Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89828) Beniii06 válasza csubuka (#89823) üzenetére


Beniii06
őstag

Ha optikát akarsz, akkor én biztosan nem a uoc-vodát hívnám, de a másik cég is direktben fog beállni, ami bejön utcáról kábel, azt direktbe kötik az ONT-al(szolgáltatói egység). Amit linkeltél dobozt szerintem abba nem mennének bele. Inkább a csövet alakítsd ki úgy, hogy egyből oda vezessen, ahová a saját "központodat" akarod majd tenni(nappali/szoba) és onnan ajánlott minimum egy koax és egy cat5e utp behúzása(kettő ha iptv-t szeretnél), minden olyan helyre ahová tervezve van tv/számítógép. Így később elkerülhető sok kellemetlenség + fel lennél készülve, hogy mindegy melyik szolgáltatónál kötsz ki - nem kell plusz átalakítás, árban pedig szerintem nem ártényező mondjuk pár 10m ilyen-olyan vezeték + csatlakozók egy ilyen volumenű felújításnál.

A képből sajnos nem derül ki plusz információ, csak szerintem ha a részletekre mennél, a feltöltési értékekből lehetne tippelni, ha kiírja az oldal. Az árból nekem a nem upc-s terület ugrik be és ha ott a telekom optikával, akkor valóban azon fog bejönni a szolgáltatás, majd a voda küld egy második szerelőt, aki az eszközöket viszi(vagy postázzák nem tudom pontosan), de akkor ebben az esetben nem lehetne elérhetőnek lenni a korábban upc-s szolgáltatásnak, mert ott nem a telekom hálózatán szolgáltatnak, ha elérhető a saját hálózatuk.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.