Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#3751) hombre[EU] válasza l.skywalker (#3750) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Magát a meetinget biztosan nem közvetítik

Life, Uh, Finds A Way

(#3752) d@vee válasza hombre[EU] (#3751) üzenetére


d@vee
őstag

Valaki biztos tol egy véletlenül bekapcsolt képernyőrögzítést :D

Ja

(#3753) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

PS3->PS4

PS5? : )

Life, Uh, Finds A Way

(#3754) d@vee válasza hombre[EU] (#3753) üzenetére


d@vee
őstag

PS5? :D

Ja

(#3755) Tegla80


Tegla80
addikt

[link]

Sony® & PlayStation®

(#3756) Carlos Padre válasza Tegla80 (#3755) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Viccesek ezek a futurisztikus de funkcionálisan használhatatlan koncepciók. A legtöbb úgy néz ki, mint egy wifi router :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3757) Wesder válasza Carlos Padre (#3756) üzenetére


Wesder
félisten

Az unalom csodàkra képes.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3758) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Rumor: Warner Bros. Rejected Rocksteady's Pitch for Superman Game

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3759) Carlos Padre válasza l.skywalker (#3758) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Superman nem jó főszereplője egy játéknak, túl op, ha viszont nem tudod megindokolni miért nem tudja porrá zúzni a környezetét az meg illúzió romboló.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3760) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bo hat a legujabb pletyka szerint majusban tobb bejelentes is lesz, tobbek kozott PS5 reveal.

Live-Die-Respawn

(#3761) hombre[EU] válasza oriic (#3760) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Meeting után?

Life, Uh, Finds A Way

(#3762) l.skywalker


l.skywalker
félisten

PS4 Exclusive Survival Game Might Come Back from the Dead
WiLD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3763) oriic válasza hombre[EU] (#3761) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#3764) Willhunting válasza oriic (#3760) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Elvileg júniusban indul meg a gyártás, addig mindenképp megmutatják hogy megelőzzék a szivárogtatásokat.

(#3765) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Itt tarta a HZD2
Horizon: Zero Dawn 2 – Guerrilla Games Looking To Hire Lead Creature Animator

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3766) Wesder válasza oriic (#3763) üzenetére


Wesder
félisten

Vàrható volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3767) Carlos Padre válasza l.skywalker (#3765) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hat ez sokat nem árul el hol is tart a HZD2 ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3768) oriic válasza Carlos Padre (#3767) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha vezető animátort keresnek a lények animálásához, akkor kb. még bőven az elején tart a fejlesztés, szóval még egy ideig biztos nem jelentik be.

Live-Die-Respawn

(#3769) l.skywalker válasza oriic (#3768) üzenetére


l.skywalker
félisten

Köszi, én is így gondoltam, hogy ebből ki lehet sakkozni, hogy kb. milyen folyamatok előtt állnak még (de az is lehet, hogy épp cserélik a vezető animátort - de az sem lenne jobb)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3770) gyuromoj válasza oriic (#3768) üzenetére


gyuromoj
veterán

Magyarán nem lesz a gép mellé startkor.
Lassan ideje lenne pótolnom az első részt. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#3771) NyMRooD válasza oriic (#3768) üzenetére


NyMRooD
őstag

Feltéve, hogy a HZD2-höz keresnek vezető animátort. Ha viszont ahhoz, akkor min dolgozhattak az elmúlt pár évben?

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#3772) Moby válasza oriic (#3768) üzenetére


Moby
addikt

Ebből is látszik, hogy MO a világ előtt jár mindenben. Nálunk akkor is hirdetnek állást, ha onnan lelép az, aki addig töltötte be a posztot. És még ezer más okból. A hollandok a fassorban sincsenek!!négy!

(#3773) oriic válasza Moby (#3772) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó hát én sem érthetek mindenhez na!44négy :O

Live-Die-Respawn

(#3774) keIdor válasza oriic (#3768) üzenetére


keIdor
titán

Kíváncsi leszek mik lesznek PS5-nél a nyitócímek.
Mert a Godfall nagyon nem az én világom, nem szeretem a looter-shootereket, szóval egyre biztosabb, hogy kihagyom az első kört, de aztán elvállik, hogy mit jelentenek még be.
Egyelőre nem vagyok lenyűgözve a kínálattól. HZD2, GoW2 meg Spider Man 2 még sehol sincs ahogy nézem. Valami történetorientált címet is adniuk kéne. Lehet ezért késik az a TLoU 2 valójában, mert nekem meg azoknak, akiknek hasonló az ízlése, nincs nyítócímük, csak ha csúsztatnak.

Most kezdenek enyhíteni az országok, és érdekes számomra, hogy a járvány kellős közepén az FF7R mindenhova eljutott, a TLoU 2-t meg enyhítés mellett nem tudják teríteni, még lenne rá majdnem két hónapjuk.
Kamu.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3775) Moby válasza oriic (#3773) üzenetére


Moby
addikt

De törekedhetsz azért rá! :P

/ezek amúgy eléggé elvoltak foglalva Kojima pesztrálásával, de azé kétlem, hogy most fognának hozzá ekkora volumenhez

(#3776) hombre[EU] válasza oriic (#3768) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az a helyzet,hogy itt a lead animator alatt is van creature animator,amelybōl több is lehet :) ebbōl az is lejöhet,hogy a dlc-hez készülnek már
De lehet FPS-t csináltak elōször és most jön a HZD2...sokmindent jelenthet

Life, Uh, Finds A Way

(#3777) Wesder válasza keIdor (#3774) üzenetére


Wesder
félisten

A Godfall nem looter-shooter, hanem looter-slasher.
Melee combat van, nem lövöldözés.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3778) keIdor válasza Wesder (#3777) üzenetére


keIdor
titán

Bocsánat, akkor úgy fogalmazok, hogy a looter játékokat nem szeretem.
Hack and slash-t se igazán, gondolom a kettő keveréke lesz. Nem nekem "gyártják". :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3779) KaitouP válasza oriic (#3763) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Attól is függ hogy ki ez az Okami, és hogy mennyire voltak hitelesek az eddigi szivárogtatásai. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3780) l.skywalker válasza Moby (#3775) üzenetére


l.skywalker
félisten

És így születnek a rémhírek :D

Ha most a Redditen lennénk, már dobálták volna a userek a kukába a PS-eket, hogy nem lesz idén HZD2 :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3781) oriic válasza KaitouP (#3779) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eddig amiket írt, mind bejött. :)

Live-Die-Respawn

(#3782) hombre[EU] válasza l.skywalker (#3780) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Idén nem is lesz :D

Life, Uh, Finds A Way

(#3783) Carlos Padre válasza oriic (#3768) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Állítólag te kicsit jobban képben vagy a játékfejlesztés világával, (ha nem akkor nézd meg például a GOW videót a témában) szóval te legalább tudhatnád, hogy ebből 2+1 dolgot árul el a HZD2 állapotával kapcsolatban, hogy még nincs kész, és leghamarabb jövőre lesz kész. A +1 pedig, ami új infó, hogy vezető karakter animatort keresnek. Ennyi. Semmi infó nincs benne arról, hogy hol tart a fejlesztés. Az viszont biztos, hogy animátorokat akkor vesznek fel egy projekthez, amikor már az iparosmunka van hátra.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3784) l.skywalker válasza hombre[EU] (#3782) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ezt várja az internet népe nyitócímnek PS5-höz...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3785) l.skywalker válasza Carlos Padre (#3783) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az én hibám, én következtettem tévesen arra, hogy ez egy állapotot tükröz, de reméltem, hogy nem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3786) Carlos Padre válasza keIdor (#3774) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A Godfall looter-shooter? Én csak kardozást láttam benne.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3787) Carlos Padre válasza l.skywalker (#3785) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Te is nézd meg a GOW filmet ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3788) l.skywalker válasza Carlos Padre (#3787) üzenetére


l.skywalker
félisten

Úgy lesz Padre. Sok jó hasznos infót kapok itt tőletek :R

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3789) hombre[EU] válasza l.skywalker (#3784) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jó lenne és egy Guerilla játék bele is férhet a határidōbe,de nem hiszem,hogy az a HZD2 lesz (remélem tévedek). Ōszintén szólva már annak is örülnék,ha a PS4 játékok nem csúsznának többet, de még arra is nagy esély van,hogy ōszig nem jelennek meg azok sem. Eléggé bekavart ez a szitu fōleg a nagyobb projekteknek...bele sem tudok gondolni a Rockstarnál mi lehet. Optimális körülmények között is rohadt nehéz 10 stúdiót szinkronban tartani/menedzselni

Life, Uh, Finds A Way

(#3790) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Döbbenetes :D
Recent Marvel’s Spider-Man 2 ‘Leaker’ Admits It Was All a Ruse

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3791) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Rockstar Games Insider Claims Grand Theft Auto 6 is '60 or 70 Percent Done'

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3792) gyuromoj válasza l.skywalker (#3791) üzenetére


gyuromoj
veterán

Múlthéten még arról cikkeztek, hogy egy darabig biztos nem lesz róla semmi, mert nagyon az elején vannak. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#3793) hombre[EU] válasza gyuromoj (#3792) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha a GTA5 után áltak neki és most tart 60%-nál...akkor még tényleg messze van :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#3794) balazs025 válasza gyuromoj (#3792) üzenetére


balazs025
senior tag

Az még a múlthéten volt. Home office-ban gyorsan megy. :D

(#3795) l.skywalker válasza hombre[EU] (#3793) üzenetére


l.skywalker
félisten

De legalább nem fogja az alt-gen visszafogni mint az 5-t :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3796) d@vee válasza hombre[EU] (#3789) üzenetére


d@vee
őstag

Simán lehet új Killzone. Rég nem hallottam semmit a széria felől. Igaz nem is mozgat meg, a Shadow Fall megvan, pár óránál többet nem játszottam vele.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#3797) gyuromoj válasza hombre[EU] (#3793) üzenetére


gyuromoj
veterán

Kérdés hogy jelenlegi generációara kezdték vagy voltak annyira előre látók hogy inkább nextgen lesz belőle.
Tippre 2-3 év a megjelenés, amúgy se sietős nekik, amíg az 5 online része hozza a pénzt.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#3798) Szabi® válasza keIdor (#3774) üzenetére


Szabi®
addikt

Nekem is ez a véleményem a TLoU2-vel kapcsolatban,most direkt benttartják hogy legyen mivel kijönni Ps5-re,és azért nem jelentetik még meg PS4-re mert akkor már a nextgenen nem szólna akkorát.Így meg majd jön egyszerre,és sok ps4 felhasználónak mivel már kint lesz a PS5 a TLoU 2 ad egy megerősítést hogy nextgenre váltson.
A Godfall meg elég jelentéktelen játék a TLoU2-höz képest,az miatt még sokan nem fognak a boltokba rohanni a PS5-ért.

(#3799) Wesder válasza Szabi® (#3798) üzenetére


Wesder
félisten

Azt ugye tudod hogy ha a TLOU II-t akarjàk bedobni PS5 csalinak, akkor egyszerre kellene dolgozniuk 2 jàtékon különben annyit fog érni, mint a sz@rnak egy pofon.
Mivel PS4 volt a fejlesztési platformja, így ha nem csinàltak mellette egy olyan verziót, ami kihasznàlja a PS5 minden adottsàgàt, akkor a nyúl b@szhatja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3800) hombre[EU] válasza d@vee (#3796) üzenetére


hombre[EU]
veterán

FPS multiplayert emlegettek. Nekem az a megérzésem van az eddigiek alapján,hogy átesnek a ló túloldalára. Szinte zéro multi játék után itt ez a Godfall összeborulás, Last of Us multi, Guerilla multi...és a végén nem marad launchra singleplayer :D esetleg a JapanStudio jöhet még szóba...ha csak nem titkolnak valami killer appokat

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.