Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#3701) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ennek a 200ezer forintnak mekkora a reálértéke? Átlag nettó keresethez képest?

Life, Uh, Finds A Way

(#3702) KaitouP válasza b. (#3678) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Imádtam én is, és valahol örülök a tuningolt kiadásnak, de egy tényleges második rész jobban felkeltette volna az érdeklődésem. Mondjuk, ha nem teljes árú játékként adják, hanem mondjuk az eredeti játék árának a feléért, akkor úgy mindjárt más lenne a leányzó fekvése. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3703) l.skywalker válasza keIdor (#3700) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem jó az Apple példa, nem mindenki áraz úgy mint ők, mert a konzolok nem kaptak +felárat.

500$-os konzol (amire kint még rájön az ÁFA) Németországban 500€-al nyitott ÁFA-val együtt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3704) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Supermassive Games "already having discussions" about how it can use PS5 DualSense controller

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3705) NyMRooD válasza keIdor (#3700) üzenetére


NyMRooD
őstag

Az eredmény helyes, de a számítás nem, a 400$-on nincs áfa, mert usa-ban államonként eltér. A magyar ár az úgy jön ki, hogy a dollár árat az Apple 1:1-ben váltja euróra, tehát az SE alapára az eu-ban 400€ amit forintban ~141 ezer + 27% áfa = 179 ezer + artisjust adathordozói díj ~2-3 ezer. Szóval ha a következő gen 400-550€ között fog mozogni az forintban 180-250 ezret fog jelenteni, ha viszont a konzolok ajánlott árai már tartalmazzák az áfát akkor talán 140-200 között lesznek, de szerintem árfolyam és egyéb huncutságok miatt az előbbi lesz.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#3706) Neoteric válasza l.skywalker (#3703) üzenetére


Neoteric
addikt

+1, az Apple mindig tulbiztositja magat mikor Forint valtasrol van szo.

PS4 2013 dec 13.-an jelent meg, €400 / 128k HUF aron, aznapi kozeparfolyam 303 volt.

400 x 303 x (1+afakulonbozet, ami 2-8%, allamtol fuggoen)

Ha €500 lesz, es 370-nel nem lesz magasabb euro, akkor megall 200k HUF alatt a PS5.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#3708) l.skywalker


l.skywalker
félisten

WTF :D

Sony Is Working On A Bizarre Technology For Lonely Gamers

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3709) Wesder válasza l.skywalker (#3708) üzenetére


Wesder
félisten

A sok singleplayer ex jàték mellé kell egy ilyen, hogy a jàtékos ne érezze magàt egyedül.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3710) hombre[EU] válasza l.skywalker (#3708) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Gaming guminō :D

Life, Uh, Finds A Way

(#3711) l.skywalker válasza hombre[EU] (#3710) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jól pofán is vágnám, ha beleszólna hogy játszok :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3712) hombre[EU] válasza l.skywalker (#3711) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Most még röhögünk rajta,de 20-30 év múlva ilyen termékekkel gigavállalatokat fognak felhúzni :D

Ha lenne egy robot aki felrakja a húslevest hajnali 4kor már mi is vettünk volna egyet :B

Life, Uh, Finds A Way

(#3713) Carlos Padre válasza erahurka (#3689) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De hát nem is kell.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3714) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Újabb concept redditrōl. Ötletnek nem rossz :)


Life, Uh, Finds A Way

(#3715) Wesder válasza hombre[EU] (#3714) üzenetére


Wesder
félisten

A jàték tokok is jobban néznek ki.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3716) Carlos Padre válasza hombre[EU] (#3714) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Volt egy olyan "szivárogtatás", hogy a devkiten is látható V motívum a végleges gépen is rajta lesz valamilyen formában.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3717) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#3716) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a devkit sem lenne rossz,ha összehoznák az arányokat és kompaktabb lenne

Life, Uh, Finds A Way

(#3718) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Former Xbox director megmondja.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3719) Tegla80 válasza hombre[EU] (#3717) üzenetére


Tegla80
addikt

[link]nalam ez a nyero(es tetszik a box kockasaga is),de tudom ez alom marad es jon egy megszokott lapos gep,mint amit fentebb mutatsz. (ami rusnya )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#3720) l.skywalker válasza Tegla80 (#3719) üzenetére


l.skywalker
félisten

nem tudom, oldalra fektetve olyan mint egy iratmegsemmisítő. A kontrollerből kiindulva szerintem ennél sokkal kompaktabb lesz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3721) d@vee válasza l.skywalker (#3720) üzenetére


d@vee
őstag

Állítva meg olyan, mint egy ventillátor. Nem lesz ilyen, ez ronda mint a bűn.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#3722) b.


b.
félisten



nem bánnám, ez legalább kinéz valahogy..

de ez gusztustalan, remélem nem ez lesz , bár igazából így is megveszem...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3723) Neoteric válasza b. (#3722) üzenetére


Neoteric
addikt

Okosmerleg. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#3724) l.skywalker válasza b. (#3722) üzenetére


l.skywalker
félisten

És a hűtés körülötte lesz :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3725) RangerFox válasza l.skywalker (#3724) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

:C

(#3726) Wesder válasza l.skywalker (#3724) üzenetére


Wesder
félisten

A fagyasztóból kellene kivezetni a kàbeleket, mert max ott tudnàd tàrolni. Ez lehetne az első konyhai konzol.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3727) b. válasza l.skywalker (#3724) üzenetére


b.
félisten

A PS4 nél sem nagyon foglalkoztak ezzel ha jól érzékelem a nappalimban tomboló hangviharból :)
Egyébként felületre elég nagy lenne.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3728) Wesder válasza b. (#3727) üzenetére


Wesder
félisten

A technikai bemutatón elmondtàk hogy odabaszós lesz a hűtés, szóval annak biztos kell majd hely.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3729) b. válasza Wesder (#3728) üzenetére


b.
félisten

ha csak nem egy kompakt vizes szett van benne, bár azt azért kétlem . Mindegy csak ne olyan csúnya legyen mint feljebb mutogattátok. Azt azért elrejteném még a nappaliban is.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3730) Wesder válasza b. (#3729) üzenetére


Wesder
félisten

Lassan ideje hogy bemutassàk, ha idén még elakarjàk indítani.
Lehetne ez is àlló designos, mert ahogy az SX-nél is làttuk elég komoly hűtést lehet úgy tervezni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3731) hombre[EU] válasza b. (#3722) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Csinos :) már volt itt asszem, de ehhez ~120W TDP kellene. A "szomszédból" kiindulva (200+W) ez is egy kövér dög lesz :D

Life, Uh, Finds A Way

(#3732) b. válasza hombre[EU] (#3731) üzenetére


b.
félisten

Igen, sajnos szerintem is igazad lesz . :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3733) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ezt mūveli a karantén az emberekkel->SpiderMan2 "leak"

Azért egy elég pofás vertical slice-t összerakott a srác :D

Life, Uh, Finds A Way

(#3735) b.


b.
félisten

megjelent egy cikk IPON -on .de most látom hogy már indexen is, írta valaki a fórumon. [link] érdekes az hogy a mérnökök nem tudnak eljutni a korona miatt kínába, hogy finomítsák a végső összeszerelést. Akkor talán azért nem látjuk a konzolt.
Ez a limitált dolog szerintem csak hype amúgy..

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3736) hombre[EU] válasza b. (#3735) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Majdnem fél éve senki sem mehetett Kínába (most nem tudom mi a szitu) és ez elég gáz így beleugrani a gyártásba...nem lepōdnék meg,ha az átlagnál több lenne a probléma az elsō szériával.
A limitált szám az jöhet a ram-nand szegmensbōl is, meg egyéb költség, de biztosan rájátszanak a hypre-ra is. Vedd meg,mert nem marad! :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#3737) wolf13 válasza hombre[EU] (#3736) üzenetére


wolf13
őstag

Most sem lehet. Még év elején kellett volna mennem cégtől , s azóta sincs róla hír , hogy tervben lenne mostanában. Szállítás oda folyamatos emellett.

(#3738) hombre[EU] válasza wolf13 (#3737) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nemrég lehetett menni, de egybōl karanténba kellett vonulni, aztán (talán) teljesen megszüntették...de ha lehet is, túl rizikós még embeteket küldeni oda

Life, Uh, Finds A Way

(#3739) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Remélem nem ilyen lesz. Túl sok felesleges led.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#3740) Wesder válasza Carlos Padre (#3739) üzenetére


Wesder
félisten

Na meg baromira széles lenne. Ez a render màr olyan, mint egy rossz paródia.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3741) l.skywalker válasza Wesder (#3740) üzenetére


l.skywalker
félisten

Lehajtható kijelző van a tetején 🤣

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3742) KRoy19


KRoy19
őstag

Én meg remélem ilyen lesz. (ceruza for scale) ;]

(#3743) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#3739) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ja, nem kell led. Remélem a kontrolleren is kikapcsolható

Life, Uh, Finds A Way

(#3744) Szabi®


Szabi®
addikt

(#3745) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Outriders for PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One, & PC Gets Videos Showing Flashy Powers & More

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3746) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

May 13, 2020 SONY Corporate Strategy Meeting

Valami kis info biztos csurran-cseppen

Life, Uh, Finds A Way

(#3747) l.skywalker válasza hombre[EU] (#3746) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az 19-én lesz. 13-án a 2019-es év pénzügyi bevételi jelentése lesz:
https://www.sony.net/SonyInfo/IR/news/IR_Schedule2020_E.pdf

Tavaly ez volt a Strategy Meeting-en:
https://www.sony.net/SonyInfo/IR/library/presen/strategy/pdf/2019/speech_E.pdf

(Remélem Zoom-ban tarjták és nyilvános lesz a kód :D)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3748) AxBattler válasza l.skywalker (#3745) üzenetére


AxBattler
félisten

No, ez már pofás! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3749) hombre[EU] válasza l.skywalker (#3747) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Igen, megkevertem.Amilyen random marketinget mūvel a Sony mostanában...simán bemutatják a konzolt :D

Life, Uh, Finds A Way

(#3750) l.skywalker válasza hombre[EU] (#3749) üzenetére


l.skywalker
félisten

De ez nem public meeting lesz, hanem in-house nem?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.