Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#3401) 3L1T3 válasza hombre[EU] (#3400) üzenetére


3L1T3
addikt

Pontosan, pihenjen kicsit a RE. :U :K

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#3402) Wesder válasza l.skywalker (#3399) üzenetére


Wesder
félisten

Az egyetlen RE amit végigvittem. Nem hiànyzik belőle Remake.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3403) Def26 válasza Carlos Padre (#3397) üzenetére


Def26
félisten

Egyre inkább úgy érzem, hogy helyes döntés volt a grafika helyett az egyéb dolgokra fektetni a hangsúlyt. Elképesztő a különbség. :Y

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3404) l.skywalker válasza hombre[EU] (#3400) üzenetére


l.skywalker
félisten

Sose lesz vége. Assassin's Creed és RE remake mindig lesz! :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3405) Carlos Padre válasza Def26 (#3403) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én is így érzem, jó lesz ez így, hogy az xbox erős a ps meg gyors lesz. Mindenkettő könnyen megtalálja a maga célcsoportját majd.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3406) Mr Bond 007 válasza hombre[EU] (#3400) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Sony most szkanderozik a Konamival a Silent Hill franchise-ért. (Meg a Metal Gear-ért)

(#3407) Carlos Padre válasza Mr Bond 007 (#3406) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Erős system seller címek.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3408) hombre[EU] válasza Mr Bond 007 (#3406) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Azt olvastam már 1,5éve készül a SilentHill, lehet a Japan Studio?

Life, Uh, Finds A Way

(#3409) 3L1T3 válasza Def26 (#3403) üzenetére


3L1T3
addikt

Így van a grafika az már rég a múlté, ezek a nagy változást hozó újítások. :C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#3410) keIdor válasza l.skywalker (#3399) üzenetére


keIdor
titán

Én a Code Veronica Remake-nek jobban örülnék...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3411) frankdelgado válasza Carlos Padre (#3405) üzenetére


frankdelgado
őstag

Az erőröl annyit, hogy egy ps4 slimen meg egy tudodmilyen konzol x edik verzióján csapatom 4k tv-n a warzonet, hol itt, hol ott. természetesen grafikailag van különbség, hiszen 4-5 ször erősebb a tudjátokmilyen készülék, de ez a különbség pont elveszik a játék hevében. Na most az új genes gépek között lesz vagy 2 tflp különbség -amiről egyébként azt mondják h parasztvakítás, és ami a digitális kohó elemzésén túl kb senkinek nem fog szemet szúrni. 2017-ben még megettem ezt az erősebb dumát, de 2020-ban már sokkal bölcsebbnek érzem magam. :DDD

(#3412) Wesder válasza frankdelgado (#3411) üzenetére


Wesder
félisten

Csak 3x erősebb az a tudodmelyik, de ezt pofàzom én is hogy ezzel csak a mustàrosokat lehet behúzni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3413) frankdelgado válasza Wesder (#3412) üzenetére


frankdelgado
őstag

Akkor téged mivel húztak be? :DDD , ha nem vagy mustáros...(bármit is jelentsen ez...)

(#3414) hombre[EU] válasza frankdelgado (#3411) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A thirdpartyk szempontjából szinte tökmindegy melyiket veszed, úgyis a "leggyengébb" tényezōk alapján rakják össze a játékokat. A saját játékoknál jön ki a különbség és a 2tflops az nem mutatja meg a teljes képet. Inkább a gpu felépítése miatt lehet érdekes dolgokat készíteni xboxra is (kimondtam b.meg :DDD )
Jó lenne,ha a nextgenben nem spórolna egyikük sem és kifizethetnék pár külsōsnek is,hogy csak a saját gépükre készítsenek valamit,kihasználva a teljes potenciált

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#3415) Def26 válasza 3L1T3 (#3409) üzenetére


Def26
félisten

gúnyolódj csak. :O

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3416) 3L1T3 válasza Def26 (#3415) üzenetére


3L1T3
addikt

? :D Pont , hogy igazat adok. :D Én bőven elvagyok a mostani grafikával, csak ne legyen minden játék cső egyszerű! :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#3417) Carlos Padre válasza frankdelgado (#3411) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A szarkasztikus akarnék lenne azt mondanám, hogy most legalább lesz valami, amiben jobb lesz ps5 és el tudja adni a gépet.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3418) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Vajon a ps5 játékok feljavítása valami ilyesmit jelent majd? :Y [link]
Egy ilyen szintű "graphical improvement" megmutatná a BC létjogosultságát. Korábban voltak hírek hasonló Sony szabadalmakról.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3419) l.skywalker válasza Carlos Padre (#3418) üzenetére


l.skywalker
félisten

Amúgy az AI területén is nagy előrelépés van. Pl. a másik oldalon olvastam hogy valami olyan megoldáson dolgoznak, ami úgy javítja fel 4K-ra a régi címeket, hogy nem kell a kódhoz nyúlni. hombre[EU] szerintem jobban vágja pontosan mi ez, mert úgy rémlik ő is linkelte.

De amire ki akarok lyukadni, hogy számtalan olyan újítást várok az új konzoloktól, amiket a már a hétköznapi életben már kezdenek elterjedni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3420) b. válasza hombre[EU] (#3400) üzenetére


b.
félisten

+1. nagyon jó lenne, vagy az első felújítva is elmenne egyelőre.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3421) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Ps5 DualSense, the dumbest Sony idea ever?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3422) d@vee válasza hombre[EU] (#3367) üzenetére


d@vee
őstag

Ez már igen :K Jöhet, venném, nézném, fogdosnám, szagolgatnám, dugnám..bele a HDMI-t, stb...

Ja

(#3423) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#3421) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ennek a videónak sem volt sok értelme :D még be is olvassa: ... built-in microphone array, which will enable players to easily chat with friends without a headset – ideal for jumping into a quick conversation
Ez nem gaminghez van, valószínū a voice assistant-hez (csak arról még nem beszéltek), de mellette használthatod csethez is. Pl. kajálsz és közben beszélhetsz a partyhoz kontrolleren keresztül

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#3424) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#3423) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez is egy vélemény. Elég sok hasonló jelent meg mostanában, pl, hogy senki nem fogja használni a DualSense új fícsöreit, vagy, hogy a Pókember nem fogja megmenteni a PS Now-t, mert drága és nem lehet letölteni a játékokat (lol). Kezd elwesdeseredni a világ a write only megmondóemberekkel.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3425) Wesder válasza Carlos Padre (#3424) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt bóknak veszem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3426) Neoteric válasza Carlos Padre (#3424) üzenetére


Neoteric
addikt

:D ;]

Csak nem olyan hulyek, hogy ennyire obvious hibat ejtsenek. De egyebkent sem gondolom, hogy barki hasznalna, a PS4-es gyari egyfules-mikrofon gagyi cuccot se hasznalja senki. Ha kontrollerbe dugsz egy 2-3 ezer Ft-os jackes sztereo telefon headsetet, mar sokkal jobban jarsz.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#3427) Def26


Def26
félisten

Gondolkodtam mire emlékeztet az új kontroller és ma reggel ugrott be. Olyan a tapi része mint egy audi hűtőrács/maszk. Bocs, hogy leírtam, de muszáj volt megejtenem olyanoknak akik tudják miről beszélek (asszony nem értette reggel) :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3428) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#3424) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A véleményünk megegyezik, ez hülyeség gaming közben chatre (hacsak nincs nincs mögötte valami hypersuper algoritmus/tech,ami nem lesz), de nem is kommunikálták,hogy arra való. És ez nem olyan,mint a touchpad,hogy mūködik csak nem használják ki.

A ds4 touchpad egyébként 9 funkciós? 4 swipe + 5 push?
Vagy gesture-t is tud?

Szerk.: a kontrolleren nem látok dedikált mikrofon gombot. Remélem nem fognak kémkedni,mint a kinect :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#3429) Wesder válasza hombre[EU] (#3428) üzenetére


Wesder
félisten

Ha mindig figyelni fog a mikrofon, a hangutasítàs miatt, akkor a sok paranoid, majd úgy is ezzel jön. Bàr lehet a Kinect-tel az is gond volt, hogy nem csak hallott, de làtott is.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3430) Kendek válasza Wesder (#3429) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ott a kontrolleren a dedikált némító gomb. Ha paranoid vagy, akkor pedig ragaszd le a mikrofont.

<-ƘƘ->

(#3431) Wesder válasza Kendek (#3430) üzenetére


Wesder
félisten

Én azt analóg gombnak néztem. Tudom a DS4-en màr nem volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3432) pzstm válasza Wesder (#3429) üzenetére


pzstm
titán

nem -nem. Ez csak akkor baj ha MS csinál ilyet, minden más gyártónál ez nagyszerű technológiai áttörés ;] :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3433) hombre[EU] válasza Kendek (#3430) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az a softwaret fogja triggerelni,nem? A némátíst valószínū a menüben végzed.
Csak poénnak szántam :) a kémkedés már alapból benne van a zenekben ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#3434) Kendek válasza hombre[EU] (#3433) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Valószínűleg csak egy gyorsgomb, és kérdéses, hogy mutatja-e a mikrofon aktuális állapotát. Mindenesetre oda tették, és pl. a notikon is van általában dedikált indikátora egy apró LED formájában (nem véletlenül).
Attól mondjuk nem hiszem, hogy tartani kellene, hogy a konzol kikapcsolt állapotában is figyelne, mert akkor állásában is nagyon gyorsan lemerülne a kontroller.

<-ƘƘ->

(#3435) Szabi®


Szabi®
addikt

Ez is baba lenne :R

[ Szerkesztve ]

(#3436) Wesder válasza Szabi® (#3435) üzenetére


Wesder
félisten

Meg hangos, mint a PS4.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3437) Kendek válasza Szabi® (#3435) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én azért remélem, hogy nem ilyen lesz. A legidegesítőbb talán az a fényorgia lenne amit esti játék közben árasztana. Meg szerintem is problémás lenne a hűtés hangereje is.

<-ƘƘ->

(#3438) tboy93


tboy93
nagyúr

Nekem mindegy milyen forma lesz, csak férjen bele az ikeás kallax méretbe :D

(#3439) Neoteric válasza Kendek (#3437) üzenetére


Neoteric
addikt

Meg a fenyes, csillogo, karcgyujto muanyag. Remelem matt lesz, barhogy is nezzen ki.

PSN: ne0teric_sAN

(#3440) Szabi® válasza Wesder (#3436) üzenetére


Szabi®
addikt

Sztem ez eléggé felhasználó függő,tőlem a Pro gép 5 méterre van,és hallható hangerőn szoktam gémelni,így nem üt ki hogy hangos a gép.Akkor szoktam hallani ha térképre/menübe lépek és épp nincs alap zene.Annó az épített gépem sokkal zavaróbb volt. (vízhűtéssel is)
De nyílván vannak olyan felhasználók is akikhez közelebb van a konzol+halk hangerőn játszanak,ők érthető hogy hallják.

Kendek Nekem a kék sáv tetszik design szempontjából. :)

(#3441) Kendek válasza Neoteric (#3439) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Arról letettek már a FAT PS4 és a DS4 frissítésekor, szóval remélhetőleg nem hozzák vissza a zongoralakk műanyag felületet.

<-ƘƘ->

(#3442) KaitouP válasza Kendek (#3437) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Pedig idővel lehet lesz RGB-s "Gamer" kiadás is.

;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3443) Lackooo84 válasza Kendek (#3441) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mert a PS3 után nem tették meg a PS4-en ugye? :DDD

The Truth is out there...

(#3444) Kendek válasza Lackooo84 (#3443) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az új kontroller biztató előjel, az teljesen matt lett. :)
Én inkább a színvilágától tartok, a fehér nem annyira a kedvencem. Habár pl. a PSVR headset nem olyan ronda, szóval olyasmi még jöhetne.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#3445) hombre[EU] válasza KaitouP (#3442) üzenetére


hombre[EU]
veterán

like this :)

Life, Uh, Finds A Way

(#3446) Wesder válasza hombre[EU] (#3445) üzenetére


Wesder
félisten

Tök jól néz ki tényleg, de több LED = nagyobb fogyasztàs + este igen zavaró.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3447) 3L1T3 válasza Wesder (#3446) üzenetére


3L1T3
addikt

Leírták a saját posztjukban, hogy hiába vannak új funkciók, sem a súlya sem az üzemidő nem változott. Ez fontos szempontvolt. Szóval bízzunk bennük! :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#3448) Wesder válasza 3L1T3 (#3447) üzenetére


Wesder
félisten

Ez egy koncepció, amire vàlaszoltam, semmi köze a bemutatott DualSense-hez. Vagy az így fog vilàgítani, mint a karàcsonyfa?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3449) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#3428) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De hát senki nem mondta, hogy a chat miatt van benne, a sok beszűkült tudatú meg folyamatosan azon rugózik, hogy mekkora szar ötlet. :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3450) 3L1T3 válasza Wesder (#3448) üzenetére


3L1T3
addikt

Ja! :D Azt hittem a sima kontrollerre mondtad! :R

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.