Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103851) vlevi válasza Ledi (#103849) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem csak az RTL HD esik szét. Nekem ugyanúgy alacsony frekin van a Comedy Central SD, és ugyanúgy szétesik a kép, szaggat a hang.
[kép] [kép]

(#103852) cocka válasza sziszi-fuszi (#103843) üzenetére


cocka
veterán

Áhá és mi számít trés területnek? Mert nálunk is elérhető a trékom optikai netje az IPTV-jével együtt. Ja hogy ez kb. csak durván 1.2 éve érhető el az nem tudom számít-e. A kiépítés sorrendje ez volt: UPC, Digi, Trékom. Tehát ennyi erővel ez is trékom terület. Mégis DVB-C-n adja a UPC a tévét.

(#103853) sziszi-fuszi válasza cocka (#103852) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Azon területek, ahol a UPC nem szolgáltat. Ez nem oly régi szolgáltatás a vodkánál. S nem is atyai jóindulatból engedte be őket a T, hanem mert törvényi kötelezettsége.

Mi alá kell írás?

(#103854) Hegyirabló válasza sziszi-fuszi (#103853) üzenetére


Hegyirabló
veterán

"nem is atyai jóindulatból engedte be őket a T, hanem mert törvényi kötelezettsége"

Ezt nem is tudtam. Azt gondoltam, hogy valami barter van köztük.

Aquila non captat muscas.

(#103855) Okosandroid


Okosandroid
tag

Voda TV frissítés érkezett! /Volt UPC terület / Pár menüpont változott. Nagyon nem tudtam még átnézni, mert dolgozni jöttem, de akinek szintén megérkezett az update és van egy kis ideje, na meg kedve, meséljen mik változtak. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#103856) AnonymusX válasza Hegyirabló (#103854) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Persze ezért a Vodának fizetnie kell a Telekom számára, nem ingyen kapja a csövet. Minden szolgáltatónak kötelessége meghirdetni az általuk nyújtott csomagokat "nagykerben" is, tehát elvileg mindenkinek megvan a lehetősége a másik hálózatán szolgáltatást nyújtani, ha adott területen nincs saját infrastruktúrája.

[ Szerkesztve ]

(#103857) Dwatti


Dwatti
addikt

Sziasztok !
Voda tv médiabox távirányitóval elvileg lehet vezérelni a tv-t.
A csatlakoztatott hdmi eszközök alatt a ki/ be - kapcs + hangerőt be lehet állítani , ideig óráig müködik is de ezt mindennap elfelejti .
Kell ehhez valami médiabox vagy + tv beállítás?
Fordítva sem müködik a magic remote nem ismeri fel a vodatv-t pedig a listán ott van.
(LG UK 6950)

[ Szerkesztve ]

(#103858) MiZo1990 válasza Okosandroid (#103855) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

-Változott a csatornaváltásnál látott felület.
-Van teletext a kék gomb egyszeri megnyomásával.
-A zöld gomb egyszeri megnyomásával előjön az EPG (eddig kétszer kellett megnyomni).
-A főmenüben a "keresés" gomb fentre került, oldalt pedig a "felvételek" gomb váltotta.
-A "Beállítások/Csatlakoztatott eszközök" alatt össze lehet varázsolni a TV és a beltéri vezérlését (HDMI CEC). (Szerintem nem teljesen jól működik.)
-Kivették a "folyamatos rögzítés" beállításait (vagy valami hasonló volt a neve, ahol ki lehetett pipálni, hogy melyik adóról vegyen fel folyamatosan).
-A hang beállításoknál lett egy "Automatikus" lehetőség.

-Állandóan elfelejti a "Lejátszási lista" tartalmát a frissítés után (ma gyáriztam is és még mindig csinálja...).
-Továbbra sincs kedvencek/egyéni sorrend és HBO GO.

(#103859) maki1976 válasza MiZo1990 (#103858) üzenetére


maki1976
tag

" -Továbbra sincs kedvencek/egyéni sorrend..."

Nem is lesz, csak bekamuzták, eszük ágában sincs megcsinálni, akkor tudatosan váltanál egy kedvenc csatornádra, és nem nézed meg a többi általuk ajálott műsort, csatornát, reklámot, tartalom ajánlatot, stb, így elveszik a szerintük legfontosabb (amiből pénzük van) vtv box funkció, a személyes ajánló!

[ Szerkesztve ]

(#103860) MiZo1990 válasza maki1976 (#103859) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Az ajánló nekem focit és hasonlókat kínálgat, pedig sose néztünk sport csatornát rajta, eltüntetni meg nem lehet.

Ha van néhány kedvelt csatorna, akkor meg lehet tanulni a számukat és akkor nem kell össze-vissza nyomkodni a 100+ adót.

(#103861) petne


petne
őstag

Nálam ezzel az új frissítéssel, az újraindítás után egy darabig működik, majd azt írja ki nincs internetkapcsolat, így eltünik az epg, felvételek stb. Másnál is?

(#103862) szabogabor10 válasza petne (#103861) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nálam oké.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#103863) kezo0 válasza MiZo1990 (#103860) üzenetére


kezo0
addikt

Én már rég tudom fejből a leggyakrabban nézett csatornáim sorszámát, de ettől függetlenül néha szívesen lépkedne az ember egyesével a csatornák között – de csak az általam beállított KEDVENC csatornák között! Mert ilyenkor jó lenne a lépegetésből azokat kihagyni, amiket egész biztosan nem nézek sohasem (nálam ilyenek pl. a gyerekcsatornák, meg jónéhány „gagyi” csatorna, mint Izaura, Jocky vagy Muzsika TV). Szóval nekem még egyéni sorrend sem kéne, mert a Cisco boxon is csak arra használom a Kedvencek funkciót, hogy kihagyjak a léptetésből egyes csatornákat.
De még ennyit sem csinálnak meg, és most már teljesen egyértelmű, hogy nem is akarják, ezért én a lehetőség szerinti legutolsó pillanatig el fogom húzni a régi boxok cseréjét.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#103864) Alex889


Alex889
csendes tag

Nekem például a VTV állandóan a barátok közt-öt ajánlgatja amit soha nem szoktam nézni, és mindig felveszi az rtl híradót pedig nincs is beállítva de nem tudok megszabadulni tőle, törölgetnem kell. Szerintem valamilyen barter miatt erőltetik az rtl-t.

(#103865) Toth_Jani válasza kezo0 (#103863) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Na igen ezért használok MediaCardot, a TV-n csak a kedvencek vannak beállítva a dupla csatornáknál alapból csak a HD, felvételre ott az SSD, vissza meg eddig csak mobilon néztem a HorizonGo-ban, vagy asztali gépen böngészőből. (Persze ez attól függ hányan használják ugyanazt a TV-t)

[ Szerkesztve ]

(#103866) cocka válasza Toth_Jani (#103865) üzenetére


cocka
veterán

SD vagy SSD?

Csak elírás volt vagy szándékos?

(#103867) pjen válasza cocka (#103866) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem SSD.SD re nemnagyon tud felvenni.

(#103868) Toth_Jani válasza pjen (#103867) üzenetére


Toth_Jani
őstag

SSD meghajtó HDD helyet a TV az szereti, mivel kicsi a fogyasztása ezért simán elhajtja az USB port, és csak egy rövid adapterkábelen lóg a hátlapon, a minimális súly miatt nem esik le.

(#103869) MadMancs válasza Toth_Jani (#103868) üzenetére


MadMancs
veterán

HDD vel sincs baja TV nek csak kimondottan portable verzió kell. Nekem egy 1TB os portable HDD lóg TV-n, bőven elég neki a 900mA amit USB 3.0 tud adni.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#103870) cof válasza MadMancs (#103869) üzenetére


cof
veterán

TV-n USB 3.0 port? Wow. :D

Kicsit le vagyok maradva a technikával. Bezzek a Gbit LAN-t meg kispórolják belőle.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#103871) zsamiatt


zsamiatt
őstag

megjött postán az új media box. Össze dugtam de egyenlőre valami olyasmit ír, hogy vagy számlatartozásunk van vagy rég csatlakozott a médiabox a hálózathoz. Nincs tartozásunk. Ez magától is helyre áll vagy kell az ügyfélszolgálat?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#103872) zsamiatt válasza Toth_Jani (#103868) üzenetére


zsamiatt
őstag

ilyenkor a felvételhez bekapcsolva kell lennie a TV-nek vagy tud futatni record folyamatot kikapcsolt állapotban is?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#103873) cof válasza zsamiatt (#103871) üzenetére


cof
veterán

Aktiváláshoz mindenhogyan kell hívni az ügyfélszolgálatot.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#103874) MadMancs válasza zsamiatt (#103872) üzenetére


MadMancs
veterán

Bár nem engem kérdeztél, de Philips android felvétel idejére magát a TV-t ugyan bekapcsolja, de képernyőt nem.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#103875) zsamiatt válasza cof (#103873) üzenetére


zsamiatt
őstag

régi helyett nem működik automatikusan?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#103876) Dwatti


Dwatti
addikt

Eddig nekem ez az új voda tv mediabox nem igazán jött be. tV távirányitója mehet a fiókba mert nem tudtam összehangolni box é meg számomra katasztrófa...
kurzor elég érzékeny oldalsó gombra egyből bele teker , OK gomb megszokásból az adás info miatt, elég zavaró a menüje, párom állandóan újra indítja a műsort :P

(#103877) Yellow73_a válasza kezo0 (#103863) üzenetére


Yellow73_a
tag

Én is szerettem volna a legutolsó pillanatig elhúzni a Cisco box cseréjét, de sajnos úgy néz ki, a box lehalt, hétfőn hozzák az új voda boxot. Már előre rettegek tőle.
Bár a minap sógoroméknak azt írták, hogy legkésőbb a nyárig cserélik a régi boxokat újakra.

(#103878) pjen válasza Yellow73_a (#103877) üzenetére


pjen
félisten

Nálam nemrég volt szerelő, kb egy hónapja.Mondta, ha a cisco a hibás cseréli.Van nála kettő is.

(#103880) MadMancs válasza cof (#103870) üzenetére


MadMancs
veterán

Persze. Nem ritkaság. Ez speciel 2018 as. LAN valóban 100/100.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#103881) kezo0 válasza MadMancs (#103869) üzenetére


kezo0
addikt

Nekem még véletlenül sem portable HDD van a tévére kötve. Normál 3,5”-es, 2 TB-os külső merevlemez, és az a biztos, ha saját tápja van, ne kelljen az USB-port által biztosított áramellátásra hagyatkozni.
Tudok párhuzamosan két műsort rögzíteni, miközben egy harmadikat nézek – és ez utóbbi lehet akár egy korábban rögzített műsor is. Szóval van olyan, hogy lejátszom egy felvételt a HDD-ről, és közben a tévé ugyanarra a HDD-re vesz fel két különböző másik műsort. :) Mondjuk ilyenkor kicsit „döcögős”, ha még bele is tekerek a nézett műsorba. :)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#103882) MadMancs válasza kezo0 (#103881) üzenetére


MadMancs
veterán

Persze nem vitatom hogy lehet előnye. Csak arra reagáltam hogy SSD kell mert kevesebbet fogyaszt. Működik az HDD vel is. Amit írsz nem tudom kipróbálni mert enyém csak 1 et tud felvenni és 1 másikat tudok nézni. Felvétel közben ugyanarról hdd ről visszanézés működik rendesen, többet nem tud TV :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#103883) tomp válasza cof (#103870) üzenetére


tomp
félisten

Na igen vicces ez a LAN dolog. Nyáron vettem TV-t. 100-as LAN de van mellette AC-s wifi... :DDD

(#103884) S.Attila.198


S.Attila.198
újonc

Sziasztok!

Jövő hónapban fog lejárni a hűségem, TV+Internet+Telefon.

Mi számít most jó árnak? Mire számíthatok? Érdemes váltani Digire?

Ti mennyit fizettek?

(#103885) kabelmania27 válasza S.Attila.198 (#103884) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Amennyiben nincs gond a szolgáltatással érdemes a hűségidőszak lejárta előtt pár héttel felhívni az ügyfélszolgálatot, ha kimondod a négybetűs varázsigét általában szoktak kedvező ügyfélmegtartó csomagot ajánlani.

[ Szerkesztve ]

(#103886) golyós


golyós
őstag

Ma feltünt, hogy a számlán levonják majd felszámolják az e-pack kedvezményt.
Időben befizetve mindig.
Az érdekes benne, hogy amióta jár az ingyen net a digitális oktatás miatt azóta számolják csak fel.
Az a gyanúm, hogy azért mert ingyenes a net, cserébe felszámolják, holott a kedvezmény feltétele az otthoni szolgáltatás, internet szolgáltatás és elektronikus fizetés. Ez mind megvan attól még, hogy ingyenes.
Nálatok felszámolják?
Írtam nekik, kiváncsi leszek.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#103887) MadMancs válasza golyós (#103886) üzenetére


MadMancs
veterán

Epack ot internet havidíjából számolják mindig. Na mivel az nincs, nincs miből adni. Volt már téma többször.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#103888) golyós válasza MadMancs (#103887) üzenetére


golyós
őstag

Eléh szomorú, mert ez konkrét átbaszás.
Nrm a havídíj a feltétele hanem a szolgáltatás.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#103889) viktorhu válasza tomp (#103883) üzenetére


viktorhu
veterán

És a 100-as átvitelt tényleg tudják? Vagy csak formailag kaptak 100-as csatlakozót? Mert annak meg elégnek kell lennie tévéhez, egy 4k netflix is talán 25 megabit.

(#103890) cof


cof
veterán

Még mindig megy ez az ingyen net? :Y

Diginél 1 hónap volt asszem, vagy 2.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#103891) tomp válasza viktorhu (#103889) üzenetére


tomp
félisten

Igen. LAN-on 93Mbitet mértem. AC-s wifin 179Mbitet. Wifiről megy a TV de csak azért, hogy ne legyen +1 kábel.

(#103893) golyós válasza #72445440 (#103892) üzenetére


golyós
őstag

Lányom idén éretségizik, idén még semmit nem volt a suliban.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#103894) Yellow73_a válasza golyós (#103893) üzenetére


Yellow73_a
tag

Szintén zenész. Annyival megfűszerezve, hogy nem csak a lányom, hanem a fiam is.

(#103895) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Az volt már, hogy másodszor halasztják el a Voda TV karbantartást? Még SMS-t is küldtek róla. :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#103896) Samott válasza kezo0 (#103881) üzenetére


Samott
addikt

Milyen tv ez? Sajna altalaban csak egy tuner van bennuk (meg egy Sat ami esetunkben haszontalan).

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#103897) tomp válasza szabogabor10 (#103895) üzenetére


tomp
félisten

Én is kaptam róla infót. Vicces... :DDD
Elővettem a vodka boxot, frissített, lefagyott, beindult, megnéztem a régebbi felvételeket, töröltem az összes időzítéseket majd vissza dobozoltam. Majdnem 1évig hittem abban, hogy jó lesz ez de ez siralmas...

(#103898) szabogabor10 válasza tomp (#103897) üzenetére


szabogabor10
veterán

Én se szeretem a hibáit, ráadásul az új szoftver több bug-ot tartalmaz, mint a régi, viszont az OTT mód azért nagyjából kárpótol. Telekom neten sokkal gyorsabb a csativáltás is, mint a tv-men mediacard-dal.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#103899) Toth_Jani válasza szabogabor10 (#103898) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Na de az sem egészséges dolog hogy az ember 3 különböző szolgáltatónál is szerződést köt azért hogy egy elfogadható szolgáltatás csomagja legyen.
Miért nem tudja ezt magában egyik vagy másik szolgáltató?? :(((

(#103900) szabogabor10 válasza Toth_Jani (#103899) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen, ez valóban elég gáz.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.