Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37951) baandii


baandii
senior tag

akkor most nálam a digi-vel van a gubanc? vagy a kábelekkel? vagy vmi mással amihez nem értek?...kicsit elvesztettem a fonalat:)

[ Szerkesztve ]

(#37952) Borisz76 válasza baandii (#37951) üzenetére


Borisz76
veterán

Már letesztelted nem ?

A digi kábelét közvetlenül a gépbe / laptopra dugva jött a kb 10-11 MB/s sebesség.
Ez messze elmarad az 1000-s csomag kb 100 MB/s tempójától.
Feltételezve persze , hogy a kábelek gigabitesek ( Cat5e , Cat6 ) és a pc / laptop csatlakozói is azok.

Ha a fenti feltétellel megvannak , akkor biztos , hogy a szolgáltatónál kell reklamálni.
Jöjjenek ki és ellenőrizzék a routeredig bejövő kábelt / kábeleket , csatlakozásokat.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#37953) baandii válasza Borisz76 (#37952) üzenetére


baandii
senior tag

kíváncsi leszek mit mond majd a digi itt a helyszínen, mi a gond...

mindenkinek köszi még egyszer a segítséget :R

(#37954) TBMC


TBMC
addikt

skacok!
hogy tudom megnézni, hogy mi a fene okoz konstans magas RAM usaget?
bnőmék ds215j nél jött szembe a jelenség.
csak torrent fut, kb csak filmezésre használják. illetve seedre.
37db fut jelenleg.

markbellus.hu 

(#37955) gyugyo79 válasza TBMC (#37954) üzenetére


gyugyo79
addikt

Az erőforrás figyelésnél. Ha a képen látható kis kék ikonrészre nyomsz is meghívja. Ott feladat kezelő és ott Szolgáltatás vagy Folyamat szinten is meg tudod nézni.

[ Szerkesztve ]

(#37956) caris1


caris1
tag

FYI:
A leírás segítségével sikerült memóriát cserélni a DS216+II-ben és 8 gigásra bővíteni. Egyelőre úgy tűnik, hogy problémamentesen megy minden. :)

Ezt a modult használtam: Kingston KVR16LS11/8

We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

(#37957) Mezga Aladár válasza Rickenstein (#37929) üzenetére


Mezga Aladár
veterán


Remélem érthető számodra miről írtam.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#37958) Sanya válasza caris1 (#37956) üzenetére


Sanya
nagyúr

Az eredeti memóriamodult tartsd meg!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#37959) WaterWave válasza Mezga Aladár (#37957) üzenetére


WaterWave
veterán

én is ezzel szívok

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#37960) Mezga Aladár válasza WaterWave (#37959) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Bővebben?

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#37961) caris1 válasza Sanya (#37958) üzenetére


caris1
tag

Köszi, nem terveztem eladni. :R

We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

(#37962) WaterWave válasza Mezga Aladár (#37960) üzenetére


WaterWave
veterán

Nem tudom megoldani mert nekem is a képet dobja ki.. Patice kollega mondta, hogy manuálisan kell a router adminfelületén megoldani...

De ha van olyan jelentkező aki ezt megoldaná nekem távoli eléréssel azt megköszönném mert nem vágom.
quickconnectem jó, belső hálón jó vagyok, de a név.synology.me vel nem érem el a nast kívülről.

tp link ad7200 routerem van szóval nem vágom

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#37963) Mezga Aladár válasza WaterWave (#37962) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Ez nem az a probléma. Nem natol a szolgáltatód?

Az itt mutatott ip cím megegyezik az ezen az oldalon mutatottal?

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#37964) WaterWave válasza Mezga Aladár (#37963) üzenetére


WaterWave
veterán

igen megegyezik

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#37965) Mezga Aladár válasza WaterWave (#37964) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Akkor nem natol. Be kell állítani a portovábbítási szabályokat. Viszont én az UPnP rendszerű beállítást nem ajánlom, hanem a manuális beállítást a routeren.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#37966) WaterWave válasza Mezga Aladár (#37965) üzenetére


WaterWave
veterán

Ezzal szenvedek 2 órája...
csináltam képet mit látok: mit kéne írnom és hova?

[link1]

[link2]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#37967) Pubszon válasza caris1 (#37956) üzenetére


Pubszon
veterán

Nekem is ilyen NAS van, csak még 1GB RAM-al, de idén én is szeretnék egy ilyen bővítést eszközölni.
Vettél észre valamit? Vagy ha még nem tesztelted, számolj már be, hogy mit veszel észre esetleg. :)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#37968) Mezga Aladár válasza WaterWave (#37966) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Ha már bekapcsolva van az UPnP akkor az EZ internet megcsinálja neked a port továbbításokat.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#37969) WaterWave válasza Mezga Aladár (#37968) üzenetére


WaterWave
veterán

de ott is az általad belinkelt kép jelenik meg (két vagy több adatútválasztó található a hálózatban)

ha meg továbbra megyek az adatutválasztónál nincs ott a tp link ad7200

[link]

akkor most hogy?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#37970) Mezga Aladár válasza WaterWave (#37969) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Akkor van egy szolgáltatói router ami nincs brige módba állítva.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#37971) WaterWave válasza Mezga Aladár (#37970) üzenetére


WaterWave
veterán

egyre jobb.. :D megoldás?:D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#37972) Mezga Aladár válasza WaterWave (#37971) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Miután gondolom nem igazán értesz hozzá a szolgáltató technikai támogatását venném igénybe.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#37973) WaterWave


WaterWave
veterán

tudtommal ha felhasználónév és jelszó páros kell a router adminrészhez akkor nem ont-ban van hanem bridge-ben.. nem is lehet másképp.... de mindegy feladom mert ez már ma a harmadik verzió amit hallottam...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#37974) Mezga Aladár válasza WaterWave (#37973) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

tudtommal ha felhasználónév és jelszó páros kell a router adminrészhez akkor nem ont-ban van hanem bridge-ben

Nekem a huwei optikai modem/router brige módba van és kéri az user/pass-t.
(T-home 1000/200 optikai)

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#37975) KuZo válasza Laposelemer (#37473) üzenetére


KuZo
tag

Sajnos nálam is elkezdődött egy I/O és bad sector hibasor, ráadásul két HDD-n egyszerre. A NAS egy DS414j és 4db WD RED 3TB csücsül benne. A kérdéses meghajtókat kivéve a HD Sentinel nem talál semmit, illetve a S.M.A.R.T. teszt sem jelez semmit.. Elég büdös az ügy, hogy 24.000 óra körül van a lemezekben hibapont nélkül és láthatóan a kinti Synology fórumon is sokan belefutottak ebbe. Mintha az egyik DSM frissítés (DSM 6.1.4-15217 Update 2) után kezdődött volna az egész.

(#37976) Sakab


Sakab
senior tag

Sziasztok ugynéz ki megtaláltam az igazit ds216+ (70e) és a virtual boxról sem kell lemondanom, csak vennem kell egy 8gb-s ramot bele 20e-be. Csak egy utolsó kérdés 215play ill 216playhez viszonyítva ez az erosebb ugye?

(#37977) Laposelemer válasza KuZo (#37975) üzenetére


Laposelemer
tag

Én inkább azt mondanám mindkettőben van hiba.
A DSM valamiért nem kezeli jól a WD belső tesztjét.
De ezt sem következetesen.

A WD RED-ben meg megrendült a bizalmam egy picikét...

Nekem sikerült hibamentessé tesztelni a beteg RED-et. Pár szektort áthelyezett a tartalék helyre, de cserébe hagyott pár nagyon gyengét. És a teljes olvasási teszten is folyamatosan ingadozott az olvasási sebesség...

Ha mégis megpurcan ez a RED, akkor talán valami Toshiba vagy Iron Wolf... nem tudom.

(#37978) pc360 válasza gyugyo79 (#37948) üzenetére


pc360
addikt

:R

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#37979) WaterWave válasza Sakab (#37976) üzenetére


WaterWave
veterán

a pluszos mindig erősebb

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#37980) caris1 válasza Pubszon (#37967) üzenetére


caris1
tag

Egyelőre még nem sokat vettem észre, hiszen semmi igazán memóriaigényes dolgot nem futtatok rajta.
(Leöltés, fájlmegosztás, médiaszerver, webszerver, egy adatbázis, néha VS transzkódolás.)
Így is mintha gyorsabban reagálna, de ez lehet, hogy csak placebo hatás :)
Majd belakom docker containerekkel és akkor újra beszámolok :)

We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.

(#37981) Sztupidka


Sztupidka
tag

Sziasztok!
Azt meg tudná esetleg mondani valaki, hogy a Download station cliens miért nem jelzi és futtatja tovább azokat a torrenteket amiket közben töröltek az oldalról? Nem jelzi inaktívnak azokat akik törölve vannak, simán futtatja tovább. Átlag 300 torrent fut éjjel nappal és hát ezt mindig átnézni...
Köszönöm!

(#37982) Chrys_ válasza Patice (#37897) üzenetére


Chrys_
addikt

8 lemez esetén mindenhol Raid10-t ajánlanak, de ott a legnagyobb a TB/ár veszteség. RAID6 lesz szerintem. Igaz, hogy performance terén lehet veszteség, valamint egy cserélt tároló kötetbe inicializálása lehet akár 1 napos program is, de 2 lemezes redundancia van benne, így max. 8TB mínusz a RAID10 50%-s, 16TB veszteségével szemben, valamint nálam csak szimpla tárolóként szolgál, nem kell extra teljesítmény, valamint azt az 1-2 napot is ki tudom várni HDD-csere esetén.
A kérdés az, hogyan tudom átállítani a kötetet. Jelenleg 5 HDD van benne, RAID5-ben.
Itt egy példa RAID10-re és RAID 6-ra: RAID calculator
(A RAID típusokat be kell állítani, mert azt nem kódolja bele a címbe.)
Az SHR, ami most van az 5 lemez esetén, tovább bővítve ugyanúgy 1 lemezes redundanciát ad, mint a RAID 5.
SHR-2 viszont 2 lemezest, szerintem az a RAID 6 megfelelője lesz a Syno Hybrid esetén, de nem vagyok ebben 100%-ig biztos.

Át lehet állítani egy már meglévő kötetet SHR-ről SHR-2 -re, vagy RAID6-ra?

Vagy másik ötlet, ha egyáltalán működik:
A RAID5 5 lemezéből az utolsót kiveszem a NAS-ból, a redundancia miatt ugye nincs adatvesztés. Így 4 lemez marad az eredeti kötetben (persze jön a hibaüzenet a kiesett HDD miatt).
Berakom a NAS-ba a maradék 4 helyre a HDD-ket, és létrehozok egy megfelelő RAID-kötetet. Inicializálás után átrakok rá minden adatot, majd törlöm az első kötetet, és az eredeti, törölt RAID5 kötet meghajtóit hozzáfűzöm az új, SHR-2 vagy RAID6 kötethez. Bár itt a kérdés az, hogy az első slotok meghajtói hozzáfűzhetőek-e egy magasabb slot-sorszámú kötethez.

Ha az előbbi megoldás nem megy, akkor még mindig lementhetem az adatokat az új HDD-kre (szimpla másolás, akár NAS-n belül, akár az új HDD-ket külső meghajtóként használva), majd törlöm az eredeti kötetet, létrehozom az újat, és mennek vissza rá az adatok, majd az új HDD-k mennek a NAS-ba és a kötetbe.

(#37983) Borisz76 válasza Sztupidka (#37981) üzenetére


Borisz76
veterán

Sajnos eddig nincs rá megoldás.

Én is ezzel kínlódok.
Havonta egyszer átnézem a torrenteket, hogy melyik lett időközben " unregistered " , majd törlöm azokat.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#37984) Sztupidka válasza Borisz76 (#37983) üzenetére


Sztupidka
tag

Köszönöm! Esetleg egy alternatív torrent cliens?

[ Szerkesztve ]

(#37985) Borisz76 válasza Chrys_ (#37982) üzenetére


Borisz76
veterán

Jól látod, egy átlagos otthoni felhasználára csak pocsékolás a Raid10.

Azt is jól gondolod, hogy a Raid5 az SHR1-nek, míg a Raid6 az SHR2-nek felel meg.
Persze az SHR kötet előnye különböző kapacitású HDD-k és bővítés közben jön elő.

Azonos méretű lemezek esetén a végeredmény ugyanazt a tárhelymennyigéget adja.
( Raid5-SHR1 , Raid6-SHR2 )

1 lemezes védelmet ( Raid5 , SHR1 ) nem lehet 2 lemezes ( Raid6 , SHR2 ) védelemmé alakítani.

Az általad felvázolt bővítés mindkét formálya járható.
Talán a második verzió a jobb - külső usb-s meghajtó megoldás.

Sztupidka

Létezik Transmission , amit bűvészkedés útján lehet csak feltenni.
Ugyanakkor ez befojásolja az " indexelés " funkciót is.
Mert a DS letöltéseit automatikusan indexeli a rendszer de a Transmission letöltéseit nem.

Ez főleg , akkor jelenthet gondot , ha DLNA-n keresztül TV-ből böngészed a videós anyagokat.
Ez esetbnen előtte kézzel kell indexeltetni minden alkalommal , s csak ez után válik láthatóvá a TV-n a letöltött anyag.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#37986) olajbogyo válasza Rickenstein (#37942) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!

Nem akarok beleokoskodni, de "sokszázméteres" az max 100m, még a Cat7-nél is. A különbség a Cat6, és a Cat7 között Cat6-1000 Mbit/s, míg a Cat7-1200 Mbit/s.
Eddig, még nem húztunk sehol sem 100m-nél nagyobb közöket, két eszköz közé.

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#37987) Chrys_ válasza Borisz76 (#37985) üzenetére


Chrys_
addikt

Csak az indexeléshez hozzászólva: azt lehet ütemezni is, nem? Igaz, hogy nem real-time megy, de napi 1-2x lefuthat és kész.

RAID:
Néztem az előbb én is a kötet kezelését, és minden opció szürke, deaktivált volt.
Én is a 2. megoldáson gondolkozom, mert ha meg is lehet csinálni a 2. kötetet, ahogy szeretném, és átmásolom rá az adatokat, de utána csak nem lehet az első lemezeket hozzárakni, akkor több órát/napot veszítek az egésszel. Az egyszerű másolással is sokáig tart természetesen, de ott biztos a végeredmény.

[ Szerkesztve ]

(#37988) Borisz76 válasza Chrys_ (#37987) üzenetére


Borisz76
veterán

Megmutatnád, hogy hol lehet ?
Nálam nincs ilyen beállítási lehetőség.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#37989) gyugyo79 válasza Chrys_ (#37987) üzenetére


gyugyo79
addikt

Lehet. De az a különbség, hogy ilyenkor 0-ról végig néz mindent mindig míg ha olyan alkalmazással/protokollal van hozzá adva elvéve a rendszerből a fájl amivel lekezelődik az indexelés akkor csak egy adatbázis bejegyzés változik + ba. Ezért ahogy nő az átnézendő anyag egyre jobban nem éri meg olyan alkalmazást használni ami után újra kell indexeltetni. Szerintem.

Borisz76
Én amit ismerek az a synoindex és ezt a megfelelő kapcsolóval feladat ütemezőbe futtatni. (
-R [all|media|photo|music|video|thumb|dirpath] )

[ Szerkesztve ]

(#37990) Sanya válasza Sakab (#37976) üzenetére


Sanya
nagyúr

Min 4gb ram kell bele.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#37991) eszakas válasza gyugyo79 (#37989) üzenetére


eszakas
senior tag

Hali.

Valami ilyesmire gondoltam én is fentebb.

Hogy is nézne ez ki pontosan a feladatidőzítőben?

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#37992) eszakas válasza KuZo (#37975) üzenetére


eszakas
senior tag

Szia.

Egy hónapon belül nekem is többször dobta a hibát. Útóljára karácsony környékén, meg ma :(.

A kér jelentés közt van azért különbség.

/Lejárt a szerkesztési idő az előzőhöz/

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#37993) Sakab válasza Sanya (#37990) üzenetére


Sakab
senior tag

Köszi, 8Gbt akarok. Ram választásnál azon kívül,hogy DDR3 mire kell meg figyelni, h felismerje?

(#37994) Pubszon válasza caris1 (#37980) üzenetére


Pubszon
veterán

Találtam egy ilyen memóriát mint amit te is raktál bele.
Én sem használok nagy dolgokat, csak SMB megosztás, letöltést, Backup, Dropbox szinkron meg 2 720p-s kamera rögzítést. Jelenleg 40%-a használt az 1GB RAM-nak, de szeretem a maximumot kihozni a dolgokból. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#37995) Dolphine válasza olajbogyo (#37986) üzenetére


Dolphine
addikt

Ha egy telken belül akarod ezt megoldani (főépületből melléképületbe) akkor melyiket javaslod? Gondolom, hogy a föld alatt megy, azzal se lesz probléma. :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#37996) olajbogyo válasza Dolphine (#37995) üzenetére


olajbogyo
aktív tag

Szia!

A föld alatt mindenféleképpen védőcsőbe(KPE) kell vezetni, de ha megoldható, van UV álló kültéri UTP kábel is. Ez fekete színű, és önhordó is, azaz van benne egy acélszerü kötöző szál, amivel a kifeszítést is meg tudod oldani, (így saját magát tartja). Már több ilyet szereltünk, évek óta nincs vele probléma sehol sem.

Szívesen, lehet későn szerkesztettem bele a képet?......sorry

[ Szerkesztve ]

Soha ne félj valami újat csinálni! A bárkát is egy lelkes amatőr készítette, a Titanicot meg egy halom szakértő!

(#37997) Dolphine válasza olajbogyo (#37996) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm szépen a választ! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#37998) Sanya válasza Sakab (#37993) üzenetére


Sanya
nagyúr

So-dimm DDR3L

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#37999) gyugyo79 válasza eszakas (#37991) üzenetére


gyugyo79
addikt

synoindex -R video /volumeX/video/FilmMappa/

Természetesen ezt XY idönként futtatod a feladat időzítővel mint root.

Vagy TM -el lefuttatod minden letöltés után.

Akiket még érdekel mert én még nem foglalkoztam vele :

Lehet van egy elegánsabb megoldás is vagyis elkezdték csinálni és olyan 95% -osra biztos elkészült.
Vagyis inkább 60% :) Attól függ kinek mire kell.

Utána ami legszebb pont ebben a toppikban találtam egy javítást hozzá. No így 95% os már és pont le is írja a mi kellene még hozzá.Vagyis akkor biztos, hogy az volt.
A lényeg itt.

Ez alapján lehet el lehet indulni esetleg valaki megkérdezi befejezte e használja e még stb ...

De az is lehet, hogy már nem működik mert ha bele olvastok a synoindex -g -t használja és én mikor lekérdeztem a synoindex lehetőségeit akkor ezeket adta ki és tesztelni meg nem volt kedvem :

Index Options:
-h, --help
this help text
-A dirpath
add a dir
-a filepath
add a file
-D dirpath
delete a dir
-d filepath
delete a file
-N new_dirpath old_dirpath
rename a dir
-n new_filepath old_filepath
rename a file
-R [all|media|photo|music|video|thumb|dirpath]
all: reindex all dirpath that registered in each package
media: reindex dirpath that registered in MediaIndex package
photo: reindex photo dirpath
music: reindex music dirpath
video: reindex video dirpath
thumb: check converted video of each video file
dirpath: reindex this specific dirpath
-R user:{user_name}
reindex personal photo dirpath
-R share:{share_name}
reindex share dirpath
-R [type_music|type_video|type_photo]
reindex dirpath that registered with specific type in MediaIndex

Package Index Options:
-P [MediaIndex|{package_name}] {index_option}
index operation only apply on this package
-p [MediaIndex|{package_name}] {index_option}
index operation apply all packages except for this package

File Index Options:
-f {index_option}
index operation apply on file index
-U photo
update photo images

Vagyis futtattam két lekérdezést, hogy kapok e vissza Failed to get MediaInfo -t és miután ez se volt elraktam ezeket késöbb esetleg foglalkozunk vele részhez :)

[ Szerkesztve ]

(#38000) maci25


maci25
aktív tag

Sziasztok!
Droidos telefonra raktam fel a ds clod alkalmazás, de valamiért ha törlöm a telefonon a képeket akkor a más föl nem törli le. SŐT, vissza is másolja a törölt képet. Be van x elve a kétirányú szinkron. Elvileg a jogosultság is rendben van az adott mappába. Nem értem mi lehet a hiba.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.