajdonképpen ez ugyan az csak nem a karodból lövöd ki.

(#118034) icemad válasza beyruth82 (#118031) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Biztos van olyan implant, ami ánuszrózsából potyogtatja a gránátot... Most is van ilyen, csak nem így hívják... Viszont újratermelődik. ;] Napi 2x szerintem egészséges. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#118035) beyruth82 válasza icemad (#118034) üzenetére


beyruth82
veterán

Félpercenként viszont brutális hasmenés... :DDD

(#118036) Wesder


Wesder
félisten

Cocoon Reviews

5 / 5 Eurogamer
5 / 5 GamesRadar+
9 / 10 IGN
9 / 10 God is a Geek
9 / 10 TotalBiscuit
4.5 / 5 Game Rant
9 / 10 Push Square
9 / 10 Press Start
9 / 10 XboxEra
8.8 / 10 Game Informer

Opencritic: 90

September 29. Day One with Game Pass.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#118037) STH018


STH018
friss újonc

Sziasztok GTA online játszható kormánnyal? Próbálta már valaki? Túrom a netet de nincs egyértelmű válasz.

(#118038) gianni85 válasza Steve1207 (#118020) üzenetére


gianni85
veterán

Ez max akkor lenne jobb játék, ha modderek belepakolnának még egyszer ennyi egyedi tartalmat. lvl 42-vel fejeztem be, fő sztori, összes faction, kb 30 side mission, talán 4 temple maradt ki, és így se kellett a galaxis felét bejárnom. Szóval tök jó, hogy beletettek 120 naprendszert, de tartalom hozzá nincs. Az outpost management-nek nem nagyon találtam meg az értelmét. A hajó moddolás viszont tényleg jó. 10+ éves elavult motor és technológia, még szépnek se mondanám. Sztori egynek elment.

edit: egyelőre ezrezés is elmarad, mert lvl 100 kellene hozzá, de nincs számomra benne egy ng+, vagy bolygószkenneléses szarakodás, pláne nem outpost xp farmolás. Talán ha jön valami értelmes dlc, akkor újra előveszem.

[ Szerkesztve ]

(#118039) AMD Power válasza Steve1207 (#118030) üzenetére


AMD Power
titán

Ez mondjuk jól hangzik. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#118040) Wesder


Wesder
félisten

Megcsináltam az új endinget. Adott achit.

Nem tudok róla beszèlni úgy hogy ne legyen spoileres. Legalább tettek bele munkát a srácok, de nem igazán tetszett.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#118041) Döglött Róka válasza STH018 (#118037) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Sok elvetemult otletet lattam mar, de ez toplistas.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#118042) pourri válasza Döglött Róka (#118041) üzenetére


pourri
aktív tag

:DDDDDDD en a sims4-et szeretnem kormannyal, amugy jatszhato kormannyal a gta de csak ha a gazpedalra teszed a loves gombot

(#118044) .LnB válasza Wesder (#118040) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már az is pozitív, hogy van új edning. De játékmechanikailag is új? Vagy csak egy új választás a végén vagy ilyesmi?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#118045) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Német media markt-ban egész jó akció van series x-re. Series x +Diablo 4+eafc 24, 499 euró. Kontrollerek is vannak még 39 euróért.
Azt nem tudom meddig tart az akció.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#118046) Dinomano válasza icemad (#118034) üzenetére


Dinomano
senior tag

Lányaim miatt kutya és macska mellett van egy nyulunk is (Kettővel indítottunk, egy maradt). Na, ő már master levelen van gránátozásban, napi 40 bogyó... :-)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#118047) F_Peter válasza Dinomano (#118046) üzenetére


F_Peter
őstag

Na és ugye hogy neki is újra termelődik. :)

(#118048) F_Peter válasza .LnB (#118044) üzenetére


F_Peter
őstag

Ha jól tudom itt is 3 vagy 4 féle ending van, bármit is jelentsen ez.

(#118049) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Ez mi?
Nemrég azt vettem észre, hogy az ismétlődő számlázást sunyiban bekapcsolta a MS.
Kikapcsoltam. Most megint le akart vonni pénzt...

*22-én akarta levonni, nem sikerült, lemondtam, most újra megpróbálta levonni... ez mi?:S

[ Szerkesztve ]

(#118050) eL Geri válasza ThorsHUN (#118049) üzenetére


eL Geri
őstag

Ezt konkrétan honnan lehet látni, hogy az MS le akar tőled vonni pénzt?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.