Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21801) tupacamaru válasza csabulaxi (#21779) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én is csak eBay-en találtam meg, Japánból durván 70k-ból jönne ki.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#21802) Dzsana válasza bandras83 (#21800) üzenetére


Dzsana
senior tag

Még mindig nem eladó! :DD

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#21803) bandras83 válasza Dzsana (#21802) üzenetére


bandras83
csendes tag

Valahogy éreztem... de egy próbát megért! :)
Bár most annak is örülnék, ha rendbe lenne már a Longinesem. Zárás előtt bemegyek az óráért, ha addig nem nyúlt hozzá, nem hagyom ott, akkor megkeresném azt az órást, akit ajánlottál a közelben.

(#21804) Dzsana válasza bandras83 (#21803) üzenetére


Dzsana
senior tag

Ok, privátban megbeszéljük majd, ha nem boldogult.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#21805) Mosanke válasza Dzsana (#21799) üzenetére


Mosanke
senior tag

Éppen tegnap jártam/mentem el az egyik belvárosi kis órásboltocska előtt és a kirakatban láttam egy a képen látható Raketa órát. (Ez nem az az óra, csak illusztráció) Olyan volt mintha most jött volna ki a gyárból. Be is mentem és az órás már adta is a kezembe az órát. Tényleg úgy nézett ki mintha most gyártották volna. Azt mondta, hogy Ő újította fel teljesen és ad rá 1 év saját garanciát is. Mondtam, hogy én nem venni akarok csak bejöttem megnézni mert tényleg szép az óra a maga nemében. De kicsi is az átmérője, alig 33 mm így eleve már nem is érdekelt volna. Nos és az ára! Nem volt kitéve az óra mellé, de azt mondta, hogy így, a mostani állapotában 7 ezerért elvihetem. Amikor elkezdte árulni akkor még 12 ezerről indult, de senki nem is érdeklődött. Most 7 ezerért sem kell senkinek. Viszont volt nála egy antik nagyméretű Doxa is, ('60-as évekből) teljesen felújítva az is. Tok teljesen újszerű, mutatók átfestve ... 27 ezerért. Csak egy bajom volt azzal az órával, hogy nagyon elöregedett, sötét sárga volt már a számlapja és az nekem így már nem is tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#21806) Dzsana válasza Mosanke (#21805) üzenetére


Dzsana
senior tag

Mondtam én, hogy nincs ára ezeknek. A Doxaért iszonyat sokat kér, annyiért már majdnem Tissot-t lehet kapni!

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#21807) Mosanke válasza Dzsana (#21806) üzenetére


Mosanke
senior tag

Na igen. Én is sokalltam a Doxa-ért annyi pénzt.
Akkor inkább már egy ilyet vettem volna Tőle 28 ezerért a kirakatból vadi újonnan, számlával és 1 év garanciálisan. Az élő annyiban különbözött a képen láthatótól, hogy nem titános hanem acél tokos/csatos és nem volt dátum kijelző ablaka sem valamint a számlapja (szerintem szebb) zöldes-kék színű volt.

[ Szerkesztve ]

(#21808) Dzsana válasza Mosanke (#21807) üzenetére


Dzsana
senior tag

Na mondjuk azért ez nem egy kategória.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#21809) SyntaxeError


SyntaxeError
tag

Egy eldöntendő vitánk van vkivel és érdekel a véleményetek:

Melyik a jobb (nívósabb, elegánsabb, ékszer óra márka) EBEL vagy CHOPARD.

Nem szerkezetileg, csak mint Brand.

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#21810) Dzsana válasza SyntaxeError (#21809) üzenetére


Dzsana
senior tag

CHOPARD

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#21811) Misi1979 válasza SyntaxeError (#21809) üzenetére


Misi1979
őstag

Chopard, szerintem.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#21812) SyntaxeError válasza Dzsana (#21810) üzenetére


SyntaxeError
tag

Köszi én nyertem akkor :)

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#21813) Dzsana válasza SyntaxeError (#21812) üzenetére


Dzsana
senior tag

Mit nyertél? :D

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#21814) SyntaxeError válasza Dzsana (#21813) üzenetére


SyntaxeError
tag

Ezt még nem döntöttem el :P

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#21815) bandras83


bandras83
csendes tag

A Nautica, mint óra, az milyen? Vagy ez is csak Armani és társai féle divatmárka, kínai szerkezettel?

(#21816) seiko válasza bandras83 (#21815) üzenetére


seiko
senior tag

szerintem olyan, csak masszívabb. :K

(#21817) Csigusz 1


Csigusz 1
aktív tag

:DDD

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#21818) bandras83


bandras83
csendes tag

Na, drága órásunk megszülte a válaszát, szerinte keveset mozogtam az automata órámmal és ezért áll meg... Persze, ezért bír kb 2 óra járástartalékot, miután egész nap a kezemen van és még jól fel is pörgetem. Ja és a legjobb, hogy hagyjam ott még egy napot! De minek, hogy újabb hülyeséget mondjon? Hogy én mindig mindenben kifogom az ilyeneket...

(#21819) ans válasza bandras83 (#21818) üzenetére


ans
aktív tag

Nem biztos, hogy hülyeség. Nekem volt, hogy egy hétig kellett agy automatát otthagynom, mert figyelték a járását.

(#21820) bandras83 válasza ans (#21819) üzenetére


bandras83
csendes tag

Ez rendben is van, de már nála van 3 napja és nála is megállt, úgy, hogy még nem járt le a rugó, majd újra magától elindult... ebből szerintem egy laikus is gondolhatja, hogy nem az a baja, hogy keveset mozogtam vele, hát még egy elvileg hozzáértő órás!

(#21821) ans válasza bandras83 (#21820) üzenetére


ans
aktív tag

Igen, így már más.

(#21822) Mosanke válasza Dzsana (#21808) üzenetére


Mosanke
senior tag

Hát igen így van.
Viszont én hogy milyen hülye vagyok. Lehet, hogy meg kellett volna vennem mégis azt a Citizent, bár nem vágyom mostanában még egy másik órára és nem is tudtam volna mit kezdeni vele. Max. mind a két kezemen lett volna egy-egy óra. :DDD Kicsit hülén mutattam volna így az emberek között az igaz.
Ma szintén a belvárosban járva, elmentem az órás előtt is de, már nem volt a kirakatban ez a Citizen. Bementem és rákérdeztem :- ma kora délelőtt el lett adva. Egy ide látogató turista házaspár vette meg. Ez az óra a klasszikus user error által került az óráshoz valamikor márciusban. Az előélete, hogy a tulajdonosa ajándékba kapta két évvel ezelőtt de nem is használta, még a kezén sem volt fent egyszer sem (állítólag), és szépen bent pihent a dobozában eddig. Láttam és tényleg úgy is nézett ki mintha teljesen új lett volna. Kapacitor csontra merülve és azt kellett cserélni, ezért volt ott az órásnál. Aztán az emberke ott is hagyta eladásra. Kapacitor csere és azóta remekül megy az egyébként (mondhatni) teljesen új óra. És a különlegessége amit tud, és emiatt bosszankodok most, - hogy ha 24 órán át nem kap elegendő fényt (300 lux felett) akkor leállítja a mutatókat. (Power Save funkció) Az időt természetesen ez alatt is számolja tovább, megy az elektronikája, és ha újra fényt kap akkor azonnal beállítja a mutatókat az aktuális pontos időre. Azt mondta az órás, hogy amióta nála van ez a Citizen (március óta) azóta kint van a kirakatában és nagyon pontos, szinte semmit nem ment el azóta a beállított valós időhöz képest.
Bocsi, hogy kicsit hosszúra sikeredett a hsz.-em. :K

[ Szerkesztve ]

(#21824) Zozzer888


Zozzer888
addikt

Kis munka Misinek:)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#21825) kippedli


kippedli
tag

Én most vettem egy ilyet. Az előző egy olcsó Tag Hauer volt de sajnos ellopták ezért áldoztam egy kicsit komolyabbra :) Éljen a Tag Hauer

[link]

[ Szerkesztve ]

(#21826) Zozzer888 válasza kippedli (#21825) üzenetére


Zozzer888
addikt

Gratula :C

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#21827) máyköl válasza kippedli (#21825) üzenetére


máyköl
veterán

:Y
Gratulálok hozzá!

(#21828) SyntaxeError válasza kippedli (#21825) üzenetére


SyntaxeError
tag

Várjuk a képeket róla :P ;]

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#21829) kippedli


kippedli
tag

Amúgy árulok fél eredeti rolex, tag hauer és mercédesz benz órákat. 20ezer körül, ha valakit érdekel írjon privátot és elmondom mi az a fél eredeti.

(#21831) kippedli válasza SyntaxeError (#21828) üzenetére


kippedli
tag

kapjátok és az apple tényleg egy életérzés olyan mint a TAG Hauer.

(#21832) kippedli


kippedli
tag

már le van, és tévedtem az én órám egy kicsit másabb...

képek:

[ Szerkesztve ]

(#21833) busman válasza kippedli (#21829) üzenetére


busman
addikt

Milyen órát? Fél eredeti...tehát replika....
Gondolom erre sem adtál ki 769.000. forintot....

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#21834) seiko válasza kippedli (#21829) üzenetére


seiko
senior tag

Aham, hamisítványokat árulsz, és eredetit veszel!
Hiszi a piszi, ...... aki elhiszi! :-o

(#21835) seiko válasza kippedli (#21831) üzenetére


seiko
senior tag

Legalább a nevét írd le az órának helyesen!
Tag Heuer.

(#21836) busman válasza kippedli (#21831) üzenetére


busman
addikt

Erre az ájfónra gondolsz?


A kamuóra hirdetések meg csak maradjanak a vaterán...

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#21837) kippedli


kippedli
tag

Az előző replika volt de amit én vettem azt rendesen vettük. Van eredetiségi papírja. Nem 700ért mert javítottam ,hogy nem teljesen olyan. Az enyémet 500ért vettük. Az elgépelés miatt elnézést.

(#21839) Ribi válasza kippedli (#21829) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mi az hogy fél eredeti?
Mert gondolom sem a szerkezet, sem a tok nem eredeti, mert akkor nem 20 lenne. Akkor :F

[ Szerkesztve ]

(#21840) Mosanke válasza brozy (#21838) üzenetére


Mosanke
senior tag

Tudom, hogy nem ez volt a kérdés csak kikívánkozott belőle.
Az én órám 100 méterig vízálló, de még a mosogatáskor is leveszem mindig a kezemről. :DDD Vízbe, strandoláshoz meg biztosan nem vinném be. Van direkte a nyári strandoláshoz, ilyen vizes napokra egy külön használatos órám, műanyag tokozású, szilikon szíjas Q&Q, ami ráadásul még 200 méterig vízálló, és került vagy 5 ezer forintba talán (?), de azt sem vittem még be eddig sosem a vízbe csak egyszer. :D (Túl élte.) :K
Én már csak ilyen vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#21841) máyköl válasza kippedli (#21837) üzenetére


máyköl
veterán

Most tényleg azt hiszed ezt elhisszük?

(#21842) bandras83


bandras83
csendes tag

Van, ami féleredeti és félőrült az, aki megveszi...

(#21843) bandras83 válasza bandras83 (#21842) üzenetére


bandras83
csendes tag

Vagy aki árulja?...

(#21844) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv Srácok!

Sajnos még mindig keresek citizen órára karcsatot mert eltörött.

Sajnos akit ajánlottatok hónapok alatt sem válaszolt, csak ígérgetett. Tudom, hogy nem nagy haszon van egy ilyenen. De akkor legalább ne mondta volna, hogy megnézi.

De valami megoldás kellene.

Valami ötlet?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#21846) orvil válasza kippedli (#21825) üzenetére


orvil
tag

sajnos, meg olcso "Tag Hauer " orat nem lattam, par napja neztem a goldszmisznel, ott £1000 az alja (360ezer).

ez a szilikonszijas ora, amit belinkeltel, ez amugy mire jo, a buvarkodason kivul?
kicsit hadd legyek mar pofatlan, jomagam nagy ora fannak tartom, de mint hasznalati targy, valamit a megjelenes reszekent. nem tudnek magamon elkepzelni egy 700k+os orat, amin szilikonszij van, mivel strandon nem hordok orat.

(#21847) kippedli


kippedli
tag

Én személy szerint utálom ha nem szilikon szíjas :)

(#21848) Mosanke válasza aag (#21778) üzenetére


Mosanke
senior tag

Hali!

Ha érdekel ez a Seiko még, > SEIKO 5 Sports Mechanical Automatic Watch Ref:SARZ011

Rákérdeztem a hazai képviseletnél és most az imént jött a válasz, amiben azt kaptam, hogy ez az óra nem szerepel a magyarországi kollekcióban, azonban előrendelhető náluk. Legkorábbi szállítási határideje november lenne, és a fogyasztói ára 105.000 Ft.
Ha érdekel akkor megadom privátban azt az E-mail címet amin írhatsz a Seiko ügyintézőnek.

[ Szerkesztve ]

(#21849) runner 125 válasza kippedli (#21837) üzenetére


runner 125
nagyúr

500FT reális, 700-at már én sem adnék fake óráért.

;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.