Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21805) Mosanke válasza Dzsana (#21799) üzenetére


Mosanke
senior tag

Éppen tegnap jártam/mentem el az egyik belvárosi kis órásboltocska előtt és a kirakatban láttam egy a képen látható Raketa órát. (Ez nem az az óra, csak illusztráció) Olyan volt mintha most jött volna ki a gyárból. Be is mentem és az órás már adta is a kezembe az órát. Tényleg úgy nézett ki mintha most gyártották volna. Azt mondta, hogy Ő újította fel teljesen és ad rá 1 év saját garanciát is. Mondtam, hogy én nem venni akarok csak bejöttem megnézni mert tényleg szép az óra a maga nemében. De kicsi is az átmérője, alig 33 mm így eleve már nem is érdekelt volna. Nos és az ára! Nem volt kitéve az óra mellé, de azt mondta, hogy így, a mostani állapotában 7 ezerért elvihetem. Amikor elkezdte árulni akkor még 12 ezerről indult, de senki nem is érdeklődött. Most 7 ezerért sem kell senkinek. Viszont volt nála egy antik nagyméretű Doxa is, ('60-as évekből) teljesen felújítva az is. Tok teljesen újszerű, mutatók átfestve ... 27 ezerért. Csak egy bajom volt azzal az órával, hogy nagyon elöregedett, sötét sárga volt már a számlapja és az nekem így már nem is tetszett.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.