Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38601) lajos75 válasza olajbogyo (#38598) üzenetére


lajos75
senior tag

A leállítást próbáltam az működik de hogy újra indul-e ha vissza jön az áram azt nem tudom már nem emlékszem rá :)

(#38602) hotkar válasza olajbogyo (#38598) üzenetére


hotkar
aktív tag

Ha így van beállítva, akkor újraindul, ha visszajön a táp:

(#38603) zsolti1970


zsolti1970
újonc

Sziasztok!

Megosztanám veletek egy Video Stationnal kapcsolatos problémámat, hátha valaki (nálam hozzáértőbb) találkozott ilyennel. Adott egy DS 918+ szinte semmilyen utólag telepített program/szolgáltatás nem fut, csak video staton megy rajta. Van a házban 5 ugyan olyan laptop i3 4GB ram stb.. néhány laptopon hibátlanul játszik le H264 mp4 12Mbit videókat, de néhány laptopon semmi. Pár mp-ig tölt, majd nem indul el. Ha visszaveszem a lejátszás minőségét akkor jó, de eredetiben nem. Van esetleg valakinek ötlete?
Már próbáltam, hogy minden gépen ugyan olyan böngészővel próbálom, de semmi. Érthetetlen, hogy ugyan azt a videót egyik akadás mentesen kijátsza, másik ugyan olyan gép meg nem.

Minden gép wifin van. Előre is köszi ha valaki tud segíteni

Gábor

[ Szerkesztve ]

(#38604) Borisz76 válasza zsolti1970 (#38603) üzenetére


Borisz76
veterán

Szia!

A próba idején a laptopokat egyszerre vagy egymás után próbáltad?
Egy helyiségben vagy eltérőben voltak a próba idején?

Csak mert a wi-fi mint átvitel rettentően problémás tud lenni.
Esetleg vezetékes kapcsolattal is tehetnél egy kísérletet.

Nem futott frissítés , telepítés a háttérben?

Pont tegnap volt egy privát beszélgetésem egy fórumtársal.
Nála az INDEXELÉS !!!! kavart be.

Az Indexelt mappát , amiben az anyag volt, kivette a feladatokból majd újra hozzáadta.
Számomra is érdekes de ez megoldotta a videó akadásos lejátszását.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#38605) Mezga Aladár válasza zsolti1970 (#38603) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Video Stationnal kapcsolatos problémámat, ...... Van a házban 5 ugyan olyan laptop i3 4GB ram stb.

Miért használsz ebben a felállásban VS. Miért nem normális fájlmegosztáson játszod le a filmeket?

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#38606) seger


seger
addikt

Meg tudom valahol nézni, hogy mi használja a lant? valami 2MB/s-t mutat, de semmi sem történik rajta. Ez normális?

(#38607) #54657280 válasza Hiperhuje (#38576) üzenetére


#54657280
törölt tag

Szia!

Kb. ugyanarra használom a 918+ NAS-t, mint te.

1. Igen, megy a Plex.
2. Bőven megéri a "ráfizetés". A plusz mindig plusz a Syno-nál, nem csak a nevében.
3. Nem tudom. Meg kell nézni milyen proci van benne, és az mennyi RAM-ot bír el, és ki kell próbálni ;)
4. Én ilyet tettem bele.
5. Tapasztalatból mondhatom, hogy a gyorsítótár (SSD-cache) k*rvára felgyorsítja a NAS hálózati fájlátvitelét, és amúgy szinte mindent. Más kérdés, hogy megér-e annyit...
6. Véleményem, hogy eddigi legjobb NAS-om (4 NAS-t használtam eddig, és most 3 van). Mivel 16GB-ra bővíthető a RAM és az SSD-cache rohadtul felturbózza, illetve az 5-lemezes bővítővel 9 lemezt tudsz vele működtetni, nos, azt hiszem ez egy nagyon jó befektetés, és hogy a szűk keresztmetszet se legyen szűk: két LAN csatival link-aggregációval csodákat lehet tenni egy jobb hálózaton.

Remélem nem felejtettem ki semmit...

[ Szerkesztve ]

(#38608) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok!

Láttam, hogy jönnek változások, új appok a DShez. Az egyik ilyen, ami céges szinten még használható lenne az a chat. A gondom ezzel az, hogy az normális, hogy csak úgy tudok usert hozzáadni egy csatornához, hogy éppen online? App engedély mindenkinél megvan, viszont alapból senkit nem látok, viszont ha beléptem egy kolléga accountjával is egy másik ablakban, akkor már hozzá tudtam adni a csatornához. Ennek így kéne működnie? :F

A másik kérdésem, hogy a naptár események belehúzása a chatbe jól jönne, az apró bökkenő az, hogy mi alapvetően a Google Calendart használjuk (ott van a levelezés is). Van arra mód, hogy a két naptár szinkronizáljon? (a google levelezés miatt magát a naptárat nem hiszem, hogy el tudnánk hagyni.)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#38609) gyugyo79 válasza #54657280 (#38607) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nekem sajnos inkább ehhez : http://techthoughts.info/synology-ssd-cache-setup-testing/
voltak hasonlóak az eredmények. A torrent folyamatosan félre vitte szerintem a VM -eket kivéve kb. semmit nem gyorsított érzésre de abból is csak azt amit jobban használtam. Mondjuk én 2 db. használt 128 -ast kaptam játszani de az tuti, hogy otthonra az édes kevés volt az én felhasználásom mellé. Mondjuk az elemzése alapján is 2 db 512 es kéne ami meg fél NAS ára és otthonra az meg ...

(#38610) Madwe válasza CactuS (#38608) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szia. Chatnél már regisztrált, azaz már belépett usereket hozzá kéne tudj adni. Azaz ameddig csak az engedélyt adod meg nekik, de még soha nem használták, addig nem. De ha már beléptek egyszer bármikor, akkor onnantól kezdve hozzá kéne tudd adni a csatornákhoz, akkor is, ha offline vannak.

A syno calendar nincs fent nekem, de gondolom ott is lehet url-el importálni valahogy, google calendarnál 3 pötty a megosztandó naptár nevére bal oldalt, beállítások, s adni fog neked egy naptár nyilvános url címe sort, azt kéne valahogy felvenned.

(#38611) #54657280 válasza gyugyo79 (#38609) üzenetére


#54657280
törölt tag

Igen.
Szerencsémre én nem igazán "gyötröm" a NAS-t (értsd jól ;) ). Sok az ismételt fájlhasználat (kedvenc filmek, dokumentumok, képek, zene, iSCSI-LUN tárolóról futtatott játékok), így a cache nagyszerűen végzi a dolgát. Fájlmásoláskor pedig hihetetlen értékeket tapasztaltam, akár sok kicsi, vagy egy nagy fájl átmozgatásakor ugyanarra a meghajtóra.
De azt ismét kiemelném: full gagyi módon, otthoni bohóckodásra használom/használjuk a családdal a NAS-t, és semmi komoly...
A virtualizációt is még csak most kezdem kóstolgatni - ott leszek igazán kíváncsi a cache-re.

Apropó:
Én szerencsétlen módon rosszul rendeltem a cache-t, így lett kettő 128-asból egy 256-os. És annyira el volt dugva az a cache-elemzés, hogy el is felejtettem megnézni az ajánlást.

Most olvasom az általad linkelt cikket: elsőre nekem sem volt minden űberf*sza. Kellett 1-2 hónap, mire a cache betelt és a leggyakoribb fájlokból volt már a cache-ben is egy példány.

[ Szerkesztve ]

(#38612) Hiperhuje válasza #54657280 (#38607) üzenetére


Hiperhuje
aktív tag

Köszönöm!

Meggyőző! :K
Ez a te blogod?

[ Szerkesztve ]

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#38613) Bozso68


Bozso68
senior tag

Az lehetséges, hogy a DS718p LAN2-jére utp kábellel közvetlenül egy másik Synology LAN-ját kötöm rá, és a hálózat látja a második NAS-t is?

(#38614) Madwe válasza Bozso68 (#38613) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem sok értelme lenne, ha az első nas elhasal, megy vele a második is, valamint minden adat a 2. nasra az első nas utp portján menne keresztül :) amúgy azt hiszem tud ilyet is.

(#38615) vadmajomka


vadmajomka
tag

Sziasztok!

Elnézést a nektek valószínűleg amatőr kérdésért! Egy Synology ds118 NAS összehozható egy APC Back-UPS 700VA (BX700UI) szünetmentes tápegységgel? A neten fellelhető képek alapján nem tudom kitalálni hogy milyen tápkábel van a nas és a ups között - esetleg kell valamilyen adapter?

Előre is köszönöm a választ, ha valakinek van hozzá türelme:)

(#38616) Pubszon válasza vadmajomka (#38615) üzenetére


Pubszon
veterán

Szia.
Simán összehozható, csak kell egy ilyen kábel.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#38617) spetya72


spetya72
tag

Sziasztok.

2 kérdésem lenne.

1, miért nem készít a Photo Station minden feltöltött képről miniatűrt?

2, Van egy Foscam kamerám. A Surveillance Station-on belül be tudom állítani hogy csak akkor rögzítse a képet ha mozgást észlel? Mert most 24 órában folyamatosan rögzít ami felesleges.

(#38618) Bozso68 válasza Madwe (#38614) üzenetére


Bozso68
senior tag

Köszi. Csak a kábelezés miatt gondoltam, mert nem a router közelében lenne a 2 NAS, de el is vetettem közben.

A jelen elképzelés: modem->router egyik LAN portja->hosszú kábel végén switch->(NAS1,NAS2,emeleti íróasztal,alsó nappali TV). Az Asus RT-AC66U B1 router és a TP-LINK SG1005D switch is gigabites. Az nem sávszélesség-csökkentő tényező, hogy a 2 NAS nem közvetlenül a routeren, hanem a switch után van? Cat5e kábelek mindenhol.

Egyébként, ha már itt tartunk, elvileg a DS718p-t egy 2 LAN portos switch-ként lehetne akkor elképzelni, és bármilyen hálózati elem is ráköthető LAN2-re? Tényleg csak elviekben érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#38619) Pubszon válasza Bozso68 (#38618) üzenetére


Pubszon
veterán

Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy miért kell 2 NAS egymás mellé?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#38620) Bozso68 válasza Pubszon (#38619) üzenetére


Bozso68
senior tag

Az első egy DS115j volt. Miután megvettem a DS718p-t, gondolkoztam, eladjam a régit, vagy inkább megtartsam fényképek, családi videók, céges adatok biztonsági mentésére. Maradt a második varia.

(#38621) vadmajomka válasza Pubszon (#38616) üzenetére


vadmajomka
tag

Köszönöm szépen! :R

(#38622) Varszegig válasza spetya72 (#38617) üzenetére


Varszegig
veterán

2) Igen, be tudod.

(#38623) dkess válasza Bozso68 (#38618) üzenetére


dkess
őstag

Amennyiben minden a switch után van és nincs semmi a router-en akkor nem korlátozó tényező semmilyen relációban.

Sőt amennyiben a routerre lennének kötve akkor kellene a switch-en levő NAS-t használóknak osztozniuk a switch-en levő internet használókkal osztozkodni a 1 Gbit -es linken a router és switch között.

(#38624) spetya72 válasza Varszegig (#38622) üzenetére


spetya72
tag

Esetleg meg is tudnád mondani hogy hol, és hogyan?
Egyszerűen nem jövök rá.

(#38625) Bozso68 válasza dkess (#38623) üzenetére


Bozso68
senior tag

Ez lenne a hevenyészett rajz.
Nagyon szerencsétlen elosztás?
Általában NAS-ról nézünk filmeket a 3 TV-n, vagy néha wifin.

(#38626) #29810560 válasza spetya72 (#38624) üzenetére


#29810560
törölt tag

Surveillance Station > IP-kamera ikon > kamera kijelölése > Szerkesztés gomb > Szerkesztés menüpont > Rögzítési beállítások oldalmenü > Időzítés tábla

(#38627) dkess válasza Bozso68 (#38625) üzenetére


dkess
őstag

Jó ez az elosztás. Gondolom nem is véletlenül van így - mármint a fizikai elrendezés alapján. Tulajdonképpen az jobban számít, hogy ami lehet legyen kábelen. Wi-Fi -n csak telók, tablet meg ami végképp nem oldható meg másképp.

(#38628) Bozso68 válasza dkess (#38627) üzenetére


Bozso68
senior tag

Igen, minden az emeleten van, kivéve a földszinti TV, a fizikai távolságokat próbáltam érzékeltetni. :)
UPC FP500.
Attól féltem, hogy a háló és a NAS1 között a switch miatt nagyon elveszhet a sávszél, pláne, ha a gyereknek a PS4-re 250mbit-tel jön a frissítés.
Extrém szitu esetén pláne filmnézés közben nem fogyhat el a sávszél valahol?

(#38629) Borisz76 válasza Bozso68 (#38628) üzenetére


Borisz76
veterán

Elfogyhat extrém helyzetben :
Mind a 3 tv-n 4K-s filmet nézel , a PS frissít , a 2 nas között másolsz.
Mindezt egyszerre.....

Ebben a példában a PS annyira nem zavar be mert az a routertől kapja a cuccot.
Viszont a 3 tv-t kiszolgálni és a másik nasra másolni...ott szűk lehet a Gigabites keresztmetszet.

Ha csak másolsz nasról nasra , akkor az magában képes elfoglalni a teljes sávszéllt.
Gigabites hálózaton az elméleti max 125 MB/s.
A gyakorlatban kb 100-110 MB/s jön össze.
És akkor még nem mennek a tv-n a filmek.
Ha elindítasz egy filmet, akkor valahonnét sávszélességet kell elvennie a rendszernek:
Csökkenni fog a nas-nas másolás sebessége.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#38630) Madwe válasza Borisz76 (#38629) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egy 4ks HDR bluray lemez éppenhogy a 100Mbps sebesség határát súrolja hol fentről hol alulról. Gigabiten bőven elfér 3 ilyen adatfolyam, plusz egy kis nas közötti másolás :) A ps is lehetne ott, tekintve h a psn így is úgy is tetűlassú :)

[ Szerkesztve ]

(#38631) Bozso68 válasza Borisz76 (#38629) üzenetére


Bozso68
senior tag

Köszi!
Milyen leosztás lenne szerinted a szerencsés?
Az emeleti eszközök bekötésénél tudok még variálni.

Mod: a legjobbat akarom kihozni az adott egységekből. A NAS2 csak biztonsági mentésre lenne. NAS1-en torrent (nem hardcore), illetve media server minden irányba vezetéken és wifin. Persze nem totál megy minden, csak számolok a szerencsétlen együttállásokkal is. (Kezdek gondolkodni a NAS1-ről közvetlen NAS2 lehetőségével is. Akkor nem a switchet terhelné.)

[ Szerkesztve ]

(#38632) dkess válasza Bozso68 (#38628) üzenetére


dkess
őstag

Nem, a router-switch link sávszél minimum a fele mindig meglenne a lenti TV -knek. A fenti íróasztal és a PS4/NAS1 hiába terhelné max- ra az internetet az is együttesen max 500 Mb/s lenne és az is csak lefele irányba (azaz a fenti switch felé). A lenti TV -k meg a másik irányba terhelnének és az UPC max felfele iránya sem harapna sokat (max 22 Mb/s - ez semmi) mondjuk a fenti íróasztal irányából sem. Ez bőven sok a TV-knek (azokon 100 Mb/s csatolók vannak és azt se használják ki) ...

(#38633) Borisz76 válasza Bozso68 (#38631) üzenetére


Borisz76
veterán

Szerintem jó így ahogyan van.
Extrém szituáció meg ritkán akad....

Nálam is "hasonló" a helyzet / hálózat : Kép

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#38634) dkess válasza Borisz76 (#38629) üzenetére


dkess
őstag

Egyik TV fenn van. Az nem eszi a router-Switcs link gigabites linkjét ...

A két NAS között pedig inkrementális mentés van. Az minimális sávszélhasználat átlagos felhasználás mellett (javarészt főleg filmek esetén kb. nulla). Éjszakára ütemezve érdektelenné is válik. Harmadrészt az switch -en belül elintéződik - mást nem zavar. Ha épp stream van, akkor egy picit lassabban megy majd a mentés, de az a lőtéri kutyát nem zavarja ...

(#38635) Borisz76 válasza dkess (#38634) üzenetére


Borisz76
veterán

Extrém helyzetről lévén szó.....szerintem nem a hálózat lesz a szűk keresztmetszet.

Ha ugyanarról a nasról megy 3 TV-re 3 különböző film és mellé még írnia kell a másik nasról jövő adatokat....
Ott inkább a HDD lesz a szűk szerintem.
Bár ez meg függ attól is, hogy alap kötet 1 lemezzel vagy esetleg több lemezes Raid5 tömb vagy esetleg SHR - ami hasonló.

Mert a HDD fejének is követnie kell az eseményeket....
De ez már másik téma.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#38636) Bozso68 válasza dkess (#38634) üzenetére


Bozso68
senior tag

dkess, Borisz76: köszönöm szépen a megnyugtató segítséget! A hétvégén rakok mindent helyre, most minden egy kupacon van csak felszórva egy polcra.

(#38637) Varszegig válasza #29810560 (#38626) üzenetére


Varszegig
veterán

+ez után ugyanitt az Esemény észlelése menüpontban az észlelési forrást át kell állítani "Survilace Station szerint"-re.

(#38638) luigi106


luigi106
tag

Sziasztok.
Azt szeretném megtudni, hogy a Synology DNS szolgáltatását igénybe tudom-e venni egy Tp-link 1043wd routerrel? A probléma az hogy a routerbe be van égetve három ddns szolgáltató /fizetős 30 nap után/ de nem tudom hogyan lehetne a synologyt használni. Vagy ezen csak az segítene, hogy routert cserélek?

(#38639) Madwe válasza luigi106 (#38638) üzenetére


Madwe
nagyúr

A synologyn beállított ddns ugyanúgy az egész hálózatodra jó, hiszen a külső ip cimed változásait követi.
Egyedül akkor lehet célszerű rputeres ddnst választani a synos helyett, ha a syno altatva van általad néha, hiszen akkor nem jelenti le az ip váltásokat.
Természetesen egyéb ddnsekkel párhuzamosan is mehet.

(#38640) luigi106 válasza Madwe (#38639) üzenetére


luigi106
tag

Köszi a gyors választ.
Ezek szerint ha jól értelmezem akkor a routerben nem is kell beállítanom a ddns-t, elég a port forwarding-ot beállítani? Viszont ha altatom /például időzítőben megadom, hogy a nap egy bizonyos intervallumában kapcsoljon ki, gondolom ezt jelenti az altatás/ akkor hogyan kapja meg a magic csomagot /wol/ ez most ellentmondásosnak tűnik nekem. Persze biztosan én nem értek valamit jól.

(#38641) Madwe válasza luigi106 (#38640) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha altatod, akkor lehet nem fog menni.
Pontosabban egészen addig megy, ameddig nem változik a publikus ip cimed, ameddig alszik. Azonban ha akkor változik, s a nas alszik, akkor ugye nem frissül a ddnsed. Így viszont már a wol se fog odatalálni, s egészen addig, ameddig belső hálóról fel nem kelted, kintről elérhetetlen leszel.
Azaz én az altatást hanyagolnám. Ha feltétlen szükséges, akkor marad a másik router...:(

(#38642) zsolti1970 válasza Borisz76 (#38604) üzenetére


zsolti1970
újonc

Köszi a segítséget Borisz!

Egymás után próbáltam a laptopokon a lejátszást.
Egy helységben voltak.
Semmi nem fut a háttérben!
Érdekes a dolog, mert próbáltam azokon a laptopokon melyek nem játszanak le, kintről külső ip-vel, próbáltam bentről külső ip-vel, és bentről belső ip-vel, wifin is meg kábelen is, de semmi változás. Olyan mintha hiányozna a valami program, vagy keretprogram a működéshez, és az akadályozná a lejátszást...

Próbáltam különböző böngészőkkel is de semmi...

(#38643) WaterWave válasza zsolti1970 (#38642) üzenetére


WaterWave
veterán

nekem is akadás volt, aztán volt egy videostation upgrade, meg egy ujraindexelés, és azóta nem akad... de én annyit szivtam vele, hogy el se hiszed.... Madwe nagyon sokat segített, nélküle még mindig cummantanék

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#38644) Sanya válasza zsolti1970 (#38603) üzenetére


Sanya
nagyúr

Milyen böngészők voltak? Mind chrome?
Próbáltad a microsoft store-os ds video-val lejátszani? Szerintem bírnia kellene, hannem kell transzkódolnia.

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#38645) GenyooO


GenyooO
csendes tag

Sziasztok!

(2018play.)
DS video nem tallózza be a távoli lejátszókat. A tv-vel megtalálom a filmeket, de a telefonról nem tudom kitenni tv-re a filmet.
A Ds video jogosultságoknál engedélyezve van air play/dlna lejátszás. Korábban működött, most vagy a frissítés vagy valamilyen más opció állítgatása miatt nem működhet.

Van ötleteket milyen beállításokat nézzek át?

(#38646) Borisz76 válasza GenyooO (#38645) üzenetére


Borisz76
veterán

Ezt fogalmazd már át mert már a legutóbb is néztem és nem volt kerek, hogy mit is akarsz ?!

DS video nem tallózza be a távoli lejátszókat.
???

A tv-vel megtalálom a filmeket
Akkor ez pipa, megy....

de a telefonról nem tudom kitenni tv-re a filmet.
Ha már a TV-n megy , akkor miért bonyolítod ? Minek idekeverni még a telót is ?

NAS-ról jön a stream , a filmet lejátsza telefon, aminek a képét továbbküldöd a TV-re ?
Ebben mi a jó ?

Vagy lehet korán van még és nem volt elég az a 2 adag kávé amit reggel ittam.....

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#38647) GenyooO válasza Borisz76 (#38646) üzenetére


GenyooO
csendes tag

Szia!

A tv lg smart share van rajta. Elég gagyi lejátszó pl. tekerni nem lehet benne. Azért jó telefonról vezérelni a lejátszást. A tv smb-n tallózza be, tehát az jó.
Viszont a telefonos ds alkalmazás sokkal egyszerűbb és sokoldalúbb mint a tv progija.
Kb. ezért szeretném a tvre kitenni.

(#38648) Borisz76 válasza GenyooO (#38647) üzenetére


Borisz76
veterán

A TV-re kerestél DS alkalmazást?

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#38649) Hiperhuje


Hiperhuje
aktív tag

Miért van az, hogy a Surveillance a felvétel mappában 3-5 MB-os kis fájlokat készít? (10-50 sec.)
Mozgásérzékelés van beállítva.

Hh

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#38650) GenyooO válasza Borisz76 (#38648) üzenetére


GenyooO
csendes tag

Igen, nincs. Eddig ment anélkül is. A plex és a többi meg a nason nem megy. Ezért volt ez jó kompromisszum.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.