Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#3201) Wesder válasza hombre[EU] (#3200) üzenetére


Wesder
félisten

Ennek mennyi az annyia?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3202) hombre[EU] válasza Wesder (#3201) üzenetére


hombre[EU]
veterán

induló ára $1,500, de télen vagy jövōre ilyenkor simán 1000 alá eshet az elōzō szériákból kiindulva

Life, Uh, Finds A Way

(#3203) Wesder válasza hombre[EU] (#3202) üzenetére


Wesder
félisten

Szóval egy év múlva akàr 400.000ft-ért is megvehetem. Remek. Akkor vàrok még olyan 3-5 évet rà.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3204) ProEvoFan válasza hombre[EU] (#3200) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Oled.
Veszélyes.Gémingre biztosan nem venném.
Amúgy sajnos, mert a legjobb tévék.

[ Szerkesztve ]

(#3205) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#3204) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Annyit nem játszok,hogy elhasználódjanak és baj legyen. Az "ideiglenes" beégésre pedig már van megoldásuk (pixel shift?)

Life, Uh, Finds A Way

(#3206) Mike válasza hombre[EU] (#3202) üzenetére


Mike
veterán

nyithatnátok egy topikot: tvfanok, vagy csak a fél milliós tv a tv, vagy akinek nincs milliós tvje az nem ember a sznoboknak, és akkor nem mérgeznétek a többi topikot

(#3207) hombre[EU] válasza Mike (#3206) üzenetére


hombre[EU]
veterán

bocsánat

Life, Uh, Finds A Way

(#3208) Wesder válasza Mike (#3206) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs azzal baj, ha az ember 300-500-ért tévét vesz, mikor a csúcstelefonok évente jönnek és lassan ugyan ennyi darabja. Ràadàsul nem egy, hanem öt évre veszel tévét. Teljeskörű biztosítàssal meg akàr még tovvàbb is jó lehet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3209) erahurka válasza hombre[EU] (#3200) üzenetére


erahurka
félisten

Azt lehet tudni mennyibe fog kerülni kb?

Ja látom közben volt róla szó. 1500 dollár, na ne vicceljünk már. Ha 1000-ről indulna akkor onnan ha beesik az ára esetleg.

[ Szerkesztve ]

(#3210) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#3190) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az hagyján, de pl. rémbóban könnyen tarkón lőtted a csapattársad mikor gyorsan felkaptad mert kezdődött a meccs. :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3211) KRoy19 válasza hombre[EU] (#3202) üzenetére


KRoy19
őstag

Még jó, hogy lejjebb mentek méretben, így olcsóbban adhatják és végre így a kis ember is elérhető áron vehet magának oled TV-t....

Ja mégsem....

(#3212) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#3210) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Igen,nem igazán lehet lerakni/ledobni pause nélkül...de nekem egyébként is rajta pihen az ujjam és nagyon könnyen,minimális nyomásra érzékeli. Nem nagy probléma, de lehetne jobb is

Life, Uh, Finds A Way

(#3213) hombre[EU] válasza KRoy19 (#3211) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nem azért írtam,hogy téma legyen. Akit érdekel/érint nézze meg, pc+konzol mellé szerintem egy kellemes opció

Life, Uh, Finds A Way

(#3214) KRoy19 válasza hombre[EU] (#3213) üzenetére


KRoy19
őstag

Értelek, csak semmivel nem tud többet, mint az előző generációs 55 inch-es c9- ami sokkal olcsóbb jelenleg, szóval értelmetlen ajánlás.

(#3215) csab2


csab2
veterán

Arról van-e valami pletyka, hogy a Sony mikor mutatja meg a PS5-öt? Legalább renderképeken vagy ilyesmi?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3216) Wesder válasza csab2 (#3215) üzenetére


Wesder
félisten

Amikor itt az ideje.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3217) Moby válasza hombre[EU] (#3200) üzenetére


Moby
addikt

Én is nagyon vártam, de az LG beárazta eu-ban 2300euróra, szal fogtam magam, és vettem egy C9-et 400-ért.

Egyébként őrület mennyi poszt jött, pedig csak a kontroller lett bemutatva :D Ami rohadtul tetszik, csak az nem, hogy továbbra is az L2-R2-n álll, de ezt elnézem nekik.

[ Szerkesztve ]

(#3218) erahurka válasza csab2 (#3215) üzenetére


erahurka
félisten

Amikor megoldják a console breaking hibákat a koncepcióval ;]

(#3219) Kendek válasza csab2 (#3215) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha tavasszal még nem, akkor maximum nyáron már tutira le fogják leplezni. Akkor már lassan a gyártásnak is be kell majd indulnia, legalábbis ha az idei év vége felé piacra akarják dobni.

<-ƘƘ->

(#3220) Carlos Padre válasza Kendek (#3219) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Legkésőbb a sorozatgyártás megkezdése előtt be kell mutatni, mert úgyis elspoilezerik a gyári munkások rossz minőségű fotókon.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3221) Carlos Padre válasza Moby (#3217) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az hagyján, de még a boxos topikba is élet költözött miatta :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3222) hombre[EU] válasza Moby (#3217) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nekem arra a kis 48asra nagyon fáj a fogam,elég futureproofnak tūnik a jelentések alapján, de majd év végén eldöntöm...

A kontrollert csak akkor fogjuk tudni igazán értékelni,ha már a kezünkben lesz és toljuk a HZD2-t :D

Life, Uh, Finds A Way

(#3223) l.skywalker válasza Carlos Padre (#3221) üzenetére


l.skywalker
félisten

Akarod mondani az Xboxos OFF topikba. Ez a "boxos" kifejezés eléggé félreérthető. :(

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3225) tboy93 válasza hombre[EU] (#3200) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ezzel az a baj, hogy kicsi.

(#3226) Carlos Padre válasza l.skywalker (#3223) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az autocorrect javitgatja ki mindig én meg nem figyelek rá és gyakran úgy marad. Elnézést mindenkitől akit bánt. Azért többször írom helyesen, mint nem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3227) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Reaction: DualSense Reveals Sony's Unrivalled Ambition for PS5

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3228) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Could Astro Bot Be An Early PS5 Star?
Platfoming mascot planning PS5 comeback

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3229) Moby válasza hombre[EU] (#3222) üzenetére


Moby
addikt

Ugyanazt tudja mint a C9, csak kisebb. Nálam ez nagyon szempont volt(kvázi-monitor), de azé' nem ennyire... Berendezkedtem nagyobb távolságra, azt jóvan.
Mostmár csak a nextgen kéne hozzá.
A kontroller meg nagyob b@szó, 25 év után ideje volt a kéttárcsás design-t dobni. Sosem szívleltem igazán. Csak ez az infocsepegtetés kicsinál... :O :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3230) keIdor válasza ProEvoFan (#3204) üzenetére


keIdor
titán

Én tizedik hónapja használok OLED-et, semmi beégés. (LG 55" C8)
Nyílván ez nem sok idő, de odafigyeléssel másoknak 2-3 év után sincs ott semmi burn-in.
Kerülni kell a statikus tartalmakat, abból is főleg a pirosat. Sok mai játéknak már minimális a HUD-ja és az is csak másodpercekre jön elő, ilyen pl. az RE2-RE3 Remake is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3231) hombre[EU] válasza Moby (#3229) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nekem is már túl nagy lenne az 55, meg közelrōl a pixel density is számít. Majdnem ugyanaz, de az AV1, 4K 40-120Hz VRR, Nvidia modul-Gsync ultimate meg a 120hz-es bfi azért elgondolkodtat :) illetve a featurek amelyek még ezen kívül jönnek firmwarekben...

Remélem tartanak májusban egy komolyabb digitális eventet, nem csak random keddi napokon fogják egyesével tweetelni a konzolt/játékokat :D

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#3232) Moby válasza hombre[EU] (#3231) üzenetére


Moby
addikt

A 40-120Hz VRR update jön a C9-hez is.

(#3233) csab2


csab2
veterán

Köszönöm az infókat!
Tehát akkor még arról sincs infó, hogy várhatóan mikor jelenti be a Sony az új konzolt.
Az viszont várható, hogy legkésőbb nyáron azért meg fogjuk tudni, hogy hogyan fog kinézni.
Bevallom, nagyon kíváncsi vagyok rá, pedig igazából tök mindegy, hogy hogyan néz ki, hisz nem a külsejéért veszi meg az ember.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3234) Moby válasza csab2 (#3233) üzenetére


Moby
addikt

A konzol be van jelentve. Bemutatva nincs még. De ettől sokkab égetőbb kérdés, hogy lesz-e start 2020-ban. Ez fontosabb, mint a hogyfogkinézni.

(#3235) keIdor válasza csab2 (#3233) üzenetére


keIdor
titán

Annyit tudunk eddig, hogy tervezett megjelenés: Holiday 2020. Az Xboxnál is.
Aztán hogy ebből lesz-e valami, tartani tudják-e vagy akarják-e azt majd az idő megválaszolja.
Beleszólhat a járvány mértéke és időtartama, illetve a gazdasági válság nagysága és elhúzódásának ideje. Egyelőre arra is kíváncsi vagyok, hogy nyáron lesz-e Ghost of Tsushima egyáltalán vagy eltolják azt is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3236) hombre[EU] válasza csab2 (#3233) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Egyértelmū hogyan fog kinézni ->ÍGY

Life, Uh, Finds A Way

(#3237) Carlos Padre válasza csab2 (#3233) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Engem jobban érdekelnek a még be nem jelentett fícsörei.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3238) csab2 válasza Moby (#3234) üzenetére


csab2
veterán

Köszi, hogy kijavítottál! Lovagolsz a szavakon. Tudom, hogy bejelentve már bevan és a technikai specifikációk is ismertek. Egyértelmű voltam, hogy én a kinézetére vagyok kíváncsi. De legyen neked igazad: a bemutatóra utaltam, tévesen használtam a bejelentés kifejezést.
Jó így? ;)
Az engem egyáltalán nem érdekel, hogy mikortól lehet megvásárolni, mert 2-3 évig szinte biztos, hogy nem fogom megvenni, nagyon jó nekem a PS4 is. Bőven elég lesz akkor megvenni, amikor már barátságosabb áron lesz.
Tehát nekem totálisan mindegy, hogy a start idén decemberben lesz, vagy jövő húsvétkor.
Azt is írtam, hogy a kinézet tulajdonképpen mindegy, mert nem azért veszed meg, de én arra vagyok kíváncsi. Mert én ilyen vagyok. ;)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3239) csab2 válasza keIdor (#3235) üzenetére


csab2
veterán

Értem amit írsz, meg tisztában is vagyok ezzel. Csak már szívesen megnézném, hogy hogyan fog kinézni, még akkor is ha ez nem fontos. Azért kérdeztem, mert az új kontroller most szépen felbolygatta az állóvizet. Igazából arra gondoltam, hogy esetleg van olyan Sony esemény, amin várható, hogy bemutatják az új dizájnt. Mint pl. az Apple esetében a júniusi WWDC, vagy a szeptemberi bemutató szokott lenni.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3240) csab2 válasza hombre[EU] (#3236) üzenetére


csab2
veterán

Ez biztos valami poén, csak nem értem. Nem vagyok egy nagy gémer, hébe-hóba szoktam játszani a PS4-en, amikor jobban ráérek, lásd tanítási szünetek, meg most.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3241) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#3237) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Vannak még? Én maximum memória "tuningra" számítok (16gbps)

Life, Uh, Finds A Way

(#3242) Moby válasza csab2 (#3238) üzenetére


Moby
addikt

Pusztító kombináció, ha valaki grafomán, de nincs mondanivalója.

(#3243) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#3241) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hogyne, ott a VR például. Az engem nagyon érdekel.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3244) Wesder válasza Carlos Padre (#3243) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom mit vàrsz tőle. Biztos jobb lesz, mint most.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3245) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#3243) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Szerintem arról nem sok minden lesz. Valahogy mūködni fog a mostani szettel, de valószínū jövōre vagy azután a PSVR2-vel indulnak be. Jó lenne majd egy vagy több Alyx-like (scope,minōség) cucc is a hardware mellé

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#3246) erahurka válasza hombre[EU] (#3245) üzenetére


erahurka
félisten

Még jobb lenne ha egy sima FPS nem lenne VR exkluzív... Nekem valahogy nem tetszik hogy 5 centire a szememtől bámuljam a kijelzőt órákon át.

(#3247) l.skywalker


l.skywalker
félisten

:Y

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3248) oriic válasza l.skywalker (#3247) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok, ez atom jól néz ki.

Live-Die-Respawn

(#3249) 3L1T3 válasza l.skywalker (#3247) üzenetére


3L1T3
addikt

Az biztos, hogy a DualSense dizájn miatt sokkal több lehetősége lesz a dizájnereknek egyedi kontrollert létrehozni.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#3250) ProEvoFan válasza l.skywalker (#3247) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nos, akkor nekem ilyen lesz. :Y

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.