Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#104801) pjen válasza villifog (#104799) üzenetére


pjen
félisten

Lehet abból jó is.Például a Siemens forgalmaz normál kapcsoló helyre egymodulus Hirsmann koax és UTP aljzatot.Csak drága.

(#104802) villifog válasza pjen (#104800) üzenetére


villifog
tag

Mivel a telepítést alvállalkozók végzik, nem mindig ügyelnek a részletekre. Amennyiben saját magadnak építed ki (legalább) a kábelhálózatot, gondosabban jársz (járhatsz) el.
Valaki még egy égőt sem cserél ki. Tudom, nem az előfizető dolga a kiépítés, de ha van kedv a szereléshez, akkor megfelelő kábellel nyugodtan, szépen meg lehet oldani a kábelezést akár a saját elvárásnak is megfelelően. Ha több vételi helyre kell kábelezni, akkor nem hátrány az előre kiépítés. Úgy is plusz pénzbe kerülne.

(#104803) villifog válasza pjen (#104801) üzenetére


villifog
tag

Valaki azért volt mérges, mert nem a szivárvány összes árnyalatában levő (az adott szoba színéhez) nem megfelelő aljazatot visz a szolgáltató. Az elvárások azért megvannak.

(#104804) pjen válasza villifog (#104802) üzenetére


pjen
félisten

Ez nagyon igaz.

(#104805) kali válasza NB2 (#104797) üzenetére


kali
legenda

Ez eddig is így volt - más típusú eszközökkel is -, nem minden műsort lehet visszanézni/rögzíteni.

(#104806) MiZo1990 válasza NB2 (#104797) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

A visszanézés/felvétel egy adott csatornán belül is változik a műsor jogai miatt.
A csatornakiosztásból látható, hogy honnan nem lehet egyáltalán felvenni.
Az előre tekerés jellemzően az RTL csoport csatornáin nem engedett akár felvételnél, akár visszanézőnél.

Vodafone TV esetében a számlán nem "felvétel opció" szerepel, hanem "Vodafone Mediabox", tehát nem a felvételért fizetsz, az csak extra, ahogy a visszanéző is. Ezeket a műsorszolgáltató engedi ilyen-olyan mértékben és nem vonatkozik ezekre célérték vagy minőségi mutató.

A Telekom új IPTV rendszere pontosan ugyanígy működik; nem lehet mindent minden csatornáról felvenni és a felvételeket a felhőben tárolja háztartásonként 30/60/90 napig. Az alap "Record&Go" csomag 30 óra felvételt enged tárolni 690 Forintért, amit további 100 órával lehet kiegészíteni 490 Forintért. Van mellé 3 napos "Archív TV" néhány csatornán és nem lehet előre tekerni az RTL csatornákat.

A DIGI-nél meg nem kötelező beltérit sem használni, mert kódolatlan az összes csatorna (amiből botrány is lett), saját beltérivel mindent felvehetsz.

(#104807) pjen válasza MiZo1990 (#104806) üzenetére


pjen
félisten

A DIGI nél beltéri se kell, elég ha a Tv tud DVB-C t és PVR - t.Vodánál ha kártyád van és PVR ed, szintén mindent felvehetsz.

(#104808) LouiS22 válasza NB2 (#104797) üzenetére


LouiS22
veterán

A felvétel nem attól függ, hogy közszolgálati csatorna vagy sem. Van egy jogtulajdonos és van egy szerződés, aki/ami vagy engedi a rögzítést, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#104809) gduck válasza Statikus (#104783) üzenetére


gduck
addikt

Olyat betétet vegyél, amin csak egy NET csati van és mellette van üres hely! Oda fúrsz egy lyukat és beleraksz egy "F" toldót! Szép és egyszerű megoldás. ;)

(#104810) tomp


tomp
félisten

Mediacard: nincs EPG!
"Nincs információ" üzenet fogad minden csatornánál. Ez egyre jobb...
Most már beállt az a menetrend, hogy délelőtt amig süt a nap az összes HD csatorna szétesik. Net az atomstabil.

Érdekes, hogy lejárt a hűségem most 1-én de senki nem mert felhívni, hogy esetleg hűség. :D

(#104811) gduck válasza tomp (#104810) üzenetére


gduck
addikt

Nálam is megjelent a kockásodás a jó idő beköszöntével. Közel 50 felé közelít a feltöltési is. Még januárban 42 volt a minimum, most már 46...

Ha tavasszal nem szintezik újra az erősítőket, kezdhetek reklamálni :(

[ Szerkesztve ]

(#104812) tomp válasza gduck (#104811) üzenetére


tomp
félisten

Nekem csak úgy javult meg tavaly, hogy jött a hideg évszak...
Most újra kezdődik de most már az összes HD hulladék.
Tavaly azzal jöttek mindig, hogy csak én reklamálok. Aha igen. Kiderült, hogy csak nekem van DVB-C előfizetésem a 3 emeletből 2-n!
Az a pár ügyfél meg ott van az erősítőtől pár méterre... :W

(#104813) NB2


NB2
aktív tag

Srácok!

Ha nem haragszotok nem válaszolok mindenkinek külön, de tényleg köszi a reagálásokat!
Én egyébként csak azokért hisztiztem amik tökéletesen működtek a régi boxnál, ráadásul majd 10 éven át! Az m1-től a zsidó tv-n át azt vettem fel, azt állítottam meg amit akartam. Persze lehet, hogy erre az a válasz, hogy eddig nem volt teljesen törvényes és a Voda/UPC fejére koppintottak és az új beltérivel javították a dolgokat, de engem mint user ez nem vigasztal :)

(#104814) Livius válasza gduck (#104811) üzenetére


Livius
őstag

Nekem a feltöltési értékem 2 éve még 42-43 volt. Azóta évről évre romlott, most már 47 szokott lenni. Szóval itt nulla karbantartás van a Voda részéről (pedig 2008-ban épült újonnan), kezd felejtős lenni az egész, szerencsére a elkezdődött a T optika bevezetése, lassan végre lesz alternatíva.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#104815) Livius válasza NB2 (#104813) üzenetére


Livius
őstag

Szerintem azzal van itt a gond, hogy ezek a felvételek most neked nem egy saját HDD-ére történnek, hanem egy központi szerveren, ahol már nem szabad tárolni akármit nekik. Régen azért volt jó, mert otthon a boxod HDD-jére menthettél bármit, és jogi korlát nem volt. Most ez nekik így olcsóbb biztosan, hogy szerver van hozzá, de jogilag meg sokkal korlátozottabb. A usernek pedig persze hogy ez így visszalépés.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#104816) MiZo1990 válasza Livius (#104815) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

A felhasználónak azért jó, mert eléri távolról is a felvételt és box csere után is megmaradnak a felvett tartalmak (Telekom új platformot bemutató videóban ezzel adják el a felhős felvételt).

(#104817) vigyory71


vigyory71
tag

Sziasztok,

továbbra is kínlódom a Connect Boxommal. Korábban egy fehér CB volt nálam, de az 6-8 óránként rebootolta magát. Voda kicserélte, most fekete CB van helyette. Ez önmagában megy, ezzel nincsen nagy gondom. Én viszont modem módban szeretném használni, van saját jól működő, megszokott TP-Link routerem, ami jobban is konfigolható, kellemesebb, és jobban is szeretem.
A baj az vele, amíg a korábbi fehér CB-vel jól működött a routerem, amióta a fekete CB van nálam és az modem módban van, azóta nem igazán jók a hálózati kapcsolataim (vezetékes és vezeték nélküliek sem).
Ha rámérek Speedtest.net-en, vagy Fast.com-on matematikailag jó értékeket kapok (500Gb/s az hellyel-közzel meg is van, 480-520Mb/s közötti értékekkel 500-as net csomagnál jónak mondható), de például a browserek nagyon lassan töltenek be, és egyes szolgáltatások is panaszkodnak, hogy lassú a kapcsolat, vagy idő túllépést látnak.
Ping-nél, Traceroute-nál elég sok csomag kimarad, eldobálódik. Mondanám, hogy DNS hiba szerű, de ha DNS nélkül, simán csak külső IP címet próbálok ping-etni, akkor is hasonló a helyzet, szóval a DNS hibát kizárnám (a router belső IP címe, és a belső hálózaton lévő eszközök hibátlanul válaszolnak még PING-re, csak a modemen túli világ problémás).
Kábel hibát (a router és a CB között) szintén kizárnám, azt kimértem teszterrel, de cseréltem is, és nem lett jobb.
Router hibát is kevésbé gondolom, mert egy teljesen jól működő TP-Link AC5400-as router, és azóta próbából cseréltem egy AX90 (AX6600) routerre, és azzal pont ugyanez a helyzet.
MTU 1500-on van, ami elvileg jónak kellene legyen szerintem.

Kezdenek elfogyni a tippjeim, szóval, ha van valakinek javaslata, azt megköszönném.

Üdv:
Atti

(#104818) Livius válasza MiZo1990 (#104816) üzenetére


Livius
őstag

Ok, ennyi egy előny van, ezen kívül meg sok hátrány, a usernek megéri ez? Gyanítom nem.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#104819) cocka válasza MiZo1990 (#104816) üzenetére


cocka
veterán

Ez úgy volna érdekes, hogy közelről éri el a felvételt és box csere után is megmaradnak. :P

(#104820) MadMancs válasza MiZo1990 (#104816) üzenetére


MadMancs
veterán

Biztos vagy benne? Ez továbbra se iptv ahol központilag van egy felhasználói fiókod. Boxot tarsítják csupán hozzád és minden box hozzáfér amihez kell. Viszont volt már itt boxcserés tapasztalat, ahol a felvételek ugrottak mert azt ugye másik box könyvjelzőzte -"vette fel"-. Ugyanúgy boxcsere után VTV app se működik már.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#104821) MiZo1990 válasza MadMancs (#104820) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Passz, nekem nem kellett Voda boxot cserélni.
A központban az előfizetői profilhoz van társítva a box és a felhős tárhely, VTV csere után a tárhelyet (felvételeket) el kellene ugyanúgy érni az új boxon is. Szerintem.

(#104822) Livius válasza MiZo1990 (#104821) üzenetére


Livius
őstag

Az szokott itt a gond lenni, hogy a Voda ügyintézők se egy nagy technológiai guruk, szóval hiába tudja a rendszer, ha kompetenciában nem tudják ezt kezelni.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#104823) tomp válasza MadMancs (#104820) üzenetére


tomp
félisten

Akkor ott valamit nagyon elcsesztek mivel a boxot a felhasználó ID-hez társítják. Ezért is kell az első bekapcsolásnál központi reg. mert a box nem tudja mit töltsön be. Akár hetente is cserélhetik a boxot. Ha hozzáértő végzi az új box regisztrációt akkor megmarad minden.
Ha box csere van attól az app még megy tovább és a felvételt is tudod kezelni. Csak az új boxot nem tudod vezérelni. Ennyi.

(#104824) MadMancs válasza MiZo1990 (#104821) üzenetére


MadMancs
veterán

Nekem se még.
tomp, tapasztalat híján csak azt írtam amiről itt számoltak be anno.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#104825) NB2


NB2
aktív tag

Nah de ha 90 nap után törlődnek a felvételek, akkor hogy maradnak meg mégis?

(#104826) MiZo1990 válasza NB2 (#104825) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Le lehet védeni a felvételeket és így a védett tartalomra nem vonatkozik a 90 nap utáni vagy a 90 órát meghaladó auto törlés.

(#104827) Statikus válasza kabelmania27 (#104794) üzenetére


Statikus
senior tag

Köszönöm a választ.

Én el tudom fogadni a különféle magyarázatokat, ha van magyarázat arra, hogy miért nem jó a gyárilag csillagpontos rendszerhez gyártott 1,5dB csillapítású 0-2400MHz fali aljzat. De akkor mondja már meg nekem valaki, hogy miért gyártanak ilyet, miért fejlesztenek ilyen szerelvényeket? Ki tud ilyet használni? Mire jók ezek a gyári aljzatok, amiket csillagpontos rendszerhez gyártanak, alacsony csillapítással és széles frekitartománnyal, ha pont arra nem jók, amire gyártják őket?

Úgy érzem kicsit, mintha gyártanának a Teslához egy olyan kiegészítőt, amit senki nem javasol hozzá, mert nem "SZOKTÁK" - persze hogy nem, mert soha senki nem próbálta, mert mindenki a szokások rabja.

Esküszöm veszek egy ilyen aljzatot és bekötöm a jelenlegi lakásomba és kipróbálom, működik-e a meglévő rendszer, vagy sem.

(#104828) pjen válasza Statikus (#104827) üzenetére


pjen
félisten

Nem arról van szó, hogy nem jó.Egy hibátlan rendszerben akár jó is lehet.Megveszed, cseppet sem olcsón, szerelő berakja szintén drágán.Aztán jön a szolgáltató és a legapróbb panasz esetén kivágja a francba.Ha neked megfelel az a kép minőség ami a fali csatlakozóval van, akkor maradhat.

(#104829) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok

Új Vodafone otthoni net bekötés.

Korábban linkeltem le/fel jelek jók.

Sebesség is jó, Wifin is megvan az 500/22 Mbit, azonban néha megtorpan a net. Pl speedtesten mérnék ilyenkor, ping jó de mégis az oldalak lassan jönnek be, de a sebesség még mindig nagyon jó.

Speedtest grafikon is ezt mutatja, hogy nagyon alacsonról indul majd felmegy 300 mbit körülre és ott marad (ez nekem elég is lenne).

A másik, hogy VPN-n használva teljesen használhatatlan néha az egész.

Voda modem router módban (saját router AP-ban mögé rakva is ugyanez).

Lehet ez a fenti gond a Voda eszköz router módja miatt?

Pl most is ping jó, de egy jofogas, index nem tölt be vagy csak lassan. :F

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#104830) Statikus válasza pjen (#104828) üzenetére


Statikus
senior tag

Analóg rendszernél el tudom képzelni, hogy van tökéletesnek mondott (nincs), van észrevehetetlenül kicsit rossz és van a nézhetetlen, de digitálisnál vagy van hibátlan kép, vagy szar az egész.

Műszaki magyarázatot szeretnék kapni, miért nem jó egy fali aljzat arra, amire tervezték, gyártották.
Azzal persze tisztában vagyok, hogy a legjobb az lenne, ha a szolgáltatótól közvetlenül menne minden készülékhez egy kábel, természetesen falon kívül "szerelve", odab..szva a fal mellé...

(#104831) szabonagyur válasza szabonagyur (#104829) üzenetére


szabonagyur
félisten

Pl egy bix fele ping ilyet mutat, és ilyen kiugrások ismétlődnek kb a képen is látható rendszerben.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#104833) AtHoS válasza vigyory71 (#104817) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ehhe...ezek nem jó hírek. Pár napja bejelentettem újraindulásos hibára a fehér CB-t. Telefonon felhívott egy automata, hogy távmérésük szerint nem tapasztalható a hiba (jó is lenne, hogy pont amikor nézik fog újraindulni a CB) és szerintem ugyanúgy fenn áll-e a probléma. Persze nyomtam a fennál/nem tudtam meggyőződni róla gombot, így most várom, hogy keressenek ismét.
Viszont, ha nálam is cserélik a fehér CB-t és olyat hoznak, mint neked, akkor mehet tovább a hibajegyek beküldözgetése.

Hát nem tudom, így 2020+ idejében ennek így kell működnie?

Tegnap éjfél körül kiléptem az online játszott Wolcen játékból - folyamatos volt a netkapcsolat játék közben - , a játékból kilpést követően Vivaldiban egyből ráfrissítettem egy weblapra (redditen), de 2-3 másodperc alatt is 0 byte volt a kapott/küldött adatmennyiség, ekkor ráfrissítettem ph! oldalra is teszt céljából, nehogy reddit-tel legyen gond, de ez a frissítés sem indult meg. Ekkor már tudtam, hogy a CB ismét újra fog indulni, ami pár másodperc múlva be is következett.
CB modem módban van használva kezdetektől fogva (AC68U van mögötte), így a játékból kilépve a steam adatkapcsolat meg egy böngészős oldal frissítése nem kellene, hogy megfektesse (torrent, letöltések, stb... nem futottak közben)

read-only mode on the forum

(#104834) szabonagyur válasza #72445440 (#104832) üzenetére


szabonagyur
félisten

Archer C6 routerem van, Digi alatt tudta stabilan tartani a sebességet 500/300 megvolt mindig.
A kérdés ha átrakatom modem módba ez változni fog?

1000-es net egy darabig nem lesz még errefele, mert amúgy azt kértem volna mivel ingyen van az is.

Illetve amikor bekötötték azt mondta a szerelő, hogy ha lesz is 1000-es net lehet nem kapok másik eszközt, mivel hivatalosan ez is tudja.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#104836) villifog válasza Statikus (#104830) üzenetére


villifog
tag

Sajnos nem csak a jó, és a szar állapot van, hanem az egy darabig jó, utána kockásodik állapot is létezik.
Ha nem megfelelő elosztót használsz, pl: bizonyos csatornákon jó a jel, bizonyos csatornákon meg nem jó a jel.
Ez igaz lehet akkor is ha nem megfelelően (szakszerűen) van egy csatlakozó felszerelve.

Pl: Gázt sem szereltethetsz néha olyan anyagból ami kapható a boltban, csak és kizárólag úgy és olyan anyaggal ahogyan a szolgáltató előírja.

Olvasd el pjen hozzászólását, teljesen igaza van:
" Nem arról van szó, hogy nem jó.Egy hibátlan rendszerben akár jó is lehet.Megveszed, cseppet sem olcsón, szerelő berakja szintén drágán.Aztán jön a szolgáltató és a legapróbb panasz esetén kivágja a francba.Ha neked megfelel az a kép minőség ami a fali csatlakozóval van, akkor maradhat."

Mivel kapható a boltban 12 dB-s átmenős, és 12 dB-s lezárós fali aljazat is, egy másik előfizető joggal tehetné fel a kérdést, Kapható a boltban miért nem használhatom a CATV-s rendszeremen? Mert erősítő hiányában nem oda való, nem használ ilyen aljazatot a szolgáltató.

[ Szerkesztve ]

(#104837) Statikus válasza villifog (#104836) üzenetére


Statikus
senior tag

Rendben, értem, megértem, hogy vannak a szolgáltatónak kritériumai.
Tegyük fel, elfogadom - nem ragaszkodom ehhez a csatlakozóhoz, de a kulturált megjelenéshez igen.

Milyen megoldást javasoltok?
Legrand Valena Life család lesz.

Ami lentebb elhangzott, vegyek 1-es UTP csatlakozót és fúrjak mellé egy toldóelemet nem járható út, az 1-es UTP is középen van, hátul pedig nagy darab vas, amit nem fúrnék át. :)
Kb. 10 éve (a jelenlegi, jól működő hálózat) építésekor vakfedelet szereltem be, kifúrva, becsavarozva a toldóelemet, belül F, kívül F. Nem jó megoldás, 1-2 eszköz bekötés után elkezd kilazulni az anya, tehát használhatatlan lesz, lehet szétszerelni. Törik a kábel a dobozban, stb.
Létezik kábelkivezető szerelvény, tök jó lenne, de nálam nem fog a falon lógni egy kábel, az biztos. :)
Ha ebbe a kábelkivezetőbe valahogy bele lehetne barkácsolni egy fém rögzítőlemezt, amit átfúrva toldóelemet lehetne belerögzíteni, mechanikai lazulásvédelemmel ellátva és csak az F vége látszódna ki, elégedett lennék. (és olcsó is egy ilyen, max egy ezres). Egyébként meg pont a barkácsolást szeretném elkerülni, mert a szolgáltató egy pillanat alatt kitépi a falból a barkács csatlakozót :)

Én még nem találtam ebben a szerelvénycsaládban F csatlakozó szerelvényt, de ha mondjuk létezne (más családban van ilyen), az elfogadható lenne? Azt nem tépi ki a szerelő? Megfelelő a minősége? 0-2400MHz és 1,5dB csillapítás csillagpontos rendszerhez tervezve jó lehet? :)

Esetleg létezik olyan F kábelvég, ami kívül menetes?

(#104838) pjen válasza Statikus (#104837) üzenetére


pjen
félisten

Tehetsz kábel kivezetőt, nem lógatod ki a kábelt.Ha akarod használni teszel rá egy toldót, és rátekered a kimenetet.Használaton kívül nem látszik csak a szerelvény a kábelre pedig teszel lezáró dugót a kivezetőn belül.Azért nem szabad elfeledni, hogy egy sima toldó is 1,5-2 db csillapítást okoz.Néha hiányozhat az a jel.

(#104839) villifog válasza Statikus (#104837) üzenetére


villifog
tag

Már leírtam a véleményem, nem ismételném magam.

(#104840) Statikus válasza pjen (#104838) üzenetére


Statikus
senior tag

OK, ez a megoldás lehet a legelfogadhatóbb, majd elmegyek kábelkivezetőt tapogatni.

Köszönöm.

Ha lesz kulturált, jól működő megoldás, meg fogom mutatni.

(#104841) pjen válasza Statikus (#104840) üzenetére


pjen
félisten

A kivezetőt mélyitett dobozba tedd, lesz benne hely egy darab kábelnek.

(#104842) Ledi válasza MiZo1990 (#104826) üzenetére


Ledi
aktív tag

Én úgy tudom, hogy a felvétel védelem a 90 napos törléstől nem véd meg, mert ha lejár az idő akkor törlik a szerverről. De cáfoljon meg valaki ha nem így van.

(#104843) droid.04


droid.04
tag

Sziasztok!
Biztosan volt már téma,de én ma szembesültem vele,hogy a Horizon stb-omon nem tudom a visszanézőt használni.Már hívtam volna a 1270-et,hogy mi a megoldás ( gondolom vtv box ),de visszaolvasva úgy tünt,hogy ha kicserélnék,akkor buknám a Horizon Go szolgáltatást.Lenne esetleg valami megoldás,hogy a kecske is jól lakjon,és a káposzta is megmaradjon?Tehát ne kelljen cserélni boxot ( úgy látom a véleményekből vtv box is hagy némi kívánnivalót maga után ),és a visszanéző + Horizon Go is működjön?

(#104844) petakpa1 válasza Statikus (#104840) üzenetére


petakpa1
őstag

Keress olyan UTP aljazatot amiben 2 UTP aljaz van, de az egyik vak belőle. A vakot kivágod és beteszel bele egy ilyen koax keystone modult.

[ Szerkesztve ]

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#104845) Hoek


Hoek
tag

Tippem nincs a megoldásra, de nálam is ilyen ahogy leírtad. Ha ránézek speedtesttel min. 350Mbit megvan az 500ból, ennek ellenére lassan jönnek be az oldalak és van hogy a youtube is leáll pufferelni.

''A világ legszebb dolga a fogaskerék,még a tengely-csapágy van ami még szép.'' D.A.

(#104846) Hoek válasza vigyory71 (#104817) üzenetére


Hoek
tag

Neked válasz, de nem engedi módosítani.

''A világ legszebb dolga a fogaskerék,még a tengely-csapágy van ami még szép.'' D.A.

(#104847) Statikus válasza petakpa1 (#104844) üzenetére


Statikus
senior tag

Adott szerelvénycsaládban nincs olyan kettes UTP, amiben az egyik vak.

(#104848) pjen válasza Statikus (#104847) üzenetére


pjen
félisten

Legrandban a program mozaik családban van olyan, legalábbis volt.

(#104849) petakpa1 válasza Statikus (#104847) üzenetére


petakpa1
őstag

Akkor válassz másik szerelvénycsaládot, vagy ha csak ez tetszik akkor tedd fel ezt benne, a sima fali koax aljzattal, de ekkor van rá esély, hogy így probléma lesz a DVB-C adásokkal. Ha mégse akkor szerencséd van, de ez lutri...

Itt ennyit tudtunk Neked segíteni, itt szerintem senkitől nem fogsz olyan választ kapni, hogy nyugodtan szereld be a sima fali koax aljaztokat, mert azzal is fog működni a TV, mert erre nincs garancia. Vagy megy, vagy nem megy majd. Előre nem lehet megmondani, pláne jelszintmérés nélkül.

[ Szerkesztve ]

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#104850) cocka válasza droid.04 (#104843) üzenetére


cocka
veterán

És a Horizon Go appban illetve a webes verzióban tudod használni a visszanézőt? Mert ha igen, akkor tartsd meg a Horizon médiaboxot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.