Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#3251) erahurka válasza 3L1T3 (#3249) üzenetére


erahurka
félisten

Én nem vagyok benne biztos. A legmenőbb Xbox kontrollerek sem az alap dizájn miatt néznek ki jól. Mint a Sea if Thieves-es Vagy a piros Gears of Waros.

DS4-ből is lehetett volna álleejtős a God of War kontroller de Csak ezüstre festették és kapott egy rúnát valahova.

[ Szerkesztve ]

(#3252) Moby válasza erahurka (#3246) üzenetére


Moby
addikt

Neked se nagyon lehetett még vr headset a fejeden :D Egy kijelzőre a szemedtől 5 centire nem tudsz fókuszálni. Ezért vannak a lencsék...

(#3253) erahurka válasza Moby (#3252) üzenetére


erahurka
félisten

Tudom hogy működik de akkor is túl közel van.

(#3254) Moby válasza erahurka (#3253) üzenetére


Moby
addikt

Ha tudnád hogy működik, nem írnál ilyen marhaságot :)

(#3255) erahurka válasza Moby (#3254) üzenetére


erahurka
félisten

Nem a fókuszálással van bajom hanem hogy baromi közel van a szememhez.

(#3256) 3L1T3 válasza erahurka (#3251) üzenetére


3L1T3
addikt

Pedig de, pont ezért nem kapott a DS4 egyedibb festést, mert maga a kialakítása nem tette ezt lehetővé. A nettó területe jóval kevesebb és a felhasználói kényelmet nem áldozhatják fel a dizájn oltárán.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#3257) KRoy19 válasza erahurka (#3246) üzenetére


KRoy19
őstag

A Half Life Alyx nem csak egy sima fps.
Eleve VR-ra lett fejlesztve és olyan játékmechanikai elemek vannak benne (pl térbeli fejtörők) amiket sima monitor előtt nem igazán lehet értékelni.

Ennek ellenére szinte biztos, hogy lehet majd játszani VR headset nélkül is, csak annak semmi köze nem lesz a készítők által megálmodott élményhez és kapni fogsz egy gyenge Half Life témájú fps-t, amit aztán persze mindenki le fog szarozni aki nem játszotta VR-ban.

(#3258) Kendek válasza erahurka (#3255) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egyáltalán nincs közel a szemedhez, és max annyira ártalmas mint egy sima látásjavító szemüveg. Ugyanúgy érzékeled vele a teret mint nélküle a valóságot, és ugyanúgy kell fókuszálnod mindenre. Ha rossz a szemed és nem látsz rendesen távolra, akkor még a szemüvegedet vagy a kontaktlencsédet is fel kell alá venni, hogy élesen láss.
Persze azért érthető, hogy a tudat az ami bánt, hogy ott van az a kijelző akkor is mikor nem úgy érzékeled. Engem speciel nem zavar, a játékok szempontjából pedig pont fordítva gondolom. Jobb lenne ha a sima FPS-eket VR kompatibilissé is tennék, mert nem olyan nagy munka. Viszont a speciális irányítás és élmény miatt nem minden VR-exkluzív játék alkalmas normál kijelzőre és kontrollerre, legfeljebb csak erősen átdolgozva.

<-ƘƘ->

(#3259) frankdelgado válasza erahurka (#3255) üzenetére


frankdelgado
őstag

az abajom nekem is, h valóban pár centire van egy mini-monitor a szemedtől. Az, hogy ez hogyan fogja szétbarmolni a szemedet, meg az agyadat, az csak tizenévek múlva fog kiderülni. Persze mindenki a saját f@szával veri a csalánt. Próbáltam és tetszett, de haza nem vinném, főleg, hogy a gyerekek rácuppannának és fejlődésben lévő gyereknél biztosan okoz károkat. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#3260) Moby válasza erahurka (#3255) üzenetére


Moby
addikt

És ez miért baj? Szemrákot kapsz egy kijelző közelségétől, esetleg ellopja a lelked, vagy mi történhet ettől?
A fizikai távolság, és az optikai távolság nem kell egybeessen. Ha ezt az egyszerű dolgot elfogadod, akkor semmilyen problémával nem jár, hogy a fény keletkezési helye a szemedhez képest pontosan hol is van.
Amit eredetileg írsz az valós, de nem a kijelző közelsége miatt, hanem a motion sickness miatt, aminek szintén semmi köze a kijelző közelségéhez. Próbálj ki egyszer egy PSVR-t akár. Jó cucc, és igérem, nem lopja el a lelked ;)

Frankdelgado: az 5 centire lévő oled a PSVR-ben pont annyira barmolja szét a szemed, mint a két méterre lévő oled: semennyire. A gyerekeimnek én sem engedem. De nem a kijelző miatt, hanem a motion sickness miatt. A gyerekek pláne érzékenyebbek erre (ezért is hány sokuk az autótól is). Nem is ajánlott 12 éves kor alatt, bár az ő generációjuk agya már egészen más módon reagál az ilyen kihívásokra.

[ Szerkesztve ]

(#3261) Kendek válasza frankdelgado (#3259) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igaznak igaza van, és ugyanolyan ártalmas lehet pl. egy távcső is, mert az meg közelebb hozza a dolgokat. És azért ha belenézel mondjuk a Holdba, nem hiszem, hogy jót tesz mikor beteríti az egész arcodat. :DDD
Jó ezt persze poénnak szántam, de csak azért, hogy a lényeget érzékeltessem vele. Mert nyilván ott van az a kijelző, de a lencsék miatt nem úgy érzékeli a szemed és az agyad. Pont ez is az egyik baj vele, mert emiatt rosszul lehet lenni tőle.

<-ƘƘ->

(#3262) Neoteric válasza l.skywalker (#3247) üzenetére


Neoteric
addikt

Kurva jol nez ki. Ez vmi fan art, vagy tenyleg lesz ilyen?

PSN: ne0teric_sAN

(#3263) frankdelgado válasza l.skywalker (#3247) üzenetére


frankdelgado
őstag

Halos, vagy forzás nem lesz?

(#3264) ProEvoFan válasza frankdelgado (#3263) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Te már lassan nagyobb troll leszel, mint Wesder valaha is volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3265) Wesder válasza Neoteric (#3262) üzenetére


Wesder
félisten

Fanart

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3266) Wesder válasza ProEvoFan (#3264) üzenetére


Wesder
félisten

Teljesen kifordult önmagàból, amióta PS-e van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3267) Moby válasza Kendek (#3261) üzenetére


Moby
addikt

Nem, nem emiatt vagy rosszul tőle. Azért vagy rosszul tőle, mert a szemed által érzékelt mozgás, és az egyensúlyi központod által érzékel mozgás(nélküliség) nincs összhangban. És van egy ilyen ősi reflex bennünk, hogy ha szédül az ember(ami pont így zajlik), akkor valami mérgezőt ettél, és a méregtől még emésztés előtt meg kell szabadulni, és erre a legjobb eljárás a hányás :D De a motion sickness trenírozható. Pont VR-al.
Tévénél ez azért nem jön elő, mert az agyad nem fogja fel valóságként, érti, hogy az egy vetített kép. A VR annyira valóságosnak hat, hogy az agy számára szinte teljes az immerzió, elfogadja valóságként, a tested számít az elmozdulásra, de az egyensúlyi központod nem közvetíti ezeket az ingereket.

[ Szerkesztve ]

(#3268) frankdelgado válasza Wesder (#3266) üzenetére


frankdelgado
őstag

Mindíg ilyen voltam, jó reggelt :DDD

(#3269) Kendek válasza Moby (#3267) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Így értettem én is. Ha 5 cm-re érzékelnéd azt a kijelzőt, akkor nem lennél rosszul, csak egy homályos pacát látnál. Viszont ugyanúgy érzékeled a látott képet mint a valóságot. Ami a lényeg benne, de emiatt rosszul is lehetsz. :)

<-ƘƘ->

(#3270) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Aki egy kicsit szeretne agyf@szt kapni.... :DDD [link]
Pár hozzászólás kiégette az agyamat. :DDD

(#3271) Wesder válasza ProEvoFan (#3270) üzenetére


Wesder
félisten

Mint gép, lehet jobb, ahogy az X most is jobb, mint a Pro. Itt a jàtékok azok amik szàmítanak. Egyébként meg Phil csak annyit mondott, miutàn làttàk hogy milyen lesz a PS5 specifikàciót tekintvs, hogy jó csomagot raktak össze a startra, és nem aggódnak. Legyen így, ideje lenne ha Sony is nyalnà egy kicsit a tàbora fenekét, és leszàllnànak a magas lóról.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3272) ProEvoFan válasza Wesder (#3271) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem azért linkeltem, amiről most írsz, hanem a hozzászólások miatt.Iszonyat durván egymásnak estek a srácok. :DDD
Arra meg tojok, melyik vezető mit mond.Még szép hogy nem az ellenkezőjét állítja. :)

(#3273) Def26 válasza ProEvoFan (#3270) üzenetére


Def26
félisten

"cod1081" -et jól leoltották. :D Kár, hogy itt merevebben a modik. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3274) Carlos Padre válasza Wesder (#3271) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Most ezzel megint nem leszek népszerű, de egy cég nekem ne nyalja a seggemet. Nyűgözzenek le, hogy akarjam a termékünket. Ha már segget kell nyalniuk, hogy legyenek felhasználóik, akkor az régen rossz. :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3275) l.skywalker válasza Def26 (#3273) üzenetére


l.skywalker
félisten

A legjobb hogy gyanítom egyikük sem részvényes és egyikük sem játszott még egyik gépen sem.

De ha minden károgó kapna ingyen egyet abból a konzolbol amit olyan nagy pofával szidott valószínűleg hosszú hetekig nem kommentelne mert egyfolytában játszana.

Én változatlanul mindkét gépet kíváncsian várom és a helyzetemből fakadóan mindkettőt szeretném itthon tudni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3276) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#3270) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Érdekes hely ez az internet :D
Egyébként simán lehetne értelmesen is vitatkozni a témáról. Miért jobb konzol az Xbox? Csak mert nagyobb a gpu-ja? Miért jobb a PS? Csak azért,mert gyorsabb az adatátvitel?
De amit lemūvelnek a fórumokon :D mintha a NatGeo-n a majmokról egy dokut néznél

Life, Uh, Finds A Way

(#3277) keIdor válasza ProEvoFan (#3270) üzenetére


keIdor
titán

Ez van, amikor a PC réteg érdeklődik a konzolok iránt. Mert ott megy ez a teljesítményhajkurászás. Ezeket a gépeket a játékkönyvtáruk adja el, nálam is teljesen mindegy, hogy 9TF vagy 10.5TF a Sony, akkor is érdekel. Akkor is érdekelne ha csak 6TF lenne. Amíg "ezek" csinálják a számomra legjobb játékok egy jelentős részét, addig én vevő leszek a termékeikre. Kívánom, hogy az MS is csináljon erre a generációra sok és jó erős (Single Player, történetorientált) játékot, mert tervbe van mindkettő és egyik sem a TF értékei miatt érdekel.

Teljesen mindegy, hogy a kettőből melyiken lesz a felbontás 10%-al magasabb, vagy melyik tölt be 10%-al gyorsabban, nem ez az érték adja el egyiket sem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3278) Moby válasza keIdor (#3277) üzenetére


Moby
addikt

Erről szól a nextgen. A teljesítményről, meg a fícsörökről. Játékot lehet készíteni a mostaniakra is, meg az előzőre is, és az azelőttire is, ésígytovább. Mindig ezért jött új generáció, hogy a játékok szebbek, nagyobbak, élethűbbek legyenek. Ehhez teljesítmény kell. Ergo fontos a teljesítmény. Csak ezt egyelőre nem lehet egyetlen számmal kifejezni. Egy konzol erről többről szól, bár tény az is, hogy az az egy szám is irtó fontos. Most az MS azt az egy számot lovagolja, ami náluk jobb, a sony meg egy másikat, ami meg náluk jobb.

(#3279) Def26 válasza l.skywalker (#3275) üzenetére


Def26
félisten

miért kéne részvényesnek lenni? :D Focicsapatért lehet kurv*anyázva szidni a másikat? Konzolért vagy bármi másért nem? :D Engem ez nem zavar, csak jót mulatok rajta.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3280) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#3276) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Lehetne, de például itt sem lehet kultúráltan sem beszélgetni róla, mert azonnal rohan valami fanboy a modikhoz jelenteni a héterkedést.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3281) keIdor válasza Def26 (#3279) üzenetére


keIdor
titán

Zseniálisak a hozzászólások. :D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3282) Wesder válasza Carlos Padre (#3274) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem az csak plusz hogy nyalnak. Jól esik na.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3283) hombre[EU] válasza Moby (#3278) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Apropó fícsörök. Most akkor ez a GeometryEngine blokk magában foglalja az AMD VRS-ét vagy ugyanez a technika csak saját megoldással próbálkoznak? Az Xboxnál nagyon kiemelték (selling point), de a deep dive-ban nem emlékszem,hogy említette volna

Life, Uh, Finds A Way

(#3284) l.skywalker válasza Carlos Padre (#3280) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mondjuk nekem az itteni közeggel szinte semmi bajom. Az értelmesebbek közül csak tőled láttam Series X topikban a hangulatkeltő linkeket.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3285) l.skywalker válasza keIdor (#3277) üzenetére


l.skywalker
félisten

Így van. Én gyakran játszok régebbi játékokkal és van amelyik grafikában szinte nulla (fps-t nem is nézem) de mégis több és jobb mindenben mint egy új játék 4K 120fps-el nullás sztorival vagy élménnyel.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3286) Def26 válasza l.skywalker (#3285) üzenetére


Def26
félisten

ezzel nem vagy egyedül. Szerintem ez azért van, mert öregek vagyunk. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3287) Tegla80 válasza Def26 (#3286) üzenetére


Tegla80
addikt

Te vagy az oreg! Csunya bacsi......megyek is inkabb jatszani. :))

Sony® & PlayStation®

(#3288) Moby válasza hombre[EU] (#3283) üzenetére


Moby
addikt

Tonképp igen, de ők ezzel úgy vannak, hogy a vrs önmagában nem akkora dobás (ezt mondjuk a mérések is alátámasztják), hanem az is igazából a GE miatt jó, mert az early stage culling kritikusabb fontosságú. Ergo ők a GE-t tartják nagyobb fontosságúnak. Ezzel a devek is egyetértenek, amennyire olvastam.

(#3289) Moby válasza hombre[EU] (#3283) üzenetére


Moby
addikt

(#3290) l.skywalker válasza Def26 (#3286) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én pont, hogy fiatal vagyok, csak 2016 óta játszok "komolyabban" és tartom magam, hogy nem kezdek el pl. a Far Cry 5-el játszani, hanem előbb a Far Cry Classic-al kezdtem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3291) Carlos Padre válasza l.skywalker (#3284) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Erről beszéltem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3292) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#3283) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az AMD fícsör, VR-ben kulcsfontosságú lesz a használata, főleg ha lesz szemkövetés is benne.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3293) hombre[EU] válasza Moby (#3289) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Igen erre gondoltam. Csak konkrétan nem beszéltek róla és eddig az volt a "hír",hogy a VRS Microsoft patent : ...our patented Variable Rate Shading (VRS) technology will allow developers to get even more out of the Xbox Series X GPU... . Miközben AMD [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#3294) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Na akkor egy jó kis hangulatkeltő cikk a nagy uborkaszezonban: a médiaérdeklődés alapján 4-5x több embert érdekel a PS5, mint az új Xbox.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3295) frankdelgado válasza ProEvoFan (#3270) üzenetére


frankdelgado
őstag

Naaa...van mèg mit tanulni..

(#3296) l.skywalker válasza Carlos Padre (#3291) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én nem szaladok sehova. Jó dolgokat linkelsz, mindig el is olvasom, de tudjuk mindketten, hogy félig-meddig troll kaja amit megosztasz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3297) Wesder válasza Carlos Padre (#3294) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt eddig is tudni lehetett. Egy àsítàssal azért jutalmazom a próbàlkozàst.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3298) l.skywalker válasza Carlos Padre (#3294) üzenetére


l.skywalker
félisten

A fordítottja jobban meglepne :D

Hiába a reveal és a specifikációk. Az eladott konzolok 97%-ban szerintem olyan emberekhez kerültek akik nem tudják mi az a Teraflop.

A Sony a Playstation brandet önmagában ilyen sikeresre építtette fel. A reklám értéke pont 4-5x nagyobb mint az Xbox-é.

Én állítom, ha az Xbox is megtalálja a helyét és ez a Cloud Gaming + PC irány sikeres lesz, akkor a játékosok mindkét platformon profitálhatnak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3299) 3L1T3 válasza l.skywalker (#3298) üzenetére


3L1T3
addikt

Eddig is sikeres volt az Xbox is. De az, hogy minden második hozzászólás egy PS5 topicban már most az Xbox-ról és vagy az azzal kapcsolatos fikázás, és egyéb méregetés menjen nincs szükség.

Ha nem fejezitek be, hogy mindig ez a téma akkor törölni fogjuk a hozzászólásokat.

Annyi más téma van, PS4 topicban elég volt ezt olvasni minden nap. Switch csoportban fura mód 50 hozzászólásra jut 1 másik konzolról szóló hozzászólás. Még meg se jelent a PS5, se az XSX de már most ez megy.

Előző hozzászólásomban is leírtam, hogy valamilyen szinten elkerülhetetlen, de ha lehetséges tartsuk már távolt magunkat a konzol háborútól és a folyamatos ön visszaigazolástól szükségességétől, hogy vajon jól döntöttem-e, hogy ezt meg ezt vettem. :R

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#3300) 3L1T3


3L1T3
addikt

Segítek témákat beindítani!

- Vajon milyen lesz az új játékok tokja?

- Vajon kezdésnek mekkora tárhellyel fognak érkezni a gépek? Lesz a közel 1TB és később a 2TB?

- Vajon újracsomagolják-e a PSVR-t vagy marad a mostani? Esetleg érkezik-e belőle újabb kifejezetten a PS5-re fókuszáló verzió?

- Mikor fogja hivatalosan is bejelenteni a SONY, hogy melyik SSD-ket ajánlja a géphez ha szükséges tárhely bővítés?

- Milyen változásokat kaphat a felhasználói felület?

- Lobby-ba egy cross-platform játék esetén mutatni fogja-e, ha valaki PS4-ről játszik?

- Party csevegés cross-platform lesz-e PS4 és PS5 között? Ha igen akkor milyen funkciókat nem tud igénybe venni egy PS4 user?

és még rengeteg van. :) Ha már annyira unatkozunk hogy beszélgetést kíván valaki akár fórumon akkor ebbe az irányba kalózóljuk el magát a topickot és ne az PS5 vs. XSX felé. :R ;)

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.